10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Little Dutch Kuchyňka dřevěná Mint s mikrovlnkou Little Dutch Kuchyňka dřevěná Mint s mikrovlnkou
Little Dutch Kuchyňka dřevěná Mint s mikrovlnkou

Krásná dřevěná kuchyňka nabízí vše, o čem malý kuchař či kuchařka sní, když vymýšlí nové recepty pro rodinu či své panenky a oblíbené plyšáky. S pánví, hrncem a dalším nádobím není problém připravit několik chodů najednou.

můžete mít 15.7.

Od MALL
Little Dutch Ponk dřevěný Little Dutch Kuchyňka dřevěná Mint s mikrovlnkou
Little Dutch Ponk dřevěný

Tento hrací dřevěný ponk je dodáván s dřevěným nářadím a příslušenstvím Děti si mohou z jednotlivých dílů sestavit třeba autíčko nebo opravit, cokoli je potřeba. Mějte po ruce všechny své nástroje.

můžete mít 15.7.

Od MALL
Little Dutch Nasazovací kroužky pink Flowers Little Dutch Kuchyňka dřevěná Mint s mikrovlnkou
Little Dutch Nasazovací kroužky pink Flowers

Tento hravý dřevěný skládací otočný zakladač pro děti je navržen tak, aby rozvíjel jejich koordinaci rukou a očí zábavnou a praktickou hrou. Děti navlékají dřevěné prsteny ve správném pořadí a skládají tak pyramidu. To je docela výzva, protože pyramida padá sem a tam.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Little Dutch Dřevěná vkládačka pink Little Dutch Kočárek pro panenky dřevěný s panenkou Květiny a motýli
Little Dutch Dřevěná vkládačka pink

Kreativní třídící hra pro děti. Krabička je vyzdobena květinami a hmyzem z kolekce Divoké květiny a je vyrobena z robustního dřeva. Malé ručičky snadno uchopí tvary a poté je zatlačí do správného otvoru.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Little Dutch Kočárek pro panenky dřevěný s panenkou Květiny a motýli Little Dutch Kočárek pro panenky dřevěný s panenkou Květiny a motýli
Little Dutch Kočárek pro panenky dřevěný s panenkou Květiny a motýli

Retro kočárek v krásném dřevěném provedení je s měkkou textilní panenkou. Součástí je peřinka, polštářek a matrace. Díky své velikosti kočárek slouží i jako chodítko, které pomůže dítěti při jeho prvních krůčcích. První jízda může začít.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Little Dutch Chodítko s aktivitami dřevěné Little Dutch Kočárek pro panenky dřevěný s panenkou Květiny a motýli
Little Dutch Chodítko s aktivitami dřevěné

Dřevěné multifunkční chodítko se stabilní konstrukcí je ideální pro trénování chůze dětí od 12 měsíců, které jsou téměř připraveny učinit první kroky. Užijte si společně radostné okamžiky, když vaše dítě poprvé přejde celou místnost! Chodítko zároveň nabízí řadu zajímavých aktivit pro zkoumání a pozorování.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Little Dutch Dřevěná hrazdička – květiny a motýli Little Dutch Postýlka pro panenky s peřinkou Květiny a motýli
Little Dutch Dřevěná hrazdička – květiny a motýli

Stylová dřevěná hrazdička od značky Little Dutch poskytne vašemu děťátku spoustu zábavy a vám skvěle doplní interiér. Je vyrobena z vysoce kvalitního odolného dřeva a její součástí jsou tři roztomilé plyšové hračky.

můžete mít 15.7.

Od MALL
Little Dutch Kostky v tubě pink Little Dutch Postýlka pro panenky s peřinkou Květiny a motýli
Little Dutch Kostky v tubě pink

Tyto dřevěné bloky v tubě jsou nepostradatelné. Krásná tuba obsahuje ne méně než 50 dřevěných bloků s krásnými potisky, jako je Malá husa a různé květiny ze sbírky divokých květin. Skládejte různé bloky a postavte ty nejlepší figurky nebo věže.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Little Dutch Postýlka pro panenky s peřinkou Květiny a motýli Little Dutch Postýlka pro panenky s peřinkou Květiny a motýli
Little Dutch Postýlka pro panenky s peřinkou Květiny a motýli

Hračky LittleDutch jsou vyráběny s vysokou pečlivostí, jsou do detailu propracované a vyznačují se především citlivou kombinací jemných barev.

můžete mít 16.7. - 17.7.

Little Dutch Polštářek pro hru na bříšku Námořnický záliv Little Dutch Polštářek pro hru na bříšku Námořnický záliv
Little Dutch Polštářek pro hru na bříšku Námořnický záliv

Polštářek z jemného, měkkého materiálu s krásnými motivy života na moři je speciálně navržený, aby podporoval hraní dítěte na bříšku. Hračky na polštářku i originální vyšívané aplikace lákají dítě ke zkoumání a pozorování. Každá strana polštářku je jiná, takže stačí polštářek otočit a nabídnout dítěti nové podněty k zabavení i rozvíjení jeho jednotlivých smyslů.

můžete mít 15.7.

Od MALL
Little Dutch Koberec Motýl 94x110 cm Little Dutch Polštářek pro hru na bříšku Námořnický záliv
Little Dutch Koberec Motýl 94x110 cm

Dekorativní koberec do dětského pokoje je vyroben z recyklované bavlny. Na měkkém koberci v podobě něžného motýla se bude vašemu dítěti krásně sedět a hrát si.Rozměry: 94 × 110 cmKoberec je možné prát v pračce.

můžete mít 25.7. - 30.7.

Little Dutch Město s dráhou XL Little Dutch Polštářek pro hru na bříšku Námořnický záliv
Little Dutch Město s dráhou XL

Vydejte se na nekonečná dobrodružství s touto dřevěnou železniční tratí. Naskočte na vlak, autobus, taxi, nebo auto a prozkoumejte město. Tato sada nabízí mnoho kreativních možností, jak pokaždé vytvářet nové kombinace.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Little Dutch Závodní dráha dřevěná Pink Flowers Little Dutch Závodní dráha dřevěná Pink Flowers
Little Dutch Závodní dráha dřevěná Pink Flowers

1, 2, 3, pojďme závodit! Vaše dítě si zamiluje tuto veselou dřevěnou dráhu se 4 potištěnými kolečky. Umístěte brouka, housenku, šneka a květinu jednoho po druhém na dráhu, uvolněte je a oni se rozběhnou dolů. Děti to milují!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Little Dutch Čajový set dřevěný Little Dutch Závodní dráha dřevěná Pink Flowers
Little Dutch Čajový set dřevěný

S touto roztomilou dřevěnou čajovou soupravou může vaše ratolest podávat lahodné šálky čaje. S mlékem nebo cukrem, nebo plátkem citronu nebo snítkou máty. Všechny ingredience pro zábavný čajový večer s přáteli.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Little Dutch Traktor s přívěsem dřevěný Farma Little Dutch Závodní dráha dřevěná Pink Flowers
Little Dutch Traktor s přívěsem dřevěný Farma

Dřevěný traktor s přívěsem je tou pravou hračkou pro všechny malé farmáře. Součástí balení je i postavička farmáře, který řídí traktor, pět zvířátek a dvě láhve mléka, které jsou ideální pro naložení na přívěs.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Little Dutch Kostky město 50 ks Little Dutch Chodítko karavan dřevěné
Little Dutch Kostky město 50 ks

Tato městská sada od Little Dutch je perfektní pro použití s dřevěnou vlakovou soupravou. Sada obsahuje 50 bloků na stavbu budov, jako jsou obchody, hotel a restaurace. Doplňte město vlakovou soupravou XXL od Little Dutch a rozšiřujícími sadami pro hodiny zábavy.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Little Dutch Chodítko karavan dřevěné Little Dutch Chodítko karavan dřevěné
Little Dutch Chodítko karavan dřevěné

Chodítko se stabilní konstrukcí v podobě klasické dodávky je ideální pro trénování chůze dětí od 12 měsíců, které jsou téměř připraveny učinit první kroky. Užijte si společně radostné okamžiky, když vaše dítě poprvé přejde celou místnost. Díky svému provedení chodítko slouží i jako vozík, do kterého si dítě může naložit své oblíbené hračky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Little Dutch Box s nářadím dřevěný Little Dutch Chodítko karavan dřevěné
Little Dutch Box s nářadím dřevěný

S touto sadou dřevěného nářadí v praktickém přenosném boxu zvládne každé dítě doma vše opravit. Po ruce bude mít šroubovák, kladívko i francouzský klíč. V boxu jsou i šrouby, matice a panely s otvory k tréninku zručnosti.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Little Dutch Domeček pro panenky dřevěný přenosný Farma Little Dutch Domeček pro panenky dřevěný přenosný Farma
Little Dutch Domeček pro panenky dřevěný přenosný Farma

Originální dřevěný domeček pro panenky v podobě stodoly nabízí dvě patra pro bydlení zvířátek z farmy. Součástí domečku s krásným potiskem je množství figurek zvířátek, farmáře a jeho ženy i dalších doplňků, které vytváří život na farmě.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Little Dutch Skútr Little Dutch Domeček pro panenky dřevěný přenosný Farma
Little Dutch Skútr

Vynikněte robustním matným dřevěným skútrem od Little Dutch. Dřevěné odrážedlo děti skvěle zabaví a výlety budou příjemnější a zábavnější. Děti se rychle naučí držet rovnováhu a snadno pak přecházejí na dětské kolo již bez postranních koleček.

můžete mít 15.7.

Od MALL
Little Dutch Kytara pink Little Dutch Domeček pro panenky dřevěný přenosný Farma
Little Dutch Kytara pink

Tato krásná kytara je skvělý nástroj, který doprovází děti na jejich cestě stát se písničkářem. Zpěv při hře na kytaru stimuluje jejich kreativitu a koordinační schopnosti. Hrajte správné akordy a rozvíjejte svůj hudební talent!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Little Dutch Set ocean kostky a balonky do vody Little Dutch Set ocean kostky a balonky do vody
Little Dutch Set ocean kostky a balonky do vody

Tyto silikonové kostky a míčky s mořskými tvory stimulují jemnou motoriku vašeho dítěte. Materiál je v rukou dítěte měkký a je příjemné ho kousat. Různé barvy a struktury poskytují spoustu zábavy! Hodí se dobře do kolekce Ocean.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Little Dutch Panenka Julie 35 cm Little Dutch Set ocean kostky a balonky do vody
Little Dutch Panenka Julie 35 cm

Milá hadrová panenka je velmi příjemná na dotek. Je dodávána v dárkové krabičce, která je i jejím domečkem. Panenka je velmi lehoučká.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Little Dutch Zatloukačka pink Little Dutch Set ocean kostky a balonky do vody
Little Dutch Zatloukačka pink

Zatloukačka má 6 barevných kolíků. Pomocí dřevěného kladívka děti zatloukají kolíky do otvorů. Hračka v barevném provedení zaujme vaší ratolest a bude rozvíjet dětskou fantazii. S touto hračkou se děti zaručeně zabaví.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

Holandská značka Little Dutch (malý Holanďan) vznikla v roce 2007. Od té doby se rozrostla v uznávanou mezinárodní společnost. Hračky a doplňky se v současnosti prodávají ve více jak 20 zemích světa a ve více jak 300 obchodech po celém světě. Tým Little Dutch dbá na vysokou kvalitu a design svých výrobků. Výrobky Little Dutch jsou vysoce moderní, někdy až nadčasové. Určitě se s nimi nebudou nudit jak děti, tak i dospělí. Radujte se z maličkostí.