Lock&Lock Sandwich Box, sada dóz a láhev
399 Kč 259 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pěkný svačinový boxík do které dáte plnohodnotnou svačinku. Kromě sendviče který se ideálně vejde největšího boxu, si můžete zabalit i nějakou zeleninu či ovoce do boxů menších.

Lock&Lock Taška tečkovaná Lunch Boxes, červená
449 Kč

Tečkovaná taška ,,Lunch time" s dózami, se kterou snadno přenesete svou svačinu a lehký oběd do práce, pochutiny na piknik nebo ovoce k vodě. Taška díky vnitřní termo fólii udržuje potraviny déle chladné, proto se skvěle hodí do teplejších dnů.

Lock&Lock Dóza na potraviny set 7 ks
569 Kč 549 Kč

Dózy Lock & Lock lze použít v chladničce, mikrovlnce nebo pro zmražování a lze je mýt v myčce na nádobí. Dózy Lock & Lock prošly přísnými hygienickými zkouškami a odpovídají nejpřísnějším předpisům.

Lock&Lock dózy na potraviny (HPL834SA)
569 Kč 399 Kč

Dózy Lock & Lock jsou funkční nádoby, vyrobené z kvalitního plastu, který je trvanlivý a odolný vůči vysokým teplotám. Dále jsou dózy 100% vzduchotěsné a zaručují dlouhou čerstvost uchovaných potravin.

Lock&Lock Dóza na potraviny set 11 ks-16%
979 Kč 819 Kč

Akce

Tyto dózy jsou 100% vzduchotěsné a tím zajišťují dlouhodobou čerstvost uchovávaných potravin. Dózy Lock & Lock jsou bezpečné a funkční nádoby vyrobené z kvalitního plastu.

Lock&Lock Jídlonosič 3 patra, 3 × 680 ml
329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický třídílný jídlonosič Lock&Lock vám usnadní přenášení hotových pokrmů. Tento jídlonosič má celkem tři patra, přičemž objem každé misky je 680 ml. Misky lze umývat v myčce a umístit je bez obav můžete jak do mrazáku, tak do mikrovlnné trouby. Snadné přenášení zaručuje praktický popruh, jenž drží misky pohromadě.

Lock&Lock Set vakuových pytlů (HSS603+HSS604)
449 Kč 299 Kč

Set úložných vaků je určený k uschování textilu nebo oděvů. Při skladování ušetříte až 80% místa. Zpětný ventil znemožňuje únik vzduchu směrem ven. Vaky mají speciální vakuový zip a silný povlak pro dlouhodobou životnost. Jsou snadno omyvatelné a jsou odolné vůči vodě a prachu. Velikosti vaků jsou 70 x 90 cm a 55 x 70 cm.

Lock&Lock Termoska s hrníčkem 1,2 l safírově-zlatá
729 Kč 669 Kč

Termoska v zajímavé safírově zlaté barvě je určena pro teplé i studené nápoje, teplotu nápoje udrží až na 6 hodin. Víčko slouží zároveň jako hrneček a je opatřeno ouškem pro pohodlné držení.

Lock&Lock Dóza na potraviny 15,1 cm 1,8 l
159 Kč

Dóza na potraviny 1,8 l značky Locklock zajišťuje delší trvanlivost potravin se zachováním jejich aroma. Nádoba je vzduchotěsná, a to díky čtyřem praktickým klipům, které drží bezpečně víko. Lze ukládat do chladničky či mrazáku a také používat v mikrovlnné troubě.

Lock&Lock Láhev Bisfree Eco 550 ml
199 Kč

Dodržujete pitný režim? Díky barevné plastové láhvi na vodu Lock & Lock budete mít o množství vypitých tekutin přehled. Malá velikost s objemem 550 ml se totiž vleze do každé tašky či kabelky a vodu tak můžete mít stále při sobě.

Lock&Lock Jídlo nosič 4 patra, 4 × 680 ml
409 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický čtyřdílný jídlonosič Lock&Lock vám usnadní přenášení hotových pokrmů. Tento jídlonosič má celkem čtyři patra, přičemž objem každé misky je 680 ml. Misky lze umývat v myčce a umístit je bez obav můžete jak do mrazáku, tak do mikrovlnné trouby.

Lock&Lock Láhev Bisfree One Touch 550 ml
209 Kč 199 Kč

Kolik tekutin vypijete během dne? Láhev na vodu značky Lock & Lock v pastelovém odstínu vám pomůže váš pitný režim dodržovat. Díky malé velikosti a objemu 550 ml se vleze do každé tašky či kabelky a vodu tak můžete mít stále při sobě.

Lock&Lock Termoska Knob, 400 ml, zlatorůžová
463 Kč

Novinka

Elegantní a stylová termoska Knob od značky Lock&Lock je vhodná na přenášení teplých i studených nápojů. Je vybavena sítkem, takže připravit si čaj či kávu teď můžete bez zbytečného přelévání. Díky širokému hrdlu lze termosku naplnit i ledem.

Lock&Lock Termoska METRO 710ML, šedá
699 Kč

Novinka

Nerezová termoska v jednoduchém a moderním designu. LOCKnLOCK TERMOSKA METRO 710ML, ŠEDÁ disponuje technologií trojitého vzduchového uzávěru a dvojitou vakuovou stěnou, díky kterým udrží nápoje studené po celý den. Praktický popruh a široký otvor pro pohodlnou manipulaci a snadné čištění.

Lock&Lock Termoska METRO 710ML, růžová
699 Kč

Novinka

Nerezová termoska v jednoduchém a moderním designu. LOCKnLOCK TERMOSKA METRO 710ML, RŮŽOVÁ disponuje technologií trojitého vzduchového uzávěru a dvojitou vakuovou stěnou, díky kterým udrží nápoje studené po celý den. Praktický popruh a široký otvor pro pohodlnou manipulaci a snadné čištění.

Lock&Lock Dóza na potraviny 23,2 cm 2,3 l
189 Kč 179 Kč

Dóza na potraviny o objemu 2,3 l značky Locklock je 100% vzduchotěsná nádoba, která udrží vaše potraviny dlouho čerstvé a zachová jejich aroma. Dóza je odolná vůči vysokým teplotám, lze ji tedy použít v mikrovlnné troubě a mýt v myčce na nádobí.

Lock&Lock Vak úložný (HSS602) 2ks
369 Kč 269 Kč

Úložný vak HSS602 2ks z nylonu je určen k uschování textilu nebo oděvů. Vak má speciální vakuový zip a silný povlak pro dlouhodobou životnost. Při skladování ušetříte až 80% místa. Zpětný ventil znemožňuje únik vzduchu směrem ven. Vak je snadno omyvatelný a je odolný vůči vodě a prachu. Velikost vaku je 95 x 100 cm.

Lock&Lock Odměrka s uzavíratelným víkem 1 l
179 Kč

Odměrka s uzavíratelným víkem o objemu 1 l značky Locklock poslouží nejen jako klasická odměrka, ale díky uzavíratelnému víku lze použít také jako nádobu na uchování potravin. Odměrka je vzduchotěsná a udrží vaše potraviny dlouho čerstvé se zachováním jejich aroma.

Lock&Lock Dóza na potraviny 18,1 cm 1,1 l
149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dóza na potraviny 1,1 l značky Locklock zajišťuje delší trvanlivost potravin se zachováním jejich aroma. Nádoba je vzduchotěsná, a to díky čtyřem praktickým klipům, které drží bezpečně víko. Lze ukládat do chladničky či mrazáku a také používat v mikrovlnné troubě.

Lock&Lock Vak úložný (HSS601) 2ks
399 Kč 299 Kč

Úložný vak HSS601 2ks z nylonu je určen k uschování textilu nebo oděvů. Vak má speciální vakuový zip a silný povlak pro dlouhodobou životnost. Při skladování ušetříte až 80% místa. Zpětný ventil znemožňuje únik vzduchu směrem ven. Vak je snadno omyvatelný a je odolný vůči vodě a prachu. Velikost vaku je 120 x 92 cm.

Lock&Lock Dóza na potraviny borosilikátové sklo 1l
219 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dóza na potraviny LOCK&LOCK z borosilikátového skla s plastovým víkem o objemu 1l. Dóza je vhodná na uchovávání a přenášení potravin. Je 100% vzduchotěsná a tím zajišťuje dlouhodobou čerstvost uchovávaných potravin.

Lock&Lock Dóza na potraviny set 5 ks
419 Kč 349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dózy Lock & Lock jsou bezpečné a funkční nádoby vyrobené z kvalitního plastu. Tyto dózy jsou 100% vzduchotěsné a tím zajišťují dlouhodobou čerstvost uchovávaných potravin.

Lock&Lock Obdélníková dóza Bisfree Modular 1,5 l
299 Kč

Lock&Lock Bisfree Modular je extra velká obdélníková dóza na potraviny o objemu 1,5 litru. Tato dóza zaujme vysoce kvalitním zpracováním i příjemným designem. Vyrobena je z BPA free plastového materiálu. Disponuje víčkem ze silikonové pryže, které díky čtyřem klipům potraviny spolehlivě udrží uvnitř. Dóza je vhodná na uchovávání a přenášení potravin, je vzduchotěsná, vodotěsná a stohovatelná s ostatními druhy dóz téže řady. Díky čirému provedení budete mít dokonalý přehled o jejím obsahu. Dózu lze umývat v myčce a umístit ji bez obav můžete i do mrazničky a mikrovlnné trouby.

Lock&Lock Čtvercová dóza Bisfree Modular 1 l
279 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lock&Lock Bisfree Modular je kvalitně zpracovaná dóza na potraviny čtvercového tvaru. Tato dóza o objemu 1 litr představuje ideálního pomocníka pro přenášení i skladování potravin. Vyrobena je z BPA free plastového materiálu. Disponuje víčkem ze silikonové pryže, které díky čtyřem klipům potraviny spolehlivě udrží uvnitř. Dóza je vzduchotěsná, vodotěsná a stohovatelná s ostatními druhy dóz téže řady. Díky čirému provedení pak budete mít dokonalý přehled o jejím obsahu. Dózu lze umývat v myčce a umístit ji bez obav můžete i do mrazničky a mikrovlnné trouby.

Lock&Lock Sportovní láhev 480 ml
259 Kč

Plastová lahev na vodu s pítkem. Locklock Sportovní láhev 480 ml je vyrobena z odolného tritanu a díky malé velikosti se vejde i do kabelky. Mějte neustálý přehled o dodržování pitného režimu.

Lock&Lock Dóza na potraviny 15,5 cm 1,2 l
149 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dóza na potraviny o objemu 1,2 l značky Locklock zajišťuje delší trvanlivost potravin se zachováním jejich aroma. Nádoba je vzduchotěsná, a to díky čtyřem praktickým klipům, které drží bezpečně víko. Lze ukládat do chladničky či mrazáku a také používat v mikrovlnné troubě.

Lock&Lock Čtvercová dóza Bisfree Modular 600 ml
179 Kč

Lock&Lock Bisfree Modular je kvalitně zpracovaná dóza na potraviny čtvercového tvaru. Tato dóza o objemu 600 ml představuje ideálního pomocníka pro přenášení i skladování potravin. Vyrobena je z BPA free plastového materiálu. Disponuje víčkem ze silikonové pryže, které díky čtyřem klipům potraviny spolehlivě udrží uvnitř. Dóza je vzduchotěsná, vodotěsná a stohovatelná s ostatními druhy dóz téže řady. Díky čirému provedení pak budete mít dokonalý přehled o jejím obsahu. Dózu lze umývat v myčce a umístit ji bez obav můžete i do mrazničky a mikrovlnné trouby.

Lock&Lock Sportovní láhev s brčkem 550 ml
269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plastová lahev na vodu s pítkem a odklápěcím víčkem s těsněním. Locklock Sportovní láhev s brčkem 550 ml je vyrobena z odolného tritanu a disponuje praktickým poutkem. Nápoje v lahvi můžete chladit i v mrazáku. Vhodná do myčky nádobí.

Lock&Lock Dóza na potraviny 1 l
149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dóza na potraviny 1 l značky Locklock je 100% vzduchotěsná nádoba, která udrží vaše potraviny dlouho čerstvé a zachová jejich aroma. Dóza je odolná vůči vysokým teplotám, lze ji tedy použít v mikrovlnné troubě a mýt v myčce na nádobí.

Lock&Lock Dóza na potraviny 15,1 cm 1 l
139 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dóza na potraviny 1 l značky Locklock je 100% vzduchotěsná nádoba, která udrží vaše potraviny dlouho čerstvé a zachová jejich aroma. Dóza je odolná vůči vysokým teplotám, lze ji tedy použít v mikrovlnné troubě a mýt v myčce na nádobí.

Lock&Lock Náhrada k rozprašovacímu mopu, 2 ks
249 Kč 179 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náhrada k mopu Lock&Lock vyrobená z mikrovláken je vhodná na suché i mokré čištění. Mikrovláknové náhrady sbírají více prachu a nečistot než běžné mopy, rychle schnou a na podlaze nezanechávají žádné stopy. Po vyprání v pračce je lze použít opakovaně. V balení 2 kusy.

Lock&Lock Dóza na potraviny 550 ml
189 Kč

Dóza na potraviny Lock&Lock o objemu 550 ml je určena k pohodlnému a bezpečnému přenášení a skladování potravin. Tato dóza je vyrobena z borosilikátového skla a opatřena je plastovým víkem. Je zcela vzduchotěsná, díky čemuž zaručuje dlouhodobou čerstvost uložených potravin. Parní otvor ve víku umožňuje ohřev v mikrovlnné troubě zároveň s víčkem.

Lock&Lock Dóza na potraviny borosilikátové sklo 380ml
159 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dóza na potraviny LOCK&LOCK z borosilikátového skla s plastovým víkem o objemu 380ml. Dóza je vhodná na uchovávání a přenášení potravin. Je 100% vzduchotěsná a tím zajišťuje dlouhodobou čerstvost uchovávaných potravin.

Lock&Lock Termoska METRO 470ML, šedá-17%
549 Kč 452 Kč

Akce

Nerezová termoska v jednoduchém a moderním designu. LOCKnLOCK TERMOSKA METRO 470ML, ŠEDÁ disponuje technologií trojitého vzduchového uzávěru a dvojitou vakuovou stěnou, díky kterým udrží nápoje studené po celý den. Praktický popruh a široký otvor pro pohodlnou manipulaci a snadné čištění.

Lock&Lock Čtvercová dóza s 3 přihrádkami 750 ml
169 Kč

Plastová čirá nádoba na potraviny se třemi přihrádkami pro oddělení potravin od značky Lock&Lock. Použitý plast je trvanlivý, odolává vysokým teplotám a je vzduchotěsný, čímž uchovává čerstvost uložených potravin. Lze je uložitchladničce, mrazáku i mikrovlnné troubě a mýt v myčce

Lock&Lock Dóza na potraviny borosilikátové sklo 890 ml
229 Kč 219 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dóza z borosilikátového skla s plastovým víkem. Locklock Dóza na potraviny borosilikátové sklo 890 ml je 100% vzduchotěsná a pomáhá zajistit dlouhodobou čerstvost a uchování potravin. Vhodná do myčky nádobí, mrazničky a mikrovlnné trouby.

Lock&Lock Obdelníková dóza Bisfree Modular 260 ml
149 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lock&Lock Bisfree Modular je obdélníková dóza na potraviny o objemu 260 ml. Tato vysoce kvalitní dóza je vyrobena z BPA free plastového materiálu. Disponuje víčkem ze silikonové pryže, které díky čtyřem klipům obsah dózy spolehlivě udrží uvnitř. Dóza je vhodná na uchovávání a přenášení potravin, je vzduchotěsná, vodotěsná a stohovatelná s ostatními dózami téže řady.

Lock&Lock Láhev Bisfree Soft Handle 510 ml
219 Kč 209 Kč

Barevná plastová láhev v moderním designu má objem 510 ml a díky své velikosti se vejde do každé tašky či kabelky. Stane se tak nepostradatelným pomocníkem pro dodržování pitného režimu po celý den.

Lock&Lock Dóza na nakládanou zeleninu 1,4 l
189 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dóza na nakládanou zeleninu o objemu 1,4 l značky Locklock je 100% vzduchotěsná nádoba, která zajišťuje delší trvanlivost potravin. Uvnitř dózy je umístěn speciální vyjímatelný košík, který umožňuje oddělit zeleninu od láku. Lze ukládat do chladničky či mrazáku nebo používat v mikrovlnné troubě.

Lock&Lock Dóza na potraviny 23,2 cm 1,6 l
179 Kč

Dóza na potraviny 1,6 l značky Locklock je 100% vzduchotěsná nádoba, která udrží vaše potraviny dlouho čerstvé a zachová jejich aroma. Dóza je odolná vůči vysokým teplotám, lze ji tedy použít v mikrovlnné troubě a mýt v myčce na nádobí.

Lock&Lock Dóza na potraviny 15,5 cm 870 ml
139 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dóza na potraviny o objemu 870 ml značky Locklock zajišťuje delší trvanlivost potravin se zachováním jejich aroma. Díky skvěle těsnícímu víku můžete potraviny také bezpečně převážet. Lze ukládat do chladničky či mrazáku a používat v mikrovlnné troubě.

Lock&Lock Dóza na potraviny borosilikátové sklo 630ml
179 Kč

Dóza na potraviny LOCK&LOCK z borosilikátového skla s plastovým víkem o objemu 630ml. Dóza je vhodná na uchovávání a přenášení potravin. Je 100% vzduchotěsná a tím zajišťuje dlouhodobou čerstvost uchovávaných potravin.

Lock&Lock Termoska Diamond, 400 ml, zlatá růžová
535 Kč

Novinka

Elegantní a stylová termoska Diamond od značky Lock&Lock je vhodná na přenášení teplých i studených nápojů. Je vybavena sítkem, takže připravit si čaj či kávu teď můžete bez zbytečného přelévání. Díky širokému hrdlu lze termosku naplnit i ledem. Nemusíte se bát, že se váš nápoj rozlije.

Lock&Lock Termoska METRO 470ML, modrá-17%
549 Kč 452 Kč

Akce

Nerezová termoska v jednoduchém a moderním designu. LOCKnLOCK TERMOSKA METRO 470ML, MODRÁ disponuje technologií trojitého vzduchového uzávěru a dvojitou vakuovou stěnou, díky kterým udrží nápoje studené po celý den. Praktický popruh a široký otvor pro pohodlnou manipulaci a snadné čištění.

Lock&Lock Dóza na potraviny borosilikátové sklo 740ml
189 Kč

Dóza na potraviny LOCK&LOCK z borosilikátového skla s plastovým víkem o objemu 740ml. Dóza je vhodná na uchovávání a přenášení potravin. Je 100% vzduchotěsná a tím zajišťuje dlouhodobou čerstvost uchovávaných potravin.

Lock&Lock Termoska Diamond, 400 ml, černá
535 Kč

Novinka

Elegantní a stylová termoska Diamond od značky Lock&Lock je vhodná na přenášení teplých i studených nápojů. Je vybavena sítkem, takže připravit si čaj či kávu teď můžete bez zbytečného přelévání. Díky širokému hrdlu lze termosku naplnit i ledem. Nemusíte se bát, že se váš nápoj rozlije.

Lock&Lock Termoska METRO 470ML, růžová
619 Kč

Novinka

Nerezová termoska v jednoduchém a moderním designu. LOCKnLOCK TERMOSKA METRO 470ML, RŮŽOVÁ disponuje technologií trojitého vzduchového uzávěru a dvojitou vakuovou stěnou, díky kterým udrží nápoje studené po celý den. Praktický popruh a široký otvor pro pohodlnou manipulaci a snadné čištění.

Lock&Lock Láhev Bisfree Detox 520 ml
299 Kč 289 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Originální plastová láhev na vodu značky Lock & Lock je na spodním konci vybavena odšťavňovačem na citron či limetku. Polovinu citronu jednoduše vymačkáte pomocí hrotu do láhve a uzavřete odjímatelným dílem. Láhev má objem 520 ml.

Lock & Lock je australskou firmou, která od svého založení v r. 1978 vyváží pod stejnojmennou značkou své výrobky do více než 100 zemí po celém světě. Obchody a pobočky této společnosti lze nalézt po celém světě, kromě Austráli např. i v Německu, Polsku, Česku, na Slovensku,Velké Británii, Severní Americe, Koreji, Číně nebo Vietnamu a dalších. Do roku 2013 by tato společnost ráda rozšířila destinace až na 130 zemí a tím si zajistila hlavní postavení v oblasti vakuových nádob.

Značka se specializuje na vakuové dózy na skladování potravin a na úložné skladovací boxy do domácnosti. Společnost Lock & Lock se také snaží rozšířit sortiment ze svých hlavních (plastových) produktů na kompletní kuchyňské vybavení od skla, porcelánu až po výrobky z nerezové oceli. Snaha být společností, která vyrábí různé nádobí spojené s praktickou funkcí souvisí pochopitelně i s použitím ekologických materiálů s ohledem na životní prostředí a zdraví zákazníků.

Lock & Lock v současné době investuje více než 2 % svého celkového ročního obratu do výzkumu a vývoje na zlepšení služeb a spokojenost zákazníků.

Rovněž vyvíjí značné úsilí k vývoji nových materiálů a prvotřídní kvality nových produktů, které můžete nalézt v každém koutě světa.

Lock & Lock je australskou firmou, která od svého založení v r. 1978 vyváží pod stejnojmennou značkou své výrobky do více než 100 zemí po celém světě. Obchody a pobočky této společnosti lze nalézt po celém světě, kromě Austráli např. i v Německu, Polsku, Česku, na Slovensku,Velké Británii, Severní Americe, Koreji, Číně nebo Vietnamu a dalších. Do roku 2013 by tato společnost ráda rozšířila destinace až na 130 zemí a tím si zajistila hlavní postavení v oblasti vakuových nádob.

Značka se specializuje na vakuové dózy na skladování potravin a na úložné skladovací boxy do domácnosti. Společnost Lock & Lock se také snaží rozšířit sortiment ze svých hlavních (plastových) produktů na kompletní kuchyňské vybavení od skla, porcelánu až po výrobky z nerezové oceli. Snaha být společností, která vyrábí různé nádobí spojené s praktickou funkcí souvisí pochopitelně i s použitím ekologických materiálů s ohledem na životní prostředí a zdraví zákazníků.

Lock & Lock v současné době investuje více než 2 % svého celkového ročního obratu do výzkumu a vývoje na zlepšení služeb a spokojenost zákazníků.

Rovněž vyvíjí značné úsilí k vývoji nových materiálů a prvotřídní kvality nových produktů, které můžete nalézt v každém koutě světa.