LONG LIFE BIOTEA Kombucha Citron 0.5l - 6ks
318 Kč 300 Kč 50,00 Kč/ks

Bio Kombucha s citronovou chutí vznikla na základě Bancha čaje přidáním přírodního aroma citronů . Citronová kombucha je nápoj bohatý na probiotika a prebiotika. Neobsahuje žádné konzervanty a barviva. Jedná se o naturální produkt.

LONG LIFE BIOTEA Kombucha Aloe Vera 0.5l - 6ks
318 Kč 300 Kč 50,00 Kč/ks

Bio Kombucha s Aloe Vera na zeleném čaji – je fermentovaný lahodný osvěžující nápoj z čajové houby Kombucha, který zlepšuje trávení a posiluje imunitní systém. Obsahuje velké množství probiotik, prebiotik, vitaminu B a antyoxydantů.

LONG LIFE BIOTEA Kombucha Bílý Čaj 0.5l - 6ks
276 Kč 252 Kč

Bio Kombucha Bílý Čaj je nápoj z čajové houby kombucha, získává se z procesu fermentace čaje a symbiózy kvasinek, s jemnou a osvěžující chutí. Obsahuje velké množství probiotik, prebiotik, vitaminu B a antyoxydantů.

LONG LIFE BIOTEA Kombucha Meduňka 0.5l - 6ks
276 Kč 252 Kč 42,00 Kč/ks

Bio Kombucha Meduňka a zelený čaj – je fermentovany nápoj z čajové houby Kombucha, který zlepšuje trávení a meduňka poskytuje uklidňující účinek. Obsahuje velké množství probiotik, prebiotik, vitaminu B a antyoxydantů.

LONG LIFE BIOTEA Kombucha Heřmánek 0.5l - 6ks
276 Kč 252 Kč 42,00 Kč/ks

Bio Kombucha Heřmánek a zelený čaj – je fermentovaný nápoj z čajové houby Kombucha, který zlepšuje trávení a posiluje imunitní systém. Obsahuje velké množství probiotik, prebiotik, vitaminu B a antyoxydantů.

LONG LIFE BIOTEA Kombucha Broskev 0.5l - 6ks
318 Kč 300 Kč 50,00 Kč/ks

Bio Kombucha s příchutí broskve. Nápoj z čajové houby kombucha je skvělé řešení pro ty co chtějí uhasit žízeň sladkým a přitom užitečným nápojem. Díky přírodní fermentaci kombucha je bohatá na velké množství probiotik a prebiotik.

LONG LIFE BIOTEA Kombucha Limetka & Zázvor 0.5l - 6ks
318 Kč 300 Kč 50,00 Kč/ks

BIO Kombucha s příchutí Zázvoru a Limetky je sladkokyselý a jemně sycený nápoj na bázi zeleného čaje, zázvora a kultury kombuchy s přírodním aroma Limetky. Kombucha bohatá na probiotika a antioxidanty.

LONG LIFE BIOTEA Kombucha Citron a Limetka 0.5l - 6ks
318 Kč 300 Kč 50,00 Kč/ks

Bio Kombucha s příchutí Citronu a Limetky je nápoj s lehce kyselou chutí který vás osvěží. Je bohatý na obrovské množství probiotik a vitaminy B. Detoxikace organismu

LONG LIFE BIOTEA Kombucha Káva 0.5l - 6ks
360 Kč 342 Kč

Kombucha s příchutí Kávy je přírodní fermentovaný energetik vyrobený ze tří druhů kávy. Nejen že Vás osvěží ale také dodá energii na celý den.

LONG LIFE BIOTEA je společnost, jejiž hlavním záměrem je výroba a distrubuce nápoje pro zdravou výživu s názvem Kombucha.

LONG LIFE BIOTEA je společnost, jejiž hlavním záměrem je výroba a distrubuce nápoje pro zdravou výživu s názvem Kombucha.