Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Bereber Beige-20%
8 699 Kč 6 959 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Kusový koberec Bereber v béžové barvě s příjemným liniovým vzhledem se hodí především do ložnic, obývacích pokojů nebo jídelen. Díky revolučnímu a praktickému praní je ideální volbou pro rodiny s dětmi, protože jeho údržba je více než snadná. Stačí ho jednoduše strčit do pračky a vyprat.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Universe-20%
8 699 Kč 6 959 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Moderní kusový koberec s vesmírnou tématikou v povedené kombinaci černé a bílé barvy. Takový je bavlněný koberec Universe, který je určený zejména do dětských a obývacích pokojů. Díky extrémně snadné údržbě je skvělou volbou pro rodiny s dětmi.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Hippy Mint-20%
6 099 Kč 4 879 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Příjemný kusový koberec v mentolově zelené barvě, který lze jednoduše a bezpečně vyprat v pračce. Kromě toho se může pochlubit i vysokou kvalitou, nízkou hmotností a příjemně měkkým povrchem. Jedná se o skvělého společníka do dětských i obývacích pokojů či ložnic.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Braids Pearl Grey-20%
6 949 Kč 5 559 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Jednobarevný kusový koberec v odstínu šedé barvy, který je pratelný přímo v pračce! Takový je koberec Braids Pearl Grey, který navíc potěší i vysokou kvalitou, příjemně měkkým materiálem a dobrým poměrem cena-výkon.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Air Natural-20%
6 249 Kč 4 999 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Jednoduchý kusový koberec v přírodní béžovošedé barvě s prostříhaným vlasem, který potěší vysokou kvalitou, širokou škálou využití a překvapivě snadnou údržbou. Tak by se dal ve zkratce shrnout bavlněný koberec Air Natural, který byl ručně utkán přímo v Indii.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Polka Dots Pink-White-20%
4 999 Kč 3 999 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Růžový kusový koberec s bílými puntíky, který byl ručně utkán z přírodní bavlny za použití netoxických barviv. Tento koberec je tak vyroben ekologickou a k přírodě šetrnou cestou. Mezi jeho výhody jednoznačně patří velmi snadná údržba, neboť ho stačí pouze strčit do pračky a jednoduše vyprat.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Tropical Pink-20%
8 049 Kč 6 439 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Moderní kusový koberec v odstínech příjemné růžové barvy s přírodními motivy, který se skvěle kombinuje s ostatními produkdy z řady Plants. Takový je bavlněný koberec Tropical Pink, který si dozajista zamilujete pro jeho vysokou kvalitu, příjemný povrch a nadprůměrně snadnou údržbu.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Vintage Map-20%
8 849 Kč 7 079 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Pěkný kusový koberec s originálním zpracováním mapy světa je tou pravou volbou do moderního pokoje. Pokud tedy hledáte praktický a přitom atraktivní koberec, pak byste tento koberec rozhodně neměli přehlédnout! Mezi jeho přednosti patří snadná údržba, vyšší kvalita a nízká hmotnost.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Kaarol-20%
7 899 Kč 6 319 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Pěkný béžový koberec marockého motivu, který se hodí do všech prosvětlených místností. Takový je bavlněný koberec Kaarol, který byl ručně utkán profesionálními tkalci přímo v Indii. Při jeho výrobě byla použita pouze přírodní barviva a přírodní materiály.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Ombré Emerald-20%
6 949 Kč 5 559 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Originální koberec v netradiční barevné kombinaci, který je tou pravou volbou do moderních domácností. Takový je kusový koberec Ombré Emerald, který byl profesionálními tkalci utkán z přírodní bavlny. Tento koberec nabízí vysokou kvalitu, nízkou hmotnost a dobrý poměr cena-výkon.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Tricolor Polka Dots Grey-Pink-20%
4 999 Kč 3 999 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Bavlněný kusový koberec s barevnými puntíky, který je univerzální nejen díky své šedé barvě, ale také díky bezproblémové údržbě a snadné přenositelnosti. Jedná se o ručně tkaný koberec, který byl utkán výhradně z přírodní bavlny a za použití netoxických barviv.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Tricolor Stars Grey-Pink-20%
4 999 Kč 3 999 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Praktický šedý koberec s hvězdami, který je určený do všech dětských pokojů. Díky univerzální šedé barvě, velmi snadné údržbě a vysoké kvalitě je jako stvořený pro rodiny s dětmi. Tento bavlněný koberec byl ručně utkán přímo v Indii za použití přírodních netoxických barviv.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec World Map-20%
6 799 Kč 5 439 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Originální kusový koberec s motivem mapy světa bude jistě skvělým společníkem v mnoha dětských pokojích. Díky extrémně jednoduché údržbě, kdy koberec stačí pouze strčit do pračky a vyprat, se jedná o tu pravou volbu pro rodiny s dětmi.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Biscuit Blue-20%
4 999 Kč 3 999 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Puntíkovaný modrý koberec v netradičním tvaru, který nabízí snadnou údržbu, příjemně měkký povrch a vysokou kvalitu. Takový je kusový koberec Biscuit Blue, který byl ručně utkán přímo v Indii z přírodního bavlněného vlákna.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Little Biscuit Pink-20%
4 999 Kč 3 999 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Růžový kusový koberec v květinovém tvaru, který má na sobě drobné puntíky. Tak vypadá bavlněný koberec Little Biscuit Pink, který byl utkán z kvalitního bavlněného vlákna. Výhodou tohoto koberce je vysoká kvalita, příjemně měkký povrch a extra snadná údržba.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Ombré Vanilla - Soft Pink-20%
6 949 Kč 5 559 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Zajímavý dvoubarevný koberec z řady Ombré, který se kromě atraktivního originálního vzhledu může pochlubit i nadprůměrnou kvalitou, velmi snadnou údržbou a nízkou hmotností. Tento bavlněný koberec byl ručně utkán přímo v Indii profesionálními tkalci.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Puffy Dream-20%
5 699 Kč 4 559 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Kusový koberec Puffy Dream ve tvaru mráčku je skvělým společníkem do všech dětských pokojů. Díky příjemné měkké barvě, vysoké kvalitě a nízké hmotnosti se jedná o pěkný a zároveň praktický koberec. Součástí koberce je i malý poštářek vyplněný 100% polyesterem.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Puffy Sheep-20%
6 449 Kč 5 159 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Kusový koberec ve tvaru květiny, jehož součástí je i odnímatelná plyšová ovečka! Tento moderní koberec je tak skvělou volbou pro rodiny s dětmi. Kromě atraktivního designu se totiž velmi snadno udržuje, neboť ho stačí pouze vložit do pračky a jednoduše vyprat.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Round ABC Natural-Black-20%
5 199 Kč 4 159 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Kruhový kusový koberec v univerzální béžové barvě zaujme hned na první pohled netradičním motivem abecedy. Kromě toho se ale tento moderní koberec pyšní vysokou kvalitou, příjemně měkkým povrchem a velmi snadnou údržbou.

Lorena Canals Pro zvířata: Pratelný koberec Tricolor Stars Vanilla-20%
4 999 Kč 3 999 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Hledáte koberec pro Vašeho psího nebo jiného zvířecího kamaráda? A co byste od takového koberce očekávali? Aby byl příjemný, snadno čistitelný, ideálně pratelný, dokonale pohodlný a aby dobře vypadal? Tak to jste tu správně.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Baby Numbers-20%
5 699 Kč 4 559 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Kusový koberec pro malé děti, které si na něm vyzkouší jednoduchou matematiku. Bavlněný kusový koberec Baby Numbers nabízí kromě atraktivního vzhledu také snadnou údržbu, vyšší kvalitu a příjemně měkký povrch. Díky nízké hmotnosti se navíc velmi snadno přenáší.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Butterfly-20%
7 199 Kč 5 759 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Kulatý kusový koberec s motivem motýla v příjemných vintage barvách. Takto jednoduše lze popsat bavlněný koberec Butterfly, který je skvělou volbou nejen do dívčích pokojů, ale například i do ložnic.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Monstera Leaf-20%
4 749 Kč 3 799 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Že jste ještě neviděli koberec ve tvaru obřího listu? Nyní máte možnost si jeden takový koberec pořídit domů! Kusový koberec Monstera Leaf ale kromě působivého tvaru zaujme i vysokou kvalitou, příjemně měkkým povrchem a extrémně snadnou údržbou.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Ombré Dark Grey - Grey-20%
6 949 Kč 5 559 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Moderní kusový koberec Ombré Dark Grey – Grey zaujme nejen příjemnou šedou barvou, ale také třásněmi, které jsou netypicky umístěné v rozích. Kromě toho si jej jistě oblíbíte pro jeho příjemně měkký povrch, vysokou kvalitu a neuvěřitelně snadnou údržbu.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Polka Dots Grey-White-20%
4 999 Kč 3 999 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Praktický šedý kusový koberec s bílými puntíky, který vyniká vysokou kvalitou, snadnou přenositelností a extra lehkou údržbou. Jeho ruční výroba probíhá přímo v Indii, kde na něj profesionální tkalci používají výhradně přírodní materiály a barviva.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Puffy Love-20%
5 699 Kč 4 559 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Růžový bavlněný koberec ve tvaru srdíčka, který je skvělou volbou do dětských pokojů. Na sobě má malý měkký polštářek, který je vyplněn 100% polyesterem. Kusový koberec Puffy Love byl ručně utkán přímo v Indii, kde na něj tkalci použli výhradně přírodní materiály a barviva.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Tricolor Stars Soft Mint-20%
4 999 Kč 3 999 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Dětský kusový koberec v mentolově zelené barvě s různě barevnými hvězdičkami je určený pro všechny malé ratolesti. Tento koberec je skvělou volbou do dětských pokojů, a to především díky bezproblémové údržbě, snadné přenositelnosti a měkkému povrchu.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Tricolor Stars Vanilla-20%
4 999 Kč 3 999 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Žlutý kusový koberec s různě barevnými hvězdami Tricolor Stars Vanilla je určený především pro děti a nejčastěji tak najde své místo v dětských pokojích. Koberec je vyroben výhradně z přírodních materiálů a netoxických barviv, která neohrožují zdraví dítěte.

Lorena Canals AKCE: 120x160 cm Ručně tkaný kusový koberec Biscuit Grey-20%
4 999 Kč 3 999 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní, snadno udržovatelný, praktický, univerzální a atraktivní kusový koberec Biscuit Grey byl ručně utkán z poctivého bavlněného vlákna za použití přírodních barviv, která jsou ekologická a šetrná k životnímu prostředí.

Lorena Canals AKCE: 120x160 cm Ručně tkaný kusový koberec Stars Blue-White-20%
4 999 Kč 3 999 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Modrý kusový koberec s bílými hvězdami vykouzlí radost na tváři všem klukům i holkám. Tento bavlněný koberec byl ručně utkán z přírodních materiálů profesionálními indickými tkalci. Jistě si jej oblíbíte zejména pro velmi snadnou údržbu.

Lorena Canals Pro zvířata: Pratelný koberec Bubbly Light Grey-20%
3 349 Kč 2 679 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Šedá varianta kusového kulatého koberce Bubbly je vyrobená ze 100% bavlny profesionálními indickými tkalci, kteří při její ruční výrobe použili výhradně přírodní materiály a barviva. Tento koberec můžete použít jako podložku nebo pelíšek pro Vašeho pejska či jiného domácího mazlíčka.

Lorena Canals Pro zvířata: Pratelný koberec Clouds Grey-20%
4 999 Kč 3 999 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Šedý kusový koberec Clouds Grey s několika bílými mráčky je tou pravou volbou pro Vašeho čtřnohého kamaráda. Ať už máte pejska, kočičku nebo jiné zvíře, tímto kobercovým pelíškem mu jistě uděláte radost. Koberec je pratelný a vyrobený ručně z těch nejlepších přírodních materiálů (vlna a bavlna).

Lorena Canals Pro zvířata: Pratelný koberec Milky Way-20%
6 249 Kč 4 999 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Zvířecí koberec v oválovém provedení s motivem mléčné dráhy je tou pravou volbou pro Vašeho mazlíčka. Tento atraktivní a přitom praktický koberec byl ručně utkán zkušenými tkalci přímo v Indii.

Lorena Canals Pro zvířata: Pratelný koberec Monstera Leaf-20%
4 749 Kč 3 799 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Že jste ještě neviděli pelíšek ve tvaru obřího listu? Nyní máte možnost jeden takový koberec pořídit domů Vašemu chlupatému kámošovi! Koberec Monstera Leaf ale kromě působivého tvaru zaujme i vysokou kvalitou, příjemně měkkým povrchem a extrémně snadnou údržbou.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Biscuit Beige-20%
4 999 Kč 3 999 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Pěkný béžový koberec, který toho nabízí víc, než se na první pohled zdá. Kromě atraktivního vzhledu se totiž kusový koberec Biscuit Beige může pochlubit vysokou kvalitou, snadnou údržbou a příjemně měkkým povrchem. Tento koberec je ideální pro rodiny s dětmi, a to právě díky bezproblémové údržbě.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Biscuit Grey-20%
4 999 Kč 3 999 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Kvalitní, snadno udržovatelný, praktický, univerzální a atraktivní kusový koberec Biscuit Grey byl ručně utkán z poctivého bavlněného vlákna za použití přírodních barviv, která jsou ekologická a šetrná k životnímu prostředí.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Biscuit Pink-20%
4 999 Kč 3 999 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Pokud patříte mezi milovníky růžové barvy, pak jistě nepřehlédnete bavlněný kusový koberec Biscuit Pink. Ten byl ručně utkán přímo v Indii a nabízí tak vysokou kvalitu, příjemně měkký povrch a snadnou přenositelnost díky nízké hmotnosti.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Botanic Plants-20%
8 699 Kč 6 959 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Pěkný kusový koberec s přírodními motivy, který se skvěle kombinuje s ostatními produkty z řady Plants. Tento koberec je kompletně pratelný v pračce, takže jeho údržba je více než snadná.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Bubbly Light Grey-20%
3 349 Kč 2 679 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Šedá varianta kusového kulatého koberce Bubbly je vyrobená ze 100% bavlny profesionálními indickými tkalci, kteří při její ruční výrobe použili výhradně přírodní materiály a barviva. Tento stylový koberec se hodí do všech moderních interiérů. Skvěle se bude vyjímat např.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Bubbly Soft Blue-20%
3 349 Kč 2 679 Kč
Doprava zdarma

Výprodej

Kulatý kusový koberec Bubbly Soft Blue se skvěle kombinuje s ostatními kruhy z této řady. Mezi jeho přednosti patří možnost praní v pračce, vysoká kvalita a nízká hmotnost. Jistě oceníte i měkký a příjemný povrch, atraktivní vzhled a mnoho možností využití. Tento koberec můžete umístit např.

Španělská společnost Lorena Canals vyrábí nádherné značkové koberce již od roku 1990. Velkou předností jejich koberců pro děti je jejich pratelnost v běžné pračce. Díky jednoduchému a krásně dětskému designu si pro pokojíček svých dětí vybere zcela jistě každý. Užijte si příjemnou 100% bavlnu s vědomím, že je naprosto atoxická a bezpečná.

Španělská společnost Lorena Canals vyrábí nádherné značkové koberce již od roku 1990. Velkou předností jejich koberců pro děti je jejich pratelnost v běžné pračce. Díky jednoduchému a krásně dětskému designu si pro pokojíček svých dětí vybere zcela jistě každý. Užijte si příjemnou 100% bavlnu s vědomím, že je naprosto atoxická a bezpečná.