LOVE TO DREAM

Cesta Love To Dream

2008 – Zakladatelka společnosti, Hana Krawchuk porodí krásného chlapečka. Malý Elijah vypadá trochu více neklidný než většina novorozenců a proto jí zdravotní sestra z nemocnice v Sydney ukáže, jak syna zabalit do plátna s ručičkami nahoře… semínko bylo zaseto.

Čtrnáct měsíců bezesných nocí, stovky dolarů za speciální plenky na zamotání novorozenců a Hana už ví, že musí existovat lepší způsob. Úplně první verze Love to dream SWADDLE UP™ s možností spánku s ručičkami nahoře byla vyrobena. Hana vytvořila vzorek pro přítele, jehož novorozenec měl problémy se spánkem také. Hned další den její kamarád volal – byl u vytržení, že syn spal celou noc!

2009 – První várka byla vyrobena v Austrálii a dodána do obchodů v Sydney. Během 2 týdnů bylo VYPRODÁNO! Zpětná vazba byla ohromující.

2010 – Během roku bylo zboží k dostání už ve 300 obchodech.

2011 – Love to Dream™ produkty jsou k dispozici ve více než 8 zemích světa včetně USA, Velké Británie, na Novém Zélandu, v Singapuru, Číně, Koreji, Francii a dalších.

2011 – Love to Dream ™ produkty jsou uváděny jako nejrychleji rostoucí a nejprodávanější výrobek v dětské / mateřské historii maloobchodní prodejny!

2012 – Love to Dream™ zahajuje výrobu univerzální 50/50.

Výrobky značky LOVE TO DREAM jsou zastoupeny v následujících kategoriích: