Lovely Linen Povlak na polštář CANVAS 47X47 SINGLE STRIPE CERISE
990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásný povlak na polštář od Lovely Linen v přirozeném tónu s grafickým potiskem. Povlak na polštář měří 47×47cm. Kombinujte různé polštáře této řady s sebou nebo s jednobarevnými potahy polštářů Lovely Linen a vytvořte si svůj osobní vzhled pro svůj domov.

Lovely Linen ubrousek Stripe sky 45x45
655 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lněné ubrousky Misty jsou k dispozici v rustikálních tlumených tónů v lehké, vzdušné vazbě. Jsou vyrobeny ze 100% lnu s využitím starých tradic v nejvyšší kvalitě.

Lovely Linen kuchyňská utěrka 46X70 WHITE
540 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Naše kuchyňská utěrka White je nejlepší způsob, jak udržet vše čisté a suché. Všechny naše kuchyňské utěrky schnou poměrně rychle a lze je používat tak často, jak potřebujete.

Lovely Linen kuchyňská utěrka 50X70 BLACK
540 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Naše kuchyňská utěrka v černé barvě je nejlepší způsob, jak udržet vše čisté a suché. Všechny naše kuchyňské utěrky schnou poměrně rychle a lze je používat tak často, jak potřebujete.

Lovely Linen kuchyňská utěrka 50X70 GRAPHITE
540 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Naše kuchyňská utěrka Graphite je nejlepší způsob, jak udržet vše čisté a suché. Všechny naše kuchyňské utěrky schnou poměrně rychle a lze je používat tak často, jak potřebujete.

Lovely Linen kuchyňská utěrka 50X70 NATURAL
540 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Naše kuchyňská utěrka Natural je nejlepší způsob, jak udržet vše čisté a suché. Všechny naše kuchyňské utěrky schnou poměrně rychle a lze je používat tak často, jak potřebujete.

Lovely Linen kuchyňská utěrka 50X70 RUSSET
540 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Naše kuchyňská utěrka Russet je nejlepší způsob, jak udržet vše čisté a suché. Všechny naše kuchyňské utěrky schnou poměrně rychle a lze je používat tak často, jak potřebujete.

Lovely Linen Povlak na polštář Misty raw 47X47 NIGHT
995 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lovely Linen Misty – Skvělý design pro váš gauč. Dopřejte vašemu gauči a posteli zcela nový vzhled díky našemu potahu na polštáře vyrobené z nejjemnějších plátěných tkanin.