LP LP 649B Bandáž loketní, L

LP LP 649B Bandáž loketní

227 Kč

Zmenšuje bolest spojenou s přetěžováním kloubu. Doporučuje se používat jako preventivní prostředek, chrání před úrazy a přetěžováním.

LP LP 959 Bandáž zápěstí, S
1x

LP LP 959 Bandáž zápěstí

134 Kč

Zmenšuje bolest spojenou s dlouhodobou prací s počítačem a také s přetěžováním kloubu. Chrání před úrazy a degenerativními změnami (např. pro osoby, které pracují s počítačem, hrají tenis, golf) a také se používá v průběhu degenerativních a revmatických onemocnění.

LP LP 726B Ortéza zápěstí (uni)

LP LP 726B Ortéza zápěstí (uni)

184 Kč

Zmírňuje bolest spojenou s přetažením kloubu degeneracemi a otřesy. Doporučuje se jako preventivní prostředek, který chrání a zmírňuje následky úrazů a degenerací, např. pro osoby pracující na počítači, hrající tenis, golf, snowboardisty.

LP LP 777B Chránič kolena, XL

LP LP 777B Chránič kolena

560 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Je určený pro osoby, které sportují, např. fotbaloví brankáři, házenkáři. Dokonale chrání koleno před úrazy spojenými s nehodami.

LP LP 771 Ortéza bederní s výztuhami, XL

LP LP 771 Ortéza bederní s výztuhami

723 Kč

Pás se doporučuje používat při různorodých onemocněních páteře, např. diskopatií, bederní spondylolistéze, nestabilitě bederní páteře, degenerativních změnách obratlů a také po operacích.

LP LP 711A Pás břišní

LP LP 711A Pás břišní

633 Kč

Používá se ke zpevnění břišních svalů a podepření vnitřních orgánů. Zapínání na suché zipy umožňuje regulaci v širokém rozsahu. Doporučuje se používat v případě břišní kýly, oslabení břišních svalů, po porodu, po operacích břišní dutiny.