LP LP 751B Páska epikondylární s pelotou (uni)
277 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Silikonová pelota zmírňuje potíže spojené s tzv. „tenisovým loktem”. Doporučuje se používat jako preventivní prostředek, chrání a zmírňuje následky tzv. tenisového loktu u osob, které hrají tenis, golf, jezdí na snowboardu.

LP LP 647B Bandáž kolenní
232 Kč

Bandáž zpevňuje kolenní kloub, působí profylakticky, chrání kloub před úrazy, zejména při oslabení kloubu, v případě revmatických a degenerativních onemocnění.

LP LP 708B Ortéza kolenní, chránič pately
464 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Silikonové vyztužení zajišťuje dokonalou stabilizaci čéšky. Doporučuje se používat při onemocněních čéšky za účelem její stabilizace a také jako univerzální zpevnění kloubu.

LP LP 726B Ortéza zápěstí (uni)
184 Kč

Zmírňuje bolest spojenou s přetažením kloubu degeneracemi a otřesy. Doporučuje se jako preventivní prostředek, který chrání a zmírňuje následky úrazů a degenerací, např. pro osoby pracující na počítači, hrající tenis, golf, snowboardisty.

LP LP 711A Pás břišní
633 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Používá se ke zpevnění břišních svalů a podepření vnitřních orgánů. Zapínání na suché zipy umožňuje regulaci v širokém rozsahu. Doporučuje se používat v případě břišní kýly, oslabení břišních svalů, po porodu, po operacích břišní dutiny.

LP LP 517CP Pás břišní (uni)
798 Kč

Slouží ke zpevnění břišních svalů a podporu vnitřních orgánů. Zapínání dává širokou možnost regulace velikosti.

LP LP 753B Ortéza zápěstí zpevňující (uni)
230 Kč

Zmenšuje bolest spojenou s přetěžováním kloubu a otřesy. Doporučuje se používat jako preventivní prostředek, chrání a zmírňuje následky úrazů a degenerativních změn, např. pro osoby, které pracují s počítačem, hrají tenis, golf, jezdí na snowboardu.

LP LP 649B Bandáž loketní
227 Kč

Zmenšuje bolest spojenou s přetěžováním kloubu. Doporučuje se používat jako preventivní prostředek, chrání před úrazy a přetěžováním.

LP LP 650B Bandáž hlezenní
227 Kč

Bandáž zpevňuje hlezenní kloub, působí profylakticky, chrání kloub před úrazy, zejména při oslabení kloubu.

LP LP 704B Bandáž hlezenní
271 Kč

Doporučuje se používat jako profylaktický prostředek, chrání před úrazy, zejména při oslabení hlezenního kloubu.

LP LP 771 Ortéza bederní s výztuhami
723 Kč

Pás se doporučuje používat při různorodých onemocněních páteře, např. diskopatií, bederní spondylolistéze, nestabilitě bederní páteře, degenerativních změnách obratlů a také po operacích.

LP LP 777B Chránič kolena
560 Kč

Je určený pro osoby, které sportují, např. fotbaloví brankáři, házenkáři. Dokonale chrání koleno před úrazy spojenými s nehodami.

LP LP 959 Bandáž zápěstí
134 Kč

Zmenšuje bolest spojenou s dlouhodobou prací s počítačem a také s přetěžováním kloubu. Chrání před úrazy a degenerativními změnami (např. pro osoby, které pracují s počítačem, hrají tenis, golf) a také se používá v průběhu degenerativních a revmatických onemocnění.