LPNH Capital Balíček pro školku/školu
999 Kč

Pokud chcete potěšit své žáky ve třídě, nebo sháníte sladkosti na výlet s dětmi či chcete být opravdu skvělým rodičem a obdarovat své ratolesti tak, aby se mohli rozdělit se spolužáky, je tento balíček přesně to, co hledáte!

LPNH Capital Narozeninový balíček
679 Kč

Tic Tac Mixed, to je oblíbený Tic-Tac v obrovském balení, které obsahuje 60 menších krabiček v příchutích klasický bílý mint, oranžový pomeranč, žlutá broskev a modrá máta peprná. V celém balení naleznete zhruba 400 bonbónků rozdělených do krabiček po 6 – 8 bonbóncích.

LPNH Capital Balíček pro 2 děti
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chcete obdarovat či jen tak potěšit Vaše děti. Můžete tak učinit s tímto výhodným balíčkem obsahujícím 2× obrovský Tic-Tac Mixed a 2× velké balení Kinder čokoládek.

LPNH Capital Balíček pro narozeninovou oslavu
1 399 Kč

Chystáte pro Vaši ratolest narozeninovou oslavu a ještě nemáte nakoupeny sladkosti? Nevadí! My Vám totiž ušetříme spoustu času s tímto „na míru ušitým“ balíčkem právě pro narozeninovou oslavu! Balíček obsahuje 3 obrovské kyblíky Haribo bonbónků samostatně balených ve 100 mini sáčcích.

LPNH Capital Balíček Obřích Tictaců - 5kusů
1 299 Kč

Balíček obsahuje: 5× obří Tic Tac! Lepší dárek těžko seženete. Velký Tic Tac vykouzlí úsměv na tváři každého dítěte. A balení není vše! Uvnitř se totiž skrývá 60 menších krabiček, které jen čekají na otevření. Čtyři různé barvy neznamenají nic jiného než 4 různé příchutě.