LPNH Capital Balíček pro školku/školu
1 099 Kč

Pokud chcete potěšit své žáky ve třídě, nebo sháníte sladkosti na výlet s dětmi či chcete být opravdu skvělým rodičem a obdarovat své ratolesti tak, aby se mohli rozdělit se spolužáky, je tento balíček přesně to, co hledáte!

LPNH Capital Narozeninový balíček
679 Kč

Tic Tac Mixed, to je oblíbený Tic-Tac v obrovském balení, které obsahuje 60 menších krabiček v příchutích klasický bílý mint, oranžový pomeranč, žlutá broskev a modrá máta peprná. V celém balení naleznete zhruba 400 bonbónků rozdělených do krabiček po 6 – 8 bonbóncích.

LPNH Capital Balíček pro narozeninovou oslavu
1 599 Kč

Chystáte pro Vaši ratolest narozeninovou oslavu a ještě nemáte nakoupeny sladkosti? Nevadí! My Vám totiž ušetříme spoustu času s tímto „na míru ušitým“ balíčkem právě pro narozeninovou oslavu! Balíček obsahuje 3 obrovské kyblíky Haribo bonbónků samostatně balených ve 100 mini sáčcích.

LPNH Capital Balíček pro ségru
599 Kč

Pokud sháníte pro svou sestru dárek na narozeniny, na svátek či pod vánoční stromeček, můžete vybrat právě tento balíček obsahující obří Kinder Bueno a balení 7 mini Nutell.

LPNH Capital Balíček Manner 4 kusy
549 Kč

V tomto výhodném balení najdete nejprve Manner Cubidoo, což jsou malinké oplatky s krémovou kakaovou a oříškovou náplní obalené v lahodné mléčné čokoládě, a to jak v sáčku se 140 g, tak v hezkém pohárku 140 g. Dále nabízí tento balíček perníkové bonbónky Manner Lebkuchen obalené v čokoládě, glazov…