LPNH Capital Balíček pro narozeninovou oslavu
1 599 Kč

Chystáte pro Vaši ratolest narozeninovou oslavu a ještě nemáte nakoupeny sladkosti? Nevadí! My Vám totiž ušetříme spoustu času s tímto „na míru ušitým“ balíčkem právě pro narozeninovou oslavu! Balíček obsahuje 3 obrovské kyblíky Haribo bonbónků samostatně balených ve 100 mini sáčcích.

LPNH Capital Balíček pro školku/školu
1 099 Kč

Pokud chcete potěšit své žáky ve třídě, nebo sháníte sladkosti na výlet s dětmi či chcete být opravdu skvělým rodičem a obdarovat své ratolesti tak, aby se mohli rozdělit se spolužáky, je tento balíček přesně to, co hledáte!

LPNH Capital Narozeninový balíček
679 Kč

Tic Tac Mixed, to je oblíbený Tic-Tac v obrovském balení, které obsahuje 60 menších krabiček v příchutích klasický bílý mint, oranžový pomeranč, žlutá broskev a modrá máta peprná. V celém balení naleznete zhruba 400 bonbónků rozdělených do krabiček po 6 – 8 bonbóncích.

LPNH Capital Balíček pro ségru
599 Kč

Pokud sháníte pro svou sestru dárek na narozeniny, na svátek či pod vánoční stromeček, můžete vybrat právě tento balíček obsahující obří Kinder Bueno a balení 7 mini Nutell.

LPNH Capital Balíček Manner 4 kusy
549 Kč

V tomto výhodném balení najdete nejprve Manner Cubidoo, což jsou malinké oplatky s krémovou kakaovou a oříškovou náplní obalené v lahodné mléčné čokoládě, a to jak v sáčku se 140 g, tak v hezkém pohárku 140 g. Dále nabízí tento balíček perníkové bonbónky Manner Lebkuchen obalené v čokoládě, glazov…