Luckies Stírací mapa světa Platinum
690 Kč

Poznejte nejluxusnější mapu výrobce Luckies, Platinum Edition. Mapa je perfektním dárkem pro jakéhokoliv vášnivého cestovatele. Na luxusu mapě dodává třpytivý metalický inkoust, kterým je vytištěna. Pod svrchní stíratelnou vrstvou se nachází pestrobarevný podklad.

Luckies Stírací mapa světa Scratch Map™ Deluxe Edition Luckies
599 Kč

Stírací mapa světa značky Luckies nově přichází v luxusní edici Deluxe. Vybavte si jakýkoliv pokoj stylovou stírací mapou s krásnou grafikou v černé a měděné barvě. Nově jsou na mapě také vyobrazeny složitější detaily a jsou na ní přidané ostrovy. Mapa vypadá skvěle na zdi jakékoliv barvy.

Luckies Stírací mapa světa - platinová verze
599 Kč

Platinová verze stírací mapy od londýnské designové společnosti Luckies je perfektně propracovaná a umožňuje mimo setření i zaznamenání cesty, dopravního prostředku a navštívených míst. Rozměry této perfektně vypadající mapy jsou 59.4 × 82.5 × 0.2 cm a je uložena v pevném tubusu.

Luckies Dřevěný magnetický rám na stírací mapy Hang!
799 Kč

Dřevěný magnetický rám na stírací mapy Hang! Jednoduchá a stylová cesta jak si pověsit vaše stírací mapy na zeď. Silné magnety jsou umístěny na vrchní a spodní části. Rám je dobře vyvážený aby udržel mapu narovnanou.

Luckies Kovová pokladnička ve tvaru zeměkoule Save The World Globus
899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Už žádné hledání drobáků z pohovky těsně před odletem na dovolenou. S touto pokladničkou budete mít našetřeno na vaše dovolenkové plány. Na pokladničku si můžete napsat přiloženým fixem kolik chcete našetřit a na jakou dovolenou šetříte.

Luckies Lampička ve tvaru retro fotoaparátu Camera Light
399 Kč

LED lampička ve tvaru retro fotoaparátu Camera Light s vlastní dobíjecí baterií. Světýlko se bude skvěle hodit jako dárek pro malé i velké fotografy.   Rozměry: 7,8 cm x 12,3 cm x 5,5 cm Materiál: Hliník, plast, LED Obsah balení: Lampička, USB kabel pro nabíjení

Luckies Magnetická nástěnná stírací mapa Magnimap
699 Kč

Magnetická nástěnná stírací mapa Magnimap se skvěle hodí pro všechny cestovatele. Jednoduše připevníte na zeď a přidáváte fotky z míst, které jste již navštívili dodanými magnety (až po seškrábáni země, samozřejmě). To co si na mapu připevníte pomocí magnetů je na vás, my volíme fotky nebo letenky…

Luckies Stírací glóbus Scratch Globe
449 Kč

Scratch Globe ™ je bílý stírací glóbus se zlatou fólií, která vám umožňuje zaznamenat, kde jste byli na vašich cestách. Setřením kousku mapy se státem, kde jste již byli, se vám odkryje bohatá a pestrá mapa s geografickými detaily. Tento glóbus je skvělý a nápaditý dárek pro každého cestovatele.

Luckies Stírací mapa Evropy Scratch Map Euro Edition
499 Kč

Originální edice značky Scratch Map® přichází se stírací mapou Evropy. Mapa bude krásným a elegantním doplňkem každého pokoje neba kanceláře. Byly použity velmi kvalitní materiály k výrobě mapy. Seškrábáním mapy se vám odkryjí místa různými barvami. Čím více budete cestovat, tím více můžete odkrýt…

Luckies Stírací mapa světa s hlavními městy Scratch Map Capitals
569 Kč

Stírací mapa světa značky Luckies nově přichází v edici Capitals. Vybavte si jakýkoliv pokoj stylovou stírací mapou s krásnou grafikou ve tmavé barvě. Nově jsou na mapě také vyobrazeny hlavní města států. Mapa vypadá skvěle na zdi jakékoliv barvy. Ve spodní části jsou také zajímavá fakta a grafiky…

Luckies Stírací mapa světa Scratch Map®
499 Kč

Originální edice značky Scratch Map®. Mapa bude krásným a elegantním doplňkem každého pokoje neba kanceláře. Byly použity velmi kvalitní materiály k výrobě mapy. Seškrábáním mapy se vám odkryjí místa různými barvami. Čím více budete cestovat, tím více můžete odkrýt!

Luckies Stírací mapa světa Scratch Map™ Deluxe Travel Edition
439 Kč

Stírací mapa světa značky Luckies nově přichází v luxusní edici Deluxe. Vybavte si jakýkoliv pokoj stylovou stírací mapou s krásnou grafikou v černé a měděné barvě. Nově jsou na mapě také vyobrazeny složitější detaily a jsou na ní přidané ostrovy. Mapa vypadá skvěle na zdi jakékoliv barvy.

Luckies Stírací růžovo-zlatá mapa světa Scratch Map™ Rose Gold Edition
779 Kč

Stírací mapa světa Scratch Map™ Rose Gold Edition přichází v růžovo-zlaté edici a mramorovým pozadím. Mapa bude krásným a elegantním doplňkem každého pokoje neba kanceláře. Byly použity velmi kvalitní materiály k výrobě mapy. Seškrábáním mapy se vám odkryjí místa různými barvami.

Luckies Stolní organizér ve tvaru chaty Cabin Tidy
359 Kč

Ukliďte si na svém stole stylovým doplňkem ve tvaru lesní chaty. Tři odkládací přihrádky spolu s držákem mobilního telefonu nebo sluchátek.   Materiál: Dřevo, kov Rozměry: 10,1 cm x 11,1 cm x 13,21 cm

Luckies Svítící glóbus s noční oblohou Star Globe
399 Kč

Pokud bydlíte ve městě, jistě máte problém vidět hvězdy, natož souhvězdí. Pro ty je svítící glóbus skvělý, protože vám ukáže souhvězdí, které jinak vidět nejsou. Glóbus je skvělým dárkem pro ty, kteří mají rádi astronomii.

Luckies to jsou neobyčejné dárky pro ženy i pro muže. Jsou jedineční a pro vaši potěchu navrhují a vyrábí celou řadu neobvyklých, designových a skvělých dárků. Nechte se inspirovat a udělejte radost sobě či svým nejbližším.

Luckies to jsou neobyčejné dárky pro ženy i pro muže. Jsou jedineční a pro vaši potěchu navrhují a vyrábí celou řadu neobvyklých, designových a skvělých dárků. Nechte se inspirovat a udělejte radost sobě či svým nejbližším.