MACHINE Boxerské rukavice Machine BEAST - modré
890 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tyto boxerské rukavice Vám nabízí skvělou všestrannou ochranu rukou a zápěstí. Boxerské rukavice Machine Beast v modré barvě jsou standardní rukavice pro box, kickbox, a thajský box. MACHINE Rukavice jsou ušity z kvalitní umělé kůže a velmi dobře padnou na ruku.


MACHINE Boxerské rukavice Machine Fast - stříbrné
890 Kč

Boxerské rukavice Machine Fast v černo / stříbrné kombinaci jsou standartní rukavice pro box, kickbox, a thajský box, rukavice jsou ušity z kvalitní umělé kůže. Rukavice Machine velmi dobře padnou na ruku.


MACHINE Boxerské rukavice Machine Fast - zlaté
890 Kč

Boxerské rukavice Machine Fast v černo / zlaté kombinaci jsou standartní rukavice pro box, kickbox, a thajský box, rukavice jsou ušity z kvalitní umělé kůže. Rukavice Machine velmi dobře padnou na ruku.


MACHINE Boxerské rukavice Machine King Crown - černo/červené
890 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tyto boxerské rukavice Vám nabízí skvělou všestrannou ochranu rukou a zápěstí. Boxerské rukavice Machine King Crown v černo červené kombinaci jsou standardní rukavice pro box, kickbox, a thajský box. MACHINE Rukavice jsou ušity z kvalitní umělé kůže a velmi dobře padnou na ruku.


MACHINE Boxerské rukavice Machine King Crown - černo/modré
890 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tyto boxerské rukavice Vám nabízí skvělou všestrannou ochranu rukou a zápěstí. Boxerské rukavice Machine King Crown v černo modré kombinaci jsou standardní rukavice pro box, kickbox, a thajský box. MACHINE Rukavice jsou ušity z kvalitní umělé kůže a velmi dobře padnou na ruku.


MACHINE Boxerské rukavice Machine King Of The Ring - černo/červené
890 Kč

Tyto boxerské rukavice Vám nabízí skvělou všestrannou ochranu rukou a zápěstí. Boxerské rukavice Machine King Of The Ring v černo červené kombinaci jsou standartní rukavice pro box, kickbox, a thajský box. MACHINE Rukavice jsou ušity z kvalitní umělé kůže a velmi dobře padnou na ruku.


MACHINE Boxerské rukavice Machine King Of The Ring - černo/modré
890 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tyto boxerské rukavice Vám nabízí skvělou všestrannou ochranu rukou a zápěstí. Boxerské rukavice Machine King Of The Ring v černo modré kombinaci jsou standartní rukavice pro box, kickbox, a thajský box. MACHINE Rukavice jsou ušity z kvalitní umělé kůže a velmi dobře padnou na ruku.


MACHINE Boxerské rukavice Machine King Of The Ring FAST - černo/červené
890 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tyto boxerské rukavice Vám nabízí skvělou všestrannou ochranu rukou a zápěstí. Boxerské rukavice Machine King Of The Ring FAST v černo červené kombinaci jsou standardní rukavice pro box, kickbox, a thajský box. MACHINE Rukavice jsou ušity z kvalitní umělé kůže a velmi dobře padnou na ruku.


MACHINE Boxerské rukavice Machine QUEEN - modré
890 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tyto boxerské rukavice Vám nabízí skvělou všestrannou ochranu rukou a zápěstí. Boxerské rukavice Machine Queen v modré barvě jsou standardní rukavice pro box, kickbox, a thajský box. MACHINE Rukavice jsou ušity z kvalitní umělé kůže a velmi dobře padnou na ruku.


MACHINE Boxerské rukavice Machine Retro - černé
890 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Boxerské rukavice Machine Retro jsou standartní rukavice pro kickbox, box a thajský box. Rukavice jsou ušity z kvalitní syntetické kůže. Velmi dobře padnou na ruku. Přední úderová plocha obsahuje vrstvu gelové výplně, která snáze pohlcuje tvrdé udéry.


MACHINE Boxerské rukavice Machine Retro kůže - černé
1 090 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Boxerské rukavice Machine Retro v černé barvě jsou standartní rukavice pro kickbox, box a thajský box. Rukavice jsou ušity z kvalitní kůže a velmi dobře padnou na ruku. Přední úderová plocha obsahuje vrstvu gelové výplně, která snáze pohlcuje tvrdé údery.


MACHINE Boxerské rukavice Machine Super Hero
890 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tyto boxerské rukavice Vám nabízí skvělou všestrannou ochranu rukou a zápěstí. Boxerské rukavice Machine Super Hero v modro červené barvě jsou standardní rukavice pro box, kickbox, a thajský box. MACHINE Rukavice jsou ušity z kvalitní umělé kůže a velmi dobře padnou na ruku.


MACHINE Boxerské rukavice Machine Super Hero Power
890 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tyto boxerské rukavice Vám nabízí skvělou všestrannou ochranu rukou a zápěstí. Boxerské rukavice Machine Super Hero Power v modro červené barvě jsou standardní rukavice pro box, kickbox, a thajský box. MACHINE Rukavice jsou ušity z kvalitní umělé kůže a velmi dobře padnou na ruku.


MACHINE Boxerské rukavice Machine Super Woman - růžové
890 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tyto boxerské rukavice Vám nabízí skvělou všestrannou ochranu rukou a zápěstí. Boxerské rukavice Machine Super Woman v růžové barvě jsou standardní rukavice pro box, kickbox, a thajský box. MACHINE Rukavice jsou ušity z kvalitní umělé kůže a velmi dobře padnou na ruku.


MACHINE Boxerské rukavice Machine THUNDER WARRIOR - modré
890 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tyto boxerské rukavice Vám nabízí skvělou všestrannou ochranu rukou a zápěstí. Boxerské rukavice Machine Thunder Warrior v modré barvě jsou standardní rukavice pro box, kickbox, a thajský box. MACHINE Rukavice jsou ušity z kvalitní umělé kůže a velmi dobře padnou na ruku.


MACHINE Chrániče holení Machine Fast CUT - bílé
1 190 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tyto chrániče holení a nártů Machine Fast se bílými pruhy mají extra silnou výplň a jsou zkrácené u kolena, tak aby neomezovali v pohybu. Chrániče holení Machine zajišťují tu nejvyšší ochranu holenní kosti. Chrániče holení MACHINE jsou velice oblíbené u bojovníků MMA a thaiboxerů.


MACHINE Chrániče holení Machine Fast CUT - červené
1 190 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tyto chrániče holení a nártů Machine Fast se červenými pruhy mají extra silnou výplň a jsou zkrácené u kolena, tak aby neomezovali v pohybu. Chrániče holení Machine zajišťují tu nejvyšší ochranu holenní kosti. Chrániče holení MACHINE jsou velice oblíbené u bojovníků MMA a thaiboxerů.


MACHINE Chrániče holení Machine Fast - stříbrné
1 190 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tyto chrániče holení a nártů Machine Fast se stříbrnými pruhy mají extra silnou výplň, která zajišťuje tu nejvyšší ochranu holenní kosti. Chrániče holení MACHINE jsou velice oblíbené u bojovníků MMA a thaiboxerů, jsou také vhodné jako chrániče na kickbox a ostatní bojové sporty.


MACHINE Chrániče holení Machine Killer - Bílé
1 190 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tyto chrániče holení a nártů Machine mají extra silnou výplň, která zajišťuje tu nejvyšší ochranu holenní kosti. Chrániče jsou velice oblíbené u bojovníků MMA a thaiboxerů. Dvojité zapínání na suchý zip. Ideální ochrana pro vaší holeň.


MACHINE Chrániče holení Machine King Of The Ring - černo/červené
1 190 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přestavujeme Vám chrániče holení a nártů Machine King Of The Ring v černo červené kombinaci. Chrániče holení MACHINE jsou velice oblíbené u bojovníků MMA a thaiboxerů jsou také vhodné jako chrániče na kickbox a ostatní bojové sporty. Chrániče holení MACHINE mají dvojité zapínání na suchý…


MACHINE Chrániče holení Machine Super Hero
1 190 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tyto chrániče holení a nártů Machine Super Hero pro bojové sporty . Probuď v sobě super hrdinu ! Chrániče holení Machine Super Hero mají
extra silnou výplň, která zajišťuje tu nejvyšší ochranu holenní kosti.


MACHINE Chrániče holení Machine Super Hero Power
1 190 Kč

Tyto chrániče holení a nártů Machine Super Hero Power pro bojové sporty . Probuď v sobě super hrdinu ! Chrániče holení Machine Super Hero Power mají
extra silnou výplň, která zajišťuje tu nejvyšší ochranu holenní kosti. Chrániče holení Machine jsou velice oblíbené u bojovníků MMA,…


MACHINE Chrániče holení Machine Super Woman
1 190 Kč

Tyto chrániče holení a nártů Machine Super Woman pro bojové sporty . Probuď v sobě super hrdinku ! Chrániče holení Machine Super Woman mají
extra silnou výplň, která zajišťuje tu nejvyšší ochranu holenní kosti. Chrániče holení Machine jsou velice oblíbené u bojovníků MMA,…


MACHINE Chrániče holení Machine Super Woman Power
1 190 Kč

Tyto chrániče holení a nártů Machine Super Woman Power pro bojové sporty . Probuď v sobě super hrdinku ! Chrániče holení Machine Super Woman Power mají
extra silnou výplň, která zajišťuje tu nejvyšší ochranu holenní kosti. Chrániče holení Machine jsou velice oblíbené u bojovníků…


MACHINE Chrániče holení Machine Thunder Warrior
1 190 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chrániče holenní Machine Thunder Warrior v modré barvě se člutými detaily. Hromový bojovník je zpět! Chrániče holenní Machine jsou velice oblíbené u bojovníků thaiboxerů bojovníků Krav Maga a MMA


MACHINE Chrániče loktů Machine - černé
350 Kč

Chrániče loktů od značky Machine na bojové sporty. Chrániče na lokty Machine v černé barvě vyvinuté speciálně pro bojové sporty jako je Thai-box, MMA, Krav Maga, a další


MACHINE Dámské MMA Rukavice Machine Queen of the Ring - růžové
790 Kč

Dámské MMA Rukavice Machine Queen of the Ring pro královny v ringu. Růžové MMA rukavice Machine Queen of the Ring jsou vyrobeny z kvalitní umělé kůže. MMA rukavice MACHINE Queen of the Ring v růžové barvě zajistí nejlepší bezpečnost pro vaší ruku a skvělou fixaci zápěstí.


MACHINE Dámské MMA Rukavice Machine Super Woman - růžové
790 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámské MMA Rukavice Machine Super Woman pro super ženy. Růžové MMA rukavice Machine Super Woman jsou vyrobeny z kvalitní umělé kůže. MMA rukavice MACHINE Super Woman v růžové barvě zajistí nejlepší bezpečnost pro vaší ruku a skvělou fixaci zápěstí.


Machine je Český výrobce vybavení na bojové sporty a umění. Základní nabídka značky Machine tvoří boxerské rukavice, mma rukavice a další chrániče na bojové sporty.

Machine je Český výrobce vybavení na bojové sporty a umění. Základní nabídka značky Machine tvoří boxerské rukavice, mma rukavice a další chrániče na bojové sporty.