MaDe Kostým hrdina

MaDe Kostým hrdina

Hodnocení: 5
369 Kč 309 Kč

Krásný chlapecký kostým v modro červené kombinaci nesmí vašemu malému chybět. Nepřemožitelný hrdina je nezbytnou součástí každého dětského karnevalu či maškarního bálu. Stačí doplnit vhodnou obuví a kostým je kompletní.

MaDe Dětský kostým - Ninja, 110 - 120 cm
495 Kč 409 Kč

Karneval se blíží a ty nemáš co na sebe? Kostým Ninja je tou správnou volbou. Staň se hvězdou a užij si spoustu zábavy a radosti se svými přáteli.

MaDe Kostým Bandita

MaDe Kostým Bandita

Hodnocení: 4,8
399 Kč 299 Kč

Postava mladého bandity by neměla scházet na žádném dětském maškarním bálu či plese. Celo černý kostým zajistí mladému loupežníkovi naprostou anonymitu. Stačí doplnit mečem a převlek je dokonalý.

MaDe Kostým kostlivec

MaDe Kostým kostlivec

Hodnocení: 4,2
329 Kč 299 Kč

Pro všechny malé milovníky kostýmů, kteří mají pro strach uděláno je tu parádní maska kostlivce. Ale opatrně! Není vůbec těžké ostatní touto maskou vyděsit. Stačí doplnit vhodnou obuví a kostým je kompletní.

MaDe Ambulance na setrvačník se zvukem
340 Kč 299 Kč

Akce

Vůz rychlé zdravotnické záchranné služby v reálném zbarvení a designu ambulance, známé z českých silnic. Ambulance jezdí na setrvačník a je vybavena funkčním majákem s modrými výstražnými světly a hlasem posádky vozu a dispečinku.

MaDe Policejní auto s českým hlasem na setrvačník 24 cm
299 Kč

Akce

Otevři dveře, zahoukej sirénou a vydej se zachránit město od zločinců. S policejním autem, které vydává zvuky a světelné signály, tě čeká spousta legrace a zábavy. Autíčko obsahuje i české hlasy posádky a dispečinku.

MaDe Letadlo ČSA s hlášením kapitána a letušky,
255 Kč 249 Kč

Dětské letadlo s licencí ČSA, s hlášením kapitána a letušky. Nahlédněte do systému letového provozu s tímto zábavným letadlem. Letadélko je vybaveno světelnými efekty a hlášením při startu, letu a přistání. Velikost letadla je 20 cm.

MaDe Policejní dodávka se zvuky a světly
299 Kč 289 Kč

Reálný design Policejní dodávky pro malého policistu. Auto jezdí na setrvačník a vydává zvukové a světelné efekty. Auto také říká česky různé fráze. Dveře se snadno otevírají.

MaDe Farma pejska a kočičky
339 Kč 299 Kč

Zavítej na farmu pejska a kočičky a užij si spoustu zábavy. Skvělá dotyková podložka tě seznámí se zvířátky, s různými druhy ovoce a zeleniny. Naučí tě, jaké zvuky vydávají zvířátka nebo jakou barvu má mrkvička.

MaDe Robot Zigy s funkcí rozpoznání hlasu-28%
1 399 Kč 999 Kč

Akce

Interaktivní Zigybot je robot s tajnou misí. Nemusíte se ale bát. Přichází v míru. Zigy dokáže rozpoznat 17 českých příkazů/vět, na které odpovídá různými variantami odpovědí nebo provede požadovanou akci. Zigy vám také změří teplotu okolí, zazpívá a zaručeně vždy dobře pobaví.

MaDe Chytré pero s kartami

MaDe Chytré pero s kartami

Hodnocení: 4,3
299 Kč 259 Kč

Chytré pero je interaktivní hra, která děti zaujme a zábavnou formou je mnohému naučí. Obsahuje 100 výukových karet s otázkami. Pero má dvě volby, můžete používat zvukové efekty nebo jenom světelné.

MaDe Sloník - hra na schovávanou
700 Kč 549 Kč

Sloník se hrou na schovávanou. Kdopak se to schovává? Kuk! To jsem já, tvůj přítel sloník! Umím mluvit, umím zpívat a rád si hraju na schovávanou. Stiskni mou levou tlapku a poslechni si veselou písničku nebo stiskni mou pravou tlapku a zahraj si se mnou na schovávanou.

MaDe Auto popelářské, na dálkové ovládání
400 Kč 349 Kč

Nezbytný pomocník při odvozu různého odpadu je tento popelářský vůz na dálkové ovládání. Auto je veliké 28 centimetrů a je vyrobeno z kvalitního plastu. Dálkové ovládání pracuje na frekvenci 27 MHz. Auto jezdí vpřed, vzad a do stran. Je vybaveno i světelnými efekty.

MaDe Auto požární se žebříkem
305 Kč 269 Kč

City Collection hasičské auto s žebříkem je snem každého kluka. Auto je na baterie, vydává zvuk a svítí. Nápomáhá při dopravních nehodách, požárech nebo v těžko dostupných terénech. Vhodné pro děti od 3 let.

MaDe Konvice rychlovarná, na baterie
239 Kč 209 Kč

Šikovná pomůcka do každé dětské kuchyňky je tato oranžovo-bílá rychlovarná konvice. Konvice je na baterie a mluví česky. Je vyrobena z kvalitního plastu.

MaDe Letadlo ČSA s českým hlasem 30 cm
569 Kč 499 Kč

Dětské letadlo s licencí ČSA, s hlášením kapitána a letušky. Nahlédněte do systému letového provozu s tímto zábavným letadlem. Letadélko je vybaveno světelnými efekty a hlášením při startu, letu a přistání. Hlášení je stejné jako v opravdovém letadle!

MaDe Semafor na baterie 72 cm
435 Kč 339 Kč

Semafor učí děti bezpečnosti silničního provozu a automaticky přepíná světla. Je to skvělý doplněk na každé dopravního hřiště. Vydává realistické zvuky. Výška je nastavitelná do výšky až 72 cm.

MaDe Batoh Disney Auta

MaDe Batoh Disney Auta

Hodnocení: 3
319 Kč

Krásný červený baťůžek s motivem z filmu Auta udělá radost každému malému fanouškovi. Batoh je vybaven jednou hlavní kapsou. Přední strana je tvořena 3D plastikou Bleska McQueena.

MaDe Piáno elektronické 37 kláves
769 Kč

Novinka

Dětské klávesy v moderním červeném designu jsou jako stvořené pro začínající hudebníky. Dětské pianko seznamuje dítě s potřebnými dovednostmi hry na hudební nástroj, zlepšuje dětskou motoriku, zároveň rozvíjí hudební sluch a smysl pro rytmus. Pianko je doplněno světelnými efekty.

MaDe Kostým Čarodějnice, S
669 Kč 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dívčí kostým čarodějnice je krásný převlek na maškarní. V balení dívky naleznou klobouk a šaty. Kostým je vhodný na dětské párty a oslavy, na karneval nebo maškarní ples.

MaDe Batoh Dino

MaDe Batoh Dino

Hodnocení: 4,6
309 Kč 279 Kč

Zelený batoh s motivem řvoucího dinosaura je vybaven jednou hlavní zipovou kapsou a jednou přední kapsou na zip. Samozřejmostí jsou nastavitelné ramenní popruhy a rukojeť na snadné přenášení.

MaDe Chytré pero + 100 výukových stran
369 Kč 289 Kč

Chytré pero je interaktivní hra, která děti zaujme a zábavnou formou je mnohému naučí. Obsahuje 100 výukových karet s otázkami. Pero má dvě volby, můžete používat zvukové efekty nebo jenom světelné.

MaDe Sophie robotická kamarádka
1 050 Kč 829 Kč

Robotí slečna Sophie na IR ovládání. Robotka pomocí LED diod zobrazí výraz tváře. Má 4 základní nálady které umí měnit, pro každou náladu má pak odpovídajících 20 zvuků. Robotka je vybavena taneční sekvencí, dá se jí naprogramovat pohyb. Nechybí ani simulace řeči.

MaDe Pokladna na baterie český design
449 Kč 379 Kč

Dětská pokladna nyní v českém designu. Tato pokladna bude pro děti skvělým pomocníkem v jejich obchůdku. Součástí pokladny je i kalkulačkapp, takže snadno spočítáte cenu nákupu. Pokladna vydává **zvukové i světelné efekty a má přednastavenou cenu zboží.

MaDe Roboti bojovníci

MaDe Roboti bojovníci

Hodnocení: 5
1 299 Kč 1 029 Kč

Ultimátní zápas dálkově ovládaných robotů. Dva roboti, každý se svým vlastním ovladačem, bojují proti sobě. Robot reaguje na pohyb ovladačů, které hráč drží v ruce. Údery levou a pravou pěstí, bojový výpad nebo útočná otočka, to jsou prostředky k boji se soupeřem. Barva LED diody informuje o kondici bojovníka. Jestliže je robot 5 x zasažen automaticky se vypne.

MaDe Auto nákladní, na dálkové ovládání
420 Kč 399 Kč

Nezbytný pomocník na každé stavbě je tento stavební vůz na dálkové ovládání. Auto je veliké 28 centimetrů a je vyrobeno z kvalitního plastu. Dálkové ovládání pracuje na frekvenci 27 MHz. Auto jezdí vpřed, vzad a do stran. Je vybaveno i světelnými efekty.

MaDe Batoh Fortnite tmavě modrý
749 Kč 659 Kč

Batoh s motivem ze hry Fortnite je vybaven jednou hlavní zipovou kapsou a jednou přední kapsou na zip. Samozřejmostí jsou nastavitelné ramenní popruhy a rukojeť na snadné přenášení.

MaDe Kostým víly

MaDe Kostým víly

Hodnocení: 4,9
659 Kč 559 Kč

Dívčí zeleno-modré šaty v podobě víly jsou roztomilým převlekem na maškarní. V balení holčičky naleznou zdobené šaty s křídly. Kostým je vhodný na dětské párty a oslavy, na karneval nebo maškarní ples.

MaDe Šaty na karneval - Batman
299 Kč 249 Kč

Hrdinský kostým Batmana je oblíbená klučičí maska na maškarní. Kostým je vhodný na dětské párty a oslavy, na karneval nebo maškarní ples. Staňte se i vy hrdinou a zachraňte svět!

MaDe Batoh na kolečkách LOL
435 Kč 399 Kč

Růžový batoh na kolečkách s motivem panenek L.O.L. Surprise! udělá radost každé malé fanynce. Batoh je vybaven teleskopickou rukojetí a jednou kapsou na zip. Samozřejmostí jsou nastavitelné ramenní popruhy a rukojeť pro snadné přenášení.

MaDe Puzzle pěnové – dinosauři
549 Kč 459 Kč

Pěnové puzzle s motivy dinosaurů bezvadně poslouží k rozvíjení představivosti u nejmenších dětí. Zároveň je lze použít jako koberec s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi. Dílky jsou měkké a lehce omyvatelné.

MaDe Šaty na karneval - princezna
559 Kč 399 Kč

Najdi si svého prince! Oblékni si krásné šaty pro princeznu a honem na karneval, kde na tobě všichni oči nechají. Staň se krásnou ozdobou a užij si spoustu radosti a zábavy se svými přáteli.

MaDe Mikrofon na baterie
349 Kč

Novinka

Skvělá zábava pro malé zpěváky je mikrofon na baterie, ke kterému je možné připojit chytrý mobilní telefon. Pro ještě větší zábavu je mikrofon vybaven blikajícími barevnými světly a hodí se tak pro jakoukoliv dětskou párty a zábavu.

MaDe Giant Jeřáb, na dálkové ovládání
460 Kč 409 Kč

Nezbytný pomocník na každé stavbě je tento kolový jeřáb na dálkové ovládání. Auto je veliké 28 centimetrů a je vyrobeno z kvalitního plastu. Dálkové ovládání pracuje na frekvenci 27 MHz. Auto jezdí vpřed, vzad a do stran. Je vybaveno i světelnými efekty.

MaDe Škorpion dálkové ovládání
359 Kč

Vyděs své přátele tímto reálně vypadajícím škorpionem na dálkové ovládání. Škorpion při pohybu hýbe nohama pro ještě realističtější ztvárnění. Pohybuje se vpřed, vzad a otáčí se o 360 stupňů. Klepeta lze ručně nastavit do požadované polohy.

MaDe Kostým Modrá Čarodejka
299 Kč 279 Kč

Veselý kostým pro všechny malé milovnice karnevalu. Přestrojení za čarodějnici je u mladých slečen jedno z nejoblíbenějších. Pokud se bude chtít blýsknout na maškarním plese je tento kostým tou pravou volbou.

MaDe Šaty na karneval - Captain Amerika
429 Kč 339 Kč

Oblékněte si tento kostým a staňte se Kapitánem Amerikou. Kostým se bude skvěle hodit na hraní, párty nebo na karneval. Staňte se i vy hrdinou a zachraňte svět!

MaDe Batoh Frozen 2 modrý
385 Kč 339 Kč

Krásně lesklý modrý baťůžek s motivem Anny a Elsy z animovaného filmu Frozen 2 udělá radost každé malé fanynce. Batoh je vybaven jednou hlavní zipovou kapsou a jednou přední kapsou na zip. Samozřejmostí jsou nastavitelné ramenní popruhy a rukojeť na snadné přenášení.

MaDe Batoh na kolečkách Spiderman
599 Kč 539 Kč

Batoh na kolečkách s motivem Spidermana udělá radost každému jeho fanouškovi. Batoh je vybaven teleskopickou rukojetí a dvěma kapsami na zip. Samozřejmostí jsou nastavitelné ramenní popruhy a rukojeť pro snadné přenášení.

MaDe Auto požární s plošinou
305 Kč 269 Kč

City Collection hasičské auto s plošinou je snem každého kluka. Auto je na baterie, vydává zvuk a svítí. Nápomáhá při dopravních nehodách, požárech nebo v těžko dostupných terénech. Vhodné pro děti od 3 let.

MaDe Panenka Adélka, zpívá 3 písničky
999 Kč 659 Kč

Panenka Adélka zazpívá ráda každému a tím jej rozveselí. Panenka umí tři hezké české písničky – Já mám koně, vraný koně, Holka modrooká, Prší, prší, jen se leje. Je jako opravdová. Když zpívá pohybuje ústy.

MaDe Batoh Frozen 2 stříbrný
385 Kč 369 Kč

Krásně lesklý stříbrný baťůžek s motivem Anny a Elsy z animovaného filmu Frozen 2 udělá radost každé malé fanynce. Batoh je vybaven jednou hlavní zipovou kapsou a jednou přední kapsou na zip. Samozřejmostí jsou nastavitelné ramenní popruhy a rukojeť na snadné přenášení.

MaDe Vojenské obrněné vozidlo
319 Kč

Vojenské obrněné vozidlo tipu Hummer na setrvačník s hlasy posádky a velitelského stanoviště. Obrněné vozidlo v měřítku 1:16 měří 24 cm a má otvíratelné dveře. Auto navíc vydává zvukové a světelné efekty.

MaDe Dětská kytara 54cm meloun
519 Kč 429 Kč

Dětská kytara v designu melounu. Probuďte v sobě umělce již v raném věku díky této kytaře. Kytara poslouží k naučení základů hraní na kytaru a jiné strunné nástroje. Je vyrobena z plastu.

MaDe Batoh Skull Fortnite černý
749 Kč 669 Kč

Batoh s motivem ze hry Fortnite je vybaven jednou hlavní zipovou kapsou a jednou přední kapsou na zip. Samozřejmostí jsou nastavitelné ramenní popruhy a rukojeť na snadné přenášení.

MaDe Pejsek Ťapka - Zlatý retrívr
949 Kč 789 Kč

Novinka

Interaktivní plyšový pejsek Ťapka o velikosti 20 cm. Je to veliký šikulka. Svého páníčka poslouchá na slovo. Dej mu jeden ze šesti různých pokynů a sleduj, jak ho hravě splní.

MaDe Sáček na sportovní obuv Skull Fortnite
229 Kč

Vak na záda s motivem ze hry Fortnite je využitelný pro přezůvky nebo také pro úbor do tělesné výchovy. Má nastavitelné popruhy, díky kterým padne každému dítěti perfektně na záda.

MaDe Panenka kuchařka

MaDe Panenka kuchařka

Hodnocení: 4
540 Kč 439 Kč

Panenka Adélka pohádková kuchařka. Mluví česky. „Pojďme uvařit něco dobrého.“ „Mám chuť na perníčky jako z perníkové chaloupky.“ „Uvaříme krupicovou kaši? Hrnečku vař!“ „To bude dobrota.“ „Pozor, kaše už přetéká. Hrnečku dost!“ „Chystáš se na cestu? Napeč si buchty do uzlíčku!“ „Dala bych si šípkový čaj. Medově sladký jako od Šípkové Růženky.“ „Víš, kde létají pečená kuřátka přímo do pusy? No přece u maminky!“

MaDe spol. s r.o. byla založena v roce 1991 v Brně, kde má své sídlo dodnes. Zabývá se dovozem a velkoobchodní distribucí hraček, kostýmů a sportovního zboží pro rekreaci na území České a Slovenské republiky. Díky spolupráci s dodavateli z celého světa sledujeme nejnovější trendy hraček. Naší specialitou jsou vlastní produktové řady, v nichž českému zákazníkovi přinášíme jedinečné hračky s českým designem i česky ozvučené.

V sortimentu naleznete vzdělávací hračky pro předškoláky a malé školáky, jako například dětské tablety, počítače, telefony a jiné zábavné výukové hračky. Kreativní hračky, které zábavnou formou rozvíjí zručnost dětí. V této řadě nabízíme modelíny, konstrukční stavebnice, tvoření ze sádry, apod. Zažeň nudu, hrej si a tvoř. Výzva pro šikovné děti. Kostýmy pro děti i pro dospělé, paruky a doplňky na karneval nebo na párty. Vstupte s námi do světa hraček.

MaDe spol. s r.o. byla založena v roce 1991 v Brně, kde má své sídlo dodnes. Zabývá se dovozem a velkoobchodní distribucí hraček, kostýmů a sportovního zboží pro rekreaci na území České a Slovenské republiky. Díky spolupráci s dodavateli z celého světa sledujeme nejnovější trendy hraček. Naší specialitou jsou vlastní produktové řady, v nichž českému zákazníkovi přinášíme jedinečné hračky s českým designem i česky ozvučené.

V sortimentu naleznete vzdělávací hračky pro předškoláky a malé školáky, jako například dětské tablety, počítače, telefony a jiné zábavné výukové hračky. Kreativní hračky, které zábavnou formou rozvíjí zručnost dětí. V této řadě nabízíme modelíny, konstrukční stavebnice, tvoření ze sádry, apod. Zažeň nudu, hrej si a tvoř. Výzva pro šikovné děti. Kostýmy pro děti i pro dospělé, paruky a doplňky na karneval nebo na párty. Vstupte s námi do světa hraček.