Madel Neflek 2 x Smacchio Tutto na skvrny 500 ml
159 Kč 139 Kč 69,50 Kč/ks

Enzymatický tekutý čistič Smacchio Tutto Neflek si účinně poradí se skvrnami na oblečení. Tento oblíbený čistič se hodí do každé domácnosti, především s malými dětmi.

Madel Disinfekto 5 l (dezinfekční prostředek proti bakteriím a plísním)
249 Kč 199 Kč

Tekutý dezinfekční a čisticí prostředek Disinfekto s vůní proti bakteriím a plísním bez obsahu chlóru. Je určen pro dezinfekci a čištění omyvatelných ploch a předmětů: podlah, kachliček, dveří, sanitárních zařízení, vnitřků ledniček, kuchyňských pracovních ploch, kráječů, nožů atd. Objem 5 l.

Madel Pulirapid Classico 5 l (na rez a vodní kámen)
349 Kč 279 Kč

Neporazitelná kvalita v boji proti vodnímu kameni, rzi a zbytkům mýdla. Pulirapid obsahuje směs účinných kyselin, které odstraní veškerou špínu. Čistí do vysokého lesku a odstraňuje vápenaté usazeniny, stopy mýdla a rzi v kuchyni, koupelně a na velkých površích. Objem 5 l.

Madel Pulirapid PACK 2x 750 ml Classico bílý
169 Kč 159 Kč 79,50 Kč/ks

Pulirapid Classico je legendární čistič pro kuchyně a koupelny. Obsahuje směs originálních kyselin, které odstraní veškerou špínu. Tento čistič nejen vyčistí povrch, ale zároveň mu dodá vysoký lesk.

Madel Pulirapid Casa Agrumi 5 l (univerzální čistič se čpavkem)
249 Kč 189 Kč

Pulirapid Casa je ideální pomocník při efektivním úklidu s výsledkem dokonalé hygieny. Tento nový čisticí prostředek je ideální pro dokonalou hygienu všech domácích omyvatelných povrchů (podlahy z mramoru, keramické dlažby, linolea, obkladačky, nerez, okna a zrcadla, sporáky, omyvatelné plochy v koupelnách a na toaletách, koberce a potahové látky). Objem 5 l.

Madel Pulirapid 2 x Sgrasso Tutto 500 ml odmašťuje
159 Kč 149 Kč 74,50 Kč/ks

Pulirapid Sgrasso Tutto je účinný odmašťovač, který můžete použít prakticky kdekoliv. Čistit do hloubky a leštit povrchy s tímto přípravkem můžete nejen v kuchyni, koupelně, ale třeba i v dílně.

Madel Pulirapid 2 x Extra 500ml PUMPIČKA na rez a vodní kámen
149 Kč 139 Kč 69,50 Kč/ks

Zatočte s vodním kamenem ve vaší koupelně či kuchyni s přípravkem Pulirapid Extra, který si hravě poradí nejen s vodním kamenem, ale i vápenatými usazeninami. Pomocí pumpičky bude jeho aplikace ještě snadnější.

Madel Sgrassa&Brilla Completo 750 ml PUMPIČKA odmašťovač
129 Kč 119 Kč

Sgrassa&Brilla Completo je účinný přípravek určený k odmaštění veškerých povrchů. Nejen, že odmastí povrch, ale také mu dodá lesk a čistotu. Pomocí pumpičky je nanášení mnohem jednodušší.

Madel Pavistella 5 l (prostředek na mytí podlah)
229 Kč 179 Kč

Pavistella je skvělý přípravek na mytí a leštění tvrdých omyvatelných povrchů, které pak zůstávají celé dny provoněné příjemnou květinovou vůní. Vhodné na laminátové podlahy, dlažbu, lino. Objem 5 l.

Madel Pulirapid 2 x Doccia 500 ml na sprchové kouty pumpička
149 Kč 139 Kč 69,50 Kč/ks

Pulirapid Doccia je čistící prostředek určený k čištění sprchových koutů. Obsahuje speciální směs kyselin, která zabraňuje vzniku a usazování vápenatých a mýdlových usazenin. Pomocí pumpičky je nanášení prostředku ještě jednodušší.

Madel Pulirapid 2 x 1,5 litru CASA univerzální čistič Muškát
169 Kč 159 Kč 79,50 Kč/ks

Pulirapid Casa vám pomůže efektivně uklidit vaši domácnost a výsledkem bude dokonalá hygiena. Tento tekutý čistič s vůní bílého muškátu obsahuje čpavek a alkohol a díky tomu povrchy rychle osychají a nejsou na nich čmouhy.

Madel Pulirapid PACK 2 x 750 ml Fresh
169 Kč 159 Kč 79,50 Kč/ks

Pulirapid Fresh je účinný čistič do kuchyně či koupelny s vůní levandule. Originální směs kyselin vyčistí veškerou špínu a zanechá povrch lesklý.

Madel Pulirapid PACK 2 x 750 ml Aceto fialový
169 Kč 159 Kč 79,50 Kč/ks

Pulirapid Aceto je účinný čistič, který nejen vyčistí povrch, ale zároveň jej i vyleští. Obsahuje kyseliny, které odstraní veškerou špínu, a přírodní ocet, který eliminuje nežádoucí pachy a zanechá třpytivý povrch.

Madel Floorsan 5 l (odmašťovací a mycí přípravek)
299 Kč 259 Kč

Floorsan 5l je tekutý koncentrovaný odmašťovací a mycí prostředek se sníženou pěnivostí na tvrdé omyvatelné povrchy, vhodný i pro čištění čisticí technikou. Je určený k mytí podlah a velkých povrchů pro profesionální užití, ale též kachliček, kuchyňského nábytku, dřezů, umyvadel a kuchyňských přístrojů. Objem 5 l.

Madel Pulirapid 2 x Splendi Acciato 500 ml pumpička nerez
149 Kč 139 Kč 69,50 Kč/ks

Pečujte pravidelně o nerezové povrchy s Pulirapid Splendi Acciato čističem, který při pravidelném používání zanechá povrch déle čistý, usnadní odstranění jakékoliv špíny a ochrání jej před vodním kamenem. Pomocí pumpičky bude nanášení ještě jednodušší.

Madel Curalavastoviglie víceúčelový čistič myčky 250 ml
60 Kč

Popis

Madel Curalavastoviglie je víceúčelový čistič myčky, který je nově dvoufázový a tím zaručuje vyšší účinnost a rychlejší působení přípravku! Zaručuje odstraňování mastnoty a vodního kamene z vnitřku myčky (včetně filtru, trysek a těsnění).

Madel Piatti Concentrato na nádobí, sklo i podlahu 5 l, Citron
244 Kč

Popis

POUZE PRO PROFESIONÁLNÍ UŽITÍ. 

Přípravek je nejen na mytí nádobí, ale i na sklo a pohlahu. Je vhodný i pro citlivou a náhlou pokožku. Tekutý pH neutrální bezfosfátový přípravek s citronovou vůní zaručí perfekní lesk a čistotu.

Madel Piatti Fruit Gel Agrumi na nádobí 4 l
176 Kč

Popis

Madel Piatti Fruit Gel s vůní citrusového ovoce. Přípravek je nejen na mytí nádobí, ale i na sklo a pohlahu. Je vhodný i pro citlivou a náhlou pokožku.

Madel Piatti Fruit Gel Limetka na nádobí 4 l
176 Kč

Popis

Madel Piatti Fruit Gel s vůní Limetky. Přípravek je nejen na mytí nádobí, ale i na sklo a pohlahu. Je vhodný i pro citlivou a náhlou pokožku. Tekutý pH neutrální bezfosfátový přípravek s vůní limetky zaručí dlouhotrvající lesk.

Madel Spruzza & Brilla, na mytí tvrdých omyvatelných povrchů 5 l
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Popis Čisticí prostředek Spruzza Brilla na tvrdé umyvatelné povrchy – okna, zrcadla, nerez, dveře, lustry, kachličky, nábytek, interiéry aut atd. Díky obsahu alkoholu v přípravku vyčištěné plochy krásně září a zůstávají bez čmouh.

Madel Stura Facile účinný čistič odpadů 1000 ml
144 Kč

Popis

Mimořádně účinný čistič odpadů Stura Facile snadno uvolní ucpané odpady. Jeho použití je jednoduché a rychlé, během 15 minut vyčistí potrubí umyvadel a do 25 minut odpady WC. K použití nepotřebujete zvon.