Magic cat Dvojmiska plastová
44 Kč 37 Kč

Plastová dvojmiska pro kočky je vyrobena z netoxického a bezpečného materiálu. Zaoblené hrany zabraňují uvíznutí jídla v rozích. Má úchop pro snadnou manipulaci při čištění či plnění. Magic cat Dvojmiska plastová je vhodná i do myčky.

Magic cat Miska keramická
64 Kč 54 Kč

Keramická miska je ideální na kočičí jídlo či vodu. Zaoblené hrany zabraňují uvíznutí jídla v rozích. Je těžší a stabilnější, je teda nízká pravděpodobnost, že dojde k rozlití či rozsypání obsahu. Magic cat Miska keramická se velmi snadno čistí.

Magic cat Miska keramická kočičí tlapka
99 Kč 60 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Keramická miska je ideální na kočičí jídlo či vodu. Zaoblené hrany zabraňují uvíznutí jídla v rozích. Je těžší a stabilnější, je teda nízká pravděpodobnost, že dojde k rozlití či rozsypání obsahu. Magic cat Miska keramická kočičí tlapka se velmi snadno čistí.

Magic cat Miska keramická kočičí tlapka 12,5 cm
86 Kč

Keramická miska Magic cat s kočičími tlapkami o průměru 12,5 cm. Misku můžete využít jak na vodu, tak i na krmivo. Keramika se jednoduše udržuje a veselé barvy s vtipným motivem oživí váš interiér.

Magic cat Miska keramická kočičí tlapka modrá 12,5 cm
76 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Keramická miska Magic cat s kočičími tlapkami v modré barvě a průměru 12,5 cm. Misku můžete využít jak na vodu, tak i na krmivo. Keramika se jednoduše udržuje a veselé barvy s vtipným motivem oživí váš interiér.

Magic cat Miska keramická kulatá 10,5 cm
49 Kč 48 Kč

Keramická miska Magic cat kulatá o průměru 10,5 cm s modrým vnitřkem. Misku můžete využít jak na vodu, tak i na krmivo. Keramika se jednoduše udržuje a veselé barvy oživí váš interiér.

Magic cat Miska keramická oválná
79 Kč 42 Kč

Keramická miska s motivem rybky je ideální na kočičí jídlo či vodu. Zaoblené hrany zabraňují uvíznutí jídla v rozích. Je těžší a stabilnější, je teda nízká pravděpodobnost, že dojde k rozlití či rozsypání obsahu. Magic cat Miska keramická oválná se velmi snadno čistí.

Magic cat Miska keramická s gumovou podložkou 13,5 cm
136 Kč

Keramická miska Magic cat s gumovou podložkou, krásným vzorem, o průměru 13,5 cm. Misku můžete využít jak na vodu, tak i na krmivo. Keramika se jednoduše udržuje a praktická gumová podložka udrží misku na svém místě.

Magic cat Miska keramická s rybkou 12,5 cm
87 Kč

Keramická miska Magic cat s rybkou o průměru 12,5 cm. Misku můžete využít jak na vodu, tak i na krmivo. Keramika se jednoduše udržuje a veselé barvy s vtipným motivem oživí váš interiér.

Magic cat Miska plastová
44 Kč

Plastová miska je vyrobena z netoxického a bezpečného materiálu. Zaoblené hrany zabraňují uvíznutí jídla v rozích. Stabilní základna zamezuje převrácení. Má úchop pro snadnou manipulaci při čištění či plnění. Magic cat Miska plastová je vhodná i do myčky.

Magic cat Miska plastová protiskluzová
44 Kč 37 Kč

Plastová miska pro kočky je vyrobena z netoxického a bezpečného materiálu. Zaoblené hrany zabraňují uvíznutí jídla v rozích. Magic cat Miska plastová protiskluzová je opatřena speciální gumou, která zamezuje pohybu po podlaze.

Magic cat Miska potisk Cat černá 15 cm
79 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Keramická miska Magic cat potisk Cat v černé barvě o průměru 15 cm. Misku můžete využít jak na vodu, tak i na krmivo. Keramika se jednoduše udržuje a vtipné motivy oživí váš interiér.

Magic cat Miska nerezová mělká 11 cm
19 Kč 13 Kč

Mělká miska z odolného nerezového materiálu určená především pro kočky, ale také menší plemena psů. Miska Magic Cat je vhodná na krmivo či tekutiny pro vašeho čtyřnohého mazlíčka.

Magic cat Miska keramická s oušky 13 cm
59 Kč

Keramická miska Magic cat s oušky v modré barvě a průměru 13 cm. Misku můžete využít jak na vodu, tak i na krmivo. Keramika se jednoduše udržuje a veselé barvy a vtipné provedení oživí váš interiér.

Magic cat Podložka s miskami
139 Kč 86 Kč

Praktická podložka je vyrobena ze silikonu a obsahuje 2 nerezové misky. Rozlitou vodu i rozsypané krmivo zachytí podložka a vaše podlaha tak zůstane čistá. Magic cat Podložka s miskami je vhodná do každého interiéru.