Magic cat Hračka Catnip motýl mix 15 cm
129 Kč 99 Kč

Motýl je ideální hračkou pro kočky. Je vyroben z catnipu a mikroplyše. Magic cat Hračka Catnip motýl mix 15 cm potěší majitele i jejich mazlíčky.

Magic cat Hračka LED míček svítící 3,75 cm
84 Kč

LED svítící míček podporuje přirozené instinkty koček. K zapnutí slouží červené tlačítko. Když bude míček bez aktivity, dojde k úspoře baterie. Při pohybu se hračka aktivuje a rozsvítí. Magic cat Hračka LED míček svítící 3,75 cm lze úplně vypnout pomocí tlačítka.

Magic cat Hračka míček pěnový fotbalový 3,75 cm
69 Kč

Fotbalový míček je ideální hračkou pro kočky. Je vyroben z měkké pěnové gumy. Magic cat Hračka míček pěnový fotbalový 3,75 cm zažene chvíle nudy. Dostupné ve více variantách dle skladové dostupnosti.

Magic cat Hračka motýl plyšový s catnipem mix 13 cm
69 Kč 59 Kč

Motýl je ideální hračkou pro kočky. Je vyroben z plyše a šanty kočičí. Magic cat Hračka motýl plyšový s catnipem mix 13 cm potěší majitele i jejich mazlíčky. Barva závisí na aktuální skladové dostupnosti.

Magic cat Hračka myška závěsná na dveře plyšová mix
69 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Závěsná myška je opatřena gumičkou a lze ji díky úchytu dát na dveře. Je vyrobena z plyše. Magic cat Hračka myška závěsná na dveře plyšová mix zažene chvíle nudy. Dostupné ve více variantách dle skladové dostupnosti.

Magic cat Hračka prut zvířátka s catnipem mix 41 cm
89 Kč 79 Kč

Zvířátko na prutu je ideální hračkou pro kočky. Je vyrobeno z plyše a šanty kočičí. Magic cat Hračka prut zvířátka s catnipem mix 41 cm potěší majitele i jejich mazlíčky. Barva závisí na aktuální skladové dostupnosti.

Magic cat Hračka Spirála mix 11 cm
84 Kč

Spirála je ideální hračkou pro kočky. Je opatřena sametovým povrchem. Magic cat Hračka Spirála mix 11 cm Dostupné ve více variantách dle skladových zásob.

Magic cat Hračka Spirála mix 17 cm
109 Kč

Spirála je ideální hračkou pro kočky. Je opatřena sametovým povrchem. Magic cat Hračka Spirála mix 17 cm Dostupné ve více variantách dle skladových zásob.

Magic cat Hračka želva plyšová s catnipem mix 11 cm
69 Kč 59 Kč

Želva je ideální hračkou pro kočky. Je vyrobena z plyše a šanty kočičí. Magic cat Hračka želva plyšová s catnipem mix 11 cm potěší majitele i jejich mazlíčky. Barva závisí na aktuální skladové dostupnosti.

Magic cat Hračka zvířátko plyšové mix 13-17 cm
69 Kč

Plyšové zvířátko je ideální hračkou pro kočky. Je opatřeno ocáskem či rolničkou. Magic cat Hračka zvířátko plyšové mix 13–17 cm zažene chvíle nudy. Dostupné ve více variantách dle skladové dostupnosti.

Magic cat Hračka rybka plyšová s catnipem mix 10 cm
64 Kč

Rybka je ideální hračkou pro kočky. Je vyrobena z plyše a šanty kočičí. Magic cat Hračka rybka plyšová s catnipem mix 10 cm potěší majitele i jejich mazlíčky. Barva závisí na aktuální skladové dostupnosti.

Magic cat Hračka Laser mix 5 motivů 7 cm
89 Kč

Laserové ukazovátko je opatřeno 5 nastavitelnými světelnými režimy, které lze změnit přepnutím objektivu. Kočka bude chtít paprsek chytat a zabaví se tak na dlouhou dobu. Magic cat Hračka Laser mix 5 motivů 7 cm je dodávána spolu s bateriemi.