Magnetifico Power Of

Magnetifico Power Of Pheromone Allure For Woman - parfém s feromony 50 ml
2x

Magnetifico Power Of Pheromone Allure For Woman - parfém s feromony

995 €
Doprava zdarma

Unikátní parfém pro zvýšení sexuální přitažlivosti, sebevědomí a respektu pro ženy – to je Pheromone Allure For Woman. Řada MAGNETIFICO – power of pheromones má jedinečné složení, které bylo vyvíjeno na základě AT-SC-R FORMULY.

Partner: Vivantis
Magnetifico Power Of Pheromone Seduction For Man - parfém s feromony 30 ml
1x

Magnetifico Power Of Pheromone Seduction For Man - parfém s feromony

799 €
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Unikátní parfém pro zvýšení sexuální přitažlivosti, sebevědomí a respektu pro muže – to je Pheromone Seduction For Man. Řada MAGNETIFICO – power of pheromones má jedinečné složení, které bylo vyvíjeno na základě AT-SC-R FORMULY.

Partner: Vivantis
Magnetifico Power Of Pheromone Allure For Man - parfém s feromony 50 ml
3x

Magnetifico Power Of Pheromone Allure For Man - parfém s feromony

995 €
Doprava zdarma

Unikátní parfém pro zvýšení sexuální přitažlivosti, sebevědomí a respektu pro muže – to je Pheromone Allure For Man. Řada MAGNETIFICO – power of pheromones má jedinečné složení, které bylo vyvíjeno na základě AT-SC-R FORMULY.

Partner: Vivantis

Značka Magnetifico Power Of Pheromones obsahuje feromony, které mají vliv na vaše charisma, sexappeal, sebevědomí i atraktivitu. Jedinečné spojení parfémů obsahujících feromony, se stalo doslova bestsellerem mezi vůněmi. Feromony mají nezpochybnitelný vliv na sexuální přitažlivost a v určitém slova smyslu ovlivňují výběr partnera. Feromonové parfémy se používají stejně jako běžný parfém - aplikují se na krk, dekolt nebo zápěstí.