Mancera Cedrat Boise - EDP 120 ml
2x

Mancera Cedrat Boise - EDP

1 899 Kč

Cedrat Boise značky Mancera je citrusově-aromatická vůně určená pro muže i ženy. Hlava je tvořena bergamotem, sicilským citronem, černým rybízem a kořeněnými tóny. Srdce se skládá z vodního jasmínu, lístků pačuli a ovocných akordů.

Partner: Vivantis
Mancera Juicy Flowers - EDP 120 ml

Mancera Juicy Flowers - EDP

1 899 Kč
1 779 Kč

Jak si prodloužit léto, když už nastaly deštivé dny? Přijměte Juicy Flowers, letní suvenýr, který můžete nosit v každém ročním období! Šťavnaté, sladké a drzé květiny odhalují jemné ovocné tóny a jemně se kombinují s nevinnou růží, svůdným jasmínem a mystickým santalovým dřevem.

Partner: Vivantis
Mancera Coco Vanille - EDP 120 ml

Mancera Coco Vanille - EDP

1 712 Kč

Coco Vanille z kolekce Christmas je orientálně-vanilková vůně určená pro ženy. Hlava je tvořena kokosem a broskeví. Květinové srdce se skládá z květiny tiare, ylang-ylang a jasmínu. V základu ucítíte kombinaci madagaskarské vanilky, pižma a dřevitých tónů. Nosem této vůně je Pierre Montale.

Partner: Vivantis
Mancera Jardin Exclusif - EDP 2 ml - vzorek s rozprašovačem

Mancera Jardin Exclusif - EDP

49 Kč

Mancera Jardin Exclusif je ovocná vůně vhodná pro muže i ženy. Tato nádherně lehká vůně, ideální pro běžné nošení, se otevírá s tóny pikantního citronu, zeleného jablka, bergamotu a broskve. Náznak karamelu dodává labužnický podtón.

Partner: Vivantis
Mancera Red Tobacco - EDP 2 ml - vzorek s rozprašovačem

Mancera Red Tobacco - EDP

49 Kč

Red Tobacco je silná a okouzlující vůně. Je stejně hřejivá jako červená barva, kterou má v názvu. Příjemně nasládlá vůně tabáku díky které se budete cítit sami sebou. Osloví odvážlivce, kteří vědí co chtějí.  Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Partner: Vivantis
-20%
Mancera Aoud Café - EDP 120 ml

Mancera Aoud Café - EDP

1 999 Kč
1 599 Kč

Mancera Aoud Café představuje orientálně-vanilkovou vůni pro muže i ženy. Hlav je tvořena broskví, černým rybízem a bergamotem. Srdce se skládá z ambry, kávy a květinových tónů. V základu se rozvoní sladké a dřevité tóny společně s bílým pižmem. Vůně byla uvedena na trh v roce 2013.

Partner: Vivantis
Mancera Roses Greedy - EDP 120 ml

Mancera Roses Greedy - EDP

1 635 Kč

Roses Greede značky Mancera je květinově-ovocná vůně určená pro muže i ženy. Hlavu tvoří mandarinka, broskev, kokos, černý rybíz a růžový pepř. V srdci ucítíte růži, jasmín a další květinové tóny. Základu dominuje bílé pižmo, ambra, vanilka, cukr a benzoin. Nosem této vůně je Pierre Montale.

Partner: Vivantis
Mancera 120ml aoud black candy, parfémovaná voda

Mancera 120ml aoud black candy, parfémovaná voda

3 737 Kč

Mancera Aoud Black Candy je orientální vůně pro muže i pro ženy z roku 2012 Parfém Aoud Black Candy propojuje pikantní tóny koření, které jsou obohaceny o sladký nádech Zahalte se do luxusních tónů parfému Mancera Aoud Black Candy.

Partner: KRAFTIKA