Marex Trade Hrnec zavařovací REX komplet 30 l
859 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pozinkovaný zavařovací hrnec REX o objemu 30 l obsahuje hrnec, vyjímatelnou distanční vložku, poklici a pouzdro na teploměr. Hrnec značky Marex Trade je skvělým pomocníkem při zavařování různých druhů potravin zejména při sklizni ovoce a zeleniny. Zavařovací hrnec je vhodný na plynový sporák, elektrickou plotýnku nebo sklokeramickou desku.

Marex Trade Víčko TWIST 100 mm pro sklenice nad 3l
109 Kč

Šroubovací víčko o průměru 100 mm pro zavařovací sklenice s objemem 3 l. Nezbytná pomůcka pro kvalitně provedenou konzervaci ovoce nebo zeleniny zajišťující těsné uzavření. Marex Trade Víčko TWIST 100 mm pro sklenice nad 3l lze použít při teplotě do maxima 100 °C. V balení po 10 ks.

Marex Trade Hrnec zavařovací REX komplet 20 l
749 Kč 729 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pozinkovaný zavařovací hrnec REX o objemu 20 l obsahuje hrnec, vyjímatelnou distanční vložku, poklici a pouzdro na teploměr. Hrnec značky Marex Trade je skvělým pomocníkem při zavařování různých druhů potravin zejména při sklizni ovoce a zeleniny. Zavařovací hrnec je vhodný na plynový sporák, elektrickou plotýnku nebo sklokeramickou desku.

Marex Trade Konvice french press, 0,8 l, bambus/nerez
650 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Konvice french press na přípravu kávy a čaje by neměla chybět ve výbavě milovníka těchto nápojů. Produkt značky Marex Trade je vyroben z kombinace borosilikátového skla, ušlechtilé nerezové oceli a bambusového dřeva. Filtr konvice dokáže po stlačení oddělit od nápoje sedlinu a zároveň nezničí cenné oleje a drobné aromatické částice.

Marex Trade Skleněný demižón 15 l s kvasním ventilem a popruhy
579 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skleněný demižón 15 l Marex Trade s hermetickým uzávěrem, který slouží při kvasení a hermetickou šroubovací zátkou pro uskladnění hotového vína. Demižón je vhodný pro zpracování hroznů, pro nakládání okurek, kysaného zelí atd. Jeden uzávěr demižón pevně uzavře, uchová obsah i pro bezpečnou přepravu, druhý uzávěr je opatřen žlábky které po zalití hrdla ve víku zajišťují proces kvašení.

Marex Trade Zavařovací sklenice TWIST, 8 x 720 ml
129 Kč

Zavařovací sklenice TWIST od značky Marex Trade je ideální na zavařování zeleniny, ovoce, hub či uchování medu. Tato velikost s objemem 720 ml je nepostradatelná pro kohokoli, kdo rád a často zavařuje potraviny. Balení sklenic obsahuje 8 ks.

Marex Trade Skleněná láhev na okurky 10 l
399 Kč

Sklenice na okurky o objemu 10 l se šroubovacím uzávěrem a přenosným uchem je vhodná pro nakládání okurek nebo zelí. Sklenici značky Marex Trade můžete také využít na skladování suchých potravinářských výrobků nebo sušených hub.

Marex Trade Zahradní solární lampa 3v1 s čidlem 46 LED, 78 cm
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zahradní solární LED lampa 3v1 s čidlem příjemně osvětlí vaši zahradu či terasu teplým bílým plápolajícím světlem. Designová lampa disponuje vestavěným vypínačem, pomocí kterého lze svítit pouze dle potřeby. Lampu je možné upevnit hned několika způsoby – do země, na zeď, stůl či zábradlí.

Marex Trade Víčko TWIST Ø 82 mm pro sklenice 0,72l
89 Kč

Zavařovací šroubovací víčko TWIST Ø 82 mm pro sklenice nad 0,72l je určeno k zavařování, konzervování ovoce a zeleniny bez přídavku oleje a tuku při teplotách max 100°C. Snadné otevírání, zavírání a možnost dalšího použití. V balení je 10 ks víček.

Marex Trade Květináč MELROSE Ø 60 cm s kolečky, hnědá
800 Kč 679 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Květináč Melrose od značky Marex Trade s kolečky je vhodný jak do interiéru, tak do exteriéru. Důmyslný systém odvodňování zaručí, že si rostlina bere vodu podle potřeby a nedochází tak k uhnívání kořenů.

Marex Trade Plastkon samozavlažovací truhlík SUPREME 50 cm, bílý
960 Kč 799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Samozavlažovací tuhlík za všech okolností zaručí vaší květeně dostatek vláhy. Marex Trade Plastkon samozavlažovací truhlík SUPREME 50 cm je opatřený integrovaným systémem měření a dolévání a nechybí ani přepadový odtok. Vyjímatelné pěstební nádoby zaručují pohodlné užívání a milovníky designu potěší nadčasové provedení.

Marex Trade Zavařovací sklenice TWIST, 12 x 370 ml
139 Kč

Zavařovací sklenice TWIST od značky Marex Trade je ideální na zavařování zeleniny, ovoce, hub či masa. Tato velikost s objemem 370 ml je nepostradatelná pro kohokoli, kdo rád a často zavařuje potraviny. Balení sklenic obsahuje 12 ks.

Marex Trade Kořenky s poličkou PREZIDENT 10ks
879 Kč 799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kořenky s poličkou PREZIDENT značky Marex Trade je praktickým doplňkem do kuchyně. Budete tak mít nejpoužívanější koření vždy po ruce. Sada obsahuje 10ks skleněných kořenek s dřevěnými uzávěry.

Marex Trade Víčko TWIST Ø 66 mm pro sklenice 0,37l
89 Kč

Zavařovací šroubovací víčko TWIST Ø 66 mm pro sklenice nad 0,37l je určeno k zavařování, konzervování ovoce a zeleniny bez přídavku oleje a tuku při teplotách max 100°C. Snadné otevírání, zavírání a možnost dalšího použití. V balení je 10 ks víček.

Marex Trade Květináč MELROSE Ø 60 cm s kolečky, zelená
800 Kč 679 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Květináč Melrose od značky Marex Trade s kolečky je vhodný jak do interiéru, tak do exteriéru. Důmyslný systém odvodňování zaručí, že si rostlina bere vodu podle potřeby a nedochází tak k uhnívání kořenů.

Marex Trade Mramorové prkénko 21 x 29 cm
449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mramorové kuchyňské prkénko značky Marex Trade je ideálním pomocníkem do každé kuchyně. Slouží nejen na krájení, ale i na servírování potravin. Rozměry prkénka činí 21 × 29 × 1 cm.

Marex Trade Porcelánové servírovací misky 4 ks s podnosem
299 Kč 59,80 Kč/ks

Poslední kus za tuto cenu!

Marex Trade Porcelánové servírovací misky 4 ks s podnosem jsou výborným řešením pro milovníky perfektního stolování. Misky jsou vhodné na vaše oblíbené pochutiny, omáčky nebo třeba sushi. Pro snadné přenášení a servírování můžete misky naskládat do porcelánového podnosu.

Marex Trade Květináč MELROSE Ø 25 cm, hnědá
300 Kč 179 Kč

Plastový květináč s klasickým designem bude ozdobou každého interiéru i exteriéru. Marex-Trade Květináč MELROSE Ø 25 cm, hnědá je odolný vůči UV záření. Květináč je odolný i vůči teplotám od –20 do 50 °C.

Marex Trade Skleněný demižón 5 l s kvasným ventilem a popruhy
289 Kč 249 Kč

Skleněný demižón o objemu 5 lhermetickým uzávěrem a hermetickou šroubovací zátkou je vhodný pro uskladnění hotového vína. Sklenici značky Marex Trade můžete také využít na nakládání okurek a kysaného zelí.

Marex Trade Zahradní solární lampa s čidlem 36 LED, 58 cm
279 Kč 235 Kč

Zahradní solární LED lampa s čidlem příjemně osvětlí vaši zahradu či terasu teplým bílým plápolajícím světlem. Designová lampa disponuje vestavěným vypínačem, pomocí kterého lze osvětlovat venkovní prostory dle potřeby. Ušetřete energie a náklady díky LED technologii a solárnímu napájení.

Marex Trade Skleněná láhev na okurky 3 l + dřevěné kleště zdarma
169 Kč 139 Kč

Sklenice na okurky o objemu 3 l se šroubovacím uzávěrem a přenosným uchem je vhodná pro nakládání okurek nebo zelí. Sklenici značky Marex Trade můžete také využít na skladování suchých potravinářských výrobků nebo sušených hub.

Marex Trade Sada nerezová placatka 195 ml s panáky, 7 dílná
450 Kč 389 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Marex Trade Sada nerezová placatka 195 ml s panáky, 7 dílná je dárková sada, jejíž součástí je placatka, čtyři panáky v koženkovém pouzdru a praktická nálevka, která usnadní plnění placatky – a to vše v nerezovém provedení. Díky své praktičnosti vás tato sada nikdy nenechá na holičkách.

Marex Trade Zavařovací sklenice TWIST s víčkem, 6 x 150 ml
219 Kč 209 Kč

Zavařovací sklenice TWIST od značky Marex Trade je ideální na zavařování zeleniny, ovoce, hub či masa. Tato velikost s objemem 150 ml je nepostradatelná pro kohokoli, kdo rád a často zavařuje potraviny. Balení sklenic obsahuje 6 ks.

Marex Trade Květináč BORA Ø 35 cm, šedá
450 Kč 349 Kč

Plastový květináč s profilovaným designem bude ozdobou každého interiéru i exteriéru. Marex-Trade Květináč BORA Ø 35 cm, šedá s výraznými barvami, které jsou odolné vůči UV záření. Květináč je odolný i vůči teplotám od –20 do 50 °C.

Marex Trade Zavařovací sklenice TWIST, 8 x 1700 ml
269 Kč

Zavařovací sklenice TWIST od značky Marex Trade je ideální na zavařování zeleniny, ovoce, hub či masa. Tato velikost s objemem 1700 ml je nepostradatelná pro kohokoli, kdo rád a často zavařuje potraviny. Balení sklenic obsahuje 8 ks.

Marex Trade Plastkon truhlík MINIGARDEN mix 60 cm, 5 ks
350 Kč 289 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada 5 truhlíčků a misky je ideální k pěstování sazeniček či bylinek. Marex Trade Plastkon truhlík MINIGARDEN mix 60 cm se může pochlubit praktickým provedením a veselou barevnou kombinací. Každý truhlíček má rozměry 20 × 10 × 9 cm. Vyrobeno v České republice.

Marex Trade Porcelánové servírovací misky 3 ks, podnos bambus
279 Kč 69,75 Kč/ks

Poslední kus za tuto cenu!

Marex Trade Porcelánové servírovací misky 3 ks, podnos bambus jsou výborným řešením pro milovníky perfektního stolování. Misky jsou vhodné na vaše oblíbené pochutiny, omáčky nebo třeba sushi. Pro snadné přenášení a servírování můžete misky naskládat do bambusového podnosu.

Marex Trade Víčko TWIST 66 mm zelenina, pro sklenice 0,37l
89 Kč

Šroubovací víčko o průměru 66 mm pro zavařovací sklenice s objemem 0,37 l. Nezbytná pomůcka pro kvalitně provedenou konzervaci zeleniny zajišťující těsné uzavření. Marex Trade Víčko TWIST 66 mm zelenina, pro sklenice 0,37l lze použít při teplotě do maxima 100 °C. V balení po 10 ks.

Marex Trade Víčko TWIST FACETA 89 mm na sklenice 1,7l
109 Kč

Šroubovací víčko o průměru 89 mm pro zavařovací sklenice s objemem 1,7 l. Nezbytná pomůcka pro kvalitně provedenou konzervaci ovoce nebo zeleniny zajišťující těsné uzavření. Víčko TWIST FACETA 89 mm na sklenice 1,7l lze použít při teplotě do maxima 100 °C. V balení po 10 ks.

Marex Trade Kořenky PREZIDENT 150ml
199 Kč

Sada kořenek PREZIDENT značky Marex Trade je praktickým doplňkem do kuchyně. Budete tak mít nejpoužívanější koření vždy po ruce. Sada obsahuje 3ks skleněných kořenek o velikosti 150ml.

Marex Trade Víčko TWIST 66 mm ovoce, pro sklenice 0,37l
89 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Šroubovací víčko o průměru 66 mm pro zavařovací sklenice s objemem 0,37 l. Nezbytná pomůcka pro kvalitně provedenou konzervaci ovoce zajišťující těsné uzavření. Marex Trade Víčko TWIST 66 mm ovoce, pro sklenice 0,37l lze použít při teplotě do maxima 100 °C. V balení po 10 ks.

Marex Trade Víčko TWIST 82 mm ovoce, pro sklenice 0,72l
99 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Šroubovací víčko o průměru 82 mm pro zavařovací sklenice s objemem 0,72 l. Nezbytná pomůcka pro kvalitně provedenou konzervaci ovoce a zeleniny zajišťující těsné uzavření. Marex Trade Víčko TWIST 82 mm ovoce, pro sklenice 0,72l lze použít při teplotě do maxima 100 °C. V balení po 10 ks.

Marex Trade Zavařovací sklenice TWIST s víčkem a etiketou, 6 x 900 ml
219 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zavařovací sklenice TWIST od značky Marex Trade je ideální na zavařování zeleniny, ovoce, hub či masa. Tato velikost s objemem 900 ml je nepostradatelná pro kohokoli, kdo rád a často zavařuje potraviny. Balení sklenic obsahuje 6 ks.

Marex Trade Zavařovací sklenice FACETA s víčkem, 6 x 2000 ml
539 Kč 449 Kč

Zavařovací sklenice FACETA od značky Marex Trade je ideální na zavařování zeleniny, ovoce či skladování potravin. Tato velikost s objemem 2 l je nepostradatelná pro kohokoli, kdo rád a často zavařuje potraviny. Balení sklenic obsahuje 6 ks.

Marex Trade Patentní dóza FASHION 2 l
179 Kč

Skleněná patentní dóza FASHION 2 l s klasickým gumovým těsněním a drátěným uzávěrem. Dóza je vhodná pro mytí v myčce na nádobí bez těsnění a drátěných úchytů. Ideální na zavařování drobného ovoce.

Marex Trade Stojan na 10 lahví vína, tmavé dřevo
379 Kč 349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sbírka kvalitního vína nemůže zůstat jen tak stát na podlaze. Pro uspořádání lahví využijte tento stojan od značky Marex Trade vyrobený z kvalitního tmavého dřeva, který sklípku i kuchyni dodá designový element.

Marex Trade Porcelánový hmoždíř Ø 14,5 cm, bílý
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Porcelánový hmoždíř v neutrální bílé barvě se stane ozdobným, ale zároveň praktickým doplňkem každé domácnosti. Je vhodný pro drcení koření, bylinek, ořechů, ale také pro výrobu pesta či různých druhů omáček a dipů. Hmoždíř o průměru 14,5 cm lze umývat v myčce na nádobí.

Marex Trade Porcelánové servírovací misky 3 ks + lžičky, podnos bambus
279 Kč 39,86 Kč/ks

Poslední kus za tuto cenu!

Marex Trade Porcelánové servírovací misky 3 ks + lžičky, podnos bambus jsou výborným řešením pro milovníky perfektního stolování. Misky jsou vhodné na vaše oblíbené pochutiny, omáčky nebo třeba sushi. Pro snadné přenášení a servírování můžete misky naskládat do bambusového podnosu.

Marex Trade Zavařovací sklenice TWIST s víčkem a etiketou, 6 x 500 ml
199 Kč 179 Kč

Zavařovací sklenice TWIST s víčkem a nalepovací etiketou od značky Marex Trade je ideální na zavařování džemu, hub či zeleniny. Tato velikost s objemem 500 ml je nepostradatelná pro kohokoli, kdo rád a často zavařuje potraviny. Balení sklenic obsahuje 6 ks.

Marex Trade Patentní dóza FASHION 3l
279 Kč

Skleněná patentní dóza FASHION 3l s klasickým gumovým těsněním a drátěným uzávěrem. Dóza je vhodná pro mytí v myčce na nádobí bez těsnění a drátěných úchytů. Ideální na zavařování drobného ovoce.

Marex Trade Trojdílná nerezová placatka 3 × 100 ml
489 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Marex Trade Trojdílná nerezová placatka 3 × 100 ml vás díky své praktičnosti nikdy nenechá na holičkách. Tři díly placatky zaručí, že nebudete muset svou volbu omezit na jediný druh alkoholu. Zároveň je jen na vás, zda s sebou vezmete celý komplet nebo jen jeho část.

Marex Trade Patentní dóza HERMETICO 2 l
239 Kč 169 Kč

Skleněná hermetická dóza o objemu 2 l s klasickým gumovým těsněním a drátěným uzávěrem je ideální na zavařování drobného ovoce – brusinky, borůvky, maliny, houby, marmelády, nebo na uskladnění suchých potravin – těstoviny, houby, čaje, kávy, sušeného ovoce, luštěnin atd.

Marex Trade Květináč MELROSE Ø 20 cm, hnědá
200 Kč 129 Kč

Plastový květináč s klasickým designem bude ozdobou každého interiéru i exteriéru. Marex-Trade Květináč MELROSE Ø 20 cm, hnědá je odolný vůči UV záření. Květináč je odolný i vůči teplotám od –20 do 50 °C.

Firma byla založena v roce 1992 kdy začala působit na českém, slovenském a srbském trhu. Dnes Marex Trade dováží zboží z celého světa pro domácnost, zahradu a dům. Sortiment se neustále rozšiřuje s cílem dosáhnout u zákazníků spokojenost s výrobky které jsou cenově dostupné a mají dlouhou životnost.

Firma byla založena v roce 1992 kdy začala působit na českém, slovenském a srbském trhu. Dnes Marex Trade dováží zboží z celého světa pro domácnost, zahradu a dům. Sortiment se neustále rozšiřuje s cílem dosáhnout u zákazníků spokojenost s výrobky které jsou cenově dostupné a mají dlouhou životnost.