Martin System Beagle Master 4x4 SSC + Finger Kick elektronický výcvikový obojek
14 290 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Martin System Beagle Master 4×4 SSC je elektronický výcvikový obojek má neuvěřitelný dosah až 4000 m. S funkcemi zvuk, krátký i dlouhý impulz v 18 úrovních a 7 volitelných režimů pro výcvik máte k dispozici zařízení, které se výborně přizpůsobí vašim požadavkům.

Martin System elektrický obojek proti štěkání a vytí psů
3 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Protištěkací obojek pro psy Martin System, který detekuje štěkání pomocí vibrací hlasivek psa, ale zároveň i pomocí zvukových vibrací emitovaných štěkotem psa. Tato technologie zabraňuje ve spuštění obojku štěkáním ostatních psů.

Martin System Micro Trainer TT 400 SSC elektronický výcvikový obojek
8 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Micro TT 400 SSC je elektronický výcvikový obojek od světoznámé značky Martin System s funkcemi vibrace, zvuk a impulz v 9 úrovních pro nastavení síly. Ergonomická vysílačka zajistí výcvik na vzdálenost 400 m. Pohodl spouštění obojku na magnet. Vyberete si ze 4 různých kombinací pro nastavení.

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC elektronický výcvikový obojek
10 890 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pro Trainer PT 3000 SSC od světoznáme značky Martin System, je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk a impulz, který si můžete nastavit až v 18 úrovních. Obojek nabízí extrémní vzdálenost pro výcvik 3000 metrů.

Martin System Tiny Trainer TT 400 SSC elektronický výcvikový obojek
7 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

TT 400 SSC je elektronický výcvikový obojek od světoznámé značky Martin System s funkcemi zvuk a 9 úrovní impulzu nabízí navíc 4 varianty nastavení výcvikového režimu. Ergonomická vysílačka disponuje tlačítky pro každou funkci zvlášť a podsvíceným displejem.

Martin System Tiny Trainer TT 402 SSC elektronický výcvikový obojek
8 290 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Speciálně navržený výcvikový obojek Micro TT 402 SSC od světoznámé značky Martin System je proslulý svým technologickým náskokem. Ergonomicky tvarovaná malá vysílačka i přijímač a kompaktní provedení vám zajistí zcela pohotový výcvik vašeho psa.

Martin System USB klíč EMILY
4 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

USB klíč k výcvikovým obojkům Martin System, který vám umožní jejich libovolné nastavení podle vlastních požadavků a přidá další možnosti. Pouze pro nabíjecí obojky Martin Sytem (Micro)!