108 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní, luxusní lubrikační gel masculan® s velmi příjemnou jahodovou aroma.Lubrikant je bezbarvý a neobsahuje oleje ani barviva. Příjemný k pokožce. Dermatologicky testován.

103 Kč

Kvalitní, luxusní lubrikační gel masculan® s velmi příjemným aroma zeleného jablka.Lubrikant je bezbarvý a neobsahuje oleje ani barviva. Příjemný k pokožce. Dermatologicky testován.

65 Kč

Lubrikační gel masculan® v provedení 50 ml je zdravotnický prostředek pro zachování přirozené vlhkosti vaginální sliznice a pro zpříjemnění a obohacení intimních prožitků. Je možné použít jej společně s kondomem. Je založen na vodní bázi, neobsahuje oleje a farbivá.Nenahrádza antikoncepci!

519 Kč

Ultra tenké kondomy – pro „ultra“ zážitok.Kondómy růžové barvy, vlhčené lubrikačním gelem (150ks) Kondomy masculan® jsou vyráběny z vysoce kvalitního přírodního latexu, jsou opatřeny rezervoárem, 100% elektronicky testováno, vlhčené lubrikačním gelem, růžové, zabalené do hliníkové fólie nejmoderně…

99 Kč

Speciální edice kvalitních kondomů růžové barvy s efektem prodloužení doby pohlavního styku mírným znecitlivěním penisu. Balení 10 ks.

108 Kč

Kvalitní, luxusní lubrikační gel masculan® bez vůně, příjemně kluzký.Lubrikant je bezbarvý a neobsahuje oleje ani barviva. Příjemný k pokožce. Dermatologicky testován. Vyrobený v Německu.Je možné použít jej společně s kondomem.Balení 75 ml v praktické lahvičce s dávkovací pumpičkou.

129 Kč

„Masculan Organic“ je světová novinka v balení po 3 a 10 kusech! Veganské a CO2 neutrální kondomy, které nezanechávají uhlíkovou stopu škodlivou pro životní prostředí.

Vysokokvalitní kondomy nemecké značky a kvality.

Vysokokvalitní kondomy nemecké značky a kvality.