Matchbox Angličák 5pack

Matchbox Angličák 5pack

Hodnocení: 4,5
349 Kč 274 Kč

Překvapte každého automobilového fanouška tímto klasickým balením pěti angličáků Matchbox™. Set obsahuje pět detailně zpracovaných vozů s několika herními motivy. Ať už se jedná o nárazník nebo blatník, je všechno vyvedeno v realistických detailech.

Matchbox Jurský svět Jeep se sítí
799 Kč 639 Kč

Tento Jeep s velkými koly a sítí na chytání dinosaurů s sebou přiváží spoustu zábavy, třeba při přehrávání oblíbených scén z Jurského parku. Podaří se ti lapit dinosaura?

Matchbox 5KS ANGLIČÁK HASIČI
239 Kč

5 kusů hasičských angličáků Matchbox™ tvoří skvělý dárek na party! Set obsahuje pět detailních hasičských záchranných vozů, se kterými si lze hrát, kdykoliv tě napadne. Od nárazníku k blatníku je každé auto zpracováno s realistickými detaily, jako jsou točící se kola nebo barvy a dekorace.

Matchbox 5KS ANGLIČÁK POLICIE
240 Kč

5 kusů policejních angličáků Matchbox™ tvoří skvělý dárek na party! Set obsahuje pět detailně zpracovaných policejních aut, se kterými si lze hrát, kdykoliv tě napadne.

Matchbox Angličák 5ks
249 Kč

Když řekne Matchbox, asi každému se vybaví autíčka. Klasická autíčka jsou asi nejoblíbenější hračkou všech kluků. Proto přicházíme se sadou obsahující pět autíček Matchbox.

Matchbox ANGLIČÁK LAND ROVER
99 Kč

Vozidla stvořená pro tvrdé podmínky. Kolekce několika legendárních vozů Land Rover oslavuje jedinečnost a nadčasovost této světové značky, která se i nadále vyvíjí. Vozidla stvořená pro tvrdé podmínky.

Matchbox Pracovní vozidla
219 Kč

Pracovní vozidla Matchbox jsou vyráběna ve 4 variantách. V případě zájmu o konkrétní variantu ji prosím uveďte do poznámky v průběhu objednávky.

Matchbox SVÍTÍCÍ NÁKLAĎÁKY ASST
359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Set svítících náklaďáků Matchbox je jednou z cest, jak mohou chlapci objevovat svět a zažívat mnoho dobrodružství společně s vozidly od Matchbox™.

Matchbox Angličák Hasiči 5 ks
299 Kč 249 Kč

Pětičlenná skupina hasičských vozidel je skvělým dárkem pro všechny malé milovníky aut! V balení je pět detailně propracovaných hasičských vozidel, se kterými si lze hrát, kdykoliv tě napadne.

Matchbox Jurský svět - angličák 5 ks
399 Kč 349 Kč

Tento set 5 vozidel inspirovaných filmem Jurský svět je skvělým parťákem pro volné chvíle. Užij si spoustu zábavy s těmito vozidly s realistickými prvky. Každé z nich je vyhotoveno v měřítku 1:64. Zábava s nimi nikdy nekončí. A to ještě není všechno! V každém setu najdeš jedno vozidlo s exkluzivními potisky.

Matchbox Jurský svět Zlosaurus
699 Kč 629 Kč

Připrav se na pořádnou akci a dobrodružství s děsivým Zlosaurem. Díky zvukovým efektům si budeš během souboje připadat, jako by ses sám ocitl v Jurském světě.