MaxSport Maxsport Vibe Protein tyčinka čokoláda a karamel 55g
59 Kč

Nalaď se na správnou vlnu se zcela novým produktem MAXSPORT VIBE PROTEIN - Dokonalý zážitek s dokonalými nutričními hodnotami ve třech lahodných příchutích. Nízký obsah cukru, vláknina a vícevrstvá struktura je korunována neuvěřitelným 36% obsahem bílkovin.

MaxSport Maxsport Vibe Protein tyčinka čokoláda a kokos 55g
59 Kč

Nalaď se na správnou vlnu se zcela novým produktem MAXSPORT VIBE PROTEIN – Dokonalý zážitek s dokonalými nutričními hodnotami ve třech lahodných příchutích. Nízký obsah cukru, vláknina a vícevrstvá struktura je korunována neuvěřitelným 36% obsahem bílkovin.

MaxSport Maxsport Royal Protein Bar 60 g proteinová tyčinka mango + jogurt
49 Kč

Royal Protein Bar je vytvořený zdokonalováním dokonalého. Tento bezlepkový snack s vysokým obsahem proteinů a probiotické vlákniny Vás udrží štíhlými a vitálními. Je navržený tak, aby spojil dokonalou chuť s vysokými nutričními nároky a pomohl k dosažení vašich sportovních cílů.

MaxSport Protein Kex oříšek 40g BLP
29 Kč

Maxsport protein kex oříšek 40 g BLP Protein kex oříšek je jedinečný produkt, který spojuje chuť tradiční cukrovinky s parametry nejmodernějšího fitness výrobku. Obsahuje minerály proti svalovým křečím, má nízký obsah cukru, je bezlepkový a vhodný pro diabetiky.

MaxSport Protein Kex vanilka 40g BLP
29 Kč

Maxsport protein kex vanilka 40 g BLP Nejlepší produkt svého druhu na světě. Spojuje v sobě chuť klasické cukrovinky s parametry nejmodernějšího fitness výrobku.

MaxSport Maxsport Protein kex čokoláda 40g BLP
29 Kč

Maxsport protein kex čokoláda 40 g BLP PROTEIN KEX je jedinečný výrobek svého druhu na světě. Spojuje v sobě chuť tradiční cukrovinky s parametry nejmodernějšího fitness výrobku.