MAXX NF 3502 Celotělový chránič černozelený, M

MAXX NF 3502 Celotělový chránič černozelený

1 800 Kč
Doprava zdarma

Celotělový chránič s protektory pro ochranu hrudi, páteře, ramen, loktů a předloktí. Ventilační podšívka a chránič hrudi zajišťující prodyšnost a pohodlí. Zapínání pomocí zipů a elastických popruhů. Chránič lze prát v pračce na 40 stupňů. Nikdy výrobek nepoužívejte poškozený.

-24%
MAXX NF 2305 Bunda letní černá Velikost: XS

MAXX NF 2305 Bunda letní černá

1 990 Kč
1 500 Kč
Doprava zdarma

Stretchová cordura v oblastech pohyblivých částí loktů a ramen. Odnímatelná vnitřní voděodolná vrstva. Prodyšná. Kompletně zipem spínatelná s kalhotami MAXX. Materiál Air-Mesh MaxDura 600D. Reflexní prvky pro vyšší bezpečnost v noci. Voděodolná. CE certifikované a vyjímatelné protektory.

NF 6032 Motocyklové boty nízké Velikost: 43
1x

MAXX NF 6032 Motocyklové boty nízké

1 990 Kč
Doprava zdarma

Motocyklová bota s flexibilním panelem v oblasti nártu, plastovým sliderem na špičce boty, prodyšné, reflexní prvky, protiskluzová podrážka, vyztužená pata. Zvýšená výztuha kotníků a holení části. Air-Mesh materiál polstrování zajišťuje rychlé vysychání boty.

OF 851 Skútrová helma černá lakovaná, XS
12x

MAXX OF 851 Skútrová helma černá lakovaná

990 Kč
Doprava zdarma

Skútrová helma je vyrobena z materiálu polykarbonát, který vyniká vysokou pevností a vynikající odolností proti proražení.Vícedílná výstelka s diferencovanou hustotou EPS pro lepší absorbci energie při nárazu.Anti-UV čiré plexi z vysoce odolného 3D opticky korigovaného polykarbonátu třídy A, polym…

SC09 Enduro helma se sluneční clonou Velikost: L
1x

MAXX SC09 Enduro helma se sluneční clonou

2 190 Kč
Doprava zdarma

Enduro přilba je vyrobena z materiálu polykarbonát, který vyniká vysokou pevností a vynikající odolností proti proražení.Vícedílná výstelka s diferencovanou hustotou EPS pro lepší absorbci energie.Anti-UV čiré plexi z vysoce odolného polykarbonátu.Plexi je odolné vůči poškrábání.Integrovaná sluneč…

MAXX FF 965 Helma se sluneční clonou černostříbrná Velikost: M

MAXX FF 965 Helma se sluneční clonou černostříbrná

2 370 Kč
2 190 Kč
Doprava zdarma

Integrální helma se zaintegrovanou sluneční clonou a velmi sofistikovanou pokročilou technologií výroby vhodná pro sportovní, cestovní i relaxační jezdce. Helma je vyrobena z vybraných materiálů zvyšujících bezpečnost a komfort během jízdy.

MAXX je logo firmy AZMOTO PRAHA s.r.o., pod kterým tato firma distribuuje již přes 10 let motocyklové dopňky.