Meade Adventure Scope 60mm-16%
1 990 Kč 1 666 Kč

Akce

Hvězdářský dalekohled je vhodný pro děti a astronomy začátečníky, které baví sledování planet a pozemních objektů. Meade Adventure Scope 60mm nabízí 60mm objektiv s 360 mm ohniskovou vzdáleností a světelností f/6, díky čemuž je vhodný pro použití i ve dne i v noci. Součástí balení je batoh na výbavu.

Meade ETX80
9 290 Kč 7 990 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Kvalitní teleskop je vhodný astronomy začátečníky, které baví sledování krajiny a nebeských těles v detailu. Meade ETX80 nabízí 80mm objektiv s 400 mm ohniskovou vzdáleností a světelností f/5, díky čemuž je vhodný pro použití i ve dne i v noci. Součástí balení je batoh na výbavu.

Meade Infinity 102mm AZ
6 490 Kč 6 309 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Refrakční teleskop pro začátečníky s alt-azimutovým držákem. Objektiv o průměru 102 mmantireflexní úpravou optiky. Ohnisková vzdálenost o 600 mm. Trojice výměnných okulárů pro nízké, střední a vysoké zvětšení při pozorování hvězdokup. Hledáček s červeným bodem. Meade Infinity AZ je určen pro pozorování krajiny i vzdálených vesmírných objektů.

Meade Infinity 50mm AZ
1 590 Kč 1 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Refrakční teleskop pro začátečníky s alt-azimutovým držákem. Objektiv o průměru 50 mmantireflexní úpravou optiky. Ohnisková vzdálenost o 600 mm. Trojice výměnných okulárů pro nízké, střední a vysoké zvětšení při pozorování hvězdokup. Hledáček s červeným bodem. Meade Infinity AZ je určen pro pozorování krajiny i vzdálených vesmírných objektů.

Meade Infinity 60mm AZ
2 390 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Refrakční teleskop pro začátečníky s alt-azimutovým držákem. Objektiv o průměru 60 mmantireflexní úpravou optiky. Ohnisková vzdálenost o 800 mm. Dvojice výměnných okulárů pro pozorování hvězdokup. Hledáček s červeným bodem. Meade Infinity AZ je určen pro pozorování krajiny i vzdálených vesmírných objektů.

Meade Infinity 70mm
2 890 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Refrakční teleskop pro začátečníky s alt-azimutovým držákem. Objektiv o průměru 70 mmantireflexní úpravou optiky. Ohnisková vzdálenost o 700 mm. Dvojice výměnných okulárů pro pozorování hvězdokup. Hledáček s červeným bodem. Meade Infinity je určen pro pozorování krajiny i vzdálených vesmírných planet.

Meade Infinity 80mm
5 890 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Refrakční teleskop pro malé děti a začátečníky s alt-azimutovým držákem. Objektiv o průměru 80 mmantireflexní úpravou optiky. Ohnisková vzdálenost o 400 mm. Trojice výměnných okulárů pro pozorování hvězdokup. Hledáček s červeným bodem. Meade Infinity je určen pro pozorování krajiny i vzdálených planet.

Meade Infinity 90mm
6 190 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Refrakční teleskop pro malé děti a začátečníky s alt-azimutovým držákem. Objektiv o průměru 90 mmantireflexní úpravou optiky. Ohnisková vzdálenost o 600 mm. Dvojice výměnných okulárů pro pozorování hvězdokup. Hledáček s červeným bodem. Meade Infinity je určen pro pozorování krajiny i vzdálených planet.

Meade StarNavigator NG 114mm
9 290 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Refrakční teleskop pro nadšence i začátečníky. Systém Newton s objektivem o průměru 114 mm. Ohnisková vzdálenost o 1000 mm. Dvojice výměnných okulárů MA 26 mm a 9 mm. Technologie AudioStar s až 4 hodinami zvukových prezentací. Meade StarNavigator NG je vybaven hliníkovým rámem i vnitřními hodinami.

Meade StarNavigator NG 130mm
11 390 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Hvězdářský dalekohled pro nadšence i začátečníky. Systém Newton s objektivem o průměru 130 mm. Ohnisková vzdálenost o 1000 mm. Dvojice výměnných okulárů MA 26 mm a 9 mm. Technologie AudioStar s až 4 hodinami zvukových prezentací. Meade StarNavigator NG je vybaven hliníkovým rámem i vnitřními hodinami.

Meade Adventure Scope 80mm
3 190 Kč 3 029 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Hvězdářský dalekohled Meade Adventure Scope 80mm vhodný pro všechny pozorovatele denních i nočních objektů. Díky praktické velikosti a hmotnosti je lehce přenosný. Součástí vybavení je achromatický refraktor s 80mm aperturou, hledáček s červeným bodem a dva okuláry pro snadnější lokalizaci všech pozorovaných objektů.

Meade EclipseView 60mm
3 490 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Hvězdářský dalekohled Meade EclipseView 60mm vhodný i pro začátečníky k dennímu i nočnímu pozorování oblohy. Díky odnímatelnému solárnímu filtru bílého světla můžete bezpečně pozorovat Slunce. Dalekohled má refrakční teleskop velikosti 60 mm poskytující jasný obraz a pro větší škálu pozorování je dodáván se dvěma okuláry.

Meade EclipseView 76mm
5 190 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Hvězdářský dalekohled Meade EclipseView 76mm vhodný pro začátečníky, kteří se chtějí věnovat pozorování denní i noční oblohy. Zrcadlový teleskop je vhodný také k pozorování Slunce a to díky odnímatelnému solárnímu filtru bílého světla. Výměnou hledáčku a filtru docílíte také skvělé příležitosti pozorovat noční oblohu a hvězdy.

Meade EclipseView 82mm
2 790 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Hvězdářský dalekohled Meade EclipseView 82mm vhodný pro všechny začátečníky, kteří touží pozorovat Slunce či noční oblohu. Díky kompaktnímu tělu typu „grab-and-go“ je snadno přenositelný. Dalekohled má Newtonovský reflektor s 82mm štěrbinou, dodáván je se dvěma okuláry 26mm a 9mm pro ještě kvalitnější a detailnější pozorování.

Meade StarNavigator NG 102mm
11 390 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Refrakční teleskop pro nadšence i začátečníky. Systém GoTo s objektivem o průměru 102 mm. Ohnisková vzdálenost o 800 mm. Dvojice výměnných okulárů MA 26 mm a 9 mm. Technologie AudioStar s až 4 hodinami zvukových prezentací. Meade StarNavigator NG je vybaven hliníkovým rámem i vnitřními hodinami.

Meade Infinity 76mm AZ
3 890 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Refrakční teleskop pro začátečníky s alt-azimutovým držákem. Objektiv o průměru 76 mmantireflexní úpravou optiky. Ohnisková vzdálenost o 700 mm. Dvojice výměnných okulárů pro pozorování hvězdokup. Hledáček s červeným bodem. Meade Infinity AZ je určen pro pozorování krajiny i vzdálených vesmírných planet a dodává se s přepravní taškou.

Společnost Meade, založená roku 1972, se zaměřuje na vývoj a výrobu špičkové optiky. Její specialitou jsou teleskopy pro astronomii a neméně oblíbenými se staly i její dalekohledy pro turistiku a lov.

Společnost Meade, založená roku 1972, se zaměřuje na vývoj a výrobu špičkové optiky. Její specialitou jsou teleskopy pro astronomii a neméně oblíbenými se staly i její dalekohledy pro turistiku a lov.