Mediclean Diament Lemon MC510 na ruční mytí nádobí s vůní citrónu - 1 l
40 Kč

MC 510 Diament Lemon 1 l s vůní citrónu - prostředek pro ruční mytí nádobí a zařízení a kuchyňské povrchy. PH 7. Má příjemnou citrónovou vůni. Nezanechává šmouhy a skvrny. Díky obsahu derivátů kokosového oleje chrání pokožku před podrážděním. Prostředek má pH neutrální pokožce.


Mediclean Diament Mint MC510 na ruční mytí nádobí s vůní máty - 5 l
156 Kč

MC 510 Diament Mint 5 l s vůní máty – prostředek pro ruční mytí nádobí a zařízení a kuchyňské povrchy. PH 7. Má příjemnou mátovou vůni. Nezanechává šmouhy a skvrny. Díky obsahu derivátů kokosového oleje chrání pokožku před podrážděním. Prostředek má pH neutrální pokožce.


Mediclean Floor Clean MC110 na podlahy s vůní exotického ovoce 1 l
64 Kč

Mycí prostředek na podlahy s vůní exotického ovoce – prostředek na mytí a údržbu podlah je vhodnný pro každodenní údržbu čistoty a péči všech voděodolných podlah, s výjimkou koberců a podlah ze surového dřeva. Ideální jak pro ruční mytí, tak i strojové mytí.


Mediclean Floor Clean MC110 na podlahy s vůní exotického ovoce 5 l
241 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mycí prostředek na podlahy s vůní exotického ovoce – prostředek na mytí a údržbu podlah je vhodnný pro každodenní údržbu čistoty a péči všech voděodolných podlah, s výjimkou koberců a podlah ze surového dřeva. Ideální jak pro ruční mytí, tak i strojové mytí.


Mediclean Floor Clean MC110 na podlahy s vůní lesních plodů 1 l
64 Kč

Mycí prostředek na podlahy s vůní lesních plodů – prostředek na mytí a údržbu podlah je vhodnný pro každodenní údržbu čistoty a péči všech voděodolných podlah, s výjimkou koberců a podlah ze surového dřeva. Ideální jak pro ruční mytí, tak i strojové mytí.


Mediclean Floor Clean MC110 na podlahy s vůní lesních plodů 5 l
241 Kč

Mycí prostředek na podlahy s vůní lesních plodů Prostředek na mytí a údržbu podlah je vhodnný pro každodenní údržbu čistoty a péči všech voděodolných podlah, s výjimkou koberců a podlah ze surového dřeva. Ideální jak pro ruční mytí, tak i strojové mytí.


Mediclean Floor Clean MC110 na podlahy s vůní pomeranče 1 l
64 Kč

Mycí prostředek na podlahy s vůní pomerančů – prostředek na mytí a údržbu podlah je vhodnný pro každodenní údržbu čistoty a péči všech voděodolných podlah, s výjimkou koberců a podlah ze surového dřeva. Ideální jak pro ruční mytí, tak i strojové mytí.


Mediclean Floor Clean MC110 na podlahy s vůní pomeranče 5 l
265 Kč

Mycí prostředek na podlahy s vůní pomerančů – prostředek na mytí a údržbu podlah je vhodnný pro každodenní údržbu čistoty a péči všech voděodolných podlah, s výjimkou koberců a podlah ze surového dřeva. Ideální jak pro ruční mytí, tak i strojové mytí.


Mediclean Fresh Clean MC610 Osvěžovač vzduchu citrus 500 ml
108 Kč

Fresh Clean MC610 citrus 1 l – skvělý osvěžovač vzduchu, který zanechává osvězující vůni citrónu. Vhodné pro: restaurace, kavárny, školy, školky, toalety, koupelny Návod na použití : nastříkejte do prostoru a nebo na voděodolný povrch. Cena je uvedena za 1 ks.


Mediclean Fresh Clean MC610 Osvěžovač vzduchu zelený čaj 500 ml
108 Kč

Fresh Clean MC610 zelený čaj 1 l – výborný osvěžovač vzduchu, který zanechává skvělou vůni  zeleného čaje. Vhodné pro: restaurace, kavárny, školy, školky, toalety, koupelny. Návod na použití: nastříkejte do prostoru a nebo na voděodolný povrch. Cena je uvedena za 1 ks.


Mediclean Fresh Clean MC611 Osvěžovač vzduchu s vůní peněz 500 ml
156 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Fresh Clean MC611 peníze 1 l – výborný osvěžovač vzduchu s úžasnou vůní peněz. Vhodné pro: restaurace, kavárny, školy, školky, toalety, koupelny. Návod na použití: nastříkejte do prostoru a nebo na voděodolný povrch. Cena je uvedena za 1 ks.


Mediclean Gres Clean MG160 na kamenné a kameninové podlahy 1 l
132 Kč

Gres Clean MG160 1 l – super účinný čistící  koncentrát na podlahy z kameniny, přírodního i umělého kamene, keramické dlažby a jiných povrchů odolným vůči kyselinám.  Prostředek pro ruční a strojní mytí. Nezanechává šmouhy.


Mediclean Gres Clean MG160 na kamenné a kameninové podlahy 5 l
446 Kč

Gres Clean MG160 5 l – super čistící velice účinný koncentrát na podlahy z kameniny, přírodního i umělého kamene, keramické dlažby a jiných povrchů odolným vůči kyselinám. Prostředek pro ruční a strojní mytí. Nezanechává šmouhy.


Mediclean Office Foam MC211 aktivní pěna s vůní zeleného čaje 500 ml
83 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

MC 211 Office Foam 0,5 l – prostředek s aktivní pěnou s vůní zeleného čaje na mytí nábytku, kancelářského zařízení, stěn, glazury, skla apod. Provoňte si i vy svou kancelář. Univerzální prostředek ve formě pěny na mytí všech voděodolných povrchů.


Mediclean Sanit Clean MC310 na sanitu s vůní černých hroznů 1 l
71 Kč

Prostředek na sanitu se skvělou vůní černých hroznů – vhodný pro: denní mytí všech sanitárních povrchů. Pro udržování čistoty všech sanitárních povrchů a předmětů odolných proti kyselinám. Účinně odstraňuje kámen, rez, zbytky mýdla a mastnoty.


Mediclean Sanit Clean MC310 na sanitu s vůní černých hroznů 5 l
265 Kč

Prostředek na sanitu se skvělou vůní černých hroznů – vhodný denní mytí všech sanitárních povrchů. Pro udržování čistoty všech sanitárních povrchů a předmětů odolných proti kyselinám. Účinně odstraňuje kámen, rez, zbytky mýdla a mastnoty.


Mediclean Sanit Clean MC310 na sanitu s vůní višně 1 l
71 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Super čistící prostředek na sanitu se skvělou vůní višně – vhodný na denní mytí všech sanitárních povrchů. pro udržování čistoty všech sanitárních povrchů a předmětů odolných proti kyselinám. Účinně odstraňuje kámen, rez, zbytky mýdla a mastnoty.


Mediclean Surf Clean MC210 na omyvatelné povrchy s vůní červeného ovoce 1 l
71 Kč

Výborný mycí prostředek na omyvatelné povrchy se skvělou vůní červeného ovoce – vhodný na denní mytí všech omyvatelných povrchů: nábytku, oken, dveří, stěn, podlah Vhodný pro: školy,školky, restaurace, kavárny, hotely, kanceláře, domácí úklid Aplikace: univerzální prostředek pro denní použití na r…


Mediclean Surf Clean MC210 na omyvatelné povrchy s vůní červeného ovoce 5 l
289 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skvělý mycí prostředek na omyvatelné povrchy se super vůní červeného ovoce – vhodný na denní mytí všech omyvatelných povrchů: nábytku, oken, dveří, stěn, podlah Vhodný pro: školy,školky, restaurace, kavárny, hotely, kanceláře, domácí úklid Aplikace: univerzální prostředek pro denní použi…


Mediclean Surf Clean MC210 na omyvatelné povrchy s vůní zeleného čaje 5 l
289 Kč

Úklidový prostředek na omyvatelné povrchy se skvělou vůní zeleného čaje – vhodný na: denní mytí všech omyvatelných povrchů: nábytku, oken, dveří, stěn, podlah Vhodný pro: školy,školky, restaurace, kavárny, hotely, kanceláře, domácí úklid Aplikace: univerzální prostředek pro denní použití na r…


Mediclean WC Clean MC320 antibakteriální gel s vůní jablka 750 ml
59 Kč

WC Clean MC320 antibakteriální gel na mytí a odvápnění sanitárních povrchů 0,75 l s vůní zeleného jablka – gelový přípravek pro každodenní mytí klozetových mušlí, pisoárů, bidetů, umyvadel i koupelnových armatur. Účinně odstraňuje kámen i zbytky mýdla.