Mediclean Strong Clean MG130 na podlahy vysoce alkalický 1 l
83 Kč

Vysoce alkalický prostředek na podlahy MG130 1 l – vysoce alkalický prostředek je skvělý pomocník na mytí a důkladné čištění podlah a lze ho použít na strojní mytí a zároveň je vhodný i na čištění velmi zašpiněných podlah za pomoci mopu.

Mediclean Vanessa MC420 antibakteriální mýdlo - 5 l
313 Kč

Vanessa MC420 5 l antibakteriální tekuté mýdlo – pro mytí rukou a celého těla. Jemně hydratuje díky použití prostředků šetrných k pokožce. PH 5,5 – 6. Vysoce kvalitní tekuté antibakteriální mýdlo. Neobsahuje barviva ani vonné složky.

Mediclean Diament Mint MC510 na ruční mytí nádobí s vůní máty - 5 l
156 Kč

MC 510 Diament Mint 5 l s vůní máty – prostředek pro ruční mytí nádobí a zařízení a kuchyňské povrchy. PH 7. Má příjemnou mátovou vůni. Nezanechává šmouhy a skvrny. Díky obsahu derivátů kokosového oleje chrání pokožku před podrážděním. Prostředek má pH neutrální pokožce. Dermatologicky testováno.

Mediclean Floor Clean MC110 na podlahy s vůní lesních plodů 1 l
64 Kč

Mycí prostředek na podlahy s vůní lesních plodů – prostředek na mytí a údržbu podlah je vhodnný pro každodenní údržbu čistoty a péči všech voděodolných podlah, s výjimkou koberců a podlah ze surového dřeva. Ideální jak pro ruční mytí, tak i strojové mytí.

Mediclean Floor Clean MC110 na podlahy s vůní pomeranče 5 l
241 Kč

Mycí prostředek na podlahy s vůní pomerančů – prostředek na mytí a údržbu podlah je vhodnný pro každodenní údržbu čistoty a péči všech voděodolných podlah, s výjimkou koberců a podlah ze surového dřeva. Ideální jak pro ruční mytí, tak i strojové mytí.

Mediclean WC Clean MC330 chlorine 750 ml
59 Kč

WC Clean MC330 chlorine - příprava na čištění a bělení záchodové mísy, pisoáry, vany, umyvadla, sprchové vaničky, dřezy, odtoky, koše a nádoby na odpad. Použití: Sanitární zařízení – přípravek naneste na povrch, po 15 minutách opláchněte vodou.

Mediclean Brud Clean N 200 na průmyslové čištění 1 l
96 Kč

Brud Clean N 200 na průmyslové čištění – výborný koncentrát, který se hodí v každé dílně. Jeho speciálně vybrané přísady emulgují a odstraňují i velmi odolnou špínu. Přípravek je vhodný k čištění velmi špinavých podlah, strojů, motorů, plachtovin nebo pracovních oděvů.

Mediclean Diament Lemon MC510 na ruční mytí nádobí s vůní citrónu - 1 l
40 Kč

MC 510 Diament Lemon 1 l s vůní citrónu - prostředek pro ruční mytí nádobí a zařízení a kuchyňské povrchy. PH 7. Má příjemnou citrónovou vůni. Nezanechává šmouhy a skvrny. Díky obsahu derivátů kokosového oleje chrání pokožku před podrážděním. Prostředek má pH neutrální pokožce.

Mediclean Diament Lemon MC510 na ruční mytí nádobí s vůní citrónu - 5 l
156 Kč

MC 510 Diament Lemon 5 l s vůní citrónu – prostředek pro ruční mytí nádobí a zařízení a kuchyňské povrchy. PH 7. Má příjemnou citrónovou vůni. Nezanechává šmouhy a skvrny. Díky obsahu derivátů kokosového oleje chrání pokožku před podrážděním. Prostředek má pH neutrální pokožce.

Mediclean Diament Mint MC510 na ruční mytí nádobí s vůní máty - 1 l
40 Kč

MC 510 Diament Mint 1 l s vůní máty – prostředek pro ruční mytí nádobí a zařízení a kuchyňské povrchy. PH 7. Má příjemnou mátovou vůni. Nezanechává šmouhy a skvrny. Díky obsahu derivátů kokosového oleje chrání pokožku před podrážděním. Prostředek má pH neutrální pokožce. Dermatologicky testováno.

Mediclean Floor Clean MC110 na podlahy s vůní exotického ovoce 1 l
64 Kč

Mycí prostředek na podlahy s vůní exotického ovoce – prostředek na mytí a údržbu podlah je vhodnný pro každodenní údržbu čistoty a péči všech voděodolných podlah, s výjimkou koberců a podlah ze surového dřeva. Ideální jak pro ruční mytí, tak i strojové mytí.

Mediclean Floor Clean MC110 na podlahy s vůní lesních plodů 5 l
241 Kč

Mycí prostředek na podlahy s vůní lesních plodů Prostředek na mytí a údržbu podlah je vhodnný pro každodenní údržbu čistoty a péči všech voděodolných podlah, s výjimkou koberců a podlah ze surového dřeva. Ideální jak pro ruční mytí, tak i strojové mytí.

Mediclean Floor Clean MC110 na podlahy s vůní pomeranče 1 l
64 Kč

Mycí prostředek na podlahy s vůní pomerančů – prostředek na mytí a údržbu podlah je vhodnný pro každodenní údržbu čistoty a péči všech voděodolných podlah, s výjimkou koberců a podlah ze surového dřeva. Ideální jak pro ruční mytí, tak i strojové mytí.

Mediclean Fresh Clean MC610 Osvěžovač vzduchu černý hrozen 500 ml
108 Kč

Fresh Clean MC610 černý hrozen 1 l – výborný osvěžovač vzduchu s úžasnou vůni  černého hroznu. Vhodné pro: restaurace, kavárny, školy, školky, toalety, koupelny. Návod na použití : nastříkejte do prostoru a nebo na voděodolný povrch. Cena je uvedena za 1 ks.

Mediclean Fresh Clean MC610 Osvěžovač vzduchu citrus 500 ml
108 Kč

Fresh Clean MC610 citrus 1 l – skvělý osvěžovač vzduchu, který zanechává osvězující vůni citrónu. Vhodné pro: restaurace, kavárny, školy, školky, toalety, koupelny Návod na použití : nastříkejte do prostoru a nebo na voděodolný povrch. Cena je uvedena za 1 ks.

Mediclean Fresh Clean MC610 Osvěžovač vzduchu zelený čaj 500 ml
108 Kč

Fresh Clean MC610 zelený čaj 1 l – výborný osvěžovač vzduchu, který zanechává skvělou vůni  zeleného čaje. Vhodné pro: restaurace, kavárny, školy, školky, toalety, koupelny. Návod na použití: nastříkejte do prostoru a nebo na voděodolný povrch. Cena je uvedena za 1 ks.

Mediclean Glass Clean MC220 na okna a zrcadla - 5 l
180 Kč

MC 220 Glass Clean prostředek na mytí oken, zrcadel a jiných povrchů ze skla – 5 l – prostředek na mytí oken, zrcadel a jiných povrchů ze skla, jako: vitríny apod. Díky obsahu alkoholu rychle vysychá a efektivně čistí beze šmouh. Příjemně voní. Zpěňující rozprašovač usnadňuje aplikaci přípravku.

Mediclean Gres Clean MG160 na kamenné a kameninové podlahy 1 l
132 Kč

Gres Clean MG160 1 l – super účinný čistící  koncentrát na podlahy z kameniny, přírodního i umělého kamene, keramické dlažby a jiných povrchů odolným vůči kyselinám. Prostředek pro ruční a strojní mytí. Nezanechává šmouhy.

Mediclean Gres Clean MG160 na kamenné a kameninové podlahy 5 l
410 Kč

Gres Clean MG160 5 l – super čistící velice účinný koncentrát na podlahy z kameniny, přírodního i umělého kamene, keramické dlažby a jiných povrchů odolným vůči kyselinám. Prostředek pro ruční a strojní mytí. Nezanechává šmouhy.

Mediclean MEDISEPT Ubrousky pro dezinfekci rukou a povrchů, 50 ks
96 Kč

Biocidní ubrousky k dezinfekci rukou a malých povrchů. Vysoce kvalitní impregnované netkané ubrousky k účinné dezinfekci rukou a malých ploch, povrchů a předmětů odolných vůči působení alkoholů v oblasti zdravotnictví, veřejných institucí, komunální hygieny apod.

Mediclean Sanit Clean MC310 na sanitu s vůní višně 1 l
71 Kč

Super čistící prostředek na sanitu se skvělou vůní višně – vhodný na denní mytí všech sanitárních povrchů. pro udržování čistoty všech sanitárních povrchů a předmětů odolných proti kyselinám. Účinně odstraňuje kámen, rez, zbytky mýdla a mastnoty.

Mediclean Sanit Clean MC310 na sanitu s vůní višně 5 l
265 Kč

Výborný mycí prostředek na sanitu se skvělou vůní višně – vhodný na denní mytí všech sanitárních povrchů. Pro udržování čistoty všech sanitárních povrchů a předmětů odolných proti kyselinám. Účinně odstraňuje kámen, rez, zbytky mýdla a mastnoty.

Mediclean Surf Clean MC210 na omyvatelné povrchy s vůní červeného ovoce 1 l
71 Kč

Výborný mycí prostředek na omyvatelné povrchy se skvělou vůní červeného ovoce – vhodný na denní mytí všech omyvatelných povrchů: nábytku, oken, dveří, stěn, podlah Vhodný pro: školy,školky, restaurace, kavárny, hotely, kanceláře, domácí úklid Aplikace: univerzální prostředek pro denní použití na r…

Mediclean Surf Clean MC210 na omyvatelné povrchy s vůní červeného ovoce 5 l
289 Kč

Skvělý mycí prostředek na omyvatelné povrchy se super vůní červeného ovoce – vhodný na denní mytí všech omyvatelných povrchů: nábytku, oken, dveří, stěn, podlah Vhodný pro: školy,školky, restaurace, kavárny, hotely, kanceláře, domácí úklid Aplikace: univerzální prostředek pro denní použití na různ…

Mediclean Surf Clean MC210 na omyvatelné povrchy s vůní zeleného čaje 1 l
71 Kč

Úklidový mycí rostředek na omyvatelné povrchy se skvělou vůní zeleného čaje – vhodný na denní mytí všech omyvatelných povrchů: nábytku, oken, dveří, stěn, podlah Vhodný pro: školy,školky, restaurace, kavárny, hotely, kanceláře, domácí úklid Aplikace: univerzální prostředek pro denní použití na růz…

Mediclean Vanessa MC420 antibakteriální mýdlo - 500 ml
48 Kč

Vanessa MC420 500 ml antibakteriální tekuté mýdlo – pro mytí rukou a celého těla. Jemně hydratuje díky použití prostředků šetrných k pokožce. PH 5,5 – 6. Vysoce kvalitní tekuté antibakteriální mýdlo. Neobsahuje barviva ani vonné složky.

Mediclean Vanessa profi antibakteriální mýdlo - 5l
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vanessa MC420 5l antibakteriální tekuté mýdlo - pro mytí rukou a celého těla. Jemně hydratuje díky použití prostředků šetrných k pokožce. PH 5,5 – 6. Vysoce kvalitní tekuté antibakteriální mýdlo. Neobsahuje barviva ani vonné složky.

Mediclean WC Clean MC320 antibakteriální gel s vůní jablka 750 ml
59 Kč

WC Clean MC320 antibakteriální gel na mytí a odvápnění sanitárních povrchů 0,75 l s vůní zeleného jablka – gelový přípravek pro každodenní mytí klozetových mušlí, pisoárů, bidetů, umyvadel i koupelnových armatur. Účinně odstraňuje kámen i zbytky mýdla.