Mediclean Surf Clean MC210 na omyvatelné povrchy s vůní zeleného čaje 5 l
289 Kč

Úklidový prostředek na omyvatelné povrchy se skvělou vůní zeleného čaje – vhodný na: denní mytí všech omyvatelných povrchů: nábytku, oken, dveří, stěn, podlah Vhodný pro: školy,školky, restaurace, kavárny, hotely, kanceláře, domácí úklid Aplikace: univerzální prostředek pro denní použití na r…

Mediclean Surf Clean MC210 na omyvatelné povrchy s vůní červeného ovoce 5 l
289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělý mycí prostředek na omyvatelné povrchy se super vůní červeného ovoce – vhodný na denní mytí všech omyvatelných povrchů: nábytku, oken, dveří, stěn, podlah Vhodný pro: školy,školky, restaurace, kavárny, hotely, kanceláře, domácí úklid Aplikace: univerzální prostředek pro denní použi…

Mediclean Sanit Clean MC310 na sanitu s vůní višně 5 l
265 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Výborný mycí prostředek na sanitu se skvělou vůní višně – vhodný na denní mytí všech sanitárních povrchů. Pro udržování čistoty všech sanitárních povrchů a předmětů odolných proti kyselinám. Účinně odstraňuje kámen, rez, zbytky mýdla a mastnoty.

Mediclean Floor Clean MC110 na podlahy s vůní pomeranče 5 l
265 Kč

Mycí prostředek na podlahy s vůní pomerančů – prostředek na mytí a údržbu podlah je vhodnný pro každodenní údržbu čistoty a péči všech voděodolných podlah, s výjimkou koberců a podlah ze surového dřeva. Ideální jak pro ruční mytí, tak i strojové mytí.

Mediclean Sanit Clean MC310 na sanitu s vůní černých hroznů 5 l
265 Kč

Prostředek na sanitu se skvělou vůní černých hroznů – vhodný denní mytí všech sanitárních povrchů. Pro udržování čistoty všech sanitárních povrchů a předmětů odolných proti kyselinám. Účinně odstraňuje kámen, rez, zbytky mýdla a mastnoty.

Mediclean Floor Clean MC110 na podlahy s vůní lesních plodů 5 l
241 Kč

Mycí prostředek na podlahy s vůní lesních plodů Prostředek na mytí a údržbu podlah je vhodnný pro každodenní údržbu čistoty a péči všech voděodolných podlah, s výjimkou koberců a podlah ze surového dřeva. Ideální jak pro ruční mytí, tak i strojové mytí.

Mediclean Glass Clean MC220 na okna a zrcadla - 5 l
180 Kč

ZDARMA utěrka hadr mikrovlákno na sklo 40 × 40 cm.  MC 220 Glass Clean prostředek na mytí oken, zrcadel a jiných povrchů ze skla – 5 l – prostředek na mytí oken, zrcadel a jiných povrchů ze skla, jako: vitríny apod. Díky obsahu alkoholu rychle vysychá a efektivně čistí beze šmouh.

Mediclean Diament Lemon MC510 na ruční mytí nádobí s vůní citrónu - 5 l
156 Kč

MC 510 Diament Lemon 5 l s vůní citrónu – prostředek pro ruční mytí nádobí a zařízení a kuchyňské povrchy. PH 7. Má příjemnou citrónovou vůni. Nezanechává šmouhy a skvrny. Díky obsahu derivátů kokosového oleje chrání pokožku před podrážděním. Prostředek má pH neutrální pokožce.

Mediclean Diament Mint MC510 na ruční mytí nádobí s vůní máty - 5 l
156 Kč

MC 510 Diament Mint 5 l s vůní máty – prostředek pro ruční mytí nádobí a zařízení a kuchyňské povrchy. PH 7. Má příjemnou mátovou vůni. Nezanechává šmouhy a skvrny. Díky obsahu derivátů kokosového oleje chrání pokožku před podrážděním. Prostředek má pH neutrální pokožce.

Mediclean Fresh Clean MC610 Osvěžovač vzduchu citrus 500 ml
108 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fresh Clean MC610 citrus 1 l – skvělý osvěžovač vzduchu, který zanechává osvězující vůni citrónu. Vhodné pro: restaurace, kavárny, školy, školky, toalety, koupelny Návod na použití : nastříkejte do prostoru a nebo na voděodolný povrch. Cena je uvedena za 1 ks.

Mediclean Fresh Clean MC610 Osvěžovač vzduchu černý hrozen 500 ml
108 Kč

Fresh Clean MC610 černý hrozen 1 l – výborný osvěžovač vzduchu s úžasnou vůni  černého hroznu. Vhodné pro: restaurace, kavárny, školy, školky, toalety, koupelny. Návod na použití : nastříkejte do prostoru a nebo na voděodolný povrch. Cena je uvedena za 1 ks.

Mediclean Fresh Clean MC610 Osvěžovač vzduchu zelený čaj 500 ml
108 Kč

Fresh Clean MC610 zelený čaj 1 l – výborný osvěžovač vzduchu, který zanechává skvělou vůni  zeleného čaje. Vhodné pro: restaurace, kavárny, školy, školky, toalety, koupelny. Návod na použití: nastříkejte do prostoru a nebo na voděodolný povrch. Cena je uvedena za 1 ks.

Mediclean Strong Clean MG130 na podlahy vysoce alkalický 1 l
83 Kč

Vysoce alkalický prostředek na podlahy MG130 1 l – vysoce alkalický prostředek je skvělý pomocník na mytí a důkladné čištění podlah a lze ho použít na strojní mytí a zároveň je vhodný i na čištění velmi zašpiněných podlah za pomoci mopu. Alkalický prostředek účinně odstraňuje n…

Mediclean Sanit Clean MC310 na sanitu s vůní černých hroznů 1 l
71 Kč

Prostředek na sanitu se skvělou vůní černých hroznů – vhodný pro: denní mytí všech sanitárních povrchů. Pro udržování čistoty všech sanitárních povrchů a předmětů odolných proti kyselinám. Účinně odstraňuje kámen, rez, zbytky mýdla a mastnoty.

Mediclean Surf Clean MC210 na omyvatelné povrchy s vůní zeleného čaje 1 l
71 Kč

Úklidový mycí rostředek na omyvatelné povrchy se skvělou vůní zeleného čaje – vhodný na denní mytí všech omyvatelných povrchů: nábytku, oken, dveří, stěn, podlah Vhodný pro: školy,školky, restaurace, kavárny, hotely, kanceláře, domácí úklid Aplikace: univerzální prostředek pro denní použití n…

Mediclean Surf Clean MC210 na omyvatelné povrchy s vůní červeného ovoce 1 l
71 Kč

Výborný mycí prostředek na omyvatelné povrchy se skvělou vůní červeného ovoce – vhodný na denní mytí všech omyvatelných povrchů: nábytku, oken, dveří, stěn, podlah Vhodný pro: školy,školky, restaurace, kavárny, hotely, kanceláře, domácí úklid Aplikace: univerzální prostředek pro denní použití na r…

Mediclean Sanit Clean MC310 na sanitu s vůní višně 1 l
71 Kč

Super čistící prostředek na sanitu se skvělou vůní višně – vhodný na denní mytí všech sanitárních povrchů. pro udržování čistoty všech sanitárních povrchů a předmětů odolných proti kyselinám. Účinně odstraňuje kámen, rez, zbytky mýdla a mastnoty.

Mediclean Floor Clean MC110 na podlahy s vůní pomeranče 1 l
64 Kč

Mycí prostředek na podlahy s vůní pomerančů – prostředek na mytí a údržbu podlah je vhodnný pro každodenní údržbu čistoty a péči všech voděodolných podlah, s výjimkou koberců a podlah ze surového dřeva. Ideální jak pro ruční mytí, tak i strojové mytí.

Mediclean Floor Clean MC110 na podlahy s vůní lesních plodů 1 l
64 Kč

Mycí prostředek na podlahy s vůní lesních plodů – prostředek na mytí a údržbu podlah je vhodnný pro každodenní údržbu čistoty a péči všech voděodolných podlah, s výjimkou koberců a podlah ze surového dřeva. Ideální jak pro ruční mytí, tak i strojové mytí.

Mediclean Floor Clean MC110 na podlahy s vůní exotického ovoce 1 l
64 Kč

Mycí prostředek na podlahy s vůní exotického ovoce – prostředek na mytí a údržbu podlah je vhodnný pro každodenní údržbu čistoty a péči všech voděodolných podlah, s výjimkou koberců a podlah ze surového dřeva. Ideální jak pro ruční mytí, tak i strojové mytí.

Mediclean WC Clean MC320 antibakteriální gel s vůní jablka 750 ml
59 Kč

WC Clean MC320 antibakteriální gel na mytí a odvápnění sanitárních povrchů 0,75 l s vůní zeleného jablka – gelový přípravek pro každodenní mytí klozetových mušlí, pisoárů, bidetů, umyvadel i koupelnových armatur. Účinně odstraňuje kámen i zbytky mýdla.

Mediclean Vanessa MC420 antibakteriální mýdlo - 500 ml
54 Kč

Vanessa MC420 500 ml antibakteriální tekuté mýdlo – pro mytí rukou a celého těla. Jemně hydratuje díky použití prostředků šetrných k pokožce. PH 5,5 – 6. Vysoce kvalitní tekuté antibakteriální mýdlo. Neobsahuje barviva ani vonné složky.

Mediclean Olivia MC410 tekuté mýdlo s vůní bílých květů - 500 ml
42 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Olivia MC410 500 ml tekuté mýdlo – s vůní bílých květů pro mytí rukou a celého těla . Jemně hydratuje díky použití prostředků šetrných k pokožce. PH 5,5 – 6,5. Mýdlo obsahující detergenty šetrné k pokožce.

Mediclean Diament Lemon MC510 na ruční mytí nádobí s vůní citrónu - 1 l
40 Kč

MC 510 Diament Lemon 1 l s vůní citrónu - prostředek pro ruční mytí nádobí a zařízení a kuchyňské povrchy. PH 7. Má příjemnou citrónovou vůni. Nezanechává šmouhy a skvrny. Díky obsahu derivátů kokosového oleje chrání pokožku před podrážděním. Prostředek má pH neutrální pokožce.

Mediclean Diament Mint MC510 na ruční mytí nádobí s vůní máty - 1 l
40 Kč

MC 510 Diament Mint 1 l s vůní máty – prostředek pro ruční mytí nádobí a zařízení a kuchyňské povrchy. PH 7. Má příjemnou mátovou vůni. Nezanechává šmouhy a skvrny. Díky obsahu derivátů kokosového oleje chrání pokožku před podrážděním. Prostředek má pH neutrální pokožce.