Medisept Teleskopická tyč 3 x 2 m - hliníková
620 Kč

Teleskopická tyč 3 × 2 m – hliníková - je navržená pro práci ve vysokých výškách. Vhodné pro montáž různých typů špiček. Konec je na jedné straně opatřen závitem a na druhé straně plastovou rukojetí.

Medisept Stěrka na okna z nerezové oceli - 35,5 cm
216 Kč

Stěrka na okna z nerezové oceli – 35,5 cm – Stěrka s vyměnitelnou gumovou lištou. Určeno k čištění oken, zrcadel a jiných hladkých povrchů. Rukojeť stěrky potažená gumou. Stěrka je vhodná pro teleskopické tyče. Pracovní šířka: 35,5 cm.

Medisept Kbelík na mytí oken šíře 45 cm s kolečky a okapávačem
545 Kč

Kbelík na mytí oken šíře 45 cm s kolečky a plastovým okapávačem rozmýváku – dost široký na namočení rozmýváku. Součástí dodávky je již plastový okapávač rozmýváku, dokoupit lze šedé háčky na pověšení stěrky viz foto. Možno doplnit nerezovým odkapávačem nebo zvolit verzi bez koleček.

Medisept Quatrodes UNIT NF koncentrát k dezinfekci odsávacích zařízení - 5 l
970 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Quatrodes UNIT NF 5 l – nepěnivý prostředek určený jak pro čištění, tak pro dezinfekci odsávacích systémů, separátorů amalgámu a misek stomatologických unitů. Mikrobiologická účinnost bakterie (včetně MRSA) podle norem: EN 13727 (nízká a vysoká organická zátěž): 1 % – 15 min., Houby (C.

Medisept Viruton Bohr k dezinfekci rotačních nástrojů - 5 l
631 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Viruton Bohr 5 l - Viruton Bohr je určený k dezinfekci vrtáků, kostních fréz z oceli, tvrdých kovů, diamantu, dále brusných a lešticích nástrojů, jako jsou nástavce ze silikonové gumy, keramické destičky a nástroje pro ošetření kanálků.

Medisept Viruton Extra k dezinfekci rotačních nástrojů koncentrát - 1 l
589 Kč

Viruton Extra 1 l - Enzymatický koncentrát určený k čištění a dezinfekci chirurgických a rotačních nástrojů. Obsahuje enzym – proteázu, která zaručuje velmi dobré čisticí vlastnosti. Je určený k manuální dezinfekci nástrojů a dezinfekci v ultrazvukových myčkách.