Medisept Kbelík na mytí oken šíře 45 cm s kolečky a odkapávačem
835 Kč
Doprava zdarma

Kbelík na mytí oken šíře 45 cm s kolečky a plastovým okapávačem rozmýváku – dost široký na namočení rozmýváku. Součástí dodávky je již plastový okapávač rozmýváku, dokoupit lze šedé háčky na pověšení stěrky viz foto. Možno doplnit nerezovým odkapávačem nebo zvolit verzi bez koleček.

Medisept Quatrodes UNIT NF koncentrát k dezinfekci odsávacích zařízení - 5 l
970 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Quatrodes UNIT NF 5 l – nepěnivý prostředek určený jak pro čištění, tak pro dezinfekci odsávacích systémů, separátorů amalgámu a misek stomatologických unitů. Mikrobiologická účinnost bakterie (včetně MRSA) podle norem: EN 13727 (nízká a vysoká organická zátěž): 1 % – 15 min., Houby (C.

Medisept Medisept Velox Spray Neutral pro dezinfekci povrchů 1 l
156 Kč
Doprava zdarma

Velox Neutral spray 1 l -  pro rychlou dezinfekci malých povrchů v lékařské oblasti, pečovatelských domech, sanatoriích, fitness a lázeňských salónech, kadeřnických salónech, kosmetických salónech, masážních salónech, školkách, školách a pro dezinfekci povrchů s a bez kontaktu s potravinami.

Medisept Kapalina pro hygienickou a chirurgickou dezinfekci rukou 500 ml
93 Kč
Doprava zdarma

Profesionální chirurgický dezinfekční přípravek osobní hygieny na bázi ethylalkoholu s virucidním účinkem pro dezinfekci rukou jednorázovou i opakovatelnou. Spolehlivě ničí viry a bakterie. Hygienická dezinfekce za 30 sekund, chirurgická dezinfekce 90 sekund.

Medisept Mediclean Vanessa profi antibakteriální mýdlo - 500 ml
99 Kč

Vanessa MC420 500 ml antibakteriální tekuté mýdlo - pro mytí rukou a celého těla. Jemně hydratuje díky použití prostředků šetrných k pokožce. PH 5,5 – 6. Vysoce kvalitní tekuté antibakteriální mýdlo. Neobsahuje barviva ani vonné složky.