MEGA BLOKS Bořek stavitel Buldozer Max
399 Kč 339 Kč

Užijte si den plný zábavy a stavění s Bořkem. V sadě je kromě zábavných kostiček i Bořkův kamarád Buldozér Max. Kvalitní plastové kostičky skvěle padnou do dětských rukou. Sestavte si stavby podle návodu nebo kombinujte stavebnici s dalšími produkty ze série Bořek Stavitel.

MEGA BLOKS Jumbo Box FLY44
549 Kč 499 Kč

Užijte si hodiny zábavy plné stavění, bourání a fantazie s těmito pestrobarevnými kostkami. Mezi kostkami nesmí chybět nejrůznější tvary a barvy, aby malý stavitel mohl postavit, cokoliv jej napadne. Kostky jsou navrženy tak, aby perfektně padly do dětských ručiček a podněcovaly velkou zvídavost.

MEGA BLOKS Kamión s dráhou
799 Kč 639 Kč

Užijte si s vaším malým závodníkem spoustu zábavy s velkým kamiónem s dráhou a skládacím závodním autíčkem! Malí závodní fanoušci mohou uhánět vstříc parádním dobrodružstvím. Autíčko vydává zvuky jako skutečný závoďák! Pojďme uspořádat velké závody!

MEGA BLOKS Pracovna malé stavitelky-42%
1 499 Kč 859 Kč

Výprodej

Učte se barvy a čísla i na cestách! Postavte s tímto přenosným stolečkem z kostek Mega Bloks prosperující městské centrum kdekoli a kdykoli a zažijte úžasná dobrodružství. Přímo na stole můžete vystavět poštovní schránku, útulný domeček i voňavou pekárnu a pak nechte svá autíčka brázdit ulice vašeho nového městečka.

MEGA BLOKS Mega Construx Mimoňové - Gruova ponorka
599 Kč 429 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ponoř se s Mimoni do mise s touto hlubokomořskou ponorkou! Seber svou odvahu a vydej se společně s Mimoni na hlubokomořský průzkum! Postav mimoňskou ponorku. Umísti do kabiny jednoho z Mimoňů v neoprenu, zatímco druhý bude řídit ponorku zvenčí díky vzduchové technice.

MEGA BLOKS Džungle se zvuky (60)
999 Kč 849 Kč

Vydejte se na průzkum skládacího domečku v džungli, který obývají čtyři zvířecí kamarádi. Postavte si s vaším malým dobrodruhem svou vlastní džungli. Nastavte režim 1 a umístěte jednotlivá zvířátka na jejich barvu na stromě a za odměnu uslyšíte jednu z hudebních kombinací. Nebo vyzkoušejte režim 2 a zjistěte, jaká hudební překvapení ukrývá.

MEGA BLOKS Kyblík s kostkami Tygřík
349 Kč 329 Kč

Popusťte uzdu svojí fantazii a užijte si divokou zábavu s těmito velkými kostkami v roztomilém zvířecím kyblíčku! Najdete v něm 25 barevných stavebních kostek, které padnou vašemu děťátku akorát do rukou, takže je může snadno uchopit a skládat na sebe.

MEGA BLOKS Mimoňové Vycvikové centrum ninja-67%
429 Kč 139 Kč

Výprodej

Postav mimoní výcvikové centrum pro ninji a připrav se na pořádný trénink. V setu na tebe čeká trio Mimoňů. Každý z nich má vyměnitelné díly včetně montérek, brýlí, rukou a nohou, díky kterým můžeš kombinovat a vylaďovat oblečení a doplňky.

MEGA BLOKS 100 kostek GFG21
449 Kč

Podpořte kreativitu vašeho malého stavitele s touto krabicí plnou klasických barevných kostek a speciálních dílů, které perfektně padnou do malých ručiček vašeho batolete. Tyto kostky jsou perfektní nejen pro začínající, ale také pro zkušenější stavitele, kteří rádi rozšíří svoji sbírku kostek.

MEGA BLOKS Mega - Kostky v plastovém pytli, first builder, 60dílů
340 Kč

Kostky Mega v plastovém pytli jsou speciálně tvarované, určené našim nejmenším. Kostky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu v pestrých barvách. Praktický pytel je uzavíratelný a tak se Mega kostky snadno přenáší. Sada obsahuje celkem 60 dílků. Věk: 1+

MEGA BLOKS Junior GJD21

MEGA BLOKS Junior GJD21

Hodnocení: 5
499 Kč 449 Kč

Podpořte kreativitu vašeho malého stavitele s touto krabicí plnou klasických barevných kostek a speciálních dílů, které perfektně padnou do malých ručiček vašeho batolete. Kostky zajistí vašemu malému staviteli dlouhé hodiny zábavy a povzbudí jeho kreativitu a chuť objevovat.

MEGA BLOKS Postavím si sám!-57%
699 Kč 299 Kč

Výprodej

Od teď si mohou děti hrát s oblíbenými kostkami kdekoli je napadne! Kamkoli se váš malý stavitel vydá, může s sebou vzít tento barevný kufřík na kolečkách s vytahovací rukojetí. V kufříku na něj čeká set stavebních kostek a základna pro stavění na kolečkách.

MEGA BLOKS Kyblík s kostkami Pejsek
349 Kč 329 Kč

Popusťte uzdu svojí fantazii a užijte si divokou zábavu s těmito velkými kostkami v roztomilém zvířecím kyblíčku! Najdete v něm 25 barevných stavebních kostek, které padnou vašemu děťátku akorát do rukou, takže je může snadno uchopit a skládat na sebe.

MEGA BLOKS Hudební vláček s písmenky FWK22
499 Kč 399 Kč

Hudební vláček s písmenky už čeká! Jednoduše spojte všechny tři vagónky, naložte na ně kostky s písmenky a jen tak si procvičujte abecedu nebo skládejte celá slova. Vláček dokonce vydává zvuky jako skutečný vlak.

MEGA BLOKS Hudební farma-25%
799 Kč 599 Kč

Výprodej

Přiřaďte k sobě správně barvy a odhalte na farmě zajímavou hudbu a zvuky zvířat! Postavte farmu pro 4 roztomilá zvířátka a naučte se při tom barvy a zvuky zvířat. Celkem na této farmě můžete odhalit 12 různých zvířecích zvuků a veselých písniček.

MEGA BLOKS Mašinka Percy na farmě
499 Kč 429 Kč

Vydej se na návštěvu kultovních míst na ostrově Sodor společně se svou oblíbenou mašinkou! Stavebnice dětem umožní postavit kultovní místa, která znají ze světa Mašinky Tomáše a jeho přátel. Set obsahuje části, které se pohybují, například otevírací kurník.

MEGA BLOKS Pracovna malého stavitele-42%
1 499 Kč 859 Kč

Výprodej

Děti se konečně mohou učit barvy a čísla zábavnou formou při stavění svých oblíbených kostek kdekoli na cestách. S tímto přenosným stolečkem zažijí velká dobrodružství, při budování rušného centra města se kostky skládají přímo na vrchní desku stolečku.

MEGA BLOKS Zábavný sběrač kostek růžový-45%
999 Kč 549 Kč

Výprodej

S tímto růžovým sběračem se děti při hře s kostkami naučí poznávat a třídit tvary. Stačí najít správný tvar kostky pro otvor ve sběrači a poslat je tak do sběrného koše uvnitř!

MEGA BLOKS Kufr Mimonů-68%

MEGA BLOKS Kufr Mimonů

Hodnocení: 4,9
700 Kč 219 Kč

Výprodej

Herní set ve tvaru kufříku, se kterým si děti užijí spoustu zábavy. Kufřík může sloužit také jako úložny prostor. Kufr obsahuje 16 zásuvných stavebních ploch, které se dají použít k prezentování Mimoňů v různých oblastech. Výška ploch se dá měnit.

MEGA BLOKS Kostky v plastovém pytli holky, 60 kostek
339 Kč 299 Kč

Kreativita dětí se 60 stavebními kostkami nezná hranic. Díky tomuto skvělému setu kostiček v růžové a fialové barvě budou vaši nejmenší nadšeně stavět, vršit kostky na sebe a prozkoumávat nekonečné možnosti, jak je sestavit.

MEGA BLOKS Velký Tomáš-40%

MEGA BLOKS Velký Tomáš

Hodnocení: 4,8
1 499 Kč 899 Kč

Výprodej

Na malé strojvůdce čeká s touto velkou lokomotivou Tomášem stavění kostek, počítání a spojování barev a obrázků. S velkým pojízdným Tomáškem plným barevných kostek si děti užijí spoustu legrace.

MEGA BLOKS Pytel plný učení
899 Kč 759 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rozvíjej své schopnosti učením se barev, čísel a tvarů! Malé děti se mohou lépe připravit na školu při hře se 150 kostkami, které jim pomohou se učit tvary, barvy, počítání a řešení problémů!

MEGA BLOKS Mega Construx Kid GJD23
699 Kč 519 Kč

Se 480 kostkami máte nekonečně možností, jak naplno rozvinout svou kreativitu! Tyto kostky prohlubují představivost a malí stavitelé zajisté vymyslí spoustu originálních příběhů. Set se hodí pro všechny stavitele nebo jen jako rozšíření sbírky.

MEGA BLOKS Zábavný sběrač kostek červený-28%
949 Kč 679 Kč

Výprodej

Hra se stavebnicí je skvělá zábava. S uklízením po ní je to už horší a u dětí to platí dvojnásob! Zábavný sběrač kostek Mega Bloks ale z uklízení udělá zábavu a hraní s kostkami tak bude zábavné až do posledního okamžiku.

MEGA BLOKS Mašinka Tomáš ve mlýně
499 Kč 409 Kč

Vydej se na návštěvu kultovních míst na ostrově Sodor společně se svou oblíbenou mašinkou! Stavebnice dětem umožní postavit kultovní místa, která znají ze světa Mašinky Tomáše a jeho přátel. Set obsahuje části, které se pohybují, například otáčející se lopatky větrného mlýnu.

MEGA BLOKS Sestav si zvířátka
449 Kč 369 Kč

Skládejte, spojujte a učte se spolu se těmito přátelskými zvířátky z farmy. Váš malý farmář si užije při stavění zvířátek spoustu legrace s těmito velkými barevnými stavebními kostkami. Na 4 kostkách jsou vyobrazeny koně, kuřátka, ovečky, kravičky, králíčci a pejsci, zkrátka všechna dětem dobře známá zvířátka.

MEGA BLOKS Junior GJD22

MEGA BLOKS Junior GJD22

Hodnocení: 4,3
899 Kč 749 Kč

Podpořte kreativitu vašeho malého stavitele s touto krabicí plnou klasických barevných kostek a speciálních dílů, které perfektně padnou do malých ručiček vašeho batolete. Box obsahuje kostky a díly jako například základnu pro autíčka, okna a dveře, které se otevírají a zavírají.

MEGA BLOKS Mega Construx Kid GJD24
1 199 Kč 869 Kč

Se 790 kostkami máte nekonečně možností, jak naplno rozvinout svou kreativitu. Tyto kostky prohlubují představivost a malí stavitelé zajisté vymyslí spoustu originálních příběhů a staveb. Set se hodí pro všechny stavitele nebo jen jako rozšíření sbírky.

MEGA BLOKS Žirafa (30) GFG19
499 Kč 449 Kč

Učit se počítat nikdy nebyla taková zábava jako s touto skládací poskakující žirafkou. Jednotlivé kostky zdobí čísla od 0 do 9. Zatímco se vaše dítě bude snažit postavit tuto rozkošnou pohyblivou žirafu, bude se zároveň učit čísla.

MEGA BLOKS Závodní auto Ricky
149 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

S tímto snadno sestavitelným autíčkem si užijí legraci všichni malí závodníci. Až váš malý stavitel poskládá závodní auto ze tří velkých kostek, můžete se připravit na pořádnou jízdu. Roztomilá autíčka s usměvavými obličeji jsou určena nejmenším dětem.

MEGA BLOKS Mimoňové Zmrzlinářský vůz-50%
999 Kč 499 Kč

Výprodej

Mimoni křičí, když se na scéně objeví jejich oblíbená sladkost. Je to ale léčka! Sestav zmrzlinářský vůz z řady Mega Bloks Já padouch a připomeň si tuhle mimoní rošťárnu! Nalákej Mimoně ke zmrzlinářskému vozu pomocí zmrzlinářské písničky. Chňapni jednoho po druhém a šup s nimi do auta.

MEGA BLOKS Závodní auto Kevin
179 Kč

S tímto snadno sestavitelným autíčkem si užijí legraci všichni malí závodníci. Až váš malý stavitel poskládá závodní auto ze tří velkých kostek, můžete se připravit na pořádnou jízdu. Roztomilá autíčka s usměvavými obličeji jsou určena nejmenším dětem.

MEGA BLOKS MEGA BLOKS - CAT - Stavební stroje - stavebnice Bobcat
195 Kč

Stavební stroje-stavebnice Bobcat Pokud potřebujete provést stavební úpravy,pozvěte si na to nejlepší mistry! Skid-Steer Loader Mega Bloks CAT je připraven provést veškeré výkopové práce. Nakladač je dodáván s přední lopatou, která se dá vyzvednout nahoru s celým nákladem.

MEGA BLOKS Mimoňové laboratoř s vozidlem-40%
499 Kč 299 Kč

Akce

Vytvořte své vlastní stavby a rozšiřte si mimoňský svět! Tyto kostičky jsou tematicky laděny ve stylu filmu Já padouch a může z nich být postaveno cokoliv, co jen chcete!

MEGA BLOKS Micro - Blok squad - Základová deska pro stavění
140 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Základová deska pro stavění Blok squad je doplňující prvek stavebnic.   Základová deska Blok squad je kompatibilní i s legem.   Parametry základové desky Blok squad: Doporučený věk – od 5 let Určení – pro kluky i holky Materiál – plast Rozměry – 28,5 × 19 cm

MEGA BLOKS Micro - Barbie figurky, set 12ks, cena za jeden kus
179 Kč

Pořiďte si figurku Barbie od Megabloks. Možné varianty: Barbie na nákupech  Barbie se svým zvířecím mazlíčkem  Barbie vyráží k vodě  Barbie filmová hvězda  Barbie na večírku  Modelka Barbie  Barbie na cestách  Barbie na pyžamové párty  Vhodné pro děti od 4 let.

MEGA BLOKS Mimoňové překvapení
112 Kč

Každé malé dítě zná pohádky Já Padouch či Mimoňové. Z těchto filmů si určitě pamatují i malé žluté hrdiny. Vytvoř si svoji vlastní partu mimoňů. Posbírej všech 12 figurek a užij si s nimi spoustu zábavy. Připomeň si oblíbené momenty z filmů společně se Stuartem, Kevinem a Bobem.

MEGA BLOKS First Builders 123 kostky
329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stavění a čísla dávají dohromady ohromnou zábavu díky 1–2–3 Count od Mega Bloks First Builders! Nyní se vaše dítě může naučit počítat do 10, jakmile začne stavět s 20 kostičkami First Builders, které můžete ozdobit čísly 0 až 9, stejně jako speciálními piktogramy, které usnadňují počítání!

MEGA BLOKS Mega Construx Pro GJD26
1 199 Kč 969 Kč

Vyzkoušejte vaši představivost s tímto velkým balením kostek v maskovacích barvách, klasických tvarech a s mnoha speciálními díly. Balení obsahuje neuvěřitelných 790 kostek a speciálních dílů. Je to skvělý doplněk pro zkušené stavitele, kteří chtějí rozšířit svůj svět nebo svoji rostoucí sbírku.

MEGA BLOKS Kyblík s kostkami Panda
349 Kč 329 Kč

Popusťte uzdu svojí fantazii a užijte si divokou zábavu s těmito velkými kostkami v roztomilém zvířecím kyblíčku! Najdete v něm 25 barevných stavebních kostek, které padnou vašemu děťátku akorát do rukou, takže je může snadno uchopit a skládat na sebe.

Kanadská stavebnice Megabloks je vyráběna lisováním v továrnách v severní Americe. Jejím posláním je pečovat o rozvoj a tvořivost každého dítěte předškolního i školního věku.

Megabloks vyrábí a nabízí stavebnicové systémy zaměřené tématicky licenčními pohádkovými postavičkami, ale jsou zaměřena i na řemeslné dovednosti pro děvčata i kluky. Jednotlivé řady stavebnice Megabloks jsou vzájemně kompatibilní a vytváří tak ucelenou kolekci stavebnice na vzájem na sebe navazující. Stavebnice a hračky Megabloks jsou světově uznávanou značkou vyváženou do více než 100 zemí světa.

Stavebnice se podle věku dítěte dělí na maxi, mini a mikro.

Kanadská stavebnice Megabloks je vyráběna lisováním v továrnách v severní Americe. Jejím posláním je pečovat o rozvoj a tvořivost každého dítěte předškolního i školního věku.

Megabloks vyrábí a nabízí stavebnicové systémy zaměřené tématicky licenčními pohádkovými postavičkami, ale jsou zaměřena i na řemeslné dovednosti pro děvčata i kluky. Jednotlivé řady stavebnice Megabloks jsou vzájemně kompatibilní a vytváří tak ucelenou kolekci stavebnice na vzájem na sebe navazující. Stavebnice a hračky Megabloks jsou světově uznávanou značkou vyváženou do více než 100 zemí světa.

Stavebnice se podle věku dítěte dělí na maxi, mini a mikro.