Melissa & Doug Hrací koberec - 4 hry
799 Kč

Novinka

Dětský koberec do pokojíčku se zábavným motivem čtyř her. Koberec poslouží i jako krásná dekorace do dětského pokojíčku. Děti zažijí spoustu zábavy. Rozvíjí dětskou fantazii a motivuje děti ke hraní.

Melissa & Doug Maňásci - domácí farma
619 Kč 529 Kč

Nechte tyto maňásky ožít. Čtyři maňásci v podobě zvířátek, které dobře padnou na dětskou i menší dospělou ruku. Můžete společně s dětmi vytvářet příběhy nebo použít maňásky do krásného divadla.

Melissa & Doug Magnetická hra - lovení rybiček
599 Kč

Sada veselých rybiček už čeká na šikovného rybáře. Kdo uloví nejvíce rybiček je vítězem! Mladší děti loví rybičky pro zábavu, starší děti mohou soutěžit a rybičky počítat podle počtu ulovených kusů nebo podle bodů umístěných na přední straně každé rybičky.

Melissa & Doug Magnetické oblékání Panenka
419 Kč 349 Kč

Magnetická dřevěná oblékací panenka má k dispozici nespočetné množství stylových módních návrhů. Oblékni si panenku podle svých představ. Díky magnetickým dřevěným dílkům oblečení mohou děti oblékat figurku znovu a znovu.

Melissa & Doug Dřevěné korálky s abecedou
499 Kč

Kolika způsoby může Váš malý klenotník vyjádřit slovo „krásný“? Balení obsahuje mnoho dřevěných navlékacích korálků s písmeny, různorodé nádherné tvary a barevné šňůrky, ze kterých si můžete vyrobit náhrdelníky či náramky.

Melissa & Doug Odemykání zámků
549 Kč

Masivní dřevěná deska se čtyřmi různými zámky a klíči. Odemkni, odblokuj, otevři závěsné dveře a najdi pod nimi obrázky! Děti mohou hledat konkrétní obrázek, soutěžit v rychlosti otevření a zavření dveří nebo vyprávět příběh podle nalezených obrázků.

Melissa & Doug Magnetické oblékání Koník
419 Kč

Doplňky a příslušenství zdobí tohoto krásného koně – uzda, copánky, deky a dokonce i zářivá křídla! S 55 magnetickými doplňky včetně sedla, uzdy, hřívy a ocasu v mnoha barvách a stylech. Je snadné vytvořit vzhled, který je naprosto jedinečný.

Melissa & Doug Maňásci - Pohádka
559 Kč

S těmito maňásky můžete společně s dětmi vytvářet příběhy nebo použít maňásky do krásného divadla. Maňásci jsou vyrobeni z vysoce kvalitního a na omak příjemného materiálu.

Melissa & Doug Housenka ozubená kolečka
299 Kč

Pohybující se housenka z ozubených kol! Duhová housenka je skvělou vzdělávací a chytrou hračkou, protože učí děti chápat zásady mechaniky. S touto barevnou převodovkou okouzlíte i ty nejmenší děti, které budou fascinovány barvami a pohybem této skvělé hračky.

Melissa & Doug Set na kopečkovou zmrzlinu
949 Kč

Zahrajte si na prodavače zmrzliny u vás doma nebo třeba na dětském hřišti. Použijte obě magnetické naběračky, čtyři kopečky oblíbených zmrzlinových příchutí a dřevěné kornouty.

Melissa & Doug Sada Péče o koně
999 Kč

Všechny děti by chtěly mít doma živého koně. Pokud to nejde, dopřejte jim alespoň tuto skvělou sadu, s kterou si děti vyzkouší se vším všudy jaké to je, starat se o koníka. Tato sada obsahuje vše potřebné.

Melissa & Doug Dřevěná konstrukční stavebnice auto
939 Kč 649 Kč

Tento dřevěný dvojdílný náklaďák je připraven stavět. A samotný přívěs je pohyblivé staveniště. Je naložen 22 dřevěnými součástmi. Děti mohou počítat kusy, pojmenovat je, třídit podle barev, spojovat šroub a matici, spojit jednotlivé díly s náklaďákem.

Melissa & Doug Vytvoř obličej - Safari
169 Kč

Zapojte svou fantazii a vytvořte 10 různých obličejů. Vyberte jeden z obličejů a doplňte samolepky s tvary očí, pusy, obočí a ostatními doplňky. K výběru máte 66 znovu použitelných /adhezních/ samolepek.

Melissa & Doug První hraní - Kolébací Slon
359 Kč

Šest jasně barevných dřevěných kousků včetně slona na balanční tyči. S touto nasazovací a balanční hračkou si užijí spoustu zábavy. Nasazování barevných kroužků na tyč umožňuje dětem nejen rozvíjet jejich motoriku rukou, ale i rozeznávat základní barvy.

Melissa & Doug Magnetické oblékání Julia
359 Kč 289 Kč

Ať se figurka jménem Julia rozhodne pro jakékoli povolání, vždycky jí to sluší! Jednou jako lékařka, jindy zase rocková hvězda nebo policistka. Díky magnetickým dřevěným dílkům oblečení mohou děti oblékat figurku znovu a znovu.

Melissa & Doug Dřevěné puzzle na cestu Farma
339 Kč

Spojte dvoudílné dřevěné puzzle s těmi na dřevěné vkládací ploše a naučte děti názvy 6ti zvířátek česky i anglicky. Puzzle jsou uloženy v praktickém kufříku s rukojetí. Vše z recyklovatelného materiálu a barvy na bázi sóji.

Melissa & Doug Cestování s mazlíčky
939 Kč 679 Kč

Také chtějí vaše děti živé zvířátko, ale z nějakého důvodu jim to nemůžete dopřát? S tím vám pomůže tato báječná sada, kde děti najdou vše, s čím si péči o mazlíčky vyzkoušet. Součástí balení jsou dva pejsci.

Melissa & Doug Dřevěná farma
699 Kč

Postav si farmu dle svých představ, kousek po kousku! Tato sada nabízí všechno, co k takovému dílu potřebuješ. Děti se hravou formou naučí poznávat svět kolem sebe. Vyrobeno z kvalitního dřeva.

Melissa & Doug První hraní - pohyblivý Xylofon-31%
759 Kč 519 Kč

Akce

Děti budou nadšené, když každý jejich krok bude doprovázet hudba z tohoto kulatého tahacího xylofonu, který se rozzvoní kdykoli, když se dá xylofon do pohybu! Děti budou rádi objevovat jasné barvy, vzory a hudební zvuky způsobené vyjímatelnou dřevěnou kuličkou.

Melissa & Doug Navlékání dřevěných tvarů
479 Kč

Barevné MAXI korálky v různých barvách, tvarech a dekorech, včetně čísel, jsou určeny k navlékaní na dlouhé šnůrky. Děti milují barvy a tyto korálky barvami jen září, což je vždy přiláká ke hře a rádi budou navlékat znovu a znovu.

Melissa & Doug První hraní - dřevěný tahací kolotoč
759 Kč

Děti budou mít radost, až zatáhnou za provázek a kolotoč se dá do pohybu! Kolotoč má základnu z masivního kvalitního dřeva, která rotuje, když je hračka v pohybu. Sedm dřevěných kusů, včetně tří oboustranných koníků, kteří jsou odnímatelní a děti si s nimi mohou hrát samostatně.

Před 25 lety začali budovat svou společnost v garáži rodinného domu. Jejich filozofie zůstala stejná v průběhu dalších let, aby uspokojila každého zákazníka. Značka Melissa & Doug nabízí produkty s vysokou kvalitou a nadčasovým designem.

Před 25 lety začali budovat svou společnost v garáži rodinného domu. Jejich filozofie zůstala stejná v průběhu dalších let, aby uspokojila každého zákazníka. Značka Melissa & Doug nabízí produkty s vysokou kvalitou a nadčasovým designem.