MERIDA Držák na toaletní papír - odkrytý, nerez
567 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Držák na toaletní papír – odkrytý, na malé role, materiál kov nerez, do průměru role 95 mm. Instalační sada přiložena. Kvalitní produkt, nerezaví. Držák je připevněn na zeď pomocí hmoždinek.


MERIDA Dávkovač pěnového mýdla MERIDA TOP
301 Kč

Dávkovač není na dolévání, dokupují se náplně pěnového mýdla BALI. Dávkovač pěnového mýdla MERIDA TOP na náplně BALI – jedná se o dávkovač mýdla ve formě pěny, což je dnes to nejekonomičtější řešení na trhu.


MERIDA Dávkovací pumpa na zeď Merida 125 mm
604 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dávkovací pumpa na zeď Merida 125 mm – systém pro dávkování chemie přímo z kanystru do dřezu nebo připraveného kýblu či vozíku.


MERIDA Elektrický automatický osoušeč rukou STARFLOW PLUS - lesklý
6 545 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Elektrický osoušeč STARFLOW PLUS lesklý – MULTI – využitelný elektrický osoušeč v krásném kovovém provedení s lesklou povrchovnou úpravou nabízí 2 x rychlejší osoušení rukou nebo například vlasů! Přesně tak, s tímto STARFLOW PLUS vysoušečem lze vysoušet i vlasy.


MERIDA Elektrický automatický osoušeč rukou STARFLOW PLUS - matný
6 545 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elektrický osoušeč STARFLOW PLUS matný – MULTI – využitelný elektrický osoušeč v krásném kovovém provedení s matnou povrchovnou úpravou nabízí 2 x rychlejší osoušení rukou nebo například vlasů! Přesně tak, s tímto STARFLOW PLUS vysoušečem lze vysoušet i vlasy.


MERIDA Elektrický osoušeč na ruce MERIDA TOP
3 629 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Elektrický osoušeč na ruce Merida Top – automatické ovládání. Výhodou jsou výjimečně malé rozměry. Osoušeč je vybavený průhledným plastovým průzorem v barvě modré. Vhodný do hotelů, restaurací, sportovních center, bazénů, posiloven a dalších zařízení.


MERIDA Elektronický osvěžovač vzduchu MERIDA s displejem
1 330 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elektronický osvěžovač vzduchu MERIDA s displejem – plně automatický elektronický osvěžovač Merida s displejem v elegantním a moderním těle se štíhlým designem. Osvěžovač má velmi vysokou účinnost (plný účinek vůně v místnosti až 170 m2).


MERIDA Elektronický osvěžovač vzduchu MERIDA s LED
1 175 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elektronický osvěžovač vzduchu MERIDA s LED diodou  - plně automatický elektronický osvěžovač Merida s LED v elegantním a moderním těle se štíhlým designem. Osvěžovač má velmi vysokou účinnost ( plný účinek vůně v místnosti až 170 m2 ) .


MERIDA Fantazie vůně Merida Hotel service - 0,6 l
346 Kč

Fantazie vůně Merida Hotel service 0,6 l – profesionální řada přípravků pro HOTELY Přípravek k okamžitému použití. Přípravek s vysokou koncentrací a prodlouženou dobou účinku.


MERIDA Lesní vůně Merida Hotel service - 0,6 l
346 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lesní vůně Merida Hotel – profesioální přípravek z řady pro hotely s vysokou koncentrací a prodlouženou dobou účinku. Určený pro hotelové prostory, pokoje, chodby, haly, konferenční sály, toalety a kuřárny. Eliminuje nepříjemný zápach a účinně odstraňuje zápach z cigaret.


MERIDA Merida Hotel service Mango a Liči - 0,6 l
346 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

 Merida Hotel vůně Mango a Liči – profesioální přípravek z řady pro hotely s vysokou koncentrací a prodlouženou dobou účinku. Určený pro hotelové prostory, pokoje, chodby, haly, konferenční sály, toalety a kuřárny. Eliminuje nepříjemný zápach a účinně odstraňuje zápach z cigaret.


MERIDA Odstraňovač skvrn Merida Hotel line - 500 ml
203 Kč

Odstraňovač skvrn Merida Hotel Line 0,5 l – určen pro odstraňování jak olejových, tak i vodních skvrn z koberců, podlahových krytin a čalounění. Účinně odstraňuje skvrny od kávy, čaje, vína, ovocné šťávy a inkoustu. Povrchy si zachovávají stálost barev. Skvrny odstraňovat tamponem.


MERIDA Pěnové mýdlo Merida BALI LUX 700g
184 Kč

Zpěňující mýdlo Merida BALI LUX o objemu 700 ml – luxusní mýdlo s velmi dobrými mycími a zjemňujícími vlastnostmi. Obsahuje substance na bázi kokosového oleje, kolagen i betainy. Mýdlo Merida BALI LUX zabraňuje vysoušení pokožky a zajišťuje její pružnost a hebkost.


MERIDA Pěnové mýdlo Merida BALI LUX neparfémované 700g
174 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zpěňující mýdlo Merida BALI LUX naparfémované o objemu 700 ml – luxusní mýdlo s velmi dobrými mycími a zjemňujícími vlastnostmi. Mýdlo Merida BALI LUX neparfémované zabraňuje vysoušení pokožky a zajišťuje její pružnost a hebkost.


MERIDA Pěnové mýdlo Merida BALI PLUS 700g
169 Kč

Zpěňující mýdlo Merida BALI PLUS o objemu 700 ml – vynikající mýdlo s velmi dobrými mycími a zjemňujícími vlastnostmi. Obsahuje substance na bázi kokosového oleje, kolagen i betainy.


MERIDA Pěnové mýdlo Merida BALI s dezinfekčním účinkem 700g
232 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zpěňující mýdlo Merida BALI s dezinfekčním účinkem o objemu 700 ml – vynikající mýdlo s velmi silným bakteriocidním účinkem. Mimo běžných testů, pro získání povolení k prodeji, byly provedeny i klinické testy, které potvrdily vysokou účinnost potírání choroboplodných bakterií.


MERIDA Pomerančová vůně Merida Hotel service - 0,6 l
346 Kč

Pomerančová vůně Merida Hotel – profesioální přípravek z řady pro hotely s vysokou koncentrací a prodlouženou dobou účinku. Určený pro hotelové prostory, pokoje, chodby, haly, konferenční sály, toalety a kuřárny. Eliminuje nepříjemný zápach a účinně odstraňuje zápach z cigaret.


MERIDA Prostředek na kamenné podlahy Merida MARBLIN Plus 1 l
112 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prostředek na kamenné podlahy Merida MARBLIN Plus 1 l – skvělý pro čištění mramoru, lastrika a kamenných podlah.Lze použít ina PVC. Dodává umytému povrchu lesk. Cena je uvedena za 1 ks, karton obsahuje běžně 12 ks.


MERIDA Prostředek na koberce Merida TAPENEXT Plus 1 l
217 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Prostředek na koberce Merida TAPENEXT Plus 1 l – prostředek pro čištění kobercových krytin (přírodních i syntetických) extrakční metodou. Přípravek je bezbarvý a bezvonný – neobsahuje optické zjasňovače a bělidla. V závislosti na stupni znečištění se doporučuje zředit od 5% do 10% .


MERIDA Prostředek na koupelny Merida NANO SANITIN PLUS 1 l
127 Kč

Prostředek na koupelny Merida Sanitin Plus 1 l – antibakteriální, antistatický prostředek na běžné mytí povrchů a sanitárního zařízení. Účinně odstraňuje rez, vodní kámen, mastnou špínu, vápenaté a mýdlové sedimenty usazující se na skle a glazurách.


MERIDA Prostředek na mytí oken Merida NANO GLASS s rozprašovačem 0,6 l
111 Kč

Prostředek na mytí oken Merida NANO GLASS s rozprašovačem 0,6 l – profesionální řada přípravků pro HOTELY. Přípravek k okamžitému použití. Moderní přípravek na mytí skel,zrcadel a veškerých skleněných povrchů. Účinně odstraňuje nečistoty a zanechává krystalický lesk mytých povrchů bez šmouh.


MERIDA Prostředek na mytí oken Merida VITRINEX 1 l
74 Kč

Prostředek na mytí oken Merida 1 l – také na mytí skleněných ploch, oken a zrcadel , které nepřicházejí do styku s potravinami. Účinně odstraňuje špínu, prach a mastnotu. Nezanechává šmouhy ani skvrny.


MERIDA Prostředek na odstranění vosků /polymerů/ Merida STRIPET Plus 1
147 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Prostředek na odstranění vosků /polymerů/ Merida STRIPET Plus 1 l – skvělý prostředek na mytí vodovzdorných povrchů a na důkladné čištění silně znečištěných podlah a povrchů.Účinně odstraňuje starou špínu, tuky, pasty a polymerové vrstvy.


MERIDA Prostředek na podlahy s leskem Merida LAVABIN 1 l
94 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prostředek na podlahy Merida 1 l – na běžné mytí a ošetření podlah. Účinně odstraňuje špínu, zanechává příjemnou vůni a lesk. Ředění vodou v poměru 1 : 200 až 1 : 400 (z jednoho litru přípravku lze udělat 200 až 400 litrů pracovního roztoku).


MERIDA Prostředek na silné znečištění Merida FATEX 1 l
97 Kč

Vysoce účinný prostředek na odstranění silného znečištění 1 l – může se používat v průmyslové výrobě, v dílnách i v domácnosti. Účinně odstraňuje oleje, mazací tuky a kuchyňská znečištění. V průmyslu je vhodný pro mytí součástí strojů a motorů a na praní pracovních oděvů.


MERIDA Spray CITRUS do osvěžovače MERIDA 243 ml
233 Kč

Osvěžovač vzduchu Merida Citrus – výjimečně účinná vůně citrusu vhodná nejen na toalety a do umýváren Originální náplně s unikátními vonnými složkami zaručují vysokou účinnost při eliminování nepříjemného zápachu a provonění místnosti příjemnou originální vůní.


MERIDA Spray DAVANIA do osvěžovače MERIDA 250 ml
233 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Osvěžovač vzduchu DAVANIA do osvěžovače MERIDA – příjemná, delikátní a nezaměnitelná vůně zajišťující dlouhodobý vonný efekt, vhodná do hotelů, penzionů, kanceláří, konferenčních sálů atd.


MERIDA Spray SUMMER SPARKLE do osvěžovače MERIDA 243 ml
233 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Osvěžovač vzduchu Summer Sparkle - ovocná vůně skrývající vůni malin, růžového pepře, jablka, švestky, pivoňky, fialky, pelargónie, jasminu a pupálky.Zásobník obsahuje 3000 dávek vůně a zajistí provonění vzduchu v místnostech do 170 m3.Obchodní balení 6 ks, možno koupit i jednotlivě…


MERIDA Spray SUNSET do osvěžovače MERIDA 243 ml
241 Kč

Osvěžovač vzduchu Merida Sunset – delikátní vůně, vhodná do kanceláří, exkluzivních klubů a manažerských pracoven. Originální náplně s unikátními vonnými složkami zaručují vysokou účinnost při eliminování nepříjemného zápachu a provonění místnosti příjemnou originální vůní.


MERIDA Spray WHITE FLOWERS do osvěžovače MERIDA 243 ml
242 Kč

Osvěžovač vzduchu Merida Zen – nádherná květinová a ovocná vůně, která obsahuje vůni jasmínu, tulipánů, lilií a ostružin s mandarinkou.Zásobník obsahuje 3000 dávek vůně a zajistí provonění vzduchu v místnostech do 170 m3.


MERIDA Spray WILD FRUITS do osvěžovače MERIDA 243 ml
233 Kč

Osvěžovač vzduchu Merida Wild Fruits – příjemná, univerzální vůně vhodná do kanceláří, hotelů, restaurací, recepcí, obchodů i hypermarketů, konferenčních sálů a sekretariátů, a také do jednacích místností Originální náplně s unikátními vonnými složkami zaručují vysokou účinnost při eliminování nep…


MERIDA Spray ZEN do osvěžovače MERIDA 243 ml
233 Kč

Osvěžovač vzduchu Merida Zen – svěží, vyvážená vůně, která v sobě skrývá vědomí pomerančových květů, pomerančů, citrónů a jasmínu.Zásobník obsahuje 3000 dávek vůně a zajistí provonění vzduchu v místnostech do 170 m3.


MERIDA Sprejový dávkovač dezinfekčního roztoku MERIDA TOP
820 Kč

Spejový davkovač dezinfekčního roztoku 800 ml – dezinfekční roztoky doplňované z kanystru. Určený pouze na roztoky vyrobené na bázi ethylalkoholu – sprejový adaptér dávkovače zajistí rovnoměrné rozprášení dezinfekce na ruku.


MERIDA Zásobník na papírové ručníky v rolích MAXI MERIDA TOP
701 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zásobník na papírové ručníky v roli Merida Maxi – pro použití ručníků o max. průměru 20.5 cm a max. výšce 23 cm. Vybavený průhledným plastovým průzorem umožňujícím kontrolu množství ručníků v zásobníku, v barvě modré.


MERIDA Zásobník na papírové ručníky v rolích MINI MERIDA TOP
664 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zásobník na papírové ručníky v roli Merida Mini – pro použití ručníků o max. průměru 14.4 cm a max. výšce 23 cm. Vybavený průhledným plastovým průzorem umožňujícím kontrolu množství ručníků v zásobníku, v barvě modré.


MERIDA Zásobník na toaletní papír GIGANT MERIDA TOP
773 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zásobník na toaletní papír Gigant Merida 280 mm – vyrobený z vysoce kvalitního plastu ABS. Vybavený průhledným plastovým průzorem umožňujícím kontrolu množství papíru v zásobníku, v barvě modré. Na toaletní papír o max. průměru role 28 cm.


MERIDA Zásobník na toaletní papír MAXI MERIDA TOP
734 Kč

Zásobník na toaletní papír Maxi Merida 260 mm – vyrobený z vysoce kvalitního plastu ABS. Vybavený průhledným plastovým průzorem umožňujícím kontrolu množství papíru v zásobníku, v barvě modré. Na toaletní papír o max. průměru role 26 cm .


MERIDA Zásobník na toaletní papír MINI MERIDA TOP
604 Kč

Zásobník na toaletní papír Mini Merida 190 mm – vyrobený z vysoce kvalitního plastu ABS. Vybavený průhledným plastovým průzorem umožňujícím kontrolu množství papíru v zásobníku, v barvě modré. Na toaletní papír o max. průměru role 20 cm.


Společnost byla založena v září v roce 1972, zakladatelem byl D.H. Ike Tseng (současný předseda představenstva), 10. července roku 1973 firma začíná svou výrobu s 57 zaměstnanci a na japonský trh jsou uvedeny U-type mini kola. Poté společnost dále rozvíjí svou činnost, v roce 1980 navazuje spolupráce se zahraničními partnery, které neustále prohlubuje. V roce 1986 je otevřena pobočka v Hamburku – ta má za cíl zahájit export kol do Evropy. V 90. letech 20. století je společnost často oceňována za své inovace a vývoje.

Merida patří mezi největší výrobce špičkových jízdních kol na světě. V cyklistické branži je známá jako tvůrce nových technologií a její kvality oceňují zákazníci ve více než 50 zemích na 5 kontinentech.

Není se proto čemu divit, že mistři světa a olympijští vítězové jezdí na Meridách.

Specializace

Horská kola, městská kola, silniční kola, trekingová kola, cyklistické oblečení, cyklistické tretry, příslušenství.

Společnost byla založena v září v roce 1972, zakladatelem byl D.H. Ike Tseng (současný předseda představenstva), 10. července roku 1973 firma začíná svou výrobu s 57 zaměstnanci a na japonský trh jsou uvedeny U-type mini kola. Poté společnost dále rozvíjí svou činnost, v roce 1980 navazuje spolupráce se zahraničními partnery, které neustále prohlubuje. V roce 1986 je otevřena pobočka v Hamburku – ta má za cíl zahájit export kol do Evropy. V 90. letech 20. století je společnost často oceňována za své inovace a vývoje.

Merida patří mezi největší výrobce špičkových jízdních kol na světě. V cyklistické branži je známá jako tvůrce nových technologií a její kvality oceňují zákazníci ve více než 50 zemích na 5 kontinentech.

Není se proto čemu divit, že mistři světa a olympijští vítězové jezdí na Meridách.

Specializace

Horská kola, městská kola, silniční kola, trekingová kola, cyklistické oblečení, cyklistické tretry, příslušenství.