MERIDA Merida NANO SANITIN Plus 10 l Prostředek na koupelny

MERIDA Merida NANO SANITIN Plus 10 l Prostředek na koupelny

1 237 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prostředek na koupelny Merida NANO SANITIN PLUS 10 l – antibakterální a antistatický prostředek na běžné mytí povrchů a sanitárního zařízení s příjemnou vůní grapefruitů. Prostředek účinně odstraňuje rez, vodní kámen, mastnou špínu, vápenaté a mýdlové sedimenty usazující se na skle a glazurách.

MERIDA MINI TOP Zásobník na toaletní papír

MERIDA MINI TOP Zásobník na toaletní papír

604 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zásobník na toaletní papír Mini Merida 190 mm – vyrobený z vysoce kvalitního plastu ABS. Vybavený průhledným plastovým průzorem umožňujícím kontrolu množství papíru v zásobníku, v barvě modré. Na toaletní papír o max. průměru role 20 cm.

MERIDA Merida Hotel line - 500 ml Odstraňovač skvrn

MERIDA Merida Hotel line - 500 ml Odstraňovač skvrn

203 Kč

Odstraňovač skvrn Merida Hotel Line 0,5 l – určen pro odstraňování jak olejových, tak i vodních skvrn z koberců, podlahových krytin a čalounění. Účinně odstraňuje skvrny od kávy, čaje, vína, ovocné šťávy a inkoustu. Povrchy si zachovávají stálost barev. Skvrny odstraňovat tamponem.

MERIDA GJB701 Elektronický osvěžovač vzduchu s displejem

MERIDA GJB701 Elektronický osvěžovač vzduchu s displejem

1 330 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Elektronický osvěžovač vzduchu MERIDA s displejem – plně automatický elektronický osvěžovač Merida s displejem v elegantním a moderním těle se štíhlým designem. Osvěžovač má velmi vysokou účinnost (plný účinek vůně v místnosti až 170 m2).

Společnost byla založena v září v roce 1972, zakladatelem byl D.H. Ike Tseng (současný předseda představenstva), 10. července roku 1973 firma začíná svou výrobu s 57 zaměstnanci a na japonský trh jsou uvedeny U-type mini kola. Poté společnost dále rozvíjí svou činnost, v roce 1980 navazuje spolupráce se zahraničními partnery, které neustále prohlubuje. V roce 1986 je otevřena pobočka v Hamburku – ta má za cíl zahájit export kol do Evropy. V 90. letech 20. století je společnost často oceňována za své inovace a vývoje.

Merida patří mezi největší výrobce špičkových jízdních kol na světě. V cyklistické branži je známá jako tvůrce nových technologií a její kvality oceňují zákazníci ve více než 50 zemích na 5 kontinentech.

Není se proto čemu divit, že mistři světa a olympijští vítězové jezdí na Meridách.

Specializace

Horská kola, městská kola, silniční kola, trekingová kola, cyklistické oblečení, cyklistické tretry, příslušenství.