MERIDA Merida Bali Sensitive Men, 700 g Pěnové mýdlo
200 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pěnové mýdlo Bali Sensitive Men 0,7 l - speciálně vyrobené pěnové mýdlo pro muže, určené především na pánské toalety. Jeho jedinečností je jemná příjemně parfémovaná pěna a vysoká kvalita.

MERIDA Merida Bali Sensitive Women, 700 g Pěnové mýdlo
200 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pěnové mýdlo Bali Sensitive Women 0,7 l - speciálně vyrobené pěnové mýdlo pro ženy, určené především na dámské toalety. Jeho jedinečností je jemná příjemně parfémovaná pěna a vysoká kvalita.

MERIDA Merida NANO SANITIN Plus 10 l Prostředek na koupelny
1 237 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Prostředek na koupelny Merida NANO SANITIN PLUS 10 l – antibakterální a antistatický prostředek na běžné mytí povrchů a sanitárního zařízení s příjemnou vůní grapefruitů. Prostředek účinně odstraňuje rez, vodní kámen, mastnou špínu, vápenaté a mýdlové sedimenty usazující se na skle a glazurách.

MERIDA TOP Sprejový dávkovač dezinfekčního roztoku
859 Kč

Spejový davkovač dezinfekčního roztoku 800 ml – dezinfekční roztoky doplňované z kanystru. Určený pouze na roztoky vyrobené na bázi ethylalkoholu – sprejový adaptér dávkovače zajistí rovnoměrné rozprášení dezinfekce na ruku.

MERIDA SAN Profi 5 l Dezinfekce
3 365 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dezinfekce MERIDASAN Profi – koncentrovaný, tekutý dezinfekční prostředek určený k povrchové dezinfekci všech ploch, povrchů, vybavení a k dezinfekci vzduchu.

MERIDA Merida BALI PLUS Pěnové mýdlo, mandlovo -višňové 700g
171 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Merida BALI PLUS Pěnové mýdlo, mandlovo -višňové 700g  – jednorázová náplň se zpěňovací pumpou. Pěnové mýdlo má dobré mycí a ošetřující vlastnosti. Obsahuje odvozené lanoliny a další substance zabraňující vysoušení kůže na rukou. Mýdlo je hypoalergenní a má velmi příjemnou vůni mandlí a višní.

MERIDA Merida Hygienická papírová sedátka na WC - podložka na toaletu
103 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hygienické papírové sedátka na WC – podložka na toaletu 100 ks – papírové sedátko na WC pro zajištění hygieny všude tam kde využívá WC více lidí, kanceláře, restaurace, vlaky atd.  Papírové hygienické podložky na toaletu balení 100 ks. 30 ks v kartonu.

MERIDA Merida FATEX 1 l Prostředek na silné znečištění
97 Kč

Vysoce účinný prostředek na odstranění silného znečištění 1 l – může se používat v průmyslové výrobě, v dílnách i v domácnosti. Účinně odstraňuje oleje, mazací tuky a kuchyňská znečištění. V průmyslu je vhodný pro mytí součástí strojů a motorů a na praní pracovních oděvů.

MERIDA SUNSET Spray do osvěžovače 243 ml
241 Kč

Osvěžovač vzduchu Merida Sunset – delikátní vůně, vhodná do kanceláří, exkluzivních klubů a manažerských pracoven. Originální náplně s unikátními vonnými složkami zaručují vysokou účinnost při eliminování nepříjemného zápachu a provonění místnosti příjemnou originální vůní.

MERIDA DAVANIA Spray do osvěžovače 250 ml
233 Kč

Osvěžovač vzduchu DAVANIA do osvěžovače MERIDA – příjemná, delikátní a nezaměnitelná vůně zajišťující dlouhodobý vonný efekt, vhodná do hotelů, penzionů, kanceláří, konferenčních sálů atd.

MERIDA GJB701 Elektronický osvěžovač vzduchu s displejem
1 330 Kč

Elektronický osvěžovač vzduchu MERIDA s displejem – plně automatický elektronický osvěžovač Merida s displejem v elegantním a moderním těle se štíhlým designem. Osvěžovač má velmi vysokou účinnost (plný účinek vůně v místnosti až 170 m2).

MERIDA MINI TOP Zásobník na toaletní papír
604 Kč

Zásobník na toaletní papír Mini Merida 190 mm – vyrobený z vysoce kvalitního plastu ABS. Vybavený průhledným plastovým průzorem umožňujícím kontrolu množství papíru v zásobníku, v barvě modré. Na toaletní papír o max. průměru role 20 cm.

MERIDA SAN Profi Spray 0,5 l Dezinfekce
197 Kč

Dezinfekce MERIDASAN Profi Spray 0,5 l – tekutý dezinfekční prostředek k okamžitému použití pro rychlou dezinfekci ploch, předmětů, povrchů a těžko přístupných míst postřikem.

MERIDA CITRUS Spray do osvěžovače 243 ml
233 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Osvěžovač vzduchu Merida Citrus – výjimečně účinná vůně citrusu vhodná nejen na toalety a do umýváren Originální náplně s unikátními vonnými složkami zaručují vysokou účinnost při eliminování nepříjemného zápachu a provonění místnosti příjemnou originální vůní.

MERIDA MAXI TOP Zásobník na toaletní papír
734 Kč

Zásobník na toaletní papír Maxi Merida 260 mm – vyrobený z vysoce kvalitního plastu ABS. Vybavený průhledným plastovým průzorem umožňujícím kontrolu množství papíru v zásobníku, v barvě modré. Na toaletní papír o max. průměru role 26 cm .

MERIDA Merida BALI LUX neparfémované 700g Pěnové mýdlo
174 Kč

Zpěňující mýdlo Merida BALI LUX naparfémované o objemu 700 ml – luxusní mýdlo s velmi dobrými mycími a zjemňujícími vlastnostmi. Mýdlo Merida BALI LUX neparfémované zabraňuje vysoušení pokožky a zajišťuje její pružnost a hebkost. Z jedné náplně 700 g získáme až 2000 dávek pěny.

MERIDA Merida BALI mýdlo s dezinfekčním účinkem 700g
251 Kč

Zpěňující mýdlo Merida BALI s dezinfekčním účinkem o objemu 700 ml – vynikající mýdlo s velmi silným bakteriocidním účinkem. Mimo běžných testů, pro získání povolení k prodeji, byly provedeny i klinické testy, které potvrdily vysokou účinnost potírání choroboplodných bakterií.

MERIDA Merida BALI PLUS 700g Pěnové mýdlo
180 Kč

Zpěňující mýdlo Merida BALI PLUS o objemu 700 ml – vynikající mýdlo s velmi dobrými mycími a zjemňujícími vlastnostmi. Obsahuje substance na bázi kokosového oleje, kolagen i betainy.

MERIDA Merida Dávkovací pumpa na zeď 125 mm
604 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Merida dávkovací pumpa na zeď 125 mm – systém pro dávkování chemie přímo z kanystru do dřezu nebo připraveného kýblu či vozíku.

MERIDA Merida Držák na toaletní papír - odkrytý, nerez
567 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Držák na toaletní papír – odkrytý, na malé role, materiál kov nerez, do průměru role 95 mm. Instalační sada přiložena. Kvalitní produkt, nerezaví. Držák je připevněn na zeď pomocí hmoždinek.

MERIDA Merida FURNIX Plus 1 l Prostředek na nábytek
115 Kč

Prostředek na nábytek Merida FURNIX Plus 1 l – přímo speciálně určený na mytí matného i lesklého nábytku. Skvěle odstraňuje špínu z lakovaných, emailovaných a keramických povrchů. Lze používat i na obkladačky,plastickou hmotu nebo sklo,které nepřichází do styku s potravinami.

MERIDA Merida Hotel line - 500 ml Odstraňovač skvrn
203 Kč

Odstraňovač skvrn Merida Hotel Line 0,5 l – určen pro odstraňování jak olejových, tak i vodních skvrn z koberců, podlahových krytin a čalounění. Účinně odstraňuje skvrny od kávy, čaje, vína, ovocné šťávy a inkoustu. Povrchy si zachovávají stálost barev. Skvrny odstraňovat tamponem.

MERIDA Merida Hotel service - 0,6 l Fantazie vůně
346 Kč

Fantazie vůně Merida Hotel service 0,6 l – profesionální řada přípravků pro HOTELY Přípravek k okamžitému použití. Přípravek s vysokou koncentrací a prodlouženou dobou účinku.

MERIDA Merida Hotel service - 0,6 l Lesní vůně
346 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lesní vůně Merida Hotel – profesioální přípravek z řady pro hotely s vysokou koncentrací a prodlouženou dobou účinku. Určený pro hotelové prostory, pokoje, chodby, haly, konferenční sály, toalety a kuřárny. Eliminuje nepříjemný zápach a účinně odstraňuje zápach z cigaret.

MERIDA Merida Hotel service - 0,6 l Pomerančová vůně
346 Kč

Pomerančová vůně Merida Hotel – profesioální přípravek z řady pro hotely s vysokou koncentrací a prodlouženou dobou účinku. Určený pro hotelové prostory, pokoje, chodby, haly, konferenční sály, toalety a kuřárny. Eliminuje nepříjemný zápach a účinně odstraňuje zápach z cigaret.

MERIDA Merida Hotel service - 500 ml Přípravek na ošetřování nerezové oceli
289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Přípravek na ošetřování nerezové oceli Merida Hotel service 0,5 l – určený pro čištění, ošetřování a konzervaci povrchů, zařízení a prvků vyrobených ze šlechtěné nerez oceli například, výtahy , zábradlí. Účinně odstraňuje prach, nečistoty a mastné otisky prstů.

MERIDA Merida Hotel service Mango a Liči - 0,6 l
346 Kč

Merida Hotel vůně Mango a Liči – profesioální přípravek z řady pro hotely s vysokou koncentrací a prodlouženou dobou účinku. Určený pro hotelové prostory, pokoje, chodby, haly, konferenční sály, toalety a kuřárny. Eliminuje nepříjemný zápach a účinně odstraňuje zápach z cigaret.

MERIDA Merida LAVABIN 1 l Prostředek na podlahy s leskem
94 Kč

Prostředek na podlahy Merida 1 l – na běžné mytí a ošetření podlah. Účinně odstraňuje špínu, zanechává příjemnou vůni a lesk. Ředění vodou v poměru 1 : 200 až 1 : 400 (z jednoho litru přípravku lze udělat 200 až 400 litrů pracovního roztoku).

MERIDA Merida MARBLIN Plus 1 l Prostředek na kamenné podlahy
112 Kč

Prostředek na kamenné podlahy Merida MARBLIN Plus 1 l – skvělý pro čištění mramoru, lastrika a kamenných podlah. Lze použít ina PVC. Dodává umytému povrchu lesk. Cena je uvedena za 1 ks, karton obsahuje běžně 12 ks.

MERIDA Merida NANO GLASS s rozprašovačem 0,6 l Prostředek na mytí oken
111 Kč

Prostředek na mytí oken Merida NANO GLASS s rozprašovačem 0,6 l – profesionální řada přípravků pro HOTELY. Přípravek k okamžitému použití. Moderní přípravek na mytí skel,zrcadel a veškerých skleněných povrchů. Účinně odstraňuje nečistoty a zanechává krystalický lesk mytých povrchů bez šmouh.

MERIDA Merida NANO SANITIN PLUS 1 l Prostředek na koupelny
127 Kč

Prostředek na koupelny Merida Sanitin Plus 1 l – antibakteriální, antistatický prostředek na běžné mytí povrchů a sanitárního zařízení. Účinně odstraňuje rez, vodní kámen, mastnou špínu, vápenaté a mýdlové sedimenty usazující se na skle a glazurách.

MERIDA Merida STRIPET Plus 1 l Prostředek na odstranění vosků /polymerů/
147 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Prostředek na odstranění vosků /polymerů/ Merida STRIPET Plus 1 l – skvělý prostředek na mytí vodovzdorných povrchů a na důkladné čištění silně znečištěných podlah a povrchů.Účinně odstraňuje starou špínu, tuky, pasty a polymerové vrstvy.

MERIDA Merida TAPENEXT Plus 1 l Prostředek na koberce
198 Kč

Prostředek na koberce Merida TAPENEXT Plus 1 l – prostředek pro čištění kobercových krytin (přírodních i syntetických) extrakční metodou. Přípravek je bezbarvý a bezvonný – neobsahuje optické zjasňovače a bělidla. V závislosti na stupni znečištění se doporučuje zředit od 5% do 10% .

MERIDA Merida VITRINEX 1 l Prostředek na mytí oken
74 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Prostředek na mytí oken Merida 1 l – také na mytí skleněných ploch, oken a zrcadel , které nepřicházejí do styku s potravinami. Účinně odstraňuje špínu, prach a mastnotu. Nezanechává šmouhy ani skvrny.

MERIDA SUMMER SPARKLE Spray do osvěžovače 243 ml
233 Kč

Osvěžovač vzduchu Summer Sparkle - ovocná vůně skrývající vůni malin, růžového pepře, jablka, švestky, pivoňky, fialky, pelargónie, jasminu a pupálky.Zásobník obsahuje 3000 dávek vůně a zajistí provonění vzduchu v místnostech do 170 m3.Obchodní balení 6 ks, možno koupit i jednotlivě.

MERIDA TOP 40 l Odpadkový koš závěsný otevřený - modrý
2 261 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Odpadkový koš závěsný 40 l - vybaven pojistkou blokující otevření koše. Určený pouze pro montáž na stěnu uzpůsobený na používání jednorázových sáčků na odpadky o objemu 60 l.

MERIDA TOP 800 ml Dávkovač tekutého mýdla
899 Kč

Merida TOP 800 ml – kvalitní provedení z ABS plastu. Dávkovač je vybaven průzorem a klíčkem pro bezpečné uzamykání. Dávkovač je na dolévání přímo z kanystru.

MERIDA TOP GIGANT Zásobník na toaletní papír
773 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zásobník na toaletní papír Gigant Merida 280 mm – vyrobený z vysoce kvalitního plastu ABS. Vybavený průhledným plastovým průzorem umožňujícím kontrolu množství papíru v zásobníku, v barvě modré. Na toaletní papír o max. průměru role 28 cm.

MERIDA TOP MAXI Zásobník na papírové ručníky v rolích
701 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zásobník na papírové ručníky v roli Merida Maxi – pro použití ručníků o max. průměru 20.5 cm a max. výšce 23 cm. Vybavený průhledným plastovým průzorem umožňujícím kontrolu množství ručníků v zásobníku, v barvě modré.

MERIDA TOP MINI Zásobník na papírové ručníky v rolích
664 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zásobník na papírové ručníky v roli Merida Mini – pro použití ručníků o max. průměru 14.4 cm a max. výšce 23 cm. Vybavený průhledným plastovým průzorem umožňujícím kontrolu množství ručníků v zásobníku, v barvě modré.

MERIDA WILD FLOWERS Spray do osvěžovače 243 ml
233 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Osvěžovač vzduchu Merida Wild Flowers – vůně účinná zejména ve vchodech do budov, na chodbách, toaletách, v šatnách, čekárnách a koupelnách, ale nejen tam.

Společnost byla založena v září v roce 1972, zakladatelem byl D.H. Ike Tseng (současný předseda představenstva), 10. července roku 1973 firma začíná svou výrobu s 57 zaměstnanci a na japonský trh jsou uvedeny U-type mini kola. Poté společnost dále rozvíjí svou činnost, v roce 1980 navazuje spolupráce se zahraničními partnery, které neustále prohlubuje. V roce 1986 je otevřena pobočka v Hamburku – ta má za cíl zahájit export kol do Evropy. V 90. letech 20. století je společnost často oceňována za své inovace a vývoje.

Merida patří mezi největší výrobce špičkových jízdních kol na světě. V cyklistické branži je známá jako tvůrce nových technologií a její kvality oceňují zákazníci ve více než 50 zemích na 5 kontinentech.

Není se proto čemu divit, že mistři světa a olympijští vítězové jezdí na Meridách.

Specializace

Horská kola, městská kola, silniční kola, trekingová kola, cyklistické oblečení, cyklistické tretry, příslušenství.

Společnost byla založena v září v roce 1972, zakladatelem byl D.H. Ike Tseng (současný předseda představenstva), 10. července roku 1973 firma začíná svou výrobu s 57 zaměstnanci a na japonský trh jsou uvedeny U-type mini kola. Poté společnost dále rozvíjí svou činnost, v roce 1980 navazuje spolupráce se zahraničními partnery, které neustále prohlubuje. V roce 1986 je otevřena pobočka v Hamburku – ta má za cíl zahájit export kol do Evropy. V 90. letech 20. století je společnost často oceňována za své inovace a vývoje.

Merida patří mezi největší výrobce špičkových jízdních kol na světě. V cyklistické branži je známá jako tvůrce nových technologií a její kvality oceňují zákazníci ve více než 50 zemích na 5 kontinentech.

Není se proto čemu divit, že mistři světa a olympijští vítězové jezdí na Meridách.

Specializace

Horská kola, městská kola, silniční kola, trekingová kola, cyklistické oblečení, cyklistické tretry, příslušenství.