MET přilba GENIO dětská džungle/oranžová -52/57

MET přilba GENIO dětská džungle/oranžová -52/57

1 375 Kč
1 189 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Exkluzivní vnitřní geometrie Bimbi-Secure je navržena tak, aby se žádný z tlakových bodů helmy nedotýkal fontanely, což jsou nejcitlivější místa v dětské lebce. Tato helma určená pro malé děti využívá krom zmiňované technologie Bimbi-Secure také nastavení pomocí Safe-T e-Twist a samozřejmě…

Partner: OCR Running
-21%
MET Buddy Motýlci/Růžová/Bílá S/M (46-53 cm)
9x

MET Buddy

840 Kč
659 Kč

Další nabídky od 799 Kč

Dětská přilba na cyklistiku6 ventilačními otvory disponuje antialergickými vycpávkami, které udržují hlavu v suchu a dodávají na potřebném pohodlí. Obsahuje konstrukci Twin shell, díky které je helma velmi bezpečná. MET Buddy se snadno přizpůsobí pomocí kolečka.

Od prodejce MALL
-20%
MET přilba ESTRO MIPS bílá S
2x

MET přilba ESTRO MIPS

3 490 Kč
2 769 Kč

Další nabídka za 3 650 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prvotřídní cyklistická helma s pevnou Inmould skořepinou a technologií Mips, která přispívá k eliminaci rotační síly při pádu. MET ESTRO MIPS umožňuje snadné upevnění jednou rukou díky technologii Safe-T Upsilon. Helma je vybavena pevnými Air Lite pásky, omyvatelnými výstelkami a ventilačními kanálky uvnitř helmy – vše funguje v dokonalé symbióze, čímž je zajištěno naprosté pohodlí a špičkové odvádění a odpařování potu.

Od prodejce MALL
-17%
MET Crossover Matná Černá S/M (52-59 cm)
6x

MET Crossover

1 690 Kč
1 389 Kč

Další nabídka za 1 690 Kč

Přilba na cyklistiku s LED osvětlením a 15 ventilačními otvory disponuje antialergickými vycpávkami, které udržují hlavu v suchu a dodávají na potřebném pohodlí. Obsahuje konstrukci In-Mold, díky které je helma velmi bezpečná a odolná. MET Crossover se snadno přizpůsobí pomocí kolečka.

Od prodejce MALL
-20%
MET Corso černá 52 - 56
4x

MET Corso

1 790 Kč
1 419 Kč

Další nabídka za 1 790 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cyklistická přilba s antialertgickými polyesterovými vycpávkami je vhodná do města a pro volný čas. MET Corso je vybavena jádrem, které tvoří jeden celek se skeletem, což zvyšuje životnost helmy. Mezi hlavní přednosti přilby patří nízká hmotnost a dobrá odvětranost.

Od prodejce MALL
-16%
MET Crackerjack Youth Černá/červená matná (52-57 cm)
3x

MET Crackerjack

1 550 Kč
1 290 Kč

Další nabídka za 1 490 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětská přilba na cyklistiku12 ventilačními otvory disponuje antialergickými vycpávkami, které udržují hlavu v suchu a dodávají na potřebném pohodlí. Obsahuje konstrukci In-Mold, díky které je helma velmi bezpečná a odolná. MET Crackerjack Youth se snadno přizpůsobí pomocí kolečka.

Od prodejce MALL
MET přilba Yoyo dětská růžová matná S/M

MET přilba Yoyo dětská

989 Kč

Další nabídky od 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětská helma disponuje 12 větracími otvory a konstrukcí ABS polymer, která je z jednoho kusu termoplastu a zajišťuje odolnost a bezpečnost. Součástí jsou vnitřní antialergické vycpávky pro maximální pohodlí. MET přilba Yoyo dětská je vhodná na každodenní vyjížďky.

Od prodejce MALL
-38%
MET přilba Downtown černá lesklá S/M
4x

MET přilba Downtown

1 390 Kč
849 Kč

Cyklistická helma disponuje In-Mold konstrukcí a týlním upínacím systémem Safe-T Twist 2 Fit. Součástí je odnímatelný štítek a ovládací disk v zadní části pro snadné nastavení velikosti jednou rukou. MET přilba Downtown je vhodná na každodenní vyjížďky.

Od prodejce MALL
-22%
MET přilba TERRANOVA černá/červená M

MET přilba TERRANOVA

2 750 Kč
2 119 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Odolná MTB cyklo helma s pevnou Inmould skořepinou nabízí větší pokrytí hlavy ve srovnání se standardními MTB helmami. MET TERRANOVA umožňuje snadné horizontální i vertikální upevnění díky technologii Safe-T Duo. O maximální pohodlí se postarají hypoalergenní vnitřní vycpávky.

Od prodejce MALL
-21%
MET Super Buddy Letadla/Modr/Bílá (52-57 cm)
7x

MET Super Buddy

840 Kč
659 Kč

Další nabídky od 840 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětská přilba na cyklistiku6 ventilačními otvory disponuje antialergickými vycpávkami, které udržují hlavu v suchu a dodávají na potřebném pohodlí. Obsahuje konstrukci Twin shell, díky které je helma velmi bezpečná. MET Super Buddy se snadno přizpůsobí pomocí kolečka.

Od prodejce MALL
-41%
MET Echo černá/lesk 52 - 57
10x

MET Echo

1 690 Kč
985 Kč

Další nabídka za 1 590 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cyklistická přilba v nových atraktivních designech se snadno odnímatelným štítkem proti slunci. MET Echo je vybavena jádrem, které tvoří jeden celek se skeletem pro vyšší životnost. Ultra lehké a pevné upínací pásky pro bezpečné připevnění na hlavu.

Od prodejce MALL
Tato italská společnost se zabývá vývojem a výrobou cyklistických přileb na špičkové úrovni, používá techniku IN MOLD – tvrzený polystyren. Met vyrábí přilby pro různé sekce cyklistiky od dětských, přes off roadové, roadové až po dirt. Moderní design je samozřejmostí.