Metaltex Mlýnek na maso Jack, velikost 5, včetně nástavce na cukroví
851 Kč

Klasický robustní mlýnek na maso s nožem se čtyřmi břity a šroubovou svorkou pro uchycení k pracovní desce. Vyrobený z pocínované lité oceli a dřevěnou ručkou. Součástí je děrovaný kotouč, nástavec na cukroví nebo k výrobě klobás a plastové utlačovací kužely. Nelze mýt v myčce nádobí.

Metaltex Šlehací metla s kuličkami Imperial 30 cm
214 Kč

Praktická nerezová metla s kuličkama. Ergonomická nerezovou rukojeť pro lepší manipulaci. Nerezové kuličky zajistí, že nic nezůstane na dně, vše se rozmíchá bez hrudek.

Metaltex Lis na brambory plast , 3 různé nástavce
398 Kč

Lis je z velmi kvalitního pevného plastu. Výměnné nástavce jsou z nerezové oceli. Jednoduchá obsluha a údržba. Pro lisování vařených brambor na přípravu bramborových těst, hodí se i na jednoduchou a rychlou přípravu zmrzlinových špaget, polévkových těstovin či pyré.

Metaltex Odpeckovač švestek ruční , fialový
150 Kč

Vynikající pro snadné odpeckování švestek či blum. Ovoce bez stopky se vloží pod trn a odpeckovač stiskněte. Vyrobený z vysoce kvalitního plastu. Velmi šikovný pomocník pro odpeckování menšího množství ovoce.

Metaltex Sušák na prádlo Ciclone Vario 40 m
2 512 Kč 2 284 Kč

Na sušáku na prádlo Metaltex Ciclone Vario se 40 metry sušící plochy usušíte hodně prádla. Sušicí věž na prádlo je vybavená 6 nezávislými odklápěcími plochami pro sušení prostěradel, záclon a velkých ručníků. Navíc je částečně výškově nastavitelná. Sušící věž můžete používat napůl nebo zcela otevře

Metaltex Závěsná police na koření 32x36 cm, měděná
554 Kč

Kovová závěsná police na koření a ochucovadla. Vzdálenost mezi policemi 13 cm. Doplňky Metaltex jsou vyrobeny z kvalitního kovu s antikorozní úpravou, takže jde o pomocníky, na které můžeme dlouhodobě spoléhat.

Metaltex Závěsný sušák na prádlo Gale 11 m
1 368 Kč 1 244 Kč

Závěsný sušák na prádlo Gale značky Metaltex, který je možné zavěsit na dveře nebo sprchovou stěnu, vám poskytne úsporné řešení pro sušení prádla a ručníků. Sušák na prádlo je vybavený otočnými háčky, které fungují pro celou řadu dveří a sprchových stěn (o tloušťce mezi 0–4 cm). Sušák na prádlo má