Metsa Tissue Papírová utěrka TENTO Window & Glass - 260 útržků
87 Kč

Vynikající papírové utěrky Tento – určené pro čištění a následné vyleštění všech skleněných povrchů a jsou vhodné pro domácnosti, úklidové firmy, školy, hotely nebo fitcentra. Utěrky vynikají vysokou savostí a extra pevností při mokrém nebo suchém čištění.

Metsa Tissue Papírová utěrka TENTO Giant XXL
126 Kč

Vynikající papírové utěrky TENTO Giant XXL –  nekonečně dlouhé, velmi kvalitní a pevné. Jsou vhodné pro veškeré použití nejen v domácnosti nebo úklidové firmě, ale také v garáži nebo při grilování. Zabaleny v praktickém balení pro rychlé a jednoduché použití!

Metsa Tissue Tento papírové kapesníčky Natural Oil Jasmine
50 Kč

Tento Natural Oils Jasmine – luxusní varianta 4vrstvých papírových kapesníčků s příjemnou vůní jasmínu. Kapesníčky výborně plní svoji funkci, pečují o pleť a chrání ji, díky výtažkům z přírodních olejů. Dopřejte svému nosi kvalitní a voňavou péči s našimi papírovými kapesníčky!

Metsa Tissue Tento papírové kapesníčky Natural Oil Almond
50 Kč

Tento Natural Oils Almond – luxusní varianta 4vrstvých papírových kapesníčků s příjemnou vůní mandlí. Kapesníčky výborně plní svoji funkci, pečují o pleť a chrání ji, díky výtažkům z přírodních olejů. Dopřejte svému nosu kvalitní a voňavou péči s našimi papírovými kapesníčky!

Metsa Tissue Kosmetické kapesníčky TENTO 2 vrstvy 70 ks - mix motivů
26 Kč

Jemné kosmetické kapesníčky Tento – pro vás budou potěšením v každém ročním období a díky designovým krabičkám se hodí do každé moderní domácnosti od koupelny přes ložnici až do dětského pokoje. Umístěte krabičku do každé místnosti a mějte kapesníčky je pořád při ruce.