Millaminis BZZZ - desková hra

Millaminis BZZZ - desková hra

674 Kč

Další nabídka za 739 Kč

Staňte se včelkami a nasbírejte co nejvíce chutného nektaru rozmístěného po celé louce. Dokážete prokličovat nad loukou a nezaplést se do nastražených pavučin?

Partner: Banalita
Millaminis Desková hra - QARQ

Millaminis Desková hra - QARQ

799 Kč

Logická hra pro 2 hráče. Více kombinací, náročnější na přemýšlení a volbu správné strategie, zásadně větší zábava a adrenalin. Ukaž, že tvá logika je nejlepší široko daleko. Obsah: 1 herní plán, 6 žetonů se 4 kruhy ve 2 barvách, pravidla. Baleno v papírovém tubusu. Vhodné od 8 let.

Partner: Fonetip
Millaminis Krtek display 12ks

Millaminis Krtek display 12ks

90 Kč

Autíčka pro nejmenší z odolného, zdravotně nezávadného materiálu s motivem Krtečka a jeho přátel.Určení: uniZemě původu: CZŠířka (cm): 13Výška (cm): 16Hloubka (cm): 5

Partner: Popron.cz

Společnost Millaminis je český výrobce kvalitních a bezpečných hraček pro Vaše děti. Naše hračky vyrábíme pouze s materiálů vyrobených v zemích evropské unie, tím jsme schopni garantovat vysokou kvalitu a nezávadnost našich výrobků. Na hračkářském trhu se pohybujeme už 15 let a to především v oblasti vývoje nových hračkářských produktů."Našim cílem je především spokojený zákazník. Díky tomu že naše hračky vyrábíme s elastického materiálu, jsou tak vysoce bezpečné při dětské hře.