miniBatt PowerAIR - Qi bezdrátová fast nabíječka pro 2 zařízení 15 W, MB-PWAIRW-28%
1 399 Kč 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stylová bezdrátová nabíječka. MiniBatt PowerAIR – Qi bezdrátová nabíječka pro 2 zařízení 15 W s podporou Fast Charge je šikovným řešením pro nabíjení 2 zařízení například v kanceláři nebo u vás doma. Zařízení má pogumovanou spodní stranu, díky čemuž zůstane mobilní telefon bezpečně na svém místě.

miniBatt EU USB plug - zásuvka 5 V / 9 V, MB-ADP-1-USB-38%
489 Kč 300 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní síťový adaptér. MiniBatt EU USB plug – zásuvka 5 V / 9 V disponuje 1× USB portem, který podporuje rychlé nabíjení Fast Charge (iOS) a Quick Charge (Android). Lze využít v kombinaci s bezdrátovou nabíječkou (ideálně s podporou Fast / Quick Charge).

miniBatt Fi80 - Qi vestavěná bezdrátová nabíječka, fast charge, MB-FI80-22%
1 349 Kč 1 049 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Neviditelná bezdrátová nabíječka. MiniBatt Fi80 – Qi vestavěná bezdrátová nabíječka s podporou Fast Charge, kterou velmi snadno ukryjete do vašeho nočního stolku nebo pracovního stolu. Vysoký výkon a úhledný cable management dělají z této nabíječky ideální doplněk do moderní domácnosti.

miniBatt Fs80 - Qi vestavěná bezdrátová nabíječka, fast charge - černá, MB-FS80-B
949 Kč 817 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vestavná bezdrátová nabíječka. MiniBatt Fs80 – Qi vestavěná bezdrátová nabíječka, černá s podporou Fast Charge, která je perfektním designovým doplněk každé moderní domácnosti. Vysoký výkon a kvalitní materiály jsou zárukou bezstarostného a rychlého dobíjení vašeho smartphonu.

miniBatt PowerPAD - Qi bezdrátová nabíjecí podložka pod myš - hnědá, MB-PADBW
702 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktická bezdrátová nabíječka. MiniBatt PowerPAD – Qi bezdrátová nabíjecí podložka pod myš – hnědá je jednoduchým řešením otravných kabelů na vašem stole. Ultra tenké provedení a elegantní design se skvěle hodí do každé kanceláře. Mobil stále nabitý a pořád po ruce.

miniBatt UltraSLIM - Qi bezdrátová nabíječka, fast charge, MB-USLIM-B
699 Kč 599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elegantní bezdrátová nabíječka. MiniBatt UltraSLIM – Qi bezdrátová nabíječka s podporou Fast Charge se perfektně hodí do každé moderní domácnosti. Vysoký výkon a kvalitní provedení se postarají o bezstarostné a rychlé dobíjení vašeho smartphonu.

miniBatt PowerPAD - Qi bezdrátová nabíjecí podložka pod myš - černá, MB-PAD
702 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktická bezdrátová nabíječka. MiniBatt PowerPAD – Qi bezdrátová nabíjecí podložka pod myš – černá je jednoduchým řešením otravných kabelů na vašem stole. Ultra tenké provedení a elegantní design se skvěle hodí do každé kanceláře. Mobil stále nabitý a pořád po ruce.

miniBatt XSlim Battery - přilnavá Qi bezdrátová nabíječka a powerbanka, 3 000 mAh MB-XSBAT
949 Kč 799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktická bezdrátová powerbanka disponuje kapacitou 3 000 mAh. MiniBatt XSlim Battery MB-XSBAT je vhodná pro smartphony podporující technologii bezdrátového nabíjení Qi. Připojená zařízení nabíjí výkonem 10 W. Díky nanopřísavkám se snadno „přilepí“ na nabíjený telefon a nijak neomezuje jeho používání při nabíjení.

miniBatt PRO VR - startovací motorová sada s testerem, MB-PROVR
4 532 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Spolehlivá sada pro startování motorů. MiniBatt PRO VR – startovací motorová sada s testerem a integrovanou powerbankou o obří kapacitě 20 000 mAh disponuje 2× USB porty pro pohodlné nabití vaší elektroniky. V balení naleznete kabel s konektory 3v1 (pro mobilní telefony) a 8v1 k notebookům.

miniBatt StandUP - Qi bezdrátový nabíjecí stojan, MB-STUP
1 349 Kč 1 194 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktický dobíjecí stojan na telefon.. MiniBatt StandUP – Qi bezdrátový nabíjecí stojan s protiskluzovou úpravou umožňuje mít telefon neustále v zorném poli pod správným úhlem – nemusíte jej z podložky zvedat. Tento inovativní design byl oceněn 2016 European Product Design Award.

miniBatt XSlim - přilnavá Qi bezdrátová nabíječka MB-XSPW
702 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktická bezdrátová nabíječka je určená pro smartphony podporující technologii bezdrátového nabíjení Qi. MiniBatt XSlim MB-XSPW nabíjí připojená zařízení výkonem 10 W a podporuje Fast Charge pro Apple a Samsung. Díky nanopřísavkám se snadno „přilepí“ na nabíjený telefon a nijak neomezuje jeho používání při nabíjení.

miniBatt iCharger 2 - Qi bezdrátová nabíječka, fast charge (MB-ICHA2)
442 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezdrátová nabíječka MiniBatt iCharger 2 – Qi (MB-ICHA2) umožňující rychlé nabíjení Apple a Samsung chytrých telefonů a dalších 5V zařízení. Rychle a bezpečné nabíjení zajišťuje standard Qi 1.2 s garancí WPC. Nabíječka má moderní, hladký a protiskluzový design. Nemusíte připojovat žádné kabely, funguje na principu automatického provozu.

miniBatt Fs80 - Qi vestavěná bezdrátová nabíječka, fast charge - titanium
949 Kč 799 Kč

Vestavná bezdrátová nabíječka. MiniBatt Fs80 – Qi vestavěná bezdrátová nabíječka, titanium s podporou Fast Charge, která je perfektním designovým doplněk každé moderní domácnosti. Vysoký výkon a kvalitní materiály jsou zárukou bezstarostného a rychlého dobíjení vašeho smartphonu.

miniBatt POCKET VR - startovací motorová sada, MB-POCKVR
2 149 Kč 1 949 Kč

Spolehlivá startovací sada. MiniBatt POCKET VR – startovací motorová sada s integrovanou powerbankou o kapacitě 4 000 mAh disponuje 1× USB portem pro pohodlné nabití vaší elektroniky. V balení naleznete kabely s micro USB, Lightning a USB-C konektory a nabíjecí kabely.

miniBatt STR - startovací motorová sada, MB-STR12-23%
3 249 Kč 2 490 Kč

Spolehlivá sada pro startování motorů. MiniBatt STR – startovací motorová sada s integrovanou powerbankou o obří kapacitě 12 000 mAh disponuje 2× USB porty pro pohodlné nabití vaší elektroniky. V balení naleznete kabel s konektory 3v1 pro snadné dobíjení všech mobilních telefonů.

miniBatt Fi60 - Qi vestavěná bezdrátová (MB-FI60)
750 Kč

Vestavěné bezdrátové nabíjecí místo MiniBatt Fi60 – Qi (MB-FI60), které lze umístit na jakýkoliv nábytek. Můžete si díky němu zkompletovat vlastní wireless nabíjecí místo pro 5 V zařízení. Variabilní systém vám umožní 3 způsoby umístění nabíječky. Je kompatibilní s jakýmkoli Qi zařízením.