miniBatt iCharger 2 - Qi bezdrátová nabíječka, fast charge (MB-ICHA2)
434 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezdrátová nabíječka MiniBatt iCharger 2 – Qi (MB-ICHA2) umožňující rychlé nabíjení Apple a Samsung chytrých telefonů a dalších 5V zařízení. Rychle a bezpečné nabíjení zajišťuje standard Qi 1.2 s garancí WPC. Nabíječka má moderní, hladký a protiskluzový design. Nemusíte připojovat žádné kabely, funguje na principu automatického provozu.

miniBatt PhoneBOX - Qi univerzální auto nabíječka, fast charge, MB-PHBOX
799 Kč 790 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktická bezdrátová autonabíječka. MiniBatt PhoneBOX – Qi univerzální auto nabíječka s podporou Fast Charge. Vysoký výkon a kvalitní provedení se postarají o bezstarostné a rychlé dobíjení vašeho smartphonu na cestách. Nabíječka je vhodná do všech typů automobilů.

miniBatt Fi60 - Qi vestavěná bezdrátová (MB-FI60)
759 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vestavěné bezdrátové nabíjecí místo MiniBatt Fi60 – Qi (MB-FI60), které lze umístit na jakýkoliv nábytek. Můžete si díky němu zkompletovat vlastní wireless nabíjecí místo pro 5 V zařízení. Variabilní systém vám umožní 3 způsoby umístění nabíječky. Je kompatibilní s jakýmkoli Qi zařízením.

miniBatt PowerAIR - Qi bezdrátová fast nabíječka pro 2 zařízení 15 W, MB-PWAIRW
1 399 Kč

Stylová bezdrátová nabíječka. MiniBatt PowerAIR – Qi bezdrátová nabíječka pro 2 zařízení 15 W s podporou Fast Charge je šikovným řešením pro nabíjení 2 zařízení například v kanceláři nebo u vás doma. Zařízení má pogumovanou spodní stranu, díky čemuž zůstane mobilní telefon bezpečně na svém místě.

miniBatt PowerPAD - Qi bezdrátová nabíjecí podložka pod myš - černá, MB-PAD
707 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktická bezdrátová nabíječka. MiniBatt PowerPAD – Qi bezdrátová nabíjecí podložka pod myš – černá je jednoduchým řešením otravných kabelů na vašem stole. Ultra tenké provedení a elegantní design se skvěle hodí do každé kanceláře. Mobil stále nabitý a pořád po ruce.

miniBatt PRO VR - startovací motorová sada s testerem, MB-PROVR
4 569 Kč 3 450 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Spolehlivá sada pro startování motorů. MiniBatt PRO VR – startovací motorová sada s testerem a integrovanou powerbankou o obří kapacitě 20 000 mAh disponuje 2× USB porty pro pohodlné nabití vaší elektroniky. V balení naleznete kabel s konektory 3v1 (pro mobilní telefony) a 8v1 k notebookům.

miniBatt MONSTER XL24 - startovací motorová sada s testerem, MB-MONSTERXL
8 699 Kč 6 621 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní startovací zdroj. MiniBatt MONSTER XL24 – startovací motorová sada s testerem je schopna oživit motory až do objemu 8000 kubických centimetrů (jak nafta, tak benzín). S integrovanou 35 000 mAh powerbankou můžete napájet svou elektroniku po extrémně dlouhou dobu.

miniBatt STR - startovací motorová sada, MB-STR12
3 249 Kč 2 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Spolehlivá sada pro startování motorů. MiniBatt STR – startovací motorová sada s integrovanou powerbankou o obří kapacitě 12 000 mAh disponuje 2× USB porty pro pohodlné nabití vaší elektroniky. V balení naleznete kabel s konektory 3v1 pro snadné dobíjení všech mobilních telefonů.

miniBatt FLY - podsvícená Qi bezdrátová fast charge nabíječka 10W, MB-FLY
1 149 Kč 709 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní bezdrátová nabíječka. MiniBatt FLY – podsvícená Qi bezdrátová nabíječka 10W s podporou Fast Charge, která se díky jemnému podsvícení výborně hodí do každé moderní domácnosti. Vysoký výkon a chytrý chip se postarají o bezstarostné a rychlé dobíjení vašeho smartphonu.

miniBatt POCKET VR - startovací motorová sada, MB-POCKVR
2 149 Kč 1 949 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Spolehlivá startovací sada. MiniBatt POCKET VR – startovací motorová sada s integrovanou powerbankou o kapacitě 4 000 mAh disponuje 1× USB portem pro pohodlné nabití vaší elektroniky. V balení naleznete kabely s micro USB, Lightning a USB-C konektory a nabíjecí kabely.

miniBatt PowerPAD - Qi bezdrátová nabíjecí podložka pod myš - hnědá, MB-PADBW
709 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktická bezdrátová nabíječka. MiniBatt PowerPAD – Qi bezdrátová nabíjecí podložka pod myš – hnědá je jednoduchým řešením otravných kabelů na vašem stole. Ultra tenké provedení a elegantní design se skvěle hodí do každé kanceláře. Mobil stále nabitý a pořád po ruce.

miniBatt StandUP - Qi bezdrátový nabíjecí stojan, MB-STUP
1 349 Kč 1 064 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický dobíjecí stojan na telefon.. MiniBatt StandUP – Qi bezdrátový nabíjecí stojan s protiskluzovou úpravou umožňuje mít telefon neustále v zorném poli pod správným úhlem – nemusíte jej z podložky zvedat. Tento inovativní design byl oceněn 2016 European Product Design Award.

miniBatt EU USB plug - zásuvka 5 V / 9 V, MB-ADP-1-USB
490 Kč

Kvalitní síťový adaptér. MiniBatt EU USB plug – zásuvka 5 V / 9 V disponuje 1× USB portem, který podporuje rychlé nabíjení Fast Charge (iOS) a Quick Charge (Android). Lze využít v kombinaci s bezdrátovou nabíječkou (ideálně s podporou Fast / Quick Charge).

miniBatt PowerGOO - Qi bezdrátová nabíječka + power banka, MB-PGOO
1 999 Kč 1 462 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktická bezdrátová nabíječka. MiniBatt PowerGOO – Qi bezdrátová nabíječka + power banka je jednoduchým řešením otravných dobíjecích kabelů na cestách. Powerbanka s kapacitou 6000 mAh je vybavena silikonovým páskem, který udrží smartphone v nabíjecí pozici i při volném uložení v tašce.

miniBatt PowerRing - Qi bezdrátová nabíječka (MB-PR-UNI)
810 Kč

Bezdrátová nabíječka MiniBatt PowerRing – Qi (MB-PR-UNI) podporující zařízení s Qi technologiemi, ale díky připojení pomocí microUSB nebo Apple konektoru, také ostatní. LED indikátor zobrazující stav napájení a praktické očko pro zavěšení, dělá z nabíječky toho správného pomocníka. Velmi jednoduché použití pro každého.

miniBatt XSlim Battery - přilnavá Qi bezdrátová nabíječka a powerbanka, 3 000 mAh MB-XSBAT
962 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktická bezdrátová powerbanka disponuje kapacitou 3 000 mAh. MiniBatt XSlim Battery MB-XSBAT je vhodná pro smartphony podporující technologii bezdrátového nabíjení Qi. Připojená zařízení nabíjí výkonem 10 W. Díky nanopřísavkám se snadno „přilepí“ na nabíjený telefon a nijak neomezuje jeho používání při nabíjení.

miniBatt XSlim - přilnavá Qi bezdrátová nabíječka MB-XSPW
709 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktická bezdrátová nabíječka je určená pro smartphony podporující technologii bezdrátového nabíjení Qi. MiniBatt XSlim MB-XSPW nabíjí připojená zařízení výkonem 10 W a podporuje Fast Charge pro Apple a Samsung. Díky nanopřísavkám se snadno „přilepí“ na nabíjený telefon a nijak neomezuje jeho používání při nabíjení.

miniBatt Fs80 - Qi vestavěná bezdrátová nabíječka, fast charge - titanium
962 Kč

Vestavná bezdrátová nabíječka. MiniBatt Fs80 – Qi vestavěná bezdrátová nabíječka, titanium s podporou Fast Charge, která je perfektním designovým doplněk každé moderní domácnosti. Vysoký výkon a kvalitní materiály jsou zárukou bezstarostného a rychlého dobíjení vašeho smartphonu.

miniBatt UltraSLIM - Qi bezdrátová nabíječka, fast charge, MB-USLIM-B
699 Kč 552 Kč

Elegantní bezdrátová nabíječka. MiniBatt UltraSLIM – Qi bezdrátová nabíječka s podporou Fast Charge se perfektně hodí do každé moderní domácnosti. Vysoký výkon a kvalitní provedení se postarají o bezstarostné a rychlé dobíjení vašeho smartphonu.