-55%
Minimonkey Nosítko Dynamic fialová 0
1x

Minimonkey Nosítko Dynamic

2 999 Kč
1 339 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dynamické dětské nosítko Minimonkey je velmi pohodlné a lehké. Díky své jedinečné podpoře dolní části zad se liší od ostatních nosítek na trhu. Tento panel poskytuje podporu pro spodní část vašeho těla a současně přitahuje váhu dítěte k tělu.

Od prodejce MALL
-19%
Minimonkey Nosítka Sling Unlimited tmavě šedá 0

Minimonkey Nosítka Sling Unlimited

1 599 Kč
1 289 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Nosítko Sling Unlimited od Minimonkey vám umožní nosit vaše dítě v ergonomické pozici od narození, bezpečně a pohodlně. Nosítko má neomezené použití v různých polohách, dokonce jako houpací síť v ohrádce.

Od prodejce MALL

Minimonkeyje holandská značka se sídlem v Amsterdamu. Děti byly po celá staletí nošeny rodiči. Požadavky na ergonomické způsoby přepravy dětí jsou na vzestupu. Toto byl výchozí bod při vytváření partnerství s různými specialisty (od dětských ortopedických specialistů až po konzultanty pro péči o děti). Díky tomu byly vyvinuty nosítka,závěsy, vaky Minimonkey, které jsou moderní a bezpečnou variantou nošení dětí. Vhodné pro všechny děti i rodiče.

Sling Unlimited byl vyvinut tak, aby vyhovoval každé velikosti postavy, ale přitom je tak skladný, že se vejde do tašky. Kromě přání "nosit" vaše dítě se zvýšila poptávka po pohodlí těch, kteří děti nosí často a po dlouhou dobu. Nyní je na trhu neomezený počet nosičů, ale Minimonkey vyvinula nosič Dynamik, který je snadno ovladatelný, pohodlný, který nezatěžuje ramena. Lidé s problémy s rameny a zády jsou s Dynamicem velice spokojeni.