MoliCare MoliCare® Lady 1,5 kapky savost 252 ml 14 ks
84 Kč

Vložky MoliCare Lady 1,5 kapky jsou určeny pro ženy, které řeší občasný únik moči. Jsou stejně diskrétní a pohodlné jako vložky menstruační, ale mají více než 5× vyšší savost. Využívají se také jako ochrana po gynekologických zákrocích nebo jako vložky při dočasné inkontinenci po porodu.

MoliCare MoliCare® Lady 1 kapka savost 181 ml 14 ks
84 Kč

Vložky MoliCare Lady 1 kapka jsou určeny pro ženy, které řeší občasný únik moči. Jsou stejně diskrétní a pohodlné jako vložky menstruační, ale mají více než 5× vyšší savost. Využívají se také jako ochrana po gynekologických zákrocích nebo jako vložky při dočasné inkontinenci po porodu.

MoliCare MoliCare® Lady 2 kapky savost 300 ml 14 ks
84 Kč

Dělejte vše, co máte rádi s inkontinečními vložkami MoliCare Lady 2 kapky. Vložky MoliCare Lady jsou určeny pro ženy, které řeší občasný únik moči. Jsou stejně diskrétní a pohodlné jako vložky menstruační, ale mají více než 5× vyšší savost.

MoliCare Skin Mycí žínky 8 ks
85 Kč

Napuštěné mycí žínky MoliCare Skin pro rychlé a ultra jemné čištění celého těla osoby na lůžku bez použití mýdla a vody. Speciální složení vyvinuto pro zralou, citlivou nebo namáhanou pokožku.

MoliCare Fixpants fixační kalhotky velikost L 3 ks
90 Kč

Odrážky Určené pro bezpečnou fixacinbspvložek vložných plen a porodnických vložek Vhodné pro ležící i mobilní osoby Kalhotky jsou opakovaně použitelné Příjemný materiál který se přizpůsobí pokožce Lze je prát nanbsp60 C PronbspPro obvod boků 50 120 cm Popis Popis…

MoliCare MoliCare® Lady 3 kapky savost 504 ml 14 ks
98 Kč

Vložky MoliCare Lady 3 kapky jsou určeny pro ženy, které řeší občasný únik moči. Jsou stejně diskrétní a pohodlné jako vložky menstruační, ale mají více než 5× vyšší savost. Využívají se také jako ochrana po gynekologických zákrocích nebo jako vložky při dočasné inkontinenci po porodu.

MoliCare MoliCare® Lady 0,5 kapky savost 70 ml 28 ks
117 Kč

Vložky MoliCare Lady 0,5 kapky jsou určeny pro ženy, které řeší občasný únik moči. Jsou stejně diskrétní a pohodlné jako vložky menstruační, ale mají více než 5× vyšší savost. Využívají se také jako ochrana po gynekologických zákrocích nebo jako vložky při dočasné inkontinenci po porodu.

MoliCare Lady 4,5 kapky 14 ks
118 Kč

Diskrétní a pohodlné vložky MoliCare Lady jsou určeny pro ženy, které řeší občasný únik moči. Díky prodyšnému a jemnému povrchu s Aloe Vera pomáhají pokožce dýchat a ta zůstává zdravá. Všechny materiály jsou dermatologicky testované a jsou vhodné i pro citlivou pokožku.

MoliCare Lady inkontinenční vložky, 3 kapky 14 ks
126 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Odrážky Inkontinenční vložky vhodné pro lehký únik moči Mají jemný povrch s Aloe Vera pro zdravou pokožku 5 větší savost než u klasické menstruační vložky Technologie Odour Neutralizér účinně pohltí pachy Zcela prodyšné Tenké provedení nešustí při pohybu Diskrétní…

MoliCare Fixpants fixační kalhotky, velikost L 3 ks
127 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Odrážky Zajišťují fixacinbspvšech druhů inkontinenčních vložek a vložných plen Elastické pružné pohodlné prodyšné Dobře drží tvar a perfektně se přizpůsobí vašemu tělu Opakovaně použitelné dají se vyprat Určené pro ležící i mobilní osoby Popis Popis Kalhotky…

MoliCare Skin Čistící ubrousky 50 ks
128 Kč

Čistící ubrousky MoliCare Skin slouží k rychlému a šetrnému čištění pokožky při inkontinenci. Účinně neutralizují zápach, příjemně a svěže voní.

MoliCare MoliCare® Men 2 kapky savost 330 ml 14 ks
134 Kč

Vložky MoliCare Men 2 kapky jsou určeny pro muže, kteří řeší občasný únik moči. Díky anatomickému tvaru přímo pro muže se můžete na MoliCare Men spolehnout v každé stuaci. Inkontinenční pomůcky MoliCare Men vám poskytnou pohodlí a pocit jistoty.

MoliCare Lady dámské inkontinenční vložky, 4 kapky 14 ks
143 Kč

Odrážky Poskytujínbsp5× větší savost než klasické menstruační vložky TechnologienbspOdour Neutralizer pohltí rychle a spolehlivě nežádoucí zápach Vložky nabízejí zcela diskrétní ochranu Jsou tenké a prodyšné Speciální povrch s pH 55 zaručuje minimální riziko vzniku…

MoliCare MoliCare® Pad 2 kapky savost 321 ml 30 ks
149 Kč

Vložky MoliCare Pad 2 kapky jsou určeny pro ženy, které řeší občasný únik moči. Jsou stejně pohodlné jako vložky menstruační, ale mají více než 5× vyšší savost. Využívají se také jako ochrana po gynekologických zákrocích nebo jako vložky při dočasné inkontinenci po porodu.

MoliCare MoliCare® Skin Tělové mléko 500 ml
158 Kč

MoliCare Skin Tělové mléko slouží k dlouhodobé a hloubkové péči o zralou a citlivou pokožku. Díky kreatinu podporuje přirozené mechanismy ochrany pokožky. Pečující složky pronikají hluboko do pokožky kde ji hydratují a pomáhají chránit před vnějšími vlivy.

MoliCare Premium FIXPANTS M 5 ks
169 Kč

Fixační inkontinenční kalhotky MoliCare Premium FIXPANTS jsou vhodné pro ležící i mobilní osoby. Spolehlivě drží absorpční pomůcky na svém místě. .

MoliCare Premium FIXPANTS XL 5 ks
178 Kč

Fixační inkontinenční kalhotky MoliCare Premium FIXPANTS jsou vhodné pro ležící i mobilní osoby. Spolehlivě drží absorpční pomůcky na svém místě.

MoliCare MoliCare® Skin Ochranný olej ve spreji 200 ml
178 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

MoliCare Skin Ochranný olej slouží k ochraně zralé pokožky před vnějšími vlivy. Díky panthenolu a mandlovému oleji podporuje regeneraci pokožky a vyživuje ji do hloubky. Jednoduše se nastříká na pokožku a snadno se roztírá.

MoliCare Premium FIXPANTS L 5 ks
178 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fixační inkontinenční kalhotky MoliCare Premium FIXPANTS jsou vhodné pro ležící i mobilní osoby. Spolehlivě drží absorpční pomůcky na svém místě.

MoliCare MoliCare® Pad 3 kapky savost 481 ml 30 ks
179 Kč

Vložky MoliCare Pad 3 kapky jsou určeny pro ženy, které řeší občasný únik moči. Jsou stejně pohodlné jako vložky menstruační, ale mají více než 5× vyšší savost. Využívají se také jako ochrana po gynekologických zákrocích nebo jako vložky při dočasné inkontinenci po porodu.

MoliCare MoliCare® Lady Pants 5 kapek vel. L 7 ks
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

MoliCare Lady Pants 5 kapek jsou určeny pro ženy, které řeší střední až těžký únik moči. S decentním motivem motýlků vypadají jako klasické dámské kalhotky. Skvěle sedí a pod oblečením jsou nenápadné. Spolehlivě zadrží moč i zápach, díky tomu vám zajistí pocit pohodlí a jistoty.

MoliCare MoliCare® Lady Pants 5 kapek vel. M 8 ks
214 Kč

MoliCare Lady Pants 5 kapek jsou určeny pro ženy, které řeší střední až těžký únik moči. S decentním motivem motýlků vypadají jako klasické dámské kalhotky. Skvěle sedí a pod oblečením jsou nenápadné. Spolehlivě zadrží moč i zápach, díky tomu vám zajistí pocit pohodlí a jistoty.

MoliCare MoliCare® Lady Pants 7 kapek vel. L 7 ks
215 Kč

MoliCare Lady Pants 7 kapek jsou kalhotky určeny pro ženy, které řeší střední až těžký únik moči. S decentním motivem motýlků vypadají jako klasické dámské kalhotky. Skvěle sedí a pod oblečením jsou nenápadné. Spolehlivě zadrží moč i zápach, díky tomu vám zajistí pocit pohodlí a jistoty.

MoliCare MoliCare® Men Pants 7 kapek vel. L 7 ks
215 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

MoliCare Men Pants 7 kapek je absorbční spodní prádlo určené pro muže se střední až těžkou inkontinencí. V elegantní šedé barvě vypadají jako běžné spodní prádlo. Díky anatomickému tvaru dobře sedí a pod oblečením jsou nenápadné. Prodyšné materiály udržují zdravou pokožku.

MoliCare MoliCare® Pad 4 kapky savost 865 ml 30 ks
231 Kč

Vložky MoliCare Pad 4 kapky jsou určeny pro ženy, které řeší občasný únik moči. Jsou stejně pohodlné jako vložky menstruační, ale mají více než 5× vyšší savost. Využívají se také jako ochrana po gynekologických zákrocích nebo jako vložky při dočasné inkontinenci po porodu.

MoliCare MoliCare® Lady Pants 7 kapek vel. M 8 ks
240 Kč

MoliCare Lady Pants 7 kapek jsou určeny pro ženy, které řeší střední až těžký únik moči. S decentním motivem motýlků vypadají jako klasické dámské kalhotky. Skvěle sedí a pod oblečením jsou nenápadné. Spolehlivě zadrží moč i zápach, díky tomu vám zajistí pocit pohodlí a jistoty.

MoliCare Podložky Bed Mat 5 kapek 60 x 90 - 30 ks
249 Kč

Podložky Bed Mat 5 kapek jsou nejoblíbenější podložky na trhu MoliNea nově pod názvem MoliCare Bed Mat. Podložky slouží k sekundární ochraně lůžka u ležících pacientů. Jsou opatřeny protiskluzovou fólií s absorpčním jádrem, které je tvořeno kompaktní vrstvou savé buničiny.

MoliCare MoliCare® Mobile 5 kapek vel. M savost 1017 ml 14 ks
261 Kč

Natahovací kalhotky MoliCare Mobile 5 kapek vám zajistí bezpečnou ochranu a zároveň pocit pohodlí jako ve vlastním spodním prádle. MoliCare Mobile jsou určeny pro ženy i muže se střední až těžkou inkontinencí. Díky tvaru spodního prádla jsou nenápadné pod oblečením.

MoliCare Elastic 6 kapek XL 14 ks
264 Kč

Unikátní zalepovací kalhotky pro dospělé MoliCare Elastic 6 kapek s elastickými bočními pásy pro usnadnění každodenní péče o osobu s těžkou inkontinencí. Vhodné pro použití v případech těžké inkontinence a pro pacienty na lůžku nebo handicapované.

MoliCare MoliCare® Mobile 5 kapek vel. L savost 1198 ml 14 ks
276 Kč

Natahovací kalhotky MoliCare Mobile 5 kapek vám zajistí bezpečnou ochranu a zároveň pocit pohodlí jako ve vlastním spodním prádle. MoliCare Mobile jsou určeny pro ženy i muže se střední až těžkou inkontinencí. Díky tvaru spodního prádla jsou nenápadné pod oblečením.

MoliCare Podložky Bed Mat 8 kapek 60 x 90 30 ks
335 Kč 310 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Podložky Bed Mat 8 kapek jsou nejoblíbenější podložky na trhu MoliNea nově pod názvem MoliCare Bed Mat. Podložky slouží k sekundární ochraně lůžka u ležících pacientů. Jsou opatřeny protiskluzovou fólií s absorpčním jádrem, které je tvořeno kompaktní vrstvou savé buničiny.

MoliCare MoliCare® Mobile 6 kapek vel. M savost 1662 ml 14 ks
325 Kč

Natahovací kalhotky MoliCare Mobile 6 kapek vám zajistí bezpečnou ochranu a zároveň pocit pohodlí jako ve vlastním spodním prádle. MoliCare Mobile jsou určeny pro ženy i muže s těžkou inkontinencí. Díky tvaru spodního prádla jsou nenápadné pod oblečením. Prodyšné materiály udržují zdravou pokožku.

MoliCare Mobile 6 kapek S 14 ks
344 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Natahovací kalhotky MoliCare Mobile 6 kapek se nosí a také vypadají jako běžné spodní prádlo. Prodyšný materiál a optimální tvar kalhotek zajistí pohodlí pro každého. Postranní pásky navíc zabraňují bočnímu protečení.

MoliCare Elastic 8 kapek XL 14 ks
345 Kč

Unikátní zalepovací kalhotky MoliCare Elastic 8 kapek s elastickými bočními pásy pro usnadnění každodenní péče o osobu s těžkou inkontinencí. Vhodné pro použití v případech těžké inkontinence a pro pacienty na lůžku nebo handicapované. Poskytují maximální bezpečnost, jsou vhodné na noční použití.

MoliCare Mobile 8 kapek S 14 ks
378 Kč

Natahovací kalhotky MoliCare Mobile 8 kapek se nosí a také vypadají jako běžné spodní prádlo. Prodyšný materiál a optimální tvar kalhotek zajistí pohodlí pro každého. Postranní pásky navíc zabraňují bočnímu protečení.

MoliCare Mobile 6 kapek XL 14 ks
378 Kč

Natahovací kalhotky MoliCare Mobile 6 kapek se nosí a také vypadají jako běžné spodní prádlo. Prodyšný materiál a optimální tvar kalhotek zajistí pohodlí pro každého. Postranní pásky navíc zabraňují bočnímu protečení.

MoliCare MoliCare® Mobile 6 kapek vel. L savost 1963 ml 14 ks
398 Kč

Natahovací kalhotky MoliCare Mobile 6 kapek vám zajistí bezpečnou ochranu a zároveň pocit pohodlí jako ve vlastním spodním prádle. MoliCare Mobile jsou určeny pro ženy i muže s těžkou inkontinencí. Díky tvaru spodního prádla jsou nenápadné pod oblečením. Prodyšné materiály udržují zdravou pokožku.

MoliCare Mobile inkontinenční kalhotky 5 kapek, velikost M 14 ks
409 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Odrážky Vysoce spolehlivé 3vrstvé savé jádro pro pocit sucha a optimální ochranu Postranní pásky proti nechtěnému protečení Odour Neutralizer pohltí rychle a spolehlivě zápach Indikační proužek na spodní straně upozorní na potřebu výměny kalhotek Tenké s jednoduchým navlékáním…

MoliCare MoliCare® Mobile 8 kapek vel. M savost 2015 ml 14 ks
428 Kč

Natahovací kalhotky MoliCare Mobile 8 kapek vám zajistí bezpečnou ochranu a zároveň pocit pohodlí jako ve vlastním spodním prádle. MoliCare Mobile jsou určeny pro ženy i muže s těžkou inkontinencí. Díky tvaru spodního prádla jsou nenápadné pod oblečením. Prodyšné materiály udržují zdravou pokožku.

MoliCare MoliCare® Mobile 8 kapek vel. L savost 2279 ml 14 ks
429 Kč

Natahovací kalhotky MoliCare Mobile 8 kapek vám zajistí bezpečnou ochranu a zároveň pocit pohodlí jako ve vlastním spodním prádle. MoliCare Mobile jsou určeny pro ženy i muže s těžkou inkontinencí. Díky tvaru spodního prádla jsou nenápadné pod oblečením. Prodyšné materiály udržují zdravou pokožku.

MoliCare Premium FORM Extra Plus 6 kapek 30 ks
454 Kč

Vložné pleny MoliCare Premium FORM pro mobilní i ležící osoby se střední inkontinencí. MoliCare Premium FORM mají postranní pásky, které zabrání úniku moči mimo plenu. Nedochází tak k poskvrnění oblečení nebo ložního prádla. Pleny pohlcují a neutralizují zápach.

MoliCare Premium FORM Super Plus 8 kapek 30 ks
454 Kč

Vložné pleny MoliCare Premium FORM pro mobilní i ležící osoby se střední inkontinencí. MoliCare Premium FORM mají postranní pásky, které zabrání úniku moči mimo plenu. Nedochází tak k poskvrnění oblečení nebo ložního prádla. Pleny pohlcují a neutralizují zápach.

MoliCare Bed Mat 7 kapek se záložkami 30 ks
549 Kč

Podložka MoliCare Bed Mat je určena pro osoby s těžkou inkontinencí. V kombinaci s jinými inkontinenčními pomůckami navyšuje ochranu lůžka před poskvrněním. Absorpční jádro z celulózy zajišťuje vysokou savost. Celý povrch je potažený netkanou textilií.

Inkontinence není nic příjemného, ale nic zcela úplně výjimečného. Inkontinencí trpí jak ženy, tak i muži, může se objevit v těhotenství po porodu nebo při dlouhodobém stresu. Pokud ale používáte kvalitní inkontinenční pomůcky, můžete se zase vrátit do běžného života beze strachu z drobných nehod. Inkontinenční pomůcky mají jádro měnící tekutinu na gel, ale na rozdíl od menstruačních vložek mají dále složku neutralizující PH moči. Při lehkém úniku moči pomohou inkontinenční vložky, pro silnější inkontinenci jsou tu jednorázové kalhotky a kalhotkové pleny. K většímu pohodlí pomohou jednorázové podložky Molinea a speciální kosmetika. Správné inkontinenční pomůcky vám pomohou v návratu k životu podle vašich představ.

Inkontinence není nic příjemného, ale nic zcela úplně výjimečného. Inkontinencí trpí jak ženy, tak i muži, může se objevit v těhotenství po porodu nebo při dlouhodobém stresu. Pokud ale používáte kvalitní inkontinenční pomůcky, můžete se zase vrátit do běžného života beze strachu z drobných nehod. Inkontinenční pomůcky mají jádro měnící tekutinu na gel, ale na rozdíl od menstruačních vložek mají dále složku neutralizující PH moči. Při lehkém úniku moči pomohou inkontinenční vložky, pro silnější inkontinenci jsou tu jednorázové kalhotky a kalhotkové pleny. K většímu pohodlí pomohou jednorázové podložky Molinea a speciální kosmetika. Správné inkontinenční pomůcky vám pomohou v návratu k životu podle vašich představ.