Mondo toys 28315 Kolečko, kyblík set Paw Patrol
489 Kč 459 Kč

Kolečko na písek a sada s konvičkou Paw Patrol je skvělou hračkou na zahradu nebo pískoviště. Děti mohou naložit hračky a jet na písek nebo k vodě. Vyrobeno z pevného kvalitního plastu.

Mondo toys 28102 Tříkolová koloběžka Paw Patrol
890 Kč 789 Kč

Dětská tříkolová koloběžka s potiskem z animovaného seriálu Paw Patrol. Obrázek dodá správnou energii ke každému odrazu. Na řídítkách je kapsička v provedení Paw Patrol.

Mondo toys 28222 Tříkolová koloběžka Frozen II
890 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětská tříkolová koloběžka s potiskem z animovaného filmu frozen 2. Obrázek dodá správnou energii ke každému odrazu. Na řídítkách je kapsička v provedení Ledového království 2.

Mondo toys Twist and Roll Frozen II
1 090 Kč

Novinka

Naklápěcí tří kolová koloběžka je skvělá volba pro děti, které se začínají učit jezdit na koloběžce. Má širokou plošinu s designem Frozen 2, v předu dvě kolečka o velikosti 12,5 cm a vzadu o velikosti 10 cm, takže je stabilní a bezpečná. Řídítka mají pohodlná gumová madla, aby se dětem dobře držela.

Mondo toys 18005 Tříkolová koloběžka Cars 3
890 Kč

Novinka

Dětská tříkolová koloběžka s potiskem v licenci CARS 3. Obrázek dodá správnou energii ke každému odrazu. Na řídítkách je kapsička v provedení animáku Auta 3. tato tříkolová koloběžka je ideální pro každého začínajícího malého jezdce.

Mondo toys 18843 Kolečko, kyblík set Minnie
489 Kč 429 Kč

Kolečko na písek a sada s konvičkou Minnie je skvělou hračkou na zahradu nebo pískoviště. Děti mohou naložit hračky a jet na písek nebo k vodě. Vyrobeno z pevného kvalitního plastu.

Mondo toys Odrážedlo tříkolka Baby Walker červené
1 290 Kč 969 Kč

Dětské luxusní odrážedlo se speciální ergonomickou sedačkou pro pohodlnou jízdu. Průprava pro jízdu na kole pro všechny malé závodníky. Napomáhá rozvíjet u dětí stabilitu a koordinaci.

Mondo toys Sada na písek Minnie
199 Kč

Sada na písek s konvičkou s motivem Minnie je skvělou hračkou na zahradu nebo pískoviště. Víko kyblíku slouží i jako sítko na písek. Vyrobeno z pevného kvalitního plastu.

Mondo toys Plastová sada na písek Frozen 2
149 Kč

Sada na písek s motivem animované pohádky Frozen 2. Tato krásná sada je ideální hračkou na zahradu na pískoviště. Víko kyblíku slouží i jako sítko na písek. Vyrobeno z pevného a kvalitního plastu.

Mondo toys Nafukovací loď L.O.L. 112 cm
329 Kč

Nafukovací člun s originálním potiskem L.O.L.Surprise v růžové barvě. Stane se ideálním doplňkem do bazénu, k rybníku, nebo k moři. Super zábava pro letní dny.

Mondo toys Sada na písek Bag-set Paw Patrol
289 Kč

S touto sadou na písek budete mít všechno pohromadě. Stačí vzít batoh a vyrazit na zahradu nebo pískoviště. Vše s oblíbeným motivem Paw Patrol. Vyrobeno z pevného a kvalitního plastu.

Mondo toys Body board L.O.L., 84 cm
469 Kč 369 Kč

Dětská plavací deska s motivy panenek L.O.L.Surprise. Tento plovák má délku 84 cm. Stane se ideálním doplňkem do bazénu, k rybníku, nebo k moři. Super zábava pro letní dny.

Mondo toys Plastová sada na písek Paw Patrol
169 Kč

Sada na písek s motivem Paw Patrol je skvělou hračkou na zahradu nebo pískoviště. Víko kyblíku slouží i jako sítko na písek. Vyrobeno z pevného a kvalitního plastu.

Mondo toys Sada na písek Frozen
199 Kč

Sada na písek s konvičkou v provedení Frozen je skvělou hračkou na zahradu nebo pískoviště. Víko kyblíku slouží i jako sítko na písek.

Mondo toys Twist and Roll PAW Patrol
1 090 Kč

Novinka

Naklápěcí tří kolová koloběžka je skvělá volba pro děti, které se začínají učit jezdit na koloběžce. Má širokou plošinu s designem Tlapkové patroly, v předu dvě kolečka o velikosti 12,5 cm a vzadu o velikosti 10 cm, takže je stabilní a bezpečná. Řídítka mají pohodlná gumová madla, aby se dětem dobře držela.

Mondo toys Body board Frozen 2, 94 cm
499 Kč

Dětská plavací deska s motivy princezen z animované pohádky Frozen 2. Tento plovák má délku 94 cm. Stane se ideálním doplňkem do bazénu, k rybníku nebo k moři. Super zábava pro letní dny.

Mondo toys Odrážedlo Princess
1 590 Kč

Novinka

Odrážedlo Balance Bike v růžovém provedení v licenci Disney Princess. Odrážedlo skvěle poslouží při trénovaní udržení stability a následný plynulý přechod na jízdu na kole. Toto lehké odrážedlo jde snadno přizpůsobit výšce jezdce.

Mondo toys Kolečko na písek Paw Patrol
369 Kč

Toto kolečko na písek s oblíbeným motivem Paw Patrol bude ozdobou každé zahrady nebo pískoviště. S tímto kolečkem lze odvézt spoustu hraček třeba k pískovišti.

Mondo toys Odrážedlo ToyStory 4
1 590 Kč

Novinka

Odrážedlo Balance Bike ve světle modrém provedení v licenci ToyStory 4. Odrážedlo skvěle poslouží při trénovaní udržení stability a následný plynulý přechod na jízdu na kole. Toto lehké odrážedlo jde snadno přizpůsobit výšce jezdce.

Mondo toys Twist and Roll Mickey
1 090 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Naklápěcí tří kolová koloběžka je skvělá volba pro děti, které se začínají učit jezdit na koloběžce. Má širokou plošinu s designem Mickeyho klubíku, v předu dvě kolečka o velikosti 12,5 cm a vzadu o velikosti 10 cm, takže je stabilní a bezpečná. Řídítka mají pohodlná gumová madla, aby se dětem dobře držela.

Mondo toys Body board L.O.L., 94 cm
499 Kč

Dětská plavací deska s motivy panenek L.O.L.Surprise. Tento plovák má délku 94 cm. Stane se ideálním doplňkem do bazénu, k rybníku, nebo k moři. Super zábava pro letní dny.

Mondo toys Odrážedlo SpiderMan
1 590 Kč

Novinka

Odrážedlo Balance Bike v modrém provedení v licenci Spider-Man. Odrážedlo skvěle poslouží při trénovaní udržení stability a následný plynulý přechod na jízdu na kole. Toto lehké odrážedlo jde snadno přizpůsobit výšce jezdce.

Mondo toys Plastová sada na písek Frozen 2 Glitter
189 Kč

Sada na písek s konvičkou s motivem animované pohádky Frozen 2. Sada s konvičkou je ideální hračkou na zahradu na pískoviště. Víko kyblíku slouží i jako sítko na písek. Vyrobeno z pevného a kvalitního plastu.

Mondo toys Sada na písek Cars
209 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada na písek s konvičkou v provedení Cars je skvělou hračkou na zahradu nebo pískoviště. Víko kyblíku slouží i jako sítko na písek. Vyrobeno z pevného kvalitního plastu.

Mondo toys 16745 Nafukovací matrace Nanuk
499 Kč 449 Kč

Nafukovací lehátko v designu nanuku je ideálním doplňkem do vašeho bazénu nebo na dovolenou u vody! Užijte si léto a nečekejte a buďte nepřehlédnutelní!

Mondo toys Sada na písek Paw Patrol
199 Kč

Sada na písek s konvičkou v provedení Paw Patrol je skvělou hračkou na zahradu nebo pískoviště. Víko kyblíku slouží i jako sítko na písek.

Mondo toys Sada na písek zmrzlina
199 Kč

Sada na písek s konvičkou jako zmrzlinářství je skvělou hračkou na zahradu nebo pískoviště. Víko kyblíku slouží i jako sítko na písek. Vyrobeno z pevného kvalitního plastu.

Mondo toys 18995 Tříkolová koloběžka Minnie
890 Kč

Novinka

Dětská tříkolová koloběžka s potiskem v licenci Minnie. Obrázek dodá správnou energii ke každému odrazu. Na řídítkách je kapsička v provedení oblíbené Minnie. Tato tříkolová koloběžka je ideální pro každou začínající malou jezdkyni.

Mondo toys Twist and Roll Cars 3
1 090 Kč

Novinka

Naklápěcí tří kolová koloběžka je skvělá volba pro děti, které se začínají učit jezdit na koloběžce. Má širokou plošinu s designem Cars 3, v předu dvě kolečka o velikosti 12,5 cm a vzadu o velikosti 10 cm, takže je stabilní a bezpečná. Řídítka mají pohodlná gumová madla, aby se dětem dobře držela.