Mondo toys 18665 Kolečko, kyblík set Cars
489 Kč

449 Kč

Novinka

Kolečko na písek a sada s konvičkou Cars je skvělou hračkou na zahradu nebo pískoviště. Děti mohou naložit hračky a jet na písek nebo k vodě. Vyrobeno z pevného kvalitního plastu.


Mondo toys 28315 Kolečko, kyblík set Paw Patrol
489 Kč

449 Kč

Novinka

Kolečko na písek a sada s konvičkou Paw Patrol je skvělou hračkou na zahradu nebo pískoviště. Děti mohou naložit hračky a jet na písek nebo k vodě. Vyrobeno z pevného kvalitního plastu.


Mondo toys Sada na písek Cars
189 Kč

Novinka

Sada na písek s konvičkou v provedení Cars je skvělou hračkou na zahradu nebo pískoviště. Víko kyblíku slouží i jako sítko na písek. Vyrobeno z pevného kvalitního plastu.


Mondo toys Sada na písek Frozen
189 Kč

Novinka

Sada na písek s konvičkou v provedení Frozen je skvělou hračkou na zahradu nebo pískoviště. Víko kyblíku slouží i jako sítko na písek.


Mondo toys Sada na písek Minnie
189 Kč

Novinka

Sada na písek s konvičkou s motivem Minnie je skvělou hračkou na zahradu nebo pískoviště. Víko kyblíku slouží i jako sítko na písek. Vyrobeno z pevného kvalitního plastu.


Mondo toys Sada na písek Paw Patrol
189 Kč

Novinka

Sada na písek s konvičkou v provedení Paw Patrol je skvělou hračkou na zahradu nebo pískoviště. Víko kyblíku slouží i jako sítko na písek.


Mondo toys Sada na písek zmrzlina
199 Kč

Novinka

Sada na písek s konvičkou jako zmrzlinářství je skvělou hračkou na zahradu nebo pískoviště. Víko kyblíku slouží i jako sítko na písek. Vyrobeno z pevného kvalitního plastu.