Moroccanoil 250ml color complete, kondicionér

Moroccanoil 250ml color complete, kondicionér

590 Kč

Dle typu vlasů: barvené vlasy. Vaše nová barva nyní vydrží neuvěřitelně dlouho díky výživnému kondicionéru pro barvené vlasy MoroccanOil Color Complete Conditioner. Hvězdné ingredience kondicionéru MoroccanOil Color Complete: ArganID – arganový.

Partner: KRAFTIKA
Moroccanoil Dárková sada regenerační péče pro poškozené vlasy Repair

Moroccanoil Dárková sada regenerační péče pro poškozené vlasy Repair

1 029 Kč

Sada obsahuje:

Regenerační šampon s obsahem arganového oleje na slabé a poškozené vlasy (Moisture Repair Shampoo) 70 ml Hydratační kondicionér na slabé a poškozené vlasy (Moisture Repair Conditioner) 70 ml Regenerační maska na poškozené vlasy pro ženy (Restorative Hair Mask) 75 ml Olej pro vše

Partner: Vivantis
-26%
Moroccanoil Tónující maska na vlasy Platinum (Color Depositing Mask) (Objem 30 ml)

Moroccanoil Tónující maska na vlasy Platinum (Color Depositing Mask)

247 Kč
182 Kč

Pro středně až velmi světlé vlasy. Tónující maska na vlasy poskytuje intenzivní barevné tóny a hloubkovou péči v jednom. Barva bez závazků s efektem postupného vymývání. Vhodné pro dočasnou změnu, zintenzivnění nebo rozjasnění matných, mdlých vlasů. Vlasy jsou jemné, hedvábně hladké a zdravě lesklé.

Partner: Vivantis
-18%
Moroccanoil Tónující maska na vlasy Rose Gold (Color Depositing Mask) (Objem 30 ml)

Moroccanoil Tónující maska na vlasy Rose Gold (Color Depositing Mask)

247 Kč
201 Kč

Tónující maska na vlasy poskytuje intenzivní barevné tóny a hloubkovou péči v jednom. Barva bez závazků s efektem postupného vymývání. Vhodné pro dočasnou změnu, zintenzivnění nebo rozjasnění matných, mdlých vlasů. Vlasy jsou jemné, hedvábně hladké a zdravě lesklé.

Partner: Vivantis

Výrobky Moroccanoil na vlasy a pokožku mají povzbuzující účinky arganového oleje. Kolekce s arganovým olejem nabízí hydrataci, opravu, vyhlazení a objem pro každý typ vlasů.

Vyživujte své tělo omlazujícími kosmetickými výrobky od Moroccanoil.