morso litinový Grill 17

morso litinový Grill 17

32 500 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Morso Grill ’17 je krásný kus zahradního nábytku s integrovaným grilem na dřevo nebo dřevěné uhlí. Grilovací část se skládá z „mísy“, grilovací mřížky a grilovacího tálu.

Partner: Morso
morso 1010 CB

morso 1010 CB

27 900 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Krbová litinová kamna Morso 1010 svou velikostí a výkonem jsou ideální pro vytápění menších prostor. Jsou vhodná do menších bytů, chat nebo chalup. Morso 1010 jsou novým členem rodiny malých krbových kamen s klasickým designem, známými detaily a snadnou obsluhou.

morso 2B CB Standard - sálavá

morso 2B CB Standard - sálavá

31 700 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Litinová sálavá kamna Morso 2B CB Standard mají jmenovitý výkon 5 kW, vytopí prostor o objemu 112 – 225 m3. Kamna mají pouze horní vývod.Účinnost kamen 61%. Sekundární vzduch je předehříván. Kamna mají přívod terciálního vzduchu. Kamna nemají rošt a popelník – ohniště je vyloženo vermiculitem.

Firma MORSO se zabývá výrobou litinových produktů již od roku 1853, kdy byla na dánském ostrově Mors založena malá slévárna. Dnes firma MORSO vyrábí krbová kamna, krbové vložky, litinové nádobí, venkovní pece, grily a zahradní ohniště v moderních provozech, kde se účinně spojuje rukodělná tradice a řemeslná dovednost s moderními poznatky vědy a techniky. Značka MORSO je synonymem kvality a těší se značné oblibě téměř po celém světě. Produkty MORSO jsou vyrobeny z prvotřídní litiny, která vydává teplo rovnoměrně a má jedinečnou schopnost uvolňovat jej po vyhasnutí ohně. Je odolná proti přehřátí a má mimořádně dlouhou životnost. S touto skutečností se musel vypořádat i výrobce, a proto ve spolupráci s předními evropskými návrháři volil nadčasový design, který je jedinečný a neotřelý i po letech.