Motta ODKLEPÁVAČ NA KÁVU Nerezový
1 290 Kč

Velmi pohodlný odklepávač pro každého baristu. Jedná se o celonerozové provedení s vysokým leskem a pogumovanými okraji a pogumovanou tyčí pro tlumení nárazu. Průměr je 17 cm a hmotnost 1 kg. Na dně je umístěna gumová protiskluzová ochrana.

Motta konvička na mléko 0,5l černá
979 Kč

Profesionální baristická konvička vhodná pro domácí baristy i profesionály. Jedná se o značkovou černou konvičku z nerezového materiálu na dvě cappuccina nebo jedno cafe latté s objemem 0,5 litru, skvěle se hodí pro latté art.

Motta konvička na mléko 0,5l bílá
979 Kč

Profesionální baristická konvička vhodná pro domácí baristy i profesionály. Jedná se o značkovou bílou konvičku z nerezového materiálu na dvě cappuccina nebo jedno cafe latté s objemem 0,5 litru, skvěle se hodí pro latté art.

Motta Pero pro Latté art
290 Kč

Milujete obrázek v cappuccinu? Rádi kreslíte různé tvary do mléčné pěny? Pak si můžete pořídit tuhle skvělou pomůcku – pero na latté art. Skvělý pomocník pro domácí milovníky kávy, kteří se chtějí blýsknout před návštěvou originálním obrázkem v pěně cappuccina.

Motta konvička na mléko 0,35l
650 Kč

Profesionální baristická konvička vhodná pro domácí baristy i profesionály. Jedná se o značkovou nerezovou konvičku na dvě cappuccina nebo jedno cafe latté s objemem 0,35 litru, skvěle se hodí pro latté art.

Motta knockbox odklepávač kávy 10,5 cm
970 Kč

Jedná se o nádobu na odklepávání použité kávy z vysoce leštěného nerezového materiálu o rozměrech ø 110 mm výška 150 mm. Uprostřed je gumová tyč pro snadné odklepnutí kávy z páky a dno je opatřeno protiskluzovou gumou.

Motta konvička na mléko 0,35l bílá
877 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Profesionální baristická konvička vhodná pro domácí baristy i profesionály. Jedná se o značkovou bílou konvičku z nerezového materiálu na jedno cappuccino s objemem 0,35 litru, skvěle se hodí pro latté art.

Motta konvička na mléko 0,35l červená
877 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Profesionální baristická konvička vhodná pro domácí baristy i profesionály. Jedná se o značkovou červenou konvičku z nerezového materiálu na jedno cappuccino s objemem 0,35 litru, skvěle se hodí pro latté art.

Motta konvička na mléko 0,5l oranžová
979 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Profesionální baristická konvička vhodná pro domácí baristy i profesionály. Jedná se o značkovou oranžovou konvičku z nerezového materiálu na dvě cappuccina nebo jedno cafe latté s objemem 0,5 litru, skvěle se hodí pro latté art.

Motta konvička Europa, 50 cl
740 Kč

Profesionální baristická konvička vhodná pro domácí baristy i profesionály. Jedná se o značkovou nerezovou konvičku na dvě cappuccina nebo jedno cafe latté s objemem 0,5 litru, skvěle se hodí pro latté art.

Motta konvička na mléko 0,35l černá
877 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Profesionální baristická konvička vhodná pro domácí baristy i profesionály. Jedná se o značkovou černou konvičku z nerezového materiálu na jedno cappuccino s objemem 0,35 litru, skvěle se hodí pro latté art.

Motta konvička na mléko 0,35l oranžová
877 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Profesionální baristická konvička vhodná pro domácí baristy i profesionály. Jedná se o značkovou oranžovou konvičku z nerezového materiálu na jedno cappuccino s objemem 0,35 litru, skvěle se hodí pro latté art.

Motta konvička na mléko 0,5l červená
979 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Profesionální baristická konvička vhodná pro domácí baristy i profesionály. Jedná se o značkovou červenou konvičku z nerezového materiálu na dvě cappuccina nebo jedno cafe latté s objemem 0,5 litru, skvěle se hodí pro latté art.

Motta Podstavec pro pěchování černý
649 Kč

Podstavec pro pěchování kávy s vyvýšeným držadlem. Spodní část držáku opatřena protiskluzovou gumovou podložkou. Materiál: Nerez ocel, guma Barva: Černá matná Rozměry: 70 × 80 × 140 mm (výška x šířka x délka) Hmotnost: 0,36 kg NENÍ vhodný do myčky!