Moulin Roty Dřevěné piano-16%
2 300 Kč 1 929 Kč

Dřevěné piano v petrolejově modré barvě s pěknými obrázkami. Nad klávesami jsou barevné značky, aby bylo snadné hrát a naučit se jednoduché písničky. Hudba napomáhá správnému rozvoji řeči.

Moulin Roty Velká látková knížka V džungli
1 190 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Překrásná velká látková knížka s nádhernými ilustracemi, interaktivními prvky a vyndavacím hlavním hrdinou – malým ptáčkem, který cvrliká.

Rozměr knížky je 25 × 25 cm

Moulin Roty Dřevěná kytara
1 109 Kč

Šestistrunná kytara v hravém designu francouzských výtvarníků. Tento oblíbený nástroj je pro první hudební začátky. Hudba napomáhá správnému rozvoji řeči a je přirozeným způsobem vyjadřování pocitů a emocí.

Moulin Roty Miminkovská kronika - skříňka na poklady
799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásná schránka se šuplíčky na všechny miminkovské poklady. Uložte děťátku jeho první zoubky, vlásky, první slova nebo fotky. Popisky ve francouzském jazyce, 9 šuplíčků.

Moulin Roty Dřevěný kufřík s opravdickým nářadím
649 Kč

Praktický kufřík s funkčním nářadím pro malé opraváře. Kluci si tuhle sadu zamilují, protože nástroje vypadají přesně jako ty, která má táta a navíc jsou opravdu funkční. Díky kufříku mohou malí opraváři přenášet kufřík všude, kde budou potřebovat něco opravovat.

Moulin Roty LONDJI Velké puzzle Jungle - 22 dílků
600 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zveme vás na oslavu našeho kamaráda – malého geparda. Slon na kolečkových bruslích se řítí s dortem, Lev s přáteli zpívají narozeninovou píseň a želvičky připravily lahodný piknik. Velké puzzle, dlouhé 140 cm, ze kterých děti seskládají jednotlivá zvířátka i celý obraz.

Moulin Roty Pohádkový promítací set Velké kouzlení
589 Kč

Krásně zabalený pohádkový set ve tvaru knihy s promítačkou a 5 disky na noční promítání příběhů a 5 roztomilých pozvánek. Vše schované v krabičce na tajemné příběhy na dobrou noc. Obrázky se mění otáčením hlavy promítačky, pro zaostření použijte přední část baterky, pootočením zaostříte obraz.

Moulin Roty Zlatá kouzelná Víla
569 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dokonalá růžová víla s křidélky a krásnými šaty pokrytými jiskřivě zlatou síťovinou. Panenka je veliká 30 cm.

Moulin Roty Puzzle Děti-20%
720 Kč 569 Kč

Akce

Logická hra se skládá z 10 dřevěných dílků, každá je ze čtyř stran ilustrována 2 dívkami a 2 chlapci, každá s vlastní jasnou barvou a s hudebním nástrojem. Vymysli legrační kombinaci postaviček.

Moulin Roty Sada puzzlí Zvířecí kamarádi
570 Kč 499 Kč

Tyto 4 roztomilé kartonové hádanky vás seznámí se 4 zvířecími kamarády. Každé zvířátko se skládá z 10 dílků a je pěkně vyparáděné. Puzzle je nadčasová hra, která podporuje soustředění.

Moulin Roty Puzzle Les Parisien
540 Kč 489 Kč

Akce

Tyto puzzle s elegantní pařížankou Constance, jejího psa a kočkou v náručí jsou zabaleny do krásné kulaté krabičky. Bude krásnou dekorací v dětském pokojíčku. Tyto puzzle nadchnou všechny holčičky.

Moulin Roty Puzzle Ponorka tři v jednom
540 Kč 469 Kč

Akce

Sada dřevěných puzzlí, které se vrství na sebe. Krásné obrázky lodě, rybky a potápěčů. Každý obrázek má jinou úroveň a díky tomu se může Vaše dítko postupně zdokonalovat.

Moulin Roty Puzzle Promenáda
490 Kč 429 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tato skládačka je uložena v oválném dárkovém boxu, který bude ozdobou dětského pokojíku. Složený obrázek představuje scénu z pařížského života inspirovanou padesátými léty: Pařížanky čtou noviny, jedí zmrzlinu nebo popíjí kávu.

Moulin Roty Puzzle Odpoledne na hřišti
369 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skládačka obsahuje 150 dílků s barevnými ilustracemi zobrazující slunečné letní odpoledne na školním hřišti. Zaskákejte si panáka, projeďte se na koloběžce nebo vyzkoušejte kuličky. Obrázek bude hezkým doplňkem v dětském pokojíčku.

Moulin Roty Puzzle Letní den s přáteli
369 Kč

Skládačka se 150 dílky barevných ilustrací zobrazujících slunečný letní den v přírodě. Najdeš zde vyobrazené hry s přáteli, kempování, sběr ovoce apod.

Moulin Roty Vkládací puzzle Autobus
369 Kč

Dřevěná vkládačka s motivem autobusu. Kolik pasažérů čeká na autobus. Dokážeš je poskládat ve správném pořadí? Každý dílek má úchytku pro snadné držení. Najdeš tu 4 zvířátka a autobus.

Moulin Roty Vkládací puzzle Dopravní prostředky
375 Kč 349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tato dětská dřevěná skládačka s barevnými dopravními prostředky potěší všechny malé kluky. Zaparkuješ správně všechny dílky na svá místa? Každý dílek má úchytku pro snadné držení.

Moulin Roty Puzzle Den slůněte
329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Poskládej si den tak, jak si ho užívá slůně Popipop. Balení obsahuje 3 čtvercové skládačky s 12 kousky dílků v krásných ilustracích. Ty zobrazují slona Popipopa, když se probouzí, snídá a chystá na spaní.

Moulin Roty Vkládací Puzzle s úchytky Jurta
370 Kč 319 Kč

Akce

Odkrývací hádanka s motivy Zig a Zag. Pod každým kouskem objevuje dítě různé činnosti: hra na kytaru, vaření, spaní apod. Tato hračka stimuluje pozorování a motorické dovednosti.

Moulin Roty Puzzle Čtyři zvířata-19%
370 Kč 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Seskládej si čtyři zvířecí kamarády v krásných ilustracích od Moulin Roty. S těmito puzzlemi si poskládáte čtyři zvířecí kamarády – slona, lva, opici a pantera.

Moulin Roty Puzzle Auta-25%
360 Kč 269 Kč

Akce

Barevné puzzle, které mají 32 kusů ze „série Popipop“ od Moulin Roty. Balení obsahuje tři puzzle auta s oblíbenými zvířecími přáteli, kteří jedou po ulici. Tři různé stupně obtížnosti.