Mr. Teppich Strojní čištění koberců 500 ml
129 Kč 109 Kč

Mr. Teppich je specializovaný prostředek na čistění skvrn a obnovení původní barvy všech textilních materiálů (koberce, čalounění, autosedačky, polstrování apod.). Výrobky z řady Mr. Teppich se vyznačují praktickou funkcí Antialergen, která spolehlivě hubí bakterie a roztoče.

Mr. Teppich ANTIALERGEN ruční čistič na koberce s vůní Marseillské mýdlo 500 ml
129 Kč 99 Kč

Čisticí prostředek Mr. Teppich si hravě poradí se skvrnami různého druhu. Zároveň žádným způsobem nepoškozuje tkaniny, naopak, chrání strukturu jejich vláken a barvu. Jistě vás také potěší výrazné protialergenní účinky. Při úklidu bez problému zametete s prachem, pyly, roztoči a zvířecí srstí.

Mr. Teppich ANTIALERGEN prostředek na čištění čalounění "SUCHÁ PĚNA" s vůní MOŘE 600 ml
119 Kč

Specializovaný prostředek ANTIALERGEN prostředek na čištění čalounění „SUCHÁ PĚNA“ s vůní MOŘE 600 ml od výrobce Mr. Teppich na čištění skvrn všech látkových povrchů. Odstraňuje špínu, prach a jiné nečistoty z koberců, čalounění a dalších. Obsahuje funkci Antialergen, která účinně hubí roztoče a bakterie. Nejen čistí, ale také obnovuje původní barvu a zanechává svěží vůni moře.

Mr. Teppich ANTIALERGEN ruční čistič na koberce s vůní KVĚT 500 ml
109 Kč

Specializovaný prostředek Antialergen ruční čistič na koberce s vůní Květin 500 ml od výrobce Mr. Teppich na čištění všech textilních povrchů. Odstraňuje špínu, prach a jiné nečistoty z koberců, čalounění a dalších. Obsahuje funkci Antialergen, která účinně hubí roztoče a bakterie. Zanechává měkká a hebká vlákna a příjemnou květinovou vůni.

Mr. Teppich Odstraňovač skvrn z čalounění 500 ml
79 Kč

Specializovaný prostředek odstraňovač skvrn z čalounění 500 ml od výrobce Mr. Teppich na čištění skvrn všech látkových povrchů. Odstraňuje špínu, prach a jiné nečistoty z koberců, čalounění a dalších. Obsahuje funkci Active Oxygen, která účinně odstraňuje i zaschlé skvrny.

Značka MR.TEPPICH vznikla v roce 2000. Výrobky této značky nabízejí komplexní péči o čalounění a podlahové krytiny v domácnostech, či automobilech.

Značka MR.TEPPICH vznikla v roce 2000. Výrobky této značky nabízejí komplexní péči o čalounění a podlahové krytiny v domácnostech, či automobilech.