MÚ Brno Sada čtyřlístek 4díl., karabina
289 Kč 269 Kč

Veselá čtyřka Pinďa, zajíc „sportovec“, Fifinka, pejsek „parádnice a skvělá kuchařka“, Bobík, prasátko „silák“, Myšpulín, kocour „vědátor“, z nejznámějšího českého komiksu Čtyřlístek. Tito čtyři rozkošní kamarádi mohou být nyní díky chytrému provedení neustále s vámi a vašimi dětmi. Ať už na cestu do školy či na výlet. Karabinku, která je připevněná v horní části plyšáčků lze pověsit opravdu kamkoliv. Fantazii se meze nekladou.

MÚ Brno Předložka Krtek s poutkem
1 069 Kč 899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Roztomilá mikroplyšová předložka Krteček o rozměrech 115 × 85 cm. Je vhodná na podlahu nebo k zavěšení na stěnu do každého pokojíčku. Potah jde z molitanové výplně sejmout pro snadnější údržbu.

MÚ Brno Krtek střední 35cm, Nový Design
718 Kč 599 Kč

Roztomilá plyšová postavička Krtečka v novém designu. Krtek měří 35 cm a je vhodný pro děti již od narození. Kvalitní provedení českého výrobce MÚ Brno

MÚ Brno Sada nádobí 4 díly Krtek, Jahody
431 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dárkové balení Sada nádobí Krteček, 4 díly, Jahody z melaminu bez ftalátů obsahuje talíř, misku, lžičku a hrneček s jedním uchem. Vhodné do myčky nádobí.

MÚ Brno Krtek 50cm, Nový Design
1 069 Kč 989 Kč

Roztomilá plyšová postavička Krtečka v novém designu. Krtek měří 50 cm a je vhodný pro děti již od narození. Kvalitní provedení českého výrobce MÚ Brno. Uvidíte, že se tento velikán stane nepostradatelným společníkem při hrách v pokojíku vašich dětí.

MÚ Brno Krtek maxi 110cm
4 888 Kč 3 199 Kč

Krtek Maxi 110 cm je opravdu hooodně velkým kamarád dětí. Je to vééélký mazel a nepřehlédnutelný spoločník v dětském pokojíku. Kvalitní zpracování českého výrobce MÚ Brno.

MÚ Brno Krtek malý 20cm

MÚ Brno Krtek malý 20cm

Hodnocení: 4,9
399 Kč 359 Kč

Plyšová postavička Krtečeka ze série Krtkovi kamarádi. Plyšový společník má na výšku 20 cm.

MÚ Brno Krtek mluvící 25 cm, červený kulich
649 Kč 509 Kč

Plyšový maňásek na ruku se zvukovým modulem. Nasaďte, zmáčkněte a poslechněte si jeden ze 13-ti přidaných zvuků. Připomeňte si známou pohádku díky této elektronické hračce.

MÚ Brno Myška, 30 cm

MÚ Brno Myška, 30 cm

Hodnocení: 4,7
399 Kč 359 Kč

Plyšová postavička Myšky ze série Krtkovi kamarádi. Plyšový společník by neměl chybět v žádném dětském pokojíku.

MÚ Brno 3dílná Sada nádobí Krtek
421 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

3-dílná sada nádobí Krtek, která dětem umožní stolování s oblíbenám večerníčkovým hrdinou je vyrobena ze 100% melaminu a obsahuje talířek 21cm, misku 16cm, hrneček se savičkou 6,5cm.

MÚ Brno Krtek 20 cm maňásek
459 Kč 399 Kč

Maňásek v podobě hodného Krtečka, který rád všem pomáhá. Známá večerníčková postava, která si našla cestu do srdcí nemálo diváků. Využijte maňáska a zažijte každodenní pohádku s Krtečkem a jeho přáteli.

MÚ Brno Batůžek Krtek v kalhotkách
739 Kč 639 Kč

Plyšový batoh ve tvaru Krtka v kalhotkách. Batoh má jednu velkou kaspu na zip a madlo na snadné přenášení. Takový frajerský batoh udělá radost každému malému fandovi tohoto roztomilého kamaráda.

MÚ Brno Křemílek 30cm, zvukový
518 Kč 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Oblíbená postavička Křemílek pro všechny milovníky večerníčků. Po zmáčknutí bříška postavičky přehrává melodii z Pohádek z mechu a kapradí. Autor originální skladby Jaroslav Celba, hudební aranžmá Jiří Pazour.

MÚ Brno Rákosníček, 39 cm
559 Kč 439 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětská plyšová hračka z mikrovelurového froté, v podobě skřítka od Rybníčku Brčálníku – Rákosníčka.

MÚ Brno Křemílek 40cm, maňásek
349 Kč 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plyšový maňásek na ruku v podobě známého Křemílka. Plyšové zpracování zaručuje příjemné hraní. Děti buď mohou zahrát scénku z příběhu, který jistě dobře znají nebo si vzít plyšáka jako společníka na cesty.

MÚ Brno Sada nádobí Krtek
409 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

3-dílná sada nádobí Krtek a kamarádi, která dětem umožní stolování s oblíbenám večerníčkovým hrdinou je vyrobena ze 100% melaminu a obsahuje talířek 20cm, misku 17cm, hrneček 6,5 cm.

MÚ Brno Hurvínek 25 cm

MÚ Brno Hurvínek 25 cm

Hodnocení: 4,6
559 Kč 399 Kč

Hurvínek v textilním provedení o velikosti 25 cm. Příhody ze života devítiletého klučiny si drží dětské diváky již po několik generací. Využijte hračku a zažijte dobrodružství spolu s ním Taťuldou a Máničkou.

MÚ Brno Polštář Ladovské radovánky 45x30cm
309 Kč 269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Polštářek s motivem Zimních radovánek z plátna legendárního Josefa Lady. Pohádky před spaním mají rády všechny děti a takto mohou usínat s klasickým pohádkovým výjevem pod hlavou.

MÚ Brno Myška maňásek, 40 cm
509 Kč 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plyšový maňásek na ruku Myška ze série Krtkovi kamarádi. S tímto maňáskem mohou děti zažít spousty legrace při hraní divadla. Myška je vysoká 40 cm.

MÚ Brno Medvěd Pupík 60cm, béžovo-růžový
569 Kč 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Medvěd Pupík v béžovo-růžovém provedení. Veliký plyšák se stane skvělým kamarádem vašeho dítěte, které si navíc zamiluje jeho plyšový pupík. Je vyroben z kvalitních materiálů, které jsou příjemné na dotek a svádí k mazlení malé i dospělé.

MÚ Brno Polštář Krtek 30x30cm, mašinka
319 Kč 269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Polštářek s motivem Krtečka v mašince a jeho kamarádů zajíčků je krásný doplněk do pokojíku. Pohádky s touto roztomilou postavičkou jsou velmi oblíbené. Krteček je postavička, kterou mají děti rády. Stal se dětskou ikonou.

MÚ Brno Vochomůrka 25cm, zvukový
518 Kč 449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Oblíbená postavička Vochomůrka pro milovníky večerníčků. Po zmáčknutí bříška postavička přehrává melodii z „Pohádek z mechu a kapradí“. Autor originální skladby Jaroslav Celba, hudební aranžmá Jiří Pazour.

MÚ Brno Lev Áda velký, 100 cm
1 439 Kč 1 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lev Áda je vyrobený z mikrovelurového froté. Hračka o velikosti jednoho metru bude jistě úžasnou ozdobou každého dětského pokoje.

MÚ Brno Rákosníček maňásek, 25cm
369 Kč 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vyšívaný plyšový maňásek Rákosníček o výšce 25 cm potěší malé děti. Rodiče mohou s maňáskem přehrát dětem oblíbené scény z večerníčku. Je to také výborný společník na cesty.

MÚ Brno Polštář válec 90x12cm
409 Kč 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Měkoučký polštářek s motivem Křemílka a Vochomůrky je vhodný jako dekorace do pokojíčku, na hraní, relaxaci nebo za dveře či okno proti průvanu.

MÚ Brno Krtek maňásek, 27 cm
509 Kč 449 Kč

Plyšový maňásek na ruku ze série Krtkovi kamarádi. S tímto maňáskem mohou děti zažít spousty legrace při hraní divadla. Krtek je vysoký 27 cm.

MÚ Brno Krtek 20cm v kalhotkách
529 Kč 419 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plyšový Krteček se svlékacími kalhotkami s kapsami o velikosti 20 cm bude roztomilou ozdobou každé postýlky či poličky dětského pokojíčku.

MÚ Brno Mánička 25 cm

MÚ Brno Mánička 25 cm

Hodnocení: 5
559 Kč 469 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nejlepší kamarádka Hurvínka je samozřejmě Mánička. Mánička je veliká 25 cm a je vyrobená z měkkého materiálu. Zažije dobrodružství a legraci s nerozlučnou trojicí Hurvínkem, Spejblem a Máničkou.

MÚ Brno Kocour Mikeš 35cm

MÚ Brno Kocour Mikeš 35cm

Hodnocení: 4,2
538 Kč 459 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plyšový Kocour Mikeš o výšce 35cm. Kocoura znají děti z pohádkové knihy o mluvícím kocourkovi Mikešovi a jeho neuvěřitelných příhodách, které prožil sám i se svými kamarády, vepříkem Pašíkem a kozlem Bobešem.

MÚ Brno Ježek 28 cm, černý
499 Kč 429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plyšová postavička Ježek černý ze série „Krtkovi kamarádi“ potěší nejednoho malého fanouška těchto krásných kreslených pohádek plných dobrodružství.

MÚ Brno Zajíc maňásek, 37 cm
509 Kč 429 Kč

Plyšový maňásek na ruku Zajíc ze série Krtkovi kamarádi. S tímto maňáskem mohou děti zažít spousty legrace při hraní divadla. Zajíc je vysoký 37 cm.

MÚ Brno Ježek 23 cm maňásek, modrý
439 Kč 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plyšový maňásek na ruku Ježek v modré barvě, ze série Krtkovi kamarádi. S tímto maňáskem mohou děti zažít spousty legrace při hraní divadla. Ježek je vysoký 23 cm.

MÚ Brno Krtek a paraplíčko, hrající strojek
309 Kč 289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Roztomilá plyšová postavička Krtečka s paraplíčkem. Zatáhněte za šňůrku a nechte Krtečka letět na paraplíčku při příjemné melodii z filmu. Velmi kvalitní provedení značky MÚ Brno.

MÚ Brno Kmotra liška 35cm
509 Kč 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plyšová Kmotra liška o výšce 35cm. O chytré kmotře lišce je československý animovaný televizní seriál vysílaný v rámci Večerníčku. Seriál vznikl na základě stejnojmenné pohádky Josefa Lady z roku 1937.

MÚ Brno Tučňák Sven střední
959 Kč 749 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plyšový tučňák Sven o velikosti 55 cm bude roztomilou ozdobou každé postýlky či poličky dětského pokojíčku. Vhodné pro všechny děti bez omezení věku.

MÚ Brno Spejbl 30 cm

MÚ Brno Spejbl 30 cm

Hodnocení: 5
579 Kč 479 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Josef Spejbl alias Taťulda, který vnáší do příběhů o Hurvínkovi výchovnou stránku, rodičovskou starost a hlavně humor. Postavička je vyrobená z plyše a měří cca 30 cm. Zažije dobrodružství a legraci s nerozlučnou trojicí Hurvínkem, Spejblem a Máničkou.

MÚ Brno Křemílek zvukový a chrastítko
609 Kč 439 Kč

Oblíbená postavička Křemílek pro všechny milovníky večerníčků. Po zmáčknutí bříška postavičky přehrává melodii z Pohádek z mechu a kapradí. V sadě je chrastící náramek pro nejmenší děti.

MÚ Brno Polštář Večerníček koník 45 x 30 cm
309 Kč 266 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Polštářek s motivem Večerníčka na houpacím koníkovi. Pohádky před spaním mají rády všechny děti. Večerníček je postavička, která děti zve ke sledování pohádky. Stal se dětskou ikonou České televize.

MÚ Brno Tučňák Sven malý, 30cm
419 Kč 329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plyšový tučňák Sven o velikosti 30 cm bude roztomilou ozdobou každé postýlky či poličky dětského pokojíčku. Vhodné pro všechny děti bez omezení věku.

MÚ Brno Rumcajs 27 cm

MÚ Brno Rumcajs 27 cm

Hodnocení: 5
269 Kč 249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Textilní hračka Rumcajs z pohádky O loupežníku Rumcajsovi. Rumcajs žije se svou rodinou v lese Řáholec. Má dobré srdce a pomáhá slabým a chudým lidem proti hamižné a lstivé vrchnosti. Hračka je veliká 27 cm.

MÚ Brno Rákosníček maňásek, 43 cm
559 Kč 449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vyšívaný plyšový maňásek Rákosníček o výšce 43 cm potěší malé děti. Rodiče mohou s maňáskem přehrát dětem oblíbené scény z večerníčku. Je to také výborný společník na cesty.

MÚ Brno Sada maňásků Královská rodina
1 059 Kč 899 Kč

Vyprávějte dětem příběhy o Královské rodině. Nyní totiž může ožít jakákoli pohádka s královskými rodiči, princeznou a princem u vás doma s touto sadou hadrových maňásků.

MÚ Brno Krtek velký, 50 cm
1 069 Kč 899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Půlmetrová plyšová postavička Krtečka z populárního dětského Večerníčku. Kvalitní zpracování zaručuje dlouhou životnost hračky. Uvidíte, že se tento velikán stane nepostradatelným společníkem při hrách v pokojíku vašich dětí.

MÚ Brno Tučňák Sven velký, 90cm
1 739 Kč 1 499 Kč

Velký plyšový tučňák Sven vyrobený z příjemného kvalitního materiálu se stane skvělým kamarádem dětí a pěkným doplňkem dětského pokojíku.

MÚ Brno Krtek 20 cm s batůžkem
569 Kč

Plyšový krteček z oblíbeného Večerníčku pro děti s červeným batůžkem na zádech na drobnosti. Batůžek je sundavací. Krteček je vysoký 20 cm.

MÚ Brno Cipísek 23 cm

MÚ Brno Cipísek 23 cm

Hodnocení: 5
479 Kč 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Textilní hračka Cipísek z pohádky O loupežníku Rumcajsovi. Cipísek je loupežnický synek, který první den po svém narození prochodil střevíce. Hračka je veliká 23 cm.

MÚ Brno Polštář Křemílek a Vochomůrka s chaloupkou 30x30 cm
309 Kč 266 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Polštářek s motivem Křemílka a Vochomůrky, stojících před jejich chaloupkou. Pohádky před spaním mají rády všechny děti a Křemílek s Vochomůrkou jsou legendárními ikonami televizních obrazovek.

MÚ Brno Krtek střední, 35 cm
718 Kč 699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Populární plyšový krtek ve střední velikosti z oblíbeného dětského Večerníčku.

Moravská ústředna Brno neboli družstvo umělecké výroby bylo založeno r. 1909. V současnosti je největším výrobcem hraček v ČR.

Společnost se specializuje na výrobu textilních a plyšových hraček, maňásků a dárkových a reklamních předmětů. Charakteristickým znakem nabídkové kolekce jsou zejména postavičky známé z televizních „Večerníčků“ a světových pohádek. K nejznámějším patří Krtek v licenci Zdeňka Milera, Spejbl, Hurvínek, Mánička, Rákosníček, Večerníček, kocouři Mikeš a Garfield. Všechny nabízené výrobky splňují platné normy a předpisy, jak české tak i mezinárodní.

Moravská ústředna Brno neboli družstvo umělecké výroby bylo založeno r. 1909. V současnosti je největším výrobcem hraček v ČR.

Společnost se specializuje na výrobu textilních a plyšových hraček, maňásků a dárkových a reklamních předmětů. Charakteristickým znakem nabídkové kolekce jsou zejména postavičky známé z televizních „Večerníčků“ a světových pohádek. K nejznámějším patří Krtek v licenci Zdeňka Milera, Spejbl, Hurvínek, Mánička, Rákosníček, Večerníček, kocouři Mikeš a Garfield. Všechny nabízené výrobky splňují platné normy a předpisy, jak české tak i mezinárodní.