MÚ Brno Předložka Krtek s poutkem
1 099 Kč
+ doprava zdarma

Roztomilá mikroplyšová předložka Krteček o rozměrech 115 × 85 cm. Je vhodná na podlahu nebo k zavěšení na stěnu do každého pokojíčku. Potah jde z molitanové výplně sejmout pro snadnější údržbu.

MÚ Brno Sada čtyřlístek 4díl., karabina
289 Kč 249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Veselá čtyřka Pinďa, zajíc „sportovec“, Fifinka, pejsek „parádnice a skvělá kuchařka“, Bobík, prasátko „silák“, Myšpulín, kocour „vědátor“, z nejznámějšího českého komiksu Čtyřlístek. Tito čtyři rozkošní kamarádi mohou být nyní díky chytrému provedení neustále s vámi a vašimi dětmi. Ať už na cestu do školy či na výlet. Karabinku, která je připevněná v horní části plyšáčků lze pověsit opravdu kamkoliv. Fantazii se meze nekladou.

MÚ Brno Krtek střední 35cm, Nový Design-20%
718 Kč 569 Kč

Akce

Roztomilá plyšová postavička Krtečka v novém designu. Krtek měří 35 cm a je vhodný pro děti již od narození. Kvalitní provedení českého výrobce MÚ Brno

MÚ Brno Křemílek zvukový a chrastítko
609 Kč 529 Kč

Oblíbená postavička Křemílek pro všechny milovníky večerníčků. Po zmáčknutí bříška postavičky přehrává melodii z Pohádek z mechu a kapradí. V sadě je chrastící náramek pro nejmenší děti.

MÚ Brno Vochomůrka zvukový a chrastítko
609 Kč 529 Kč

Oblíbená postavička Vochomůrka pro všechny milovníky večerníčků. Po zmáčknutí bříška postavičky přehrává melodii z Pohádek z mechu a kapradí. V sadě je chrastící náramek pro nejmenší děti.

MÚ Brno Krtek 50cm, Nový Design
1 069 Kč 899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Roztomilá plyšová postavička Krtečka v novém designu. Krtek měří 50 cm a je vhodný pro děti již od narození. Kvalitní provedení českého výrobce MÚ Brno. Uvidíte, že se tento velikán stane nepostradatelným společníkem při hrách v pokojíku vašich dětí.

MÚ Brno Rákosníček, hrací strojek
299 Kč

Plyšová postavička Rákosníčka s mechanickým hracím strojkem. Zatáhněte za šňůrku a Rákosníček začne hrát příjemnou melodii, jak ji děti znají z oblíbeného večerníčku.

MÚ Brno Krtek 20 cm s batůžkem
479 Kč 419 Kč

Plyšový krteček z oblíbeného Večerníčku pro děti s červeným batůžkem na zádech na drobnosti. Batůžek je sundavací. Krteček je vysoký 20 cm.

MÚ Brno Krtek malý 20cm
399 Kč 369 Kč

Plyšová postavička Krtečeka ze série Krtkovi kamarádi. Plyšový společník má na výšku 20 cm.

MÚ Brno Krtek 70cm s kšiltovkou červenou
1 539 Kč 1 299 Kč
+ doprava zdarma

Plyšový Krteček se sundavací rošťáckou červenou kšiltovkou o velikosti 70 cm bude skvělý dárek pro každého fanouška této české kreslené postavičky. Je vhodný pro děti bez omezení věku.

MÚ Brno Ježek 28 cm, černý
499 Kč 429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plyšová postavička Ježek černý ze série „Krtkovi kamarádi“ potěší nejednoho malého fanouška těchto krásných kreslených pohádek plných dobrodružství.

MÚ Brno Myška, 30 cm

MÚ Brno Myška, 30 cm

Hodnocení: 5
399 Kč 379 Kč

Plyšová postavička Myšky ze série Krtkovi kamarádi. Plyšový společník by neměl chybět v žádném dětském pokojíku.

MÚ Brno Čert 20 cm Hubert - mluvící
428 Kč 389 Kč

Plyšový čertík Hubert o velikosti 23 cm umí vyprávět spoustu pravých čertovských říkadel a zvuků. Vhodné pro děti od 1 roku.

MÚ Brno Krtek střední, 35 cm
718 Kč 539 Kč

Populární plyšový krtek ve střední velikosti z oblíbeného dětského Večerníčku.

MÚ Brno Batůžek Krtek v kalhotkách
739 Kč 509 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plyšový batoh ve tvaru Krtka v kalhotkách. Batoh má jednu velkou kaspu na zip a madlo na snadné přenášení. Takový frajerský batoh udělá radost každému malému fandovi tohoto roztomilého kamaráda.

MÚ Brno Krtek 20 cm maňásek
459 Kč 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Maňásek v podobě hodného Krtečka, který rád všem pomáhá. Známá večerníčková postava, která si našla cestu do srdcí nemálo diváků. Využijte maňáska a zažijte každodenní pohádku s Krtečkem a jeho přáteli.

MÚ Brno Kocour Mikeš 35cm
538 Kč 439 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plyšový Kocour Mikeš o výšce 35cm. Kocoura znají děti z pohádkové knihy o mluvícím kocourkovi Mikešovi a jeho neuvěřitelných příhodách, které prožil sám i se svými kamarády, vepříkem Pašíkem a kozlem Bobešem.

MÚ Brno Rákosníček, 39 cm
559 Kč 449 Kč

Dětská plyšová hračka z mikrovelurového froté, v podobě skřítka od Rybníčku Brčálníku – Rákosníčka.

MÚ Brno Zajíc, 39 cm

MÚ Brno Zajíc, 39 cm

Hodnocení: 5
499 Kč 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plyšová postavička Zajíce ze série Krtkovi kamarádi, která by neměla chybět v žádném dětském pokojíčku.

MÚ Brno Krtek a měsíc, hrací strojek
489 Kč 449 Kč

Plyšový Krtek a měsíc s mechanickým hracím strojkem. Zatáhněte za šňůrku a nechte letět Krtečka na měsíčku ke hvězdám při příjemné melodii. Autor hudby prof. Vadim Petrov.

MÚ Brno Batůžek Krtek s kšiltovkou
679 Kč 579 Kč

Veselý dětský batůžek v provedení oblíbeného kamaráda Krtečka. Vyrobený z měkoučkého materiálu, který si děti zamilují. Batůžek možné prát v pračce, takže pro vás ani menší nehoda nebude problém. Zapínání na zip je samozřejmostí. Ideální na výlety či na víkend k babičce.

MÚ Brno Tučňák Sven malý, 30cm
419 Kč 349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plyšový tučňák Sven o velikosti 30 cm bude roztomilou ozdobou každé postýlky či poličky dětského pokojíčku. Vhodné pro všechny děti bez omezení věku.

MÚ Brno Krtek maňásek, 27 cm
509 Kč 439 Kč

Plyšový maňásek na ruku ze série Krtkovi kamarádi. S tímto maňáskem mohou děti zažít spousty legrace při hraní divadla. Krtek je vysoký 27 cm.

MÚ Brno Pes Pupík 70cm, béžový
939 Kč 729 Kč

Pes Pupík v béžovém provedení. Veliký plyšák se stane skvělým kamarádem vašeho dítěte, které si navíc zamiluje jeho plyšový pupík. Je vyroben z kvalitních materiálů, které jsou příjemné na dotek a svádí k mazlení malé i dospělé.

MÚ Brno Krtek a paraplíčko, hrající strojek
309 Kč 279 Kč

Roztomilá plyšová postavička Krtečka s paraplíčkem. Zatáhněte za šňůrku a nechte Krtečka letět na paraplíčku při příjemné melodii z filmu. Velmi kvalitní provedení značky MÚ Brno.

MÚ Brno Krtek 20 cm nahřívací maňásek
479 Kč 359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nahřívací maňásek v podobě hodného Krtečka, který rád pomáhá. Krtečka lze použít jako nahřívací obklad, nebo maňáska na ruku. Užívejte si každodenní pohádku z lesa s Krtečkem a jeho přáteli.

MÚ Brno Slůně Bimbo šedá
1 290 Kč 1 199 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Roztomilé modro bílé plyšové slůně Bimbo se stane skvělým společníkem vašeho dítěte. Poslouží také jako dárek nebo dekorace do pokojíku. Plyšák je vyrobený s velmi příjemného měkkého materiálu.

MÚ Brno Křemílek 30cm, zvukový
518 Kč 440 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Oblíbená postavička Křemílek pro všechny milovníky večerníčků. Po zmáčknutí bříška postavičky přehrává melodii z Pohádek z mechu a kapradí. Autor originální skladby Jaroslav Celba, hudební aranžmá Jiří Pazour.

MÚ Brno Krtek maxi 110cm
4 888 Kč 3 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krtek Maxi 110 cm je opravdu hooodně velkým kamarád dětí. Je to vééélký mazel a nepřehlédnutelný spoločník v dětském pokojíku. Kvalitní zpracování českého výrobce MÚ Brno.

MÚ Brno Krtek velký, 50 cm
1 069 Kč 829 Kč

Půlmetrová plyšová postavička Krtečka z populárního dětského Večerníčku. Kvalitní zpracování zaručuje dlouhou životnost hračky. Uvidíte, že se tento velikán stane nepostradatelným společníkem při hrách v pokojíku vašich dětí.

MÚ Brno Tučňák Sven střední
959 Kč 799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plyšový tučňák Sven o velikosti 55 cm bude roztomilou ozdobou každé postýlky či poličky dětského pokojíčku. Vhodné pro všechny děti bez omezení věku.

MÚ Brno Vochomůrka 25cm, zvukový
518 Kč 399 Kč

Oblíbená postavička Vochomůrka pro milovníky večerníčků. Po zmáčknutí bříška postavička přehrává melodii z „Pohádek z mechu a kapradí“. Autor originální skladby Jaroslav Celba, hudební aranžmá Jiří Pazour.

MÚ Brno Čertice Berta 23cm, mluvící
428 Kč 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plyšová čertice Berta pobaví malé i velké celkem 17-ti různými čertovskými říkadly a zvuky, které se přehrávají v náhodném pořadí po stisknutí bříška. Pokud se na cestách ušpiní, jen vytáhněte zvukový modul a tělíčko vyperte.

MÚ Brno Cipísek 23 cm
479 Kč 327 Kč

Textilní hračka Cipísek z pohádky O loupežníku Rumcajsovi. Cipísek je loupežnický synek, který první den po svém narození prochodil střevíce. Hračka je veliká 23 cm.

MÚ Brno Colori Zoo 24cm, Slon
229 Kč

Rozkošná plyšová postavička slonečka ve veselých barvách si vaši nejmenší zamilují. Je vyroben z příjemného měkoučkého materiálu. Navíc jej lze prát v pračce, takže vás ani menší nehoda nezaskočí. Sloník je velký 24cm.

MÚ Brno Colori Zoo 26cm, Lev
219 Kč

Rozkošná plyšová postavička lvíčka ve veselých barvách si vaši nejmenší zamilují. Je vyroben z příjemného měkoučkého materiálu. Navíc jej lze prát v pračce, takže vás ani menší nehoda nezaskočí. Lvíček je velký 26 cm.

MÚ Brno Hurvínek 25 cm

MÚ Brno Hurvínek 25 cm

Hodnocení: 5
559 Kč 399 Kč

Hurvínek v textilním provedení o velikosti 25 cm. Příhody ze života devítiletého klučiny si drží dětské diváky již po několik generací. Využijte hračku a zažijte dobrodružství spolu s ním Taťuldou a Máničkou.

MÚ Brno Hurvínek 25 cm mluvící
579 Kč 395 Kč

Mluvící rošťák Hurvínek od Moravské ústředny. Hurvínek vás pobaví spoustou originálních vtipů a veselých hlášek namluvených Martinem Kláskem.

MÚ Brno Ježek 23 cm maňásek, modrý
439 Kč 389 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plyšový maňásek na ruku Ježek v modré barvě, ze série Krtkovi kamarádi. S tímto maňáskem mohou děti zažít spousty legrace při hraní divadla. Ježek je vysoký 23 cm.

MÚ Brno Kmotra liška 35cm
509 Kč 394 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plyšová Kmotra liška o výšce 35cm. O chytré kmotře lišce je československý animovaný televizní seriál vysílaný v rámci Večerníčku. Seriál vznikl na základě stejnojmenné pohádky Josefa Lady z roku 1937.

MÚ Brno Králík MIMI
349 Kč 329 Kč

Měkký textilní králíček v přírodních barvách vhodný i pro nejmenší děti. Šustivé packy a chrastítko v nožce stimulují smysly malých dětí. Poutko pro zavěšení nad postýlku či do kočárku. Králíček je snadno pratelný.

MÚ Brno Křemílek 40cm, maňásek
349 Kč 339 Kč

Plyšový maňásek na ruku v podobě známého Křemílka. Plyšové zpracování zaručuje příjemné hraní. Děti buď mohou zahrát scénku z příběhu, který jistě dobře znají nebo si vzít plyšáka jako společníka na cesty.

MÚ Brno Krtek 20cm mluvící červený kulich
699 Kč 539 Kč

Sedící Krteček se sundavací čepicí po zmáčknutí náhodně přehrává vybrané originální zvuky z pohádek o Krtečkovi tak, jak je děti důvěrně znají. Dodává se v dárkové krabičce.

MÚ Brno Krtek 20cm mluvící maňásek
559 Kč 399 Kč

Mírně vycpaný plyšový maňásek na ruku s vyšívanýma očima o velikosti 20 cm. Krteček po zmáčknutí přehrává náhodně vybrané zvuky z filmu. Vhodné pro děti od 1 roku.

MÚ Brno Krtek 20cm v kalhotkách
529 Kč 419 Kč

Plyšový Krteček se svlékacími kalhotkami s kapsami o velikosti 20 cm bude roztomilou ozdobou každé postýlky či poličky dětského pokojíčku.

MÚ Brno Krtek 50 cm v kalhotkách
1 349 Kč 1 090 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Jedinečný plyšový Krteček se svlékacími kalhotkami s kapsami. Krteček je vysoký 50 cm. Vhodné pro děti od narození. Výrobcem je česká firma MÚ Brno.

MÚ Brno Krtek 70cm KD v kalhotkách
2 139 Kč 1 559 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Velký stojící plyšový krteček se stane oblíbeným mazlíčkem vašich dětí. Je kvalitně zpracovaný, vyroben z příjemného materiálu a měří 70 cm. Vaši nejmenší se ho nebudou chtít zbavit.

MÚ Brno Krtek Maxi 120cm kulich modrý
5 759 Kč 3 966 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krtek Maxi 120 cm s modrým kulichem je opravdu hooodně velkým kamarád dětí. Je to vééélký mazel a nepřehlédnutelný spoločník v dětském pokojíku. Kvalitní zpracování českého výrobce MÚ Brno.

Moravská ústředna Brno neboli družstvo umělecké výroby bylo založeno r. 1909. V současnosti je největším výrobcem hraček v ČR.

Společnost se specializuje na výrobu textilních a plyšových hraček, maňásků a dárkových a reklamních předmětů. Charakteristickým znakem nabídkové kolekce jsou zejména postavičky známé z televizních „Večerníčků“ a světových pohádek. K nejznámějším patří Krtek v licenci Zdeňka Milera, Spejbl, Hurvínek, Mánička, Rákosníček, Večerníček, kocouři Mikeš a Garfield. Všechny nabízené výrobky splňují platné normy a předpisy, jak české tak i mezinárodní.

Moravská ústředna Brno neboli družstvo umělecké výroby bylo založeno r. 1909. V současnosti je největším výrobcem hraček v ČR.

Společnost se specializuje na výrobu textilních a plyšových hraček, maňásků a dárkových a reklamních předmětů. Charakteristickým znakem nabídkové kolekce jsou zejména postavičky známé z televizních „Večerníčků“ a světových pohádek. K nejznámějším patří Krtek v licenci Zdeňka Milera, Spejbl, Hurvínek, Mánička, Rákosníček, Večerníček, kocouři Mikeš a Garfield. Všechny nabízené výrobky splňují platné normy a předpisy, jak české tak i mezinárodní.