Mudpuppy Puzzle 1000 PC život v oceánu
539 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

<span style="color: #444444; font-family: Roboto, sans-serif; font-size: 13px; font-style: normal; font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; font-weight: 300; letter-spacing: 0.32px; orphans: 2; text-align: left; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: normal;…

Mudpuppy Glow in the dark puzzle- dinosauři
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Milují vaše děti dinosauři? Pořiďte jim naše krásné puzzle, které jsou jedinečné tím, že po zhasnutí světla svítí ve tmě. A navíc z dinosaurů zůstanou jenom kostry. Je to legrace.  Počet dílků je 100 ks. Děti budou jistě nadšené. 

Mudpuppy Search &amp; Find Puzzle/Arctic Life (New) 64 PC
549 Kč

Po sestavení puzzle si mohou děti vyzkoušet své pozorovací schopnosti a najít  40 druhů arktických zvířat, které jsou vyobrazeny po okraji puzzle obrázku. Děti si otestují své pozorovací schopnosti.

Mudpuppy Puzzle 4 v 1- Zvířátka světa /Puzzle 4 in a box Animals of the World
499 Kč

Set obsahuje 4 druhy krásně ilustrovaných puzzle se zvířátky, z nichž každé má jinou úroveň obtížnosti. Puzzle se 4, 6, 9 a 12 kousky odkrývají krásně ilustrované obrázky. Počet kusů puzzle roste s vaším dítětem. Doporučený věk 2–5 let.

Puzzle obsahuje 90% recyklovaného papíru. Balení…

Mudpuppy Vyrob si masku- Princezna
378 Kč

Vytvoř si masku princezny, je skvělá kreativní činnost a zábava na doma, nebo na oslavu. Každé balení obsahuje 20 ks papírových masek. Čtyři ilustrované vzory po 5ks. Stačí je jenom vybarvit pastelkami, nebo barvami.

Mudpuppy Box of Games/Princess
699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada čtyř stolních her s motivem princezen. Sada zahrnuje paměťovou hru s 24 ks, Domino 28 ks. Hru Spinner zahrnuje otočné kolo a herní plán. Bingo obsahuje 64 žetonů a 4 bingo karty.

Mudpuppy Domino - Dinosauři / Dominoes - Dinosaurs
329 Kč

Roztomilý dinosauři mohou vaše dítě zaujmout i jako společenská hra domino. Balení obsahuje  28 oboustranných kousků na kterých jsou barevně ilustrovaný různý dinosauři. Na straně druhé, jsou otisky nohou, které představují čísla. Hra je určená pro dva hráče a balení také je vhodné na cesty…

Mudpuppy Domino - Jednorožec / Dominoes - Unicorn
329 Kč

Domino Unicorn od Mudpuppy zahrnuje 28 nadrozměrných oboustranných domino kousků na kterých jsou barevně ilustrované jednorožec, labutě, duhy, padající hvězdy a jiné obrázky. Na straně druhé, hvězdy, které představují čísla, proto je domino oboustranné. Hra pro dva hráče. Vhodné také na cesty.<…

Mudpuppy Mini coloring Roll - dopravní prostředky
199 Kč

<div id=„short-description“ class=„product-detail-short-descr“ style="box-sizing: border-box; margin: 0px 0px 1.25rem; padding: 0px; color: #444444; font-family: Roboto, sans-serif; font-size: 14px; font-style: normal; font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; font-weight: 300;…

Mudpuppy Puzzle 4 v 1 - Přátelé / 4 in a Box - Magical Friends
499 Kč

Magical Friends 4 in Box Puzzle Set obsahuje 4 druhy puzzle, z nichž každé má jinou úroveň obtížnosti. Puzzle se 4, 6, 9 a 12 kousky odkrývají krásně ilustrované obrázky. Počet kusů puzzle roste s vaším dítětem. Doporučený věk 2–5 let.

 

Mudpuppy Puzzle tyčinky - Ohromní dinosauři /Puzzle Sticks - Mighty Dinosaurs
429 Kč

Skládačka obsahuje tyčinky, které jsou potištěné z obou stran, spolu je jich 24 kusů a složit se z nich dá 6 různých obrázků. Jednotlivé tyčinky se seřadí podle barvy a vkládají se do připravené podložky. Rozvíjí u dětí jemnou motoriku a smysl pro kombinaci. Je to jiná forma puzzle a děti bude…

Mudpuppy Search &amp; Find Puzzle - Oceán (64 pcs)
549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Po sestavení puzzle si mohou děti vyzkoušet své pozorovací schopnosti a najít  40 druhů mořských živočichů, které jsou vyobrazeny po okraji puzzle obrázku. Děti si otestují své pozorovací schopnosti.

Mudpuppy Vyrob si masku- Pirát
378 Kč

Skvělá zábava, nejenom na párty, může bít s naší kreativní sadou „Vytvoř si masku“. Tentokrát masky pirátů. Každé balení obsahuje 20 ks papírových masek. Čtyři ilustrované vzory po 5ks. Stačí je jenom vybarvit pastelkami, nebo barvami.

Mudpuppy Chess and Checkers - princezny
399 Kč

<span style="color: #444444; font-family: Roboto, sans-serif; font-size: 13px; font-style: normal; font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; font-weight: 300; letter-spacing: 0.32px; orphans: 2; text-align: left; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: normal;…

Mudpuppy Dlouhé puzzle Pod mořem - 30 ks /My very long puzzle Under the Sea
549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásné puzzle které je dlouhé 1 metr.  Skládá se s 30 ks. které obsahují 4 puzzle samostatných mořských zvířátek, které zapadají do panoramatické scény. Zvířátka mají progresivní počet kusů (každý 2–5 ks), které si děti mohou dát dohromady, než se dostanou na celou scénu puzzle!

Mudpuppy Dlouhé puzzle Vesmír - 30 ks
549 Kč

Skvělé puzzle s motivem vesmíru, které je dlouhé 1 metr. Skládá se s 30 ks. které obsahují 4 ks puzzle s motivem rakety, které zapadají do panoramatické scény. Rakety mají progresivní počet kusů (každý 2–5 ks), které si děti mohou dát dohromady, než se dostanou na celou scénu puzzle!

Mudpuppy Dlouhé puzzle zvířata - 30 ks / My very Long Puzzle Animals of the world
549 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jedinečné puzzle které je dlouhé 1 metr a nabízí pohled do světa zvířat. Skládá se s 30 ks. které obsahují 4 puzzle samostatných zvířátek, které zapadají do panoramatické scény. Zvířátka mají progresivní počet kusů (každý 2–5 ks), které si děti mohou dát dohromady, než se…

Mudpuppy Domino - Divoký život / Dominoes - Wildlife
329 Kč

Domino Divoký život obsahuje 28 oboustranných kousků na kterých jsou barevně ilustrované zvířátka. Na straně druhé, jsou otisky tlapek, které představují čísla, proto je domino oboustranné. Hra je určená pro dva hráče a balení také je vhodné na cesty.

Mudpuppy Domino - Princezny
399 Kč

Domino v cestovním obalu s obrázky princezny. Domino je skvělá hra, která zábavnou formou rozvíjí logické myšlení.

Mudpuppy Glow in Dark Puzzle/Superhero
399 Kč

Skvělé puzzle se 100 dílky. Po složení puzzle zhasnete světlo a puzzle bude svítit. A navíc pozorujte, co všechno se změní proti původnímu obrázku. A je toho skutečně hodně. Děti jsi puzzle jistě zamilují.

Mudpuppy Jumbo Puzzle/Our World (25 pcs)
549 Kč

Krásné puzzle s 25 ks s okouzlující mapou světa pro vaše dítě. Puzzle jsou zábavný způsob, jak pracovat na koordinaci rukou a očí a spolu strávit čas. Rozměry jednotlivých kousků jsou 11 × 11 cm, rozměr poskládaného obrázku je 56 × 56 cm. 

 

Mudpuppy Jumbo puzzle- ZOO
549 Kč

Krásné puzzle 25 ks s motivem zvířátek v ZOO. Můžete s nimi hledat jednotlivé zvířátka a zažít spoustu zábavy. Puzzle jsou zábavný způsob, jak pracovat na koordinaci rukou a očí. Rozměry jednotlivých kousků jsou 11 × 11 cm, rozměr poskládaného obrázku je 56 × 56 cm.

Mudpuppy Magnetická krabička - Vytvoř obličej / Magnetic Tins - Make-a-Face
539 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mudpuppy's Make-a-Face Magnetic Build-It přichází se 4 ilustrovanými scénami na pozadí znázorňující tváře a 3 ks lisů s magnetkami které znázorňují části tváří. Můžete si tak vytvořit vlastní vtipné zvířecí tváře!  Robustní plechový balíček nabízí hodiny imaginární hry se snadným…

Mudpuppy Match-Up Puzzle - Mláďata z farmy / Farm Babies
489 Kč

Spojte dítě s rodičem! Krásné puzzle obsahuje 6 obrázků a 6 dílků ve tvaru puzzle s vyobrazením mláďátka zvířátka z farmy. Tyto puzzle pro začátečníky jsou krásně barevně ilustrované a oslavují pouto mezi dětmi a jejich rodiči.

 

Mudpuppy Match-Up Puzzle - Mláďata z oceánu / Ocean Babies
489 Kč

Skvělé první puzzle, které jsou určené pro děti od jednoho roku. Každé obsahuje 6 obrázků a 6 dílků ve tvaru puzzle s vyobrazením mláďátek zvířátek z podmořského světa. Jsou krásně barevně ilustrované a oslavují pouto mezi dětmi a jejich rodiči.