Munos prodlužovací kabel na bubnu 40m BASIC 1000334
859 Kč

Naviják prodlužovacího přívodu řady Munos BASIC. Je osazen kvalitním plastovým kabelem typu H05VV-F s průřezem 1 mm. Cívka je vyrobena z odolného plastu, stojánek z ocelové trubky. Kabel je dlouhý 40 m. Určeno pro využití v suchém prostředí.

Munos prodlužovací kabel 20m HOBBY 1003820
1 590 Kč 1 129 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

5ti-žilový prodlužovací kabel a délce 20m. Kabel má pryžovou izolaci a ochranu proti stříkající vodě. Pohyblivá zásuvka má samozavírací víčko.

Munos prodlužovací kabel 10m HOBBY 1003810
890 Kč 689 Kč

Prodlužovací kabel s pryžovou izolací a ochranou proti stříkající vodě. Pohyblivá zásuvka má samozavírací víčko. Kabel je určen pro venkovní použití, je dlouhý 10 m.

Munos prodlužovací kabel 20m BASIC 1003321
475 Kč 429 Kč

Kvalitní plastový kabel o délce 20m. Červená barva kabelu zaručuje jeho dobrou viditelnost, člověk jej se sekačkou jen těžko přejede.

Munos prodlužovací kabel na bubnu 50m BASIC 1000321
1 301 Kč 1 209 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kabelový naviják s pohyblivou zásuvkou na 230 V/50 Hz o celkové délce 50 m s kvalitním kabelem s plastovou izolací určeným pro použití v suchém prostředí.Společnost MUNOS si již více jak 10 let udržuje přední pozici mezi výrobci kabelových navijáků a prodlužovacích kabelů zastoupenými na středoevropském trhu. Svého postavení dosáhla především svým důrazem na kvalitu celé produkce, při současném zachování konkurenceschopných cen výrobků uváděných na trh pod registrovanou značkou MUNOS. Sídlo společnosti je v městečku Brtnice, které leží v údolí říčky Brtnice, na komunikaci Jihlava – Třebíč.

Sortiment kvalitních výrobků rozšiřujeme nejen o novinky vhodně doplňující stávající výrobní řady munos basic, munos hobby a munos profi, ale také o novou řadu chráněných prodlužovacích přívodů munos safety a speciální navijáky řady munos industry. Kabelové navijáky a prodlužovací kabely značky MUNOS jsou konstruovány a vyráběny dle nejnovějších požadavků českých a evropských technických norem a jejich 100% výstupní kontrola se spolu s kvalitou použitých materiálů výrazně podílí na zajištění vysoké kvality celé produkce.Společnost MUNOS si již více jak 10 let udržuje přední pozici mezi výrobci kabelových navijáků a prodlužovacích kabelů zastoupenými na středoevropském trhu. Svého postavení dosáhla především svým důrazem na kvalitu celé produkce, při současném zachování konkurenceschopných cen výrobků uváděných na trh pod registrovanou značkou MUNOS. Sídlo společnosti je v městečku Brtnice, které leží v údolí říčky Brtnice, na komunikaci Jihlava – Třebíč.

Sortiment kvalitních výrobků rozšiřujeme nejen o novinky vhodně doplňující stávající výrobní řady munos basic, munos hobby a munos profi, ale také o novou řadu chráněných prodlužovacích přívodů munos safety a speciální navijáky řady munos industry. Kabelové navijáky a prodlužovací kabely značky MUNOS jsou konstruovány a vyráběny dle nejnovějších požadavků českých a evropských technických norem a jejich 100% výstupní kontrola se spolu s kvalitou použitých materiálů výrazně podílí na zajištění vysoké kvality celé produkce.