MycoMedica Chaga 90 kapslí
690 Kč

Chaga (rezavec šikmý) obsahuje terapeuticky významné látky, jako jsou polysacharidy (betaglukany), antioxidanty (melanin) a steroly (betulin).


MycoMedica Cordyceps CS-4 90 kapslí
690 Kč

MycoMedica Cordyceps CS-4 obsahuje extrakt z mycelia a je tedy asi 20× koncentrovanější než sušený prášek z hub, proto je jeho účinek efektivnější. Obsah polysacharidů v extraktu MycoMedica Cordyceps CS-4 je minimálně 30% (300 mg/g).


MycoMedica Enoki 90 kapslí
690 Kč

Doplněk stravy Enoki obsahuje houbu penízkovku sametonohou, která přispívá k normální funkci imunitního systému.


MycoMedica Hericium 90 kapslí
690 Kč

MycoMedica Hericium extrakt je asi 20× koncentrovanější než sušený prášek z hub, proto je jeho účinek efektivnější! Obsah polysacharidů v extraktu MycoMedica Hericium je minimálně 30 % (300 mg/g).


MycoMedica Hlíva 90 kapslí
690 Kč

Hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus) obsahuje velké množství organismu prospěšných látek: enzymů, aminokyslin, vitamínů, mastných kyselin, terpenů a hlavně polysacharidů. Pro terapeutické účely je důležitý především specifický 1,3 D betaglukan nazývaný pleuran.


MycoMedica MULTIcell 60 tob.
219 Kč

Imunoaktivní multivitamínový doplněk stravy MULTIcell s antioxidačním efektem obsahuje vyváženou kombinaci přírodních látek, vitamínů a minerálů.


MycoMedica MycoClean 99 g
390 Kč

Prášek pro výrobu nápoje MycoClean je vyváženou kombinací houbových a bylinných extraktů.


MycoMedica MycoDetox 120 kapslí
490 Kč

Produkt MycoDetox využívá synergický účinek houby Reishi a dvou sladkovodních řas Chlorelly a Spiruliny. Jeho hlavní účinek je v detoxikaci a pročištění organismu, podpoře imunitního systému a zmírnění negativních účinků nadměrné stresové zátěže.


MycoMedica MycoStress 180 tablet
688 Kč

MycoStress je směsí houby hericium a čínských bylinek sestavená na principech čínské medicíny pro odblokování energetických shluků, které předcházejí téměř všem onemocněním.


MycoMedica Reishi 50 % vysoká koncentrace
990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Reishi neboli lesklokorka lesklá dokáže aktivizovat imunitní reakce organismu, přispívá k udržení normální funkce oběhového systému. Zároveň pomáhá k udržení normální hladiny cholesterolu přírodní cestou.


MycoMedica Reishi 90 kapslí
690 Kč

Obsažený extrakt v doplňku stravy Reishi, nebo-li lesklokorka lesklá, je cca 20× koncentrovanější než sušený prášek z hub, proto je jeho účinek efektivnější. Reishi významně zvyšuje vitalitu, normalizuje srdeční činnost a obranyschopnost organismu.


MycoMedica Reishi prášek BIO 100 g
360 Kč

Reishi prášek obsahuje obrovské množství bioaktiních substancí, jejichž pozitivní efekt na lidské zdraví byl vědecky doložen.


Firma MycoMedica se zabývá výrobou a distribucí doplňků stravy s extrakty medicinálních hub.

Firma MycoMedica se zabývá výrobou a distribucí doplňků stravy s extrakty medicinálních hub.