MycoMedica Chaga 90 kapslí
790 Kč 690 Kč

Chaga (nebo čaga) je po staletí součástí tradiční ruské a čínské medicíny, které věří v její schopnost oživovat a uklidňovat tělo i ducha.

MycoMedica Hericium 90 kapslí
799 Kč 699 Kč

Hericium (korálovec ježatý) je nedílnou součástí čínské medicíny. Tato parazitická houba má podle ní schopnost vyrovnávat yin a yang v těle.

MycoMedica MycoCholest 120 kapslí
499 Kč 390 Kč

Kvalitní kombinace Shiitake a červené fermentované rýže. Ta díky obsahu monakolinu přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

MycoMedica Coriolus 90 kapslí
799 Kč 690 Kč

Vysoce kvalitní veterinární přípravek Coriolus, kterého si staří Číňané cenili pro jeho vitalizující účinky na tělo i mysl.

MycoMedica Cordyceps CS-4 90 kapslí
704 Kč

MycoMedica Cordyceps CS-4 obsahuje extrakt z mycelia a je tedy asi 20× koncentrovanější než sušený prášek z hub, proto je jeho účinek efektivnější. Obsah polysacharidů v extraktu MycoMedica Cordyceps CS-4 je minimálně 30% (300 mg/g).

MycoMedica MycoSleep 90 g
602 Kč

Směs MycoSleep kombinuje čínskou houbu Reishi s bylinami čínské i evropské fytoterapie.

MycoMedica MycoCholest 120 kapslí
398 Kč

Mezi hlavní složky produktu MycoCholest patří červená fermentovaná rýže, která se používá v tradiční čínské medicíně již po tisíce let.  Díky obsahu monakolinu přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

MycoMedica Hlíva 90 kapslí
704 Kč

Hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus) obsahuje velké množství organismu prospěšných látek: enzymů, aminokyslin, vitamínů, mastných kyselin, terpenů a hlavně polysacharidů. Pro terapeutické účely je důležitý především specifický 1,3 D betaglukan nazývaný pleuran.

MycoMedica MycoBaby dračí sirup 200 ml
249 Kč 219 Kč

Díky kombinaci vitálních hub (cordyceps a reishi) a extraktů z bylinek (echinacea a acerola) pomáhá Dračí sirup posilovat přirozenou obranyschopnost dětského i dospělého organismu. Nastavte dračí štít nemocem.

MycoMedica Shiitake 90 kapslí
799 Kč 690 Kč

Shiitake je velmi bohatá na potřebné esenciální aminokyseliny, minerální látky i vitamíny skupiny B a také provitamín D2.

MycoMedica MedoGastro 400 g
305 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

MedoGastro med jsme obohatili o prášek z houby hericium, dále o acerolu a zázvor. Pro výrobu tohoto medu používáme květový med ze Včelí farmy Rokytník, z nedotčené ekologicky unikátní krajiny CHKO Broumovsko, tedy z oblasti nezatížené průmyslem.

MycoMedica MedoReishi 400 g
305 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

MedoReishi med je obohacen o extrakty z houby reishi a aceroly. Pro výrobu tohoto medu používáme květový med ze Včelí farmy Rokytník, z nedotčené ekologicky unikátní krajiny CHKO Broumovsko, tedy z oblasti nezatížené průmyslem. Pyšní se řadou ocenění včetně značky Regionální potravina.

MycoMedica MycoGastro 90 g
599 Kč 490 Kč

Synergicky působící kombinace hericia, aloe vera, chlorelly a lékořice podporuje podle tradiční čínské medicíny Wei (žaludek) a reguluje jeho Qi.

MycoMedica Agaricus 90 kapslí
799 Kč 690 Kč

Agaricus (žampión mandlový) tradiční národy ho nazývají houbou od Boha. Obsahuje optimální množství polysacharidů, glutamanových komplexů, kempesterinů a dalších bioaktivních látek.

MycoMedica Agaricus sušený 100 g
239 Kč 219 Kč

Ručně sbíraný sušený agaricus (žampion brazilský/mandlový) je vhodný pro gastronomické využití. Obsahuje účinné látky v přirozeném poměru zdrojové houby.

MycoMedica Agarikon 90 kapslí
704 Kč

Agarikon (verpáník lékařský) je houba, která se v léčitelství používá v Evropě již od dob Antiky.  Jeho využití tehdy zdokumentoval již lékař Neronovy armády Dioscorides v roce 65 našeho letopočtu. .

MycoMedica Agarikon 90 kapslí
799 Kč 690 Kč

Agarikon (verpáník lékařský) je houba, která se používá především v tradičním léčitelství.

MycoMedica Auricularia 90 kapslí
799 Kč 690 Kč

Auricularia (ucho Jidášovo, bolcovitka chlupatá) je v čínské medicíně ceněná pro široké spektrum účinků na lidský organismus. Je bohatá na minerály, vitamínů i polysacharidů a kromě dalšího je zdrojem antioxidačního melaninu.

MycoMedica Auricularia BIO 100 g
449 Kč 360 Kč

Auricularia (ucho Jidášovo, bolcovitka chlupatá) je v čínské medicíně ceněná pro široké spektrum účinků na lidský organismus. Je bohatá na minerály, vitamínů i polysacharidů a kromě dalšího je zdrojem antioxidačního melaninu.

MycoMedica Auricularia sušená 100 g
179 Kč 169 Kč

Sušená auricularia (ucho jidášovo) je vhodná pro gastronomické využití. Obsahuje účinné látky v přirozeném poměru zdrojové houby.

MycoMedica Boletus sušený 100 g
339 Kč 280 Kč

Sušený boletus (hřib pravý) je vhodný pro gastronomické využití. Obsahuje účinné látky v přirozeném poměru zdrojové houby.

MycoMedica Chaga 90 kapslí
704 Kč

Chaga (rezavec šikmý) obsahuje terapeuticky významné látky, jako jsou polysacharidy (betaglukany), antioxidanty (melanin) a steroly (betulin).

MycoMedica Chaga BIO 100 g
449 Kč 360 Kč

Chaga (rezavec šikmý) je po staletí součástí tradiční ruské a čínské medicíny, které věří v její schopnost oživovat a uklidňovat tělo i ducha.

MycoMedica Chaga sušená 100 g
229 Kč 219 Kč

Sušená chaga (rezavec šikmý) je vhodná pro výrobu odvarů či tinktur. Obsahuje účinné látky v přirozeném poměru zdrojové houby.

MycoMedica Chlorella BIO 1200 tablet
799 Kč 690 Kč

Polyporus (choroš oříš) je poměrně vzácná parazitická houba, která svou sílu čerpá z kořenů stromů. Je tradiční součástí čínské medicíny pro svůj vysoký obsah účinných složek.

MycoMedica Coprinus 90 kapslí
799 Kč 690 Kč

Coprinus (hnojník obecný) obsahuje vyvážený komplex vitamínů, minerálních látek a stopových prvků. Najdeme v něm také všechny esenciální aminokyseliny, které člověk potřebuje.

MycoMedica Cordyceps 50 % 90 kapslí
1 299 Kč 1 090 Kč

Cordyceps patří k nejcennějším houbám využívaným k harmonizaci duše i těla. Tato cizopasná houba je bohatým zdrojem betaglukanů, minerálů, stopových prvků i vitamínů.

MycoMedica Cordyceps BIO 100 g
449 Kč 360 Kč

Cordyceps militaris (housenice červená) patří k nejcennějším houbám využívaným k harmonizaci duše i těla. Tato cizopasná houba je bohatým zdrojem betaglukanů, minerálů, stopových prvků i vitamínů.

MycoMedica Cordyceps CS-4 90 kapslí
799 Kč 690 Kč

Cordyceps patří k nejcennějším houbám využívaným k harmonizaci duše i těla. Tato cizopasná houba je bohatým zdrojem betaglukanů, minerálů, stopových prvků i vitamínů.

MycoMedica Cordyceps sušený 100 g
229 Kč 219 Kč

Sušený Cordyceps (housenice červená) je vhodný pro gastronomické využití. Obsahuje účinné látky v přirozeném poměru zdrojové houby.

MycoMedica Curcumin 120 kapslí
649 Kč 550 Kč

Kurkuma se v tradiční čínské medicíně používá již po tisíce let pro nejrůznější obtíže. Hlavně pro rozbíjení blokád a pro své účinky odvádět z organismu vlhkou horkost.

MycoMedica Enoki 90 kapslí
704 Kč

Doplněk stravy Enoki obsahuje houbu penízkovku sametonohou, která přispívá k normální funkci imunitního systému.

MycoMedica Enoki 90 kapslí
799 Kč 690 Kč

Japonská Enoki (penízovka sametonohá) byla starými Egypťany považována za houbu nesmrtelnosti a vyhrazena jen pro faraony. Dnes je pěstovaná po celém světě a hojně využívaná pro vysoký obsah účinných látek.

MycoMedica Hericium 90 kapslí
704 Kč

MycoMedica Hericium extrakt je asi 20× koncentrovanější než sušený prášek z hub, proto je jeho účinek efektivnější! Obsah polysacharidů v extraktu MycoMedica Hericium je minimálně 30 % (300 mg/g).

MycoMedica Hericium BIO 100 g
449 Kč 360 Kč

Hericium (korálovec ježatý) je se svými 32 zjištěnými aromatickými látkami delikatesou pro zhýčkané jazýčky, které potěší exotická kombinace aromat mořských plodů, citronu a kokosu.

MycoMedica Hericium sušené 100 g
199 Kč 189 Kč

Sušené hericium (korálovec ježatý) je vhodné pro gastronomické využití. Obsahuje účinné látky v přirozeném poměru zdrojové houby.

MycoMedica Hlíva 90 kapslí
799 Kč 690 Kč

Hlíva ústřičná se v čínské medicíně využívá v řadě případů a je známá jako houba květinového nebe. Je bohatým zdrojem vitamínů, minerálů a dalších látek, mimo jiné přírodních statinů, které příznivě ovlivňují hladinu tuků v krvi.

Firma MycoMedica se zabývá výrobou a distribucí doplňků stravy s extrakty medicinálních hub.

Firma MycoMedica se zabývá výrobou a distribucí doplňků stravy s extrakty medicinálních hub.