Naipo Masážní límec Shiatsu NAIPO oCuddle-C1
1 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Masážní límec Shiatsu, na ramena, krk, lýtka, chodidla, záda a pás, nastavitelné popruhy s patentovanou technologii, 8 hloubkových masážních uzlů, 3 rychlostní stupně, vyhřívání pronáší teplo do svalů, vazů a šlach, zlepšuje krevní oběh, nejvyšší teplota až 45°C, ochrana proti přehřátí po 20min, pr

Naipo Masáž pro chodidla NAIPO MGF-1005
1 599 Kč

Shiatsu masáž pro chodidla, uvolnění napětí, vyhřívání a 2 směry masáže, odnímatelný potah nohou, omyvatelný potah, různorodé použití, po rozzipování lze použít i jako vyhřívaný polštář.

Naipo Masážní podložka Shiatsu Naipo MGC-168
1 599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Masážní podložka Shiatsu, masáž s vyhříváním, 8 vibrací motoru, 4 možnosti masáže, 3 nastavitelný rychlosti, bodová relaxace, univerzální použití nejenom do auta.

Naipo Masážní vanička na nohy NAIPO MGFS-17A
999 Kč

Masážní vanička na nohy, pro relaxační masáž chodidel, 4 x masážní váleček, bublinková koupel, vyjímatelná pemza, akupresurní výstupky, reliéfní povrch, funkce udržování teploty, integrovaná ochrana proti stříkající vodě.

Naipo MGF-3600
8 499 Kč

Masážní přístroj Naipo MGF-3600 na chodidla a lýtka. Nabízí hloubkovou válečkovou masáž shiatsu, vibrace a vyhřívání a terapii stlačeným vzduchem pro lýtka, která uvolňuje ztuhlé svaly. Snadná údržba díky demontovatelným krytům.

Naipo MGF-F15
4 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Masážní přístroj určený k masírování celých chodidel. NAIPO MGF-F15 nabízí 3 automatické masážní programy (válce, válce se stlačeným vzduchem, stlačený vzduch), nastavení intenzity a vyhřívání. Využívá nápaditého technického řešení pro kvalitní masáž paty.

Naipo MGS-150DC

Naipo MGS-150DC

Hodnocení: 4,2
1 799 Kč

Masážní límec Naipo MGS-150DC s masáží shiatsu. Uvolňuje ramena a krk díky 8 hloubkovým masážním uzlům. Vyhřívá svaly, vazy a šlachy nejvyšší teplotou 45 °C a po 20 min se sám vypne, aby se nepřehřál.

Naipo oCuddle Plus
2 699 Kč

Masážní přístroj určený k použití na ramena, krk, stehna, chodidla, záda a pas. NAIPO oCuddle Plus nabízí 3 stupně rychlosti, 8 hloubkových masážních uzlů, 2 možnosti rotace a 2 úrovně vyhřívání svalů, vazů a šlach. Je vyroben z příjemného materiálu, který je omyvatelný a odolný proti skvrnám.

Naipo Masážní límec NAIPO oCuddle Plus
2 699 Kč

NAIPO oCuddle Plus je masážní límec s multifunkčním použitím na ramena, krk, stehna, lýtka, chodidla, záda a pas, 8 hloubkových masážních uzlů, 3 rychlostní stupně, 2 možnosti rotace, 2 úrovně vyhřívání pronáší teplo do svalů, vazů a šlach, bezdrátový desing, 60–80 minut provozu na jedno nabití, čas

Naipo Masážní lázeň oFlexiSpa
5 999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

oFlexi Spa je první parní masážní lázeň se Spa parní technologií s elektrickými válečky pro péči o nohy. IF Award.

Naipo oCuddle-C1
1 999 Kč

Masážní přístroj určený k použití na krk, ramena, záda, pas, lýtka a chodidla. NAIPO oCuddle-C1 nabízí 3 stupně rychlosti, 8 hloubkových masážních uzlů a vyhřívání svalů, vazů a šlach pro zlepšení krevního oběhu. Je vyroben z prodyšné tkaniny odolné proti opotřebení.

Naipo MGC-168
1 599 Kč

Masážní podložka disponuje vyhřívací funkcí pro zahřání svalů a zvýšení účinku masáže. Je ideální k omlazení ztuhlých kloubů a odstranění bolesti a má funkci automatického vypnutí. Naipo MGC-168 vhodná do domácnosti, kanceláře i auta.

Naipo MGFS-17A
999 Kč

Masážní vanička disponuje reliéfním povrchem pro masáž chodidel a čtyřmi masážními válečky. Nabízí bublinkovou koupel, má vyjímatelnou pemzu a akupresurní výstupky a reliéfní povrch. Naipo MGFS-17A má ochranu proti stříkající vodě.

Naipo MGMS-LD26
599 Kč

Bederní opěrka Naipo MGMS-LD26 s paměťovou pěnou je vhodná pro domácí použití, v kanceláři i v autě, ergonomický design olevuje od bolesti zad. 3D síťovina umožňuje cirkulaci vzduchu. Zhotvena ze syntetického vlákna.

Naipo MGPC-5610

Naipo MGPC-5610

Hodnocení: 4,7
1 299 Kč

Novinka

Masážní přístroj je možné použít na sucho i s tělovým mlékem. Nabízí pět úrovní rychlostí, pět masážních režimů a tři nástavce. Zajišťuje regeneraci a uvolnění svalů. Naipo MGPC-5610 je určen na masáž celého těla.

Naipo Masážní přístroj NAIPO MGEP- MH2017
649 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Masážní přístroj na břišní svaly, 10 úrovní intenzity masáže, bezdrátové použití, pracovní napětí 3V neškodné pro člověka, baterie CR2032 (obsahem balení).

Naipo MGP-LDU3
499 Kč

Masážní límec je vyroben z paměťové pěny a chladivého gelu. Udržuje hlavu a krk v příjemné a bezpečné pozici. Velurový povlak je snímatelný a snadno omvytalený. Naipo MGP-LDU3 je vhodný na cestování.

Naipo Bederní opěrka NAIPO MGMS-LD26
599 Kč

NAIPO MGMS-LD26 je bederní opěrka, paměťová pěna, ergonomický design, syntetické vlákno, 3D síťovina pro cirkulaci vzduchu, vhodná pro použití doma, v kanceláři, v autě, barva černá, rozměry 39×32×12 cm, hmotnost 0,6 kg.

Naipo Masážní límec Shiatsu Naipo MGS-150DC
1 799 Kč

Masážní límec Shiatsu, masáž na ramena a krk, 8 hloubkových masážních uzlů, vyhřívání pronáší teplo do svalů, vazů a šlach, zlepšuje krevní oběh, nejvyšší teplota až 45°C, ochrana proti přehřátí po 20 min, použití i v autě, CL nabíječka, tichý provoz.

Naipo Masážní přístroj NAIPO MGPC-5610
1 299 Kč

Bezdrátový perkusní masážní přístroj s vícerychlostní vibrací, vhodné na masáž krku a masáž zad, 5 vyměnitelných nástavců, způsob napájení nabíjeci baterie.

Naipo MGF-1005

Naipo MGF-1005

Hodnocení: 4
1 599 Kč

Masážní přístroj disponuje vyhřívací funkcí pro příjemné teplo. Zajišťuje prohřátí technikou hlubokého hnětení shiatsu. Má omyvatelný a odnímatelný potah nohou. Naipo MGFS-17A má v balení i tlačítkový ovladač.

Naipo MGBC-302 Masážní stůl
4 499 Kč

Novinka

Přenosný masážní stůl MGBC-302 od značky Naipo se hodí pro domácí i profesionální použití. Velice rychle a snadno lze složit do podoby kufru a kamkoli přenést. Součástí balení je také odnímatelná opěrka hlavy, uzavíratelný prostor pro obličej a područky. Nosnost stolu je 250 kilogramů.

Naipo oPillow Plus
2 599 Kč

Masážní přístroj určený k použití na krk, ramena, záda, břicho a lýtka. NAIPO oPillow Plus nabízí 3 stupně rychlosti, 4 hloubkové masážní uzly a vyhřívání svalů, vazů a šlach – dokáže tak efektivně ulevit proti bolesti a stimulovat krevní oběh. Je vyroben z prodyšné tkaniny odolné proti opotřebení.

Naipo Masážní přístroj 2v1 na chodidla a lýtka NAIPO MGF-3600
8 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Masážní přístroj 2v1 na chodidla a lýtka, designový, skládací, ovládácí dotykový panel, hloubková válečková masáž shiatsu , stlačený vzduch obklopující chodidlo, vibrace a vyhřívání , terapie stlačeným vzduchem pro lýtka, uvolňuje ztuhlé svaly, demontovatelné kryty zajišťují snadnou údržbu, automati

Naipo MGCHR-001 Masážní křeslo
2 899 Kč 2 625 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přenosné masážní křeslo MGCHR-001 od značky Naipo se hodí pro domácí i profesionální použití. Velice rychle a snadno lze složit do transportní tašky a kamkoli přenést. Součástí balení je také opěrka hlavy, područka a taška. Hmotnost křesla je 11 kilogramů.

Naipo Pás s polštářem NAIPO oPillow Plus
2 599 Kč

NAIPO oPillow Plus je pás s polštářem, multifunkční použití na krk, ramena, záda, břicho, lýtka, 4 rotující masážní uzly pro hloubkovou masáž a relaxaci, 3 rychlostní stupně, automatický časovač 15 min.

Naipo Masážní podložka Shiatsu s vyhříváním NAIPO MGBK-2606H
2 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Masážní podložka Shiatsu s vyhříváním, 8 hloubkových masážních uzlů, 3D rotace, hloubkové masírování zad, 3 možnosti masáže zad, 3 úrovně vibrací sedací podložky, volitelná tepelná terapie, univerzální použití nejen do auta, autonabíječka, tichý provoz.

Naipo MGBC-301 Masážní stůl
4 999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přenosný masážní stůl MGBC-301 od značky Naipo se hodí pro domácí i profesionální použití. Velice rychle a snadno lze složit do podoby kufru a kamkoli přenést. Součástí balení je také odnímatelná opěrka hlavy, uzavíratelný prostor pro obličej a područky. Nosnost stolu je 250 kilogramů.

Naipo MGP-129M

Naipo MGP-129M

Hodnocení: 4,4
1 399 Kč

Novinka

Masážní přístroj disponuje 4 rotujícími masážními uzly, které zajišťují prohřátí a uvolnění svalů. Je ideální pro masáž krku, zad, hýždí i stehen. Naipo MGP-129M je určen na masáž celého těla. V balení autonabíječka pro použití v autě,

Naipo MGPC-007

Naipo MGPC-007

Hodnocení: 5
5 422 Kč 5 299 Kč

Masážní pistole Naipo MGPC-007 pomáhá uvolnit svaly, bolestivost a ztuhlost celého těla. Nabízí 5 vyměnitelných aplikátorů a 1,5 úrovně intenzity. Lze použít i bezdrátově, takto vydrží 5 až 7 hodin nepřetržité masáže.

Naipo oCuzen

Naipo oCuzen

Hodnocení: 4
6 499 Kč

Masážní podložka disponuje vyhříváním 45 °C. Součástí jsou masážní uzly podél ramen, krku i zad. V balení je i ovladač s přehlednými tlačítky. Naipo oCuzen je vhodný do domácnosti, kanceláře i auta.

Naipo MGS-321

Naipo MGS-321

Hodnocení: 4,8
2 399 Kč

Novinka

Masážní přístroj disponuje 4 rotujícími masážními uzly, které zajišťují prohřátí a uvolnění svalů. Je ideální pro masáž krku, zad, hýždí i stehen. Naipo MGP-129M je určen na masáž celého těla. V balení autonabíječka pro použití v autě,