Nania Beone London Grey 2020
1 249 Kč

Autosedačku Beone London Grey od francouzské značky Nania snadno nainstalujete do vašeho vozidla pomocí centrálního 3bodového pásu. Ochranné polštářky a pohodlné polstrování se postarají o jedinečnou bezpečnost a komfort vašeho děťátka. Sedačka je velmi prostorná a díky novorozenecké vložce může vozit i ty nejmenší cestující.

Nania Beone Silver First 2020
1 249 Kč

Autosedačku Beone Silver First od francouzské značky Nania snadno nainstalujete do vašeho vozidla pomocí centrálního 3bodového pásu. Ochranné polštářky a pohodlné polstrování se postarají o jedinečnou bezpečnost a komfort vašeho děťátka. Sedačka je velmi prostorná a díky novorozenecké vložce může vozit i ty nejmenší cestující.

Nania Beone London Grey + základna 2020
1 869 Kč

Autosedačku Beone London Grey se základnou od francouzské značky Nania snadno nainstalujete do vašeho vozidla pomocí centrálního 3bodového pásu. Ochranné polštářky a pohodlné polstrování se postarají o jedinečnou bezpečnost a komfort vašeho děťátka. Sedačka je velmi prostorná a díky novorozenecké vložce může vozit i ty nejmenší cestující.

Nania Beone Silver First + základna 2020
1 869 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Autosedačku Beone Silver First se základnou od francouzské značky Nania snadno nainstalujete do vašeho vozidla pomocí centrálního 3bodového pásu. Ochranné polštářky a pohodlné polstrování se postarají o jedinečnou bezpečnost a komfort vašeho děťátka. Sedačka je velmi prostorná a díky novorozenecké vložce může vozit i ty nejmenší cestující.

Nania BeLine SP Luxe-16%

Nania BeLine SP Luxe

Hodnocení: 4,3
1 690 Kč 1 406 Kč

Dětská autosedačka BeLine SP Luxe od značky Nania je určená pro děti od 2 do 12 let (9 až 36 kg). Autosedačka je anatomicky tvarovaná se zesílenou zádovou opěrkou a kromě 5bodových nastavitelných bezpečnostních pásů s chrániči je vybavena bočním ochranným systémem SIDE PROTECT.

Nania TOPO EASYFIX SILVER GREY 2020
769 Kč

Bezpečí při jízdě a komfortní sezení je základ pro cestování automobilem – moderní autosedák určený dětem ve váhové skupině 22 až 36 kg Nania TOPO EASYFIX SILVER GREY 2020 má silné polstrování a masivní konstrukci pro naprosté pohodlí a bezpečnost. Připevňuje se systémem ISOFIX a pyšní se provedením v elegantní černošedé kombinaci.

Nania BELINE MINNIE MOUSE LUXE 2020
1 759 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Autosedačku Beline Minnie Mouse Luxe od francouzské značky Nania snadno nainstalujete do vašeho vozidla pomocí 3bodového pásu. Systém boční ochrany a pohodlné polstrování se postarají o jedinečnou bezpečnost a komfort vašeho děťátka. Sedačka s ergonomickým tvarem je určená pro děti od 9 do 36 kg.

Nania BeFix SP 15-36 kg

Nania BeFix SP 15-36 kg

Hodnocení: 4,5
1 090 Kč 930 Kč

Autosedačka kategorie 2/3 (15–36kg) splňující veškerá bezpečnostní kritéria. Autosedačka Befix SP zaručuje díky silnému polstrování a výškově nastavitelné opěrce hlavy pohodlné cestování. Ochranné polštářky zmírňují boční náraz. Odnímatelný podsedák.

Nania BEONE SP MINNIE BABY LUXE 2020
1 599 Kč

Autosedačku Beone Luxe od francouzské značky Nania snadno nainstalujete do vašeho vozidla pomocí 3bodového pásu. Ochranný systém bočních polštářků a pohodlné polstrování se postarají o jedinečnou bezpečnost a komfort vašeho děťátka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a díky redukční novorozenecké vložce může vozit i ty nejmenší cestující.

Nania BEFIX LINEA

Nania BEFIX LINEA

Hodnocení: 4,8
1 049 Kč

Hurá s maminkou a tatínkem na výlety za největšího bezpečí v autě díky autosedačce Nania BEFIX LINEA s ozdobným páskem, ergonomickou konstrukcí, uchycením pomocí 3bodového pásu, vnitřním polštářkem a polohovatelnou opěrkou hlavy. Autosedačku je možné používat i jako podsedák a hodí se pro děti ve váhové skupině 15 až 36 kg.

Nania BEFIX SP LX MINNIE 2020
1 439 Kč

Hurá s maminkou a tatínkem na výlety za největšího bezpečí v autě díky autosedačce Nania BEFIX SP LX MINNIE 2020 s roztomilým potiskem myšky Minnie, ergonomickou konstrukcí, uchycením pomocí 3bodového pásu, vnitřním polštářkem a polohovatelnou opěrkou hlavy. Autosedačku je možné používat i jako podsedák a hodí se pro děti ve váhové skupině 15 až 36 kg.

Nania DREAM 2020

Nania DREAM 2020

Hodnocení: 4,7
539 Kč

Bezpečnou jízdu autem a pohodlné posezeníčko bez bolavé zadnice zajistí praktický autosedák Nania DREAM s anatomickým tvarováním, silným polstrováním a vyvýšenými polstrovanými opěrkami rukou. Jeho snímatelný a pratelný potah zdobí roztomilý motiv zvířátek, pro který si ho děti velmi oblíbí.

Nania DREAM MINNIE MOUSE LX 2020
619 Kč

Bezpečnou jízdu autem a pohodlné posezeníčko bez bolavé zadnice zajistí praktický autosedák Nania DREAM MINNIE MOUSE LX 2020 s anatomickým tvarováním, silným polstrováním a vyvýšenými polstrovanými opěrkami rukou. Jeho snímatelný a pratelný potah zdobí potisk roztomilé myšky Minnie, pro který si ho děti velmi oblíbí.

Nania BeLine Prisme 9-36 kg-20%

Nania BeLine Prisme 9-36 kg

Hodnocení: 4,3
1 320 Kč 1 043 Kč

Moderní autosedačka Nania BeLine Prisme je určena pro děti od 9 do 36 kg. Bezpečnost zajistí ergonomická konstrukce z nejkvalitnějších materiálů a 5bodový bezpečnostní pás. O pohodlí se postará anatomicky tvarovaná zádová opěrka. Výškově nastavitelná opěrka hlavy je samozřejmostí.

Nania BEFIX SP LX FROZEN 2020
1 439 Kč

Hurá s maminkou a tatínkem na výlety za největšího bezpečí v autě díky autosedačce Nania BEFIX SP LX FROZEN 2020 s nádherným potiskem princezen Anny a Elsy, ergonomickou konstrukcí, uchycením pomocí 3bodového pásu, vnitřním polštářkem a polohovatelnou opěrkou hlavy. Autosedačku je možné používat i jako podsedák a hodí se pro děti ve váhové skupině 15 až 36 kg.

Nania Dream Animals 2020

Nania Dream Animals 2020

Hodnocení: 4,5
469 Kč 418 Kč

Dětský podsedák Dream Animals značky Nania je určen pro děti od 4 do 12 let (15 – 36 kg). Mocně vypolstrovaný a omyvatelný podsedák je anatomicky tvarovaný a s pohodlnými loketními opěrkami si děti jízdu i díky zvířátkovým obrázkům zaručeně užijí.

Nania BEFIX 2020

Nania BEFIX 2020

Hodnocení: 5
1 179 Kč

Hurá s maminkou a tatínkem na výlety za největšího bezpečí v autě díky autosedačce Nania BEFIX s ergonomickou konstrukcí, uchycením pomocí 3bodového pásu, vnitřním polštářkem a polohovatelnou opěrkou hlavy. Autosedačku je možné používat i jako podsedák a hodí se pro děti ve váhové skupině 15 až 36 kg.

Nania DREAM EASYFIX

Nania DREAM EASYFIX

Hodnocení: 3,9
1 029 Kč

Bezpečnou jízdu autem a pohodlné posezeníčko bez bolavé zadnice zajistí praktický autosedák Nania DREAM EASYFIX s ISOFIX upevněním, anatomickým tvarováním, silným polstrováním a vyvýšenými polstrovanými opěrkami rukou. Jeho snímatelný a pratelný potah je v decentním provedení, pro které vypadá podsedák elegantně a vkusně.

Nania TOPO SPIDERMAN 2020

Nania TOPO SPIDERMAN 2020

Hodnocení: 4,4
489 Kč

Bezpečí při jízdě a komfortní sezení je základ pro cestování automobilem – moderní autosedák určený dětem ve váhové skupině 15 až 36 kg Nania TOPO SPIDERMAN 2020 má silné polstrování a masivní konstrukci pro naprosté pohodlí a bezpečnost. Připevňuje se 3bodovým pásem a pyšní se potiskem v podobě slavného Spidermana.

Nania COSMO

Nania COSMO

Hodnocení: 4,3
2 099 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Na bezpečnou cestu s maminkou a tatínkem rodinným automobilem dohlédne veselé zvířátko, které zdobí moderní autosedačku Nania COSMO s ergonomickou konstrukcí, anatomickým tvarováním sedadla, 5bodovými nastavitelnými bezpečnostními pásy, boční ochranou SIDE PROTECT a s ukotvením skrze 3bodový pás.

Nania I-MAX ISOFIX LUXE

Nania I-MAX ISOFIX LUXE

Hodnocení: 4,5
3 219 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Autosedačku I-Max Isofix Luxe od francouzské značky Nania snadno nainstalujete do vašeho vozidla pomocí systému isofix. Systém boční ochrany a pohodlné polstrování se postarají o jedinečnou bezpečnost a komfort vašeho děťátka. Sedačka je ergonomicky tvarovaná a díky polohovatelné opěrce hlavy může vozit malé cestující od 9 až do 36 kg.

Nania BEFIX II 2020

Nania BEFIX II 2020

Hodnocení: 4,8
1 169 Kč

Hurá s maminkou a tatínkem na výlety za největšího bezpečí v autě díky autosedačce Nania BEFIX s veselým zvířátkovým motivem, ergonomickou konstrukcí, uchycením pomocí 3bodového pásu, vnitřním polštářkem a polohovatelnou opěrkou hlavy. Autosedačku je možné používat i jako podsedák a hodí se pro děti ve váhové skupině 15 až 36 kg.

Nania DREAM FROZEN LX 2020

Nania DREAM FROZEN LX 2020

Hodnocení: 4,3
619 Kč

Bezpečnou jízdu autem a pohodlné posezeníčko bez bolavé zadnice zajistí praktický autosedák Nania DREAM FROZEN LX 2020 s anatomickým tvarováním, silným polstrováním a vyvýšenými polstrovanými opěrkami rukou. Jeho snímatelný a pratelný potah zdobí půvabný motiv z pohádky Ledové království, pro který si ho děti velmi oblíbí.

Nania I-MAX ISOFIX MINNIE MOUSE LUXE 2020
3 849 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Autosedačku I-Max Isofix Minnie Mouse Luxe od francouzské značky Nania snadno nainstalujete do vašeho vozidla pomocí systému isofix. Systém boční ochrany a pohodlné polstrování se postarají o jedinečnou bezpečnost a komfort vašeho děťátka. Sedačka je ergonomicky tvarovaná a díky polohovatelné opěrce hlavy může vozit malé cestující od 9 až do 36 kg.

Nania Beone

Nania Beone

Hodnocení: 5
1 299 Kč

Autosedačku Beone od francouzské značky Nania snadno nainstalujete do vašeho vozidla pomocí 3bodového pásu. Ochranný systém bočních polštářků a pohodlné polstrování se postarají o jedinečnou bezpečnost a komfort vašeho děťátka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a díky redukční novorozenecké vložce může vozit i ty nejmenší cestující.

Nania MAXIM MICKEY STAR STRIPES 2020
1 829 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Autosedačku Maxim od francouzské značky Nania snadno nainstalujete do vašeho vozidla pomocí 3bodového pásu. Systém boční ochrany a pohodlné polstrování se postarají o jedinečnou bezpečnost a komfort vašeho děťátka. Sedačka je ergonomicky tvarovaná a polohovatelná do 3 pozic.

Nania Animals BeLine SP 2020 9-36 kg
1 379 Kč

Dětská autosedačka Animals BeLine SP od značky Nania je určená pro děti od 2 do 12 let (9 až 36 kg). Autosedačka je anatomicky tvarovaná se zesílenou zádovou opěrkou a kromě 5bodových nastavitelných bezpečnostních pásů s chrániči je vybavena bočním ochranným systémem SIDE PROTECT.

Nania BEFIX IRON MAN LUXE 2020
1 489 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hurá s maminkou a tatínkem na výlety za největšího bezpečí v autě díky autosedačce Nania BEFIX IRON MAN LUXE 2020 s Avengers motivem udatného Iron Mana, ergonomickou konstrukcí, uchycením pomocí 3bodového pásu, vnitřním polštářkem a polohovatelnou opěrkou hlavy. Autosedačku je možné používat i jako podsedák a hodí se pro děti ve váhové skupině 15 až 36 kg.

Nania TOPO CF ACCESS 2020

Nania TOPO CF ACCESS 2020

Hodnocení: 4,1
389 Kč

Bezpečí při jízdě a komfortní sezení je základ pro cestování automobilem – moderní autosedák určený dětem ve váhové skupině 15 až 36 kg Nania TOPO CF ACCESS 2020 má silné polstrování a masivní konstrukci pro naprosté pohodlí a bezpečnost. Připevňuje se 3bodovým pásem a pyšní se nadčasovým provedením.

Nania TOPO CF PAW PATROL

Nania TOPO CF PAW PATROL

Hodnocení: 4,6
489 Kč

Pohodlný sedák TOPO CF PAW PATROL od francouzské značky Nania má zesílené polstrování, které zaručí pohodlí vašim dětem i během delších cest. Motiv oblíbených hrdinů dětského seriálu Tlapková patrola si jistě najde zalíbení u vašich dětí. Sedák se poutá pomocí tříbodového pásu, který zároveň slouží k upoutání dítěte.

Nania BEFIX SP LX CARS 2020
1 439 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hurá s maminkou a tatínkem na výlety za největšího bezpečí v autě díky autosedačce Nania BEFIX SP LX CARS 2020 s cool potiskem auťáku Bleska McQueena, ergonomickou konstrukcí, uchycením pomocí 3bodového pásu, vnitřním polštářkem a polohovatelnou opěrkou hlavy. Autosedačku je možné používat i jako podsedák a hodí se pro děti ve váhové skupině 15 až 36 kg.

Nania TRIO MICKEY MOUSE LUXE 2020
1 599 Kč

Autosedačku Trio od francouzské značky Nania snadno nainstalujete do vašeho vozidla pomocí 3bodového pásu. Pohodlné polstrování a 5bodový pás se postarají o jedinečnou bezpečnost a komfort vašeho děťátka. Sedačka je velmi lehká a její praktické zpracování si vás získá na každé cestě.

Nania MAXIM ACCESS 2020

Nania MAXIM ACCESS 2020

Hodnocení: 5
1 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezpečí dítěte při cestě automobilem bude znásobeno díky kvalitní autosedačce Nania MAXIM ACCESS s maximálním důrazem na ochranu malého cestovatele nebo cestovatelky do tělesné váhy 18 kg. Je vybavená 5bodovými bezpečnostními pásy, má systém boční ochrany SIDE PROTECT a v autě se upevňuje 3bodovým pásem.

Nania Cosmo SP Aminals 0-18 kg
1 890 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní dětská autosedačka Cosmo SP Aminals značky Nania je vhodná pro děti od narození do 18 kg. Kvalitní konstrukce a anatomicky tvarované sedadlo se postará nejen o bezpečí, ale i pohodlí během cestování autem. Upevnění ve vozidle provedete snadno pomocí tříbodového bezpečnostního pásu automobilu.

Nania DREAM EASYFIX SPIDERMAN BLACK 2020
1 239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezpečnou jízdu autem a pohodlné posezeníčko bez bolavé zadnice zajistí praktický autosedák Nania DREAM EASYFIX SPIDERMAN BLACK 2020 s ISOFIX upevněním, anatomickým tvarováním, silným polstrováním a vyvýšenými polstrovanými opěrkami rukou. Jeho snímatelný a pratelný potah má potisk odvážného Spidermana, pro který se bude dětem líbit.

Nania DREAM IRON MAN LX 2020
619 Kč

Bezpečnou jízdu autem a pohodlné posezeníčko bez bolavé zadnice zajistí praktický autosedák Nania DREAM IRON MAN LX 2020 s anatomickým tvarováním, silným polstrováním a vyvýšenými polstrovanými opěrkami rukou. Jeho snímatelný a pratelný potah zdobí potisk marvelovského hrdiny Iron Mana, pro který si ho děti velmi oblíbí.

Nania TOPO PRINCESS 2020

Nania TOPO PRINCESS 2020

Hodnocení: 4,4
489 Kč

Bezpečí při jízdě a komfortní sezení je základ pro cestování automobilem – moderní autosedák určený dětem ve váhové skupině 15 až 36 kg Nania TOPO PRINCESS 2020 má silné polstrování a masivní konstrukci pro naprosté pohodlí a bezpečnost. Připevňuje se 3bodovým pásem a pyšní se potiskem v podobě princezny Lociky z pohádky Na vlásku.

Nania BeLine SP Disney

Nania BeLine SP Disney

Hodnocení: 4
1 490 Kč

Jednoduchá dětská autosedačka výrobce Nania je určena dětem od 9 do 36 kg. Vhodná je zejména pro ty rodiče, kteří mají dvě auta a potřebují ještě jednu autosedačku na ježdění do supermarketu apod. Autosedačka je lehoučká, takže ji snadno přemístíte z auta do auta.

Nania I-MAX ISOFIX PRINCESS LUXE 2020
3 849 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Autosedačku I-Max Isofix Princess Luxe od francouzské značky Nania snadno nainstalujete do vašeho vozidla pomocí systému isofix. Systém boční ochrany a pohodlné polstrování se postarají o jedinečnou bezpečnost a komfort vašeho děťátka. Sedačka je ergonomicky tvarovaná a díky polohovatelné opěrce hlavy může vozit malé cestující od 9 až do 36 kg.

Nania DREAM LINEA

Nania DREAM LINEA

Hodnocení: 4,6
479 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezpečnou jízdu autem a pohodlné posezeníčko bez bolavé zadnice zajistí praktický autosedák Nania DREAM LINEA s anatomickým tvarováním, silným polstrováním a vyvýšenými polstrovanými opěrkami rukou. Jeho snímatelný a pratelný potah zdobí decentní barevný proužek, pro který vypadá podsedák elegantně a vkusně.

Nania MAXIM CARS 2020

Nania MAXIM CARS 2020

Hodnocení: 4
1 829 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Autosedačku Maxim od francouzské značky Nania snadno nainstalujete do vašeho vozidla pomocí 3bodového pásu. Systém boční ochrany a pohodlné polstrování se postarají o jedinečnou bezpečnost a komfort vašeho děťátka. Sedačka je ergonomicky tvarovaná a polohovatelná do 3 pozic.

Nania Migo Saturn Denim-29%

Nania Migo Saturn Denim

Hodnocení: 4,8
4 025 Kč 2 841 Kč

Nania Migo Saturn Denim je stylová autosedačka určena pro děti od 9 do 18 kg, kterou nabízíme s postavičkou Mickey nebo Minnie. Tato kvalitní dětská autosedačka může být upevněna jak 3-bodovým pásem, tak i pomocí Isofixové základny Migo Solar (dostupné samostatně).

Nania BEFIX PRINCESS FIRST 2020
1 289 Kč

Hurá s maminkou a tatínkem na výlety za největšího bezpečí v autě díky autosedačce Nania BEFIX PRINCESS FIRST 2020 s motivem spanilých princezen, ergonomickou konstrukcí, uchycením pomocí 3bodového pásu, vnitřním polštářkem a polohovatelnou opěrkou hlavy. Autosedačku je možné používat i jako podsedák a hodí se pro děti ve váhové skupině 15 až 36 kg.

Nania TOPO MICKEY STAR STRIPES 2020
489 Kč

Pohodlný sedák TOPO MICKEY STAR STRIPES od francouzské značky Nania má zesílené polstrování, které zaručí pohodlí vašim dětem i během delších cest. Motiv oblíbeného myšáka Mickeyho si jistě najde zalíbení u vašich dětí. Sedák se poutá pomocí tříbodového pásu automobilu, který zároveň slouží k upoutání dítěte.

Nania RACER ISOFIX FROZEN 2020
3 159 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Autosedačka Racer Isofix od francouzské značky Nania je pohodlná při dlouhých cestách díky silnému polstrování a anatomicky tvarované opěrce hlavy. Autosedačka v modrém provedení s obrázky princezny Elsy potěší všechny milovníky této zimní pohádky.

Nania TOPO EASYFIX LONDON GREY 2020
769 Kč

Pohodlný sedák TOPO EASYFIX LONDON GREY od francouzské značky Nania má zesílené polstrování, které zaručí pohodlí vašim dětem i během delších cest. Neutrální design je vhodný pro kluky i holky. Sedák se poutá pomocí Isofixu a dítě následně připoutáte tříbodovým bezpečnostním pásem automobilu.

Nania DREAM EASYFIX 2020

Nania DREAM EASYFIX 2020

Hodnocení: 4
1 029 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezpečnou jízdu autem a pohodlné posezeníčko bez bolavé zadnice zajistí praktický autosedák Nania DREAM EASYFIX s ISOFIX upevněním, anatomickým tvarováním, silným polstrováním a vyvýšenými polstrovanými opěrkami rukou. Jeho snímatelný a pratelný potah je v decentním provedení, pro které vypadá podsedák elegantně a vkusně.

Nania BELINE LINEA

Nania BELINE LINEA

Hodnocení: 4,9
1 419 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Autosedačku Beline Linea od francouzské značky Nania snadno nainstalujete do vašeho vozidla pomocí 3bodového pásu. Systém boční ochrany a pohodlné polstrování se postarají o jedinečnou bezpečnost a komfort vašeho děťátka. Sedačka s ergonomickým tvarem je určená pro děti od 9 do 36 kg.